Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość Alga13
ja tez biore wiesiolka do owulki...i castangus tez do owulki to juz 3 miesic jak to biore....oprocz tego mierze temperature....zawsze latwiej zaobserwowac kiedy II faza sie zaczyna....Zycze nam kobitki szybkiego zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - ja już po owu... Ziółka zaczęłam pic w 6 dc, bo tak je otrzymałam. Skok tempki miałam dopiero jednak dzisiaj rano (16 dc). Wydaje mi się, że ziołka miały jakiś wpływ na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ziolka moga przesunac owulacje tak w jedna jak i w druga strone wiec wszystko mozliwe, jesli przez ten czas sie staraliscie to jest duza szansa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
A jak u Ciebie? Czytałam na Bocku, że nie masz żadnych objawów owu. Chyba też się przesunie, więc spokojnie. Tak bym chciała, żeby się nam tym razem udało. Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
chyba sie przesunie choc dzis wieczorem wkoncu pojawil sie sluz zobaczymy od jutra zaczynam robic testy owulacyjne. Czy sie uda-hmm.. mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga13
a u mnie temperatura szaleje wczoraj mialam 37.03 dzisiaj spadla do 36.48...juz czuje @jak sie zbliza....no nic trzeba prubowac dalej...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
U mnie tempka szybuje narazie od dwóch dni w górę - 15 dc - 36,54 st. 16 dc - 36,74 st. 17 dc - 36,89 st. Pije teraz ziółka na II fazę cyklu wzmagające produkcję progesteronu i chyba na razie zaczekam z mieszanką nr 3... W zasadzie to ona jest najwazniejsza w pierwszej fazie cyklu, kiedy rosną pęcherzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie temp. w przedziale 36.1-36.2 dzis 36 jestem przed owulacja test jeszcze negatywny ale jajniki bola o dziwo oby dwa a czesniej tylko prawy mnie bolal pewnie po ziolkach lewy tez zaczal pracowac:) no i jest sluz wiec za pare dni owulka moze nawet w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - jak tam u Ciebie? Ja dziwnie się czuję - strasznie narywają mnie piersi, pobolewa mnie dół brzucha, mam naprawdę dużą ilośc takiej białej wydzieliny... Ogólnie jakaś rozbita się czuję. Jestem w 23 dc. Piję teraz ziółka na II fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia26
hej dziewczyny.staram sie o dzidziusia dopiero pierwszy cykl ale mam straszna nadzieje ze to juz.okres powinnam dostac 9\10 maj i w sumie nie mam zadnych objawów oprocz okropnego zmeczenia(caly czas bym tylko spala),i temp od 36.9 do 37.5.czy moge miec jakakolwiek nadzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia ja nie czuje sie inaczej nie mam zadnych objawow nie mysle ostatni o tym czekam do dnia @ i nie nastawiam sie bo juz przez te miesiace zmeczona jestem wiec co ma byc to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Dziewczyny JESTEM W CIAZY :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
myszka27 GRATULACJE- dużo zdrówka !!!! A my jak na razie w trakcie kolejnych prób. Mam przeczucie że w tym miesiącu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Zycze ci z calego serducha zeby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka2727 - już Ci pisałam na Bocku serdeczne gratulacje. Tak się cieszę i czułam, że Ci się uda. Też bym chciała.... :) Ja kolejny cykl z ziółkami zaczynam. W poprzednim trochę nakombinowałam - piłam od 6 dc mieszankę nr 3 razem z ziółkami na I fazę. Po owu odstawiłam "trójkę" i zaczęłam mieszankę na II fazę. Teraz od 1 dc piję wyłącznie "trójeczkę" i czekam na cud.. Myszko, czy miałaś jakies objawy wczesnej ciąży? Coś zauważyłaś ciekawego, czy po prostu zrobiłaś teścik? No i jeszcze "techniczne" pytanko :) Czy wystarczą przytulanki co 2 dzień? Wiem, że plemniczki potrzebują trochę czasu, żeby "dobrac" się do jajeczka. W ostatnim mies. przytulaliśmy się od 10 dc do 17 dc co 2 dzień (w tym 1 dzień przed owu). Może to głupie pytanie,ale.... Serdeczne ucałowania dla Ciebie i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabciu ja nie mialam zadnych objawow raczej, po prostu 2 dni przed @ obudzilo mnie cos o 6 rano i przeczucie jakies kazalo mi zrobic test i wyszly 2 kreseczki:) My zaczelismy przytulanka 2 dni przed owulka, codziennie i w dzien owulki i dzien po, tylko 2tyg. przed owulka byl post:) Caly czas pilam ziolka do chwili az test wyszedl pozytywny.Zycze wam udanych staranek w tym cyklu i wierze ze sie wam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula25
Hej Dziewczyny. Ja też się staram i nic nie wychodzi... W grudniu poroniłam moją kruszynkę, potem trzy miesiące odpadły na starania i od marca zaczęlismy od nowa i do tej pory nic. Mój gin mnie pociesza, że to jeszcze nie problem itd., ale ja już tak bardzo bym chciała... Owulka miała mi przypadać na 10,11.06, ale jakoś nic na to nie wskazywało... Zobaczymy, czekam z niecierpliwością na @, której termin przypada na 25.06. Zastanawiam się tylko o jakich ziółkach piszecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.ja jestem tutaj nowa i mam nadzieje ze moge sie do was przylaczyc.ja staram sie juz 6 miesiac i nic.bylam teraz na badaniach hormonow i czekam na rezultaty.jestem juz po owulacji, chociaz dziwne bo temperatura nie podskoczyla, a to jest moj 22 dc.jestem juz troche zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
piszemy o ziolkach Ojca Sroki na owulacje w postach wyzej jest o tym informacja. Trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej Nowa i Agula - ja staram się 4 miesiąc. 3 razy mi się nie udało... Pijemy, jak pisała myszka27, ziółka nr 3 ojca Sroki. Wspomagają one pracę jajników, a tym samym owulkę. Pomagają też na pękanie pęcherzyków. Naprawdę wierzę w ich moc, wielu dziewczynom pomogły no i najlepszym przykładem jest myszeczka :), pod której serduszkiem rośnie jeszcze jedno :). Jak tam myszko? Jakieś "ciążowe" dolegliwości? Zamknęli nam Bocka do pniedziałku, buuu... Ja w trakcie staranek, jutro wyjeżdżam nad morze:) Trzymajcie mocno kciuki dziewczynki tak, jak ja za was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
z dolegliwosci lekkie mdlosci poranne i bol piersi coraz wiekszy, i pare innych ale jestem szczesliwa i nic mi nie przeszkadza:) to wkoncu dzidzia:) Trzymam Gabciu mocno mocno kciukasy i wierze ze tym razem sie uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama123
Witajcie dziewczyny czytam wasze forum i może kturaś z Was jest w stanie odpowiedzieć mi na pytanie: Zrobiłam dwa testy ciążowe oba wyszły pozytywnie zrobiłam również bete i z tabeli odczytałam drugi tydz ale wczoraj byłam u lekarza i on jeszcze nie jest w stanie na 100% określić czy jestem w ciąży chociaż po zbadaniu odpowiedział mi że wszystko świadczy na tak, ja bardzo chcę być w ciąży ale obawiam się że mogą być jakieś pomyłki czy to w moim przypadku możliwe? Proszę pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Ama jestes w ciazy Gratulacje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Ama123 to nie pomyłka. Jesteś w ciąży !!!! GRatuluje. Ja w środę rano zrobię test. @ mam dostać w niedzielę ale zrobię test wcześniej.Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
susi z tym testem to duzo za czesnie raczej ci nie wyjdzie jeszcze w srode najwczesniej w piatek -sobote. po 10 dniach mozesz zrobic bete moze wyjdzie. Zycze powodzenie i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Hej Dziewczyny. I tym razem chyba nic nie wyszło :( Już nie mam siły... @ powinnam dostać pojutrze, ale nie wytrzymałam i dziś po południu zrobiłam test AMIl i nic nie wyszło, nawet cienia :( Łudzę sie ze poprostu zrobiłam go za wcześnie... Od tygodnia bolą mnie i są zaczerwienione sutki, lekko nabrzmiała otoczka i bolą jakby od środka, co wcześnie mi sie nie zdarzało, zawsze przed @ bolały całe piersi, ponadto mam ciągle sporo śluzu i mierzona tempka ciągle jakby rośnie, w pierwszej fazie cyklu było 36,6, wczoraj 36,9, a dziś 37. I tak jakoś dziwnie się czułam w południe w pracy, tak jakby zawroty głowy... Może sobie tylko to wszystko wmawiam... Pozdrawiam Was serdecznie STARACZKI i trzymam za nas wszystki kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Agulka25 nie martw się napewno w końcu się uda. Ja się staram o 2 dziecko od 6 miesięcy. Z 1 poszło szybko a teraz zaczynam już popadać w depresję. W niedzielę mam dostać @ i mam nadzieję, że nie przyjdzie chociaż mam przeczucie że jednak nic z tego. Życzę powodzenia wszystkim Wam dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susi78
Dziewczyny dostałam dziś rano@. Nie mam już siły.... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
susi78 przykro mi:( nie zalamuj sie napewno niedlugo wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×