Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

kurde widze spore zmiany u was dziewczyny:P zmiana na czarne i inne nicki:P no i zauwazylem,ze znalezliscie nawet dla mnie kogos:P hehe czytalem troche i wiem ,ze ma cale 180 cm:D ale cos fotek jej nie widzialem:P musze ja zobaczyc,w zamian daje swoje;]... a w realu jak idzie?? u mnie dzois bardzo milo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w realu nic ciekawego.bylam dzisiaj gdzies i komus sie podobalam ale jak zawsze nikt nie zagadal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w klasnie nie ma drzwi albo ja jestem przezroczysty i ich ine zauwazylem:P hehe Witam, Witam mile Panie:) kurde to niezbyt ciekawie dzis w realu.jutro tez jest dzien;] kurde nie moge sie doczekac fotek tej wysokiej Pani;d a Pani Iwaa to kto?? jesli mozna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Iwaaa.... no widzisz ile Ciebie omieneło...:) Poznajcie się ...Iwaaa.... o to pascal Pascal o to...Iwaaa.... Nie ma to jak rodzinna Atmosfera...:0 Jak widzisz pascal obiecana była wyższa koleżanka tak też się stało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szuakm :)uwazam ze nic na sile a tak na powaznie to moze za mloda jestem jeszcze na pewne sprawy;)a szukanie faceta w necie-czasem wychodzi na dobre a czasem jest to jedno wielkie rozczarowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi poznac kolejna normalna Pania:) a mozna liczyc na fotki?? co do Twojego pytania,to ja juz sporo dziewczyn poznalem w tren sposob,ale zadna nie jest moja dziewczyna,po oprostu ja tak ostatnio poznaje ludzi i jakos nie narzekam na to,mysle,ze jest bardzo mozliwe znalezienie drugiej polowki w taki sposob,odbywa sie to cotraz vczesciej,choc ja bym chcial w jakis np romantyczny sposob poznac swoja druga polowke;] wiem ,wiem to tylko w erze:P ale yczenia sio spelnaija;d Macie szvcescie ,ze mi zalatwilyscie cos wysokiego:D bede wspolne tematy:P heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudne pedauy stukaja sie po tekst genialny...:0 Wspieramy Cie w tej trudnej dla Ciebie chwili...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal ja Pisze z tel.kom :-( dlatego nie jestem w stanie fotki umiescic :-( ale za gora miesiac bede miala juz internet i obiecuje,ze bedziecie pierwszymi ktorzy mnie zobacza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani mi sie już naprawde pakiet kanczy :-( :-( :-( :-( nie mam na kancie tyle kasy by go znów uaktywnic :-( Jutro sie odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslem,ze w imadlo se wlozyles:P pedaly podobmo tak robia:D hehe Ja poczekam na Ciebie tutaj:D lubie wiedziec z kim ma doczynienie.. ps ile wzrostu masz Iwaa?? nie mozna nic z nim zrobic?? kurde niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Iwaaa.... to dla Ciecie 🌼 i do zobaczenia na forum...Czekamy piękna...:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×