Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość susi78
A ja ciągle czekam. Jeszcze nie nadeszła @ ale czuję się jakby lada moment miała przyjść. To już 2 dzień opóźnienia. Dziś zrobię test ciążowy...A jak u was staraczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lita31
Hej Kobietki :) Jestem tu calkiem nowa, ale potrzebuje opinii/rady. Stramy sie z mezem o 2 potomka. Pierwszy byl nieplanowany ;) wiec nie kojarze zadnych objawow/dolegliwosci wczesno-cizowych. Stad moje pytanko, w zasadzie napisze o i jak w woli wyjasnienia :) Stramy sie juz 6sty miesiac i nic. ost @ mialam 26 pazdziernika. Przytulanko regularne ;) i wczoraj, zauwazylam na bieliznie niteczki kwi ze sluzem koloru rozowego. pobolewa mnie brzuch jak na @. teraz tak, nie wiem kiedy powinnam dostac @, bo ost jest nieregularna ( co 30-38dni) Jaka myslicie, kiedy powinnam siknac na test? :) Pozdrowienia :) i Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokoji
dzieczyny jak to jest z tymi sutkami? czy ich ból i swędzenie są zawsze objawem ciąży, wg niektórych forum - aż 99% trochę mi się w to wierzyć nie chce. Czy u Was przed miesiączką występuje ich nadwrażliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny, przeczytałam chyba wszystkie 17 str z Waszymi wypowiedziami. Nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Powoli zaczynam wariować. Mam bardzo nie regularne cykle, czasem nawet 44dniowe. Ostatni okres miałam 20.11.12 który trwał 5 dn. Do dziś nie dostałam drugiej miesiączki, a jest 30.12.12. Jakieś 2 tyg temu 3 dni pod rząd po śniadaniu miałam mdłości bez wymiotów. Potem ustąpiły. Do tego mnóstwo śluzu z pochwy. Jednego dnia tj 21.12.12 miałam okropny ból lewego jajnika. Nigdy wcześniej nie był tak intensywny żebym nie mogła się poruszać bez odczuwania okropnego kłócia. Po tym na 2 dzień na cały tydzień miałam spokój z jakimikolwiek objawami ciąży. Od 3 dni bolą mnie piersi, nie mam apetytu, mam wahania nastrojów, chce mi się płakać i krzyczeć jednocześnie, przez całe dni mam lekkie mdłości, ciągle mi się odbija, bolą mnie plecy, a po śluzie ani śladu. Robiłam już masę testów, wszystkie negatywne. Nie chcę doszukiwać się na nich cieni, przez długi czas po poronieniu w 7 tyg ciąży staraliśmy się z chłopakiem o następne dziecko więc wielokrotnie widziałam na testach 2 kreski widoczne tylko dla mnie. Daliśmy sobie spokój więc jeśli teraz byłabym w ciąży to byłby to cud gdyz zaczelismy sie zabezpieczac! Nie wiem co robić, dziś zrobiłam kolejny test i dalej nic a okresu jak nie ma tak nie ma. Proszę Was o opinie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lita31
Witaj Orchidacea. Ja jeszcze zagladam :) Napisalm post 23/11 wiec jakis czas temu i nikt mi nie odpowiedzial, ale to nieszkodzi :) Napisze Ci co bylo u mnie: tak jak pisalam ost okres mialam 26 pazdziernika. staramy sie z mezem o drugiego potomka. okresy u mnie ostatnio byly bardzo nieregularne. Wiec czekalam, czekalam i czekalam. kolo 22 listopada lekko plamilam i potem znowu cisza. Na ile testow nasikalam to juz nie pamietam. wszytskie negatywne. nie liczac tych, na ktorych widzialam (ale tylko ja) 2 kreski. 6 grudnia porobilam badania hormonalne, zaden nie wykazal ciazy, beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lita31
ucielo mi chyba wypowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lita31
dokoncze: Beta>1 czyli nic. 10 grudnia usg dopochwowe nic nie wykazalo, ginekolog w ciaze watpil. dostalam duphaston na wywolanie miesiaczki. po 5ciu dniach w razie braku krwawienie mialam powtorzyc test. Tak zrobilam i 21 grudnia na tescie ciazowym zobaczylam 2 kreski :) Kazda kobieta jest inna i inne sa przypadki. Proponuje wykonac bete w laboratorium i skonsultowac sei z ginekologiem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddorkaa
witam, jestem nową osobą na tym portalu, również przeczytałam wszystkie wasze posty. I teraz tak okres mam dostać 26.10 czyli lada moment, oczywiście również 7 dni przed owulacja było przytulanie. Test robiłam już trzykrotnie, ostatnio dzisiaj rano- negatywny.. Dzień owulacji według moich wyliczeń to 12.10.. a przytualnie odbywało się codziennie od 5 tego do 12 .10 myślicie ze mam się jeszcze co łudzić że jestem w ciąży czy już zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddorkaa
bywa ktoś tu jeszcze na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziunia 123456
Ddorka i jak u Ciebie, ciąża? My dopiero zaczęliśmy się starać o dziecko, przestałam brać tabsy, to jest mój drugi "normalny"cykl piersi mnie bolą już od prawie tygodnia, nie wiem czy to pms czy co, w zeszłym tygodniu przez 2dni bardzo bolało mnie podbrzusze i jajniki. Ból był okrutny i niesympatyczny. Piersi mam rozmiar większe i cieżkie. Oczywiście nad bolą. Brzuch również w dole ciągnie i boli. Okres powinnam dostać hmmm około 30 listopda, lub wcześniej...nie wiem bo przecież jeszcze nie znam pełnych swoich cyklów po tabsach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×