Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

ja kocham wszystkie kobiety:P ale moge miec niestety tylko jedna:D a chcialbym ,zeby byla jaknajbardziej zblizona do mojego idealu,bo idealow nie ma:D na poczatku wiadomo wzrost:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Skarby ja mykam bo rano nie wstane...:D Buziaki śle i do wieczorka...:* hej...(idzie grześ przez wieś..tak mówi)...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam caly czas ta stronke z podrywami nie no usmiana jestem po pachy Wysiadałem z tramwaju przy AWFie w Krakowie. Kapiący żelem "chłopak" bajerował towarzyszke: "Gdybyś wiedziała ile ja razy tu byłem, to ty nie masz zielonego pojecia" ;] no to sobie pogadali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudne pedauy stukaja sie po może i ty znajdziesz tutaj swoją druga połowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge usnac zazwyczaj w nocy raz prawie do 5 siedzialam na kafeteri. Dobrze, ze Pomawiacz byl w pracy to porozmawialismy troszke Wy tez macie problem z usnieciem? Iwuś 🌻 będę mógł Ci pomóc z tym problemem tylko nie kupuj żadnych tabletek .... Będziesz mieć mocny i zdrowy sen.. później wpadnę i napisze ..... Pzdr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ja proszę o e-maile Izoldziu ;) i WildOrchid ;) to się odwdzięcze zdjęciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłałam ;) tylko od razu mówię, ze na codzien się tak mocno nie maluje :P tylko to zdjęcie po prostu najbardziej aktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 2 następne powinny już mieć załączniki :) jak nie to jeszcze raz wyśle w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ;) niestety farbowane , bo moje własne są blond ale taki sredni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje naturalne to ciemny blond i .znaczy jak bylam mala to mialam jasniutke wloski a pozniej coraz bardziej ciemnialy az w koncu 3 lata temu poprostu wygladalam koszmarnie w takich ciemnych kazdy mi mowil zebym cos z nimi zrobila bo wygladam strasznie no i rozjasnilam i narazie jest dobrze.ale ogolnie zawsze marzylam o jakims ciemnym brazie lub ognistej czerieni ewentualnie rudym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Tobie własnie ładnie jest w takich :) bo masz taka delikatna urodę :) ciemny by przytłaczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×