Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

czemu mam cierpiec?? ja cierpie z tego powodu,ze wysokich kobiet brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z gorki:P 1 krok zawsze jest troche tremujacy i trudny,a pozniej juz idzie z gorki:P nie zawsze ,ale czeso:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra złotka ja wracam za jakieś 15 minutek ;) idę myć plecki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz farta ,ze masz dlugie rece:P to sobie poradzisz sam:p no chyba,ze masz od tego ludzi:P to sie ni ewtracam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie składam...:) mówie co z czym...:) Ja tam tylko pracóje...A już zbyt mnie nie interere....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko:P z ortografii mocna nie bylas co??:D hehe nei szkodzi:P hehe znalazlas se juz kogos?? Izolda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dyzortografie więc nigdy mocna z niej nie bede...:) Nie nie znalazłam to niestety nie ciepłe bułeczki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylem:P ale przynajmniej fajnie sie czyta:):D kurde:D jak to mozliwe,ze Ty nie masz nikogo :D nawet na oiku niemas znikogo?? bys sie wstydzila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety sama sobie radziałam :P a to Izoldzia fajne masz zajecie :) przynajmniej chyba się nie nudzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok trzymam za słowo ;) bo szczota do pleców mnie już denerwuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafisz:) dobrze wygladasz tylko,ze niska jestes:D hehe no kiedys Ci postaram sie pomoc:P jak nie bedzie mial CI kto w ty,m pomagac:D no dziewczyny kolezanka ma racie oidzcie we trzy do laziekni i wezcie prysznic:P hehe ja poptarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zasłonimy prysznic i nic , a nic nie bedzie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :P a Pascal powiedz mi co ciekawego robisz w Hollandzie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje miłe Dziołszki:D bede sie kladl spac:P ale niestety sam:D musze to jak najszybciej zmienic:P hehe Pozdrawiam:) zycze bezkoszmarnych snow;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm;d nie moge Ci powiedziec ,bo musialbym Cie zabic:P a tak n apowaznie to robie to co lubie:D bede tutaj pracowal,ale ta praca to raczej przyjemnoisc,nie wiem czy moge o tym na forum napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) rozumiem ;) jej ja też idę spać , bo jak spojrzalam na zegarek to stwierdzam, ze jutro znow bede rano biegać ;) dobranoc Wam wszystkim , słodkich snow , buziaczki :* ja dziś będę spać chyba z telefonem w ręku ,czekajać na mesadża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tutaj:D podasz jaksi numer to napisze:D heeh spij slodko:) ertre i nie czekaj na mesedza:P tylko szukaj se wysokiego chlopa:P eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) a czekam na wiadomosc ,ale niestety od mojegowzrostowego :P wiec i tak nic z tego :P aaa to mi pascal napisz na emaila co robisz ;) jak możesz ;) jeszcze raz Wam kolorowych :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na maila:P no dobra naoisze jak co:p liczylkem na jakis nr:P np gg:P heeh albio skype:D tak ty Izoldo masz poidac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×