Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

no wiesz ale troszke wkurwia mnie brzydko mowiac jak ktos mnie widzi i komentarze typu:blondyna,glupia obciagara itp. ale narazie mam to w dupie;)no ale urody nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię ;) bo mam znajomą, która po prostu ma takie jasne włosy sama z siebie (zreszta w ciemnych nie byłoby jej ładnie:P) i każdy ma już wyrobione zdanie o niej, bez zamienionego zdania z nią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale taki nasz narod:)Polacy maja swoje zwyczaje i swoja mentalnosc i nic sie nie zmieni:)dziwie sie ze po pokazaniu zdjecia bylo tak malo krytyki tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo naszczęście trafiło się kilka kulturalnych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakie to szczescie trafic na taki topik;)ogolnie to na kafe zawsze obserwowalam jak wyzywaja sie ludzie i obrazaja bo tylko to robili i robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak, ale narazie nikt taki sie tu nie wpakowal ;) a jak już to tylko średniokulturalni :P ja idę się troszkę przespać bo padam na twarz :P ;) do zobaczenia wieczorkiem :) buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Dzieki za teksty za podryw:P hehehe kurde i czemu tu same kurduple:P jak nije 159 to 167:P hehe a gdzie te wysokie?? gdzie jest ta wasza wysoka kolezanka?? ja tez chce jej foty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
na dziewczynę 167 to nie jest mało kolego :D 159 też nie wygląda żle :D Mi się najbardziej takie ok. 160-165 cm podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde 167 to dla mnie malo,na kobiete sredni,a ja jestem dosc wysoki i uganiam sie za wysokimi:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
a ile masz ? 190 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam powyzej 190 a dokaldnie 196,a jak zyrafe to pewnie w jakims ZOO;] pomozcie mi znalezc wysoka kobiete:P ehhe bede wdzieczny za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) masz kogos na oku?? musze chyba inne tematy przeszukac,bo tutaj nic nie znajde chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milytvardziel.
Pascal :::: ale te malutkie są fajne przecież. Ja mam taka koleżankę na studiach , która ma 148 cm a jest taka słodziutka że ojej :D Wszyscy chłopacy ją podrywają :D Taki okruszek z niej , blondyneczka taka drobniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie i poszukam w jakism temacie dla wysokich kobiet albo ostatecznie sam jakis zaloze i bede go podtrzymywal,w akcie desperacji:P hehe Ja nie mowie,ze nie podobaja mi si emale ,bo tez sa super:) ale ja po prostu najnormalniej w Swiecie chce poznac wysoka,a one tez sa bardzo piekne:) dzieki za temat zaraz cos tam napiszemy ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo prosze:D a co Ty na wymiane fotek??:D wiesz chce wiedziec z kim ma doczynienia:P ehhe slyszlame,ze dziewczynom wyslals swoje:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynom wysłałam bo widziałam ich :P ale jak już to poproszę o email :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrekpietro@interia.pl nie wiem czy nie jest zabronione podawanie adreslow roznych,moga pozniej temat zablpokowac,ale podaje a co mi tam:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest zabronione:P ale proszę potem o odwdzięczenie :P a tak w ogole to z jakiego woj. jestes:P bo się potem okaze ,ze z "sąsiadem" rozmawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko od razu mówię, że ja sę tak mocno nie maluje ;P to było na specjalną okazję ;) ale to moje aktualne sprzed 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzie obecnie mieszkam nie ma woj:P hehe sa regiony:P hehe wpisz sobie Limburgia i bedziesz wiedziala przynajmniej gdziue to jest:) a w Polsce to łodzkie bardz opolskie:) a Ty?? P{ewnie ,ze sie odwdziecze:) dziewczyny moga potwierdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia czy Belgia? ;P a poczekaj wyślę Ci jeszcze jedno na którym nie jestem taka wymalowana ;) ;) ;) a ja łódzkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holandia:) hehe no to ja tez łodzkie:P hehe wyslij jesczez jedno i najlepiej z usmiechem:P ja juz wyslalem swoje eksportowe 3'] a i mogloby byc jakies kolorowe:D jesli jestes wyoka jak mowisz i taka jak na fotce;d to cieszy mnie to ,ze sa tak fajne:) wysokie kobiety:D nie wszystko stracone:) ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :P a miasto na S :P ja się na forum nie bede rozgadywac :P a to drugie poszło z usmiechem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×