Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość zal zal
zal zal zal zal zal zal zal zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P co mi zrobisz?? taka Malutka istostka jak TY??:D hehe taka drobniutka??D::p heeh nie ma takich katow ,zebym si etam zmiescikl:P hehe trojkaty to moej marzenie:P zawsze bylem dobry z geopmetrii:P hehe dobra ,dobra:p faceci:p a babka by sie sweet trafila to bys od razu w obroty ja brala:P hehe noi i troche alko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna w zupelnosci wystarczy:P druga to marzenie:P na razie nie spelnioen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pomogę ;P i Ci damy rade ;) a nie prawda, chyba bym musiałą być jakaś zupełnie w niestanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:P dobre:D ale to tylko w Mortal Kombat:P hehe no i nie urodzil sie ktos talki,ktory moglby mi cos zrobic;P hehe 18 lat:P Ty nie masz sil :P hehe nie daci erady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj damy :P ja mam już wprawe , więc spokojnie :P już się bój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatata:P nie dacie rady:P jedna mala druga slaba:D:p eheh a ja Wielki i silny:P hehe i nie blondyn:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słaba nigdy nie byłam :P w końcu żyrafa jestem , a one już od małości sobie radzą :P więc nie podskakuj ;) a kochana dołączasz oczywiście jak się zjawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to pobawcie sie we trzy troszke ,a ja przyjde pozniej:D hehe niech Ci bedzie ,ze slaba nie jest,ale wystarczajaco silna tez nie:P bawcie sie ja popatrze na to co tu si ebedzie dzialo:{P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa w sumie to nic ciekawego zajmowalam sie moimi sloneczkami musialam je wyczesac poczyscic a teraz moje puchacze sa piekne i lsniace:)kochane psiaki...a Ty co dzisiaj porabialas?:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmijcie sie soba ,ja poptrze z mila checia":P hehe jakie kary:P ja na prezenty zaslugujeP::P yyy co za warsztat Izoldo?? zdradz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje psiaki co robia...nadstawiaja lby zeby je calowac piszcza rozmarzone jak je sie smyra pod uszami wlaza mi na kolana zasypiaja pol na mnie(niestety cale sie nie mieszcza;) ) i caly czas mlaskaja i liza wszysto..dzien jak codzien;):) racja my sie zajmiemy soba a faceci jak widza wiecej kobiet w jednym miejscu to znikaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musi być cudny widok :) mój niestety już się tak nie zachowuje :( tylko czasem mi włazi do łóżka rano i budzi ;) a jak w kobietkach siła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 naq jednego:P ale dam rade:P no zajmijcie sie soba,ja bede odgladal i tak sie bedzie to toczylo:p wrsztat czy tam zaklad :P jaka to roznica:P hehe ja bym nie uciekl od 3 wysokich kobiet:P na poczatku bylo by trudno o zagadanie,al epozniejmysle,ze juz z gorki:P wzialbym je na urok osobisty:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×