Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość myszka27
gabcia u mnie to samo:( @ przyszla juz wczoraj. Postanowilam od tego cyklu troche sie wspomoc ziolami ojca Sroki i Castagnus tab. na obnizenie prolaktyny polecila mi kolezanka, bede je miala dopiero za tydzien wtedy dotra z PL. Mam nadzieje,ze to nam pomoze skoro moja lekarka nic mi nie dala, a te ziola pomogly juz wielu parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - a czy robiłaś poziom prolaktyny? Rozmawaiałam z lekarzem i powiedział mi, że Castagnus polecany jest własnie przy łagodnej hiperprolaktynemii, a jesli się ma regilarne cykle to raczej nie powinno się brać, bo trochę wpływają na II fazę cyklu. Z drugiej stronu to lek ziołowy i raczej nie powinien zaszkodzić. Poza tym, nie wiem (nad czym się zastanawiam - czy ty może cos wiesz) jak to jest z przyjmowaniem Castagnusa po owu, w razie ewentualnego zapłodnienia, bo o to nie zapytałam lekarza.. Ja jutro idę na badanie prolaktyny, ale nie wydaje mi się, żeby coś bylo nie tak. Cykle jak w zegarku - 27 dni. Owu jest (CHYBA), bo testy owu wychodzą pozytywne. Zostało mi jeszcze zbadanie progesteronu, ale to w 21-22 dc, czyli w terminie zagnieżdżania zarodka. Progesteron czytałam, że własnie jest do prawidłowego zagnieżdżenia bardzo potrzebny. Nie wiem już sama... Niby 2 nieudane cykle to nie koniec świata i w normie, ale dla mnie to AŻ 2 cykle. Myslę, że nikt nas nie zrozumie tak, jak ktoś kto sam tego doświadczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia dokladnie tak jak piszesz Castagnus polecany jest własnie przy łagodnej hiperprolaktynemii, ja czesto sie denerwuje a to moze wplywac na wysoka prolaktyne, to sa tabletki ziolowe i nie zaszkodza jesli nie pomoga w II fazie przez zmiejszenie prolaktyny podnosi sie progesteron potrzebny do podtrzymania ciazy. Ja mam nieregularne cykle, czy owulacja jest mozna stwierdzic po monitorowaniu cyklu bo testy tylko pokazuja ze takowa powinna byc. W moim przypadku to juz 10 cykl dlatego ja zaczne brac i ziola i Castagnus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - a czy ja przy regularnych cyklach tez mogłabym go wziąć? jak myslisz? Z lekarzem co prawda rozmawiałam jakis czas temu, ale ani mnie nie przekonywał na tak ani na nie. To była rozmowa na temat samego leku. ja tez jestem dość nerwową i pobudliwą :) osobą, ale czy na zwykłe nerwy w moim przypadku nie wystarczy meliska w takim razie? Sama już nie wiem. Boję się, żeby z kolei nie rozregulował mi się cykl i żebym nie musiała czekać następnych kilka miesięcy na jego uspokojenie. Jesli chodzi o monitoring cyklu rozważam go może w czerwcu, jeśli nie uda się w tym cyklu. Czy Ty już miałaś takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - znam tę stronę od jakiegos czasu. Tam są piękne modlitwy o macierzyństwo (na stronie głównej patrz na NIEPŁODNOŚĆ)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia nie moge ci powiedziec bierz albo nie bierz ja wiem,ze u mnie to moze byc z tego powodu, przez ostatni czas bardzo nerwowa jestem wpadam w zlosc bardzo szybko, mam stresujaca prace, w moim przypadku tylko moze pomoc. Na stronkach pisze ze nie ma jakichs skutkow ubocznych wiec ja sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - trzymam za Ciebie kciuki bardzo! Oby podziałało. Każdy sposób jest dobry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia ja za ciebie tez:) Panda co tam u ciebie, bylas u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej dziewczyny. Myszko - czy mogłabyś mi napisać cos więcej o tch ziołach ojca Sroki - jaka to mieszanka? Na co pomaga? Będę Ci wdzięczna, bo nie słyszałam nic o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Mayszko - bardzo, bardzo Ci dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ciesze sie ze moglam ci w jaki kolwiek sposob pomoc:) Ja juz nie wiem co sie dzieje, moj okres dzis sie skonczyl po 2 dniach?????!!! zawsze mam ok 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszkooo- mój tez to takie kap kap nic wielkiego! I krew taka dziwna, ciemnobrązowa - raczej plamienie, a Nie tak jak zawsze, ale test miałam zupełnie ujemny, nawet cienia różowej kreski. Co jest z nami? Czy powtórzyc test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia ja juz nie wiem moj tez negatywny, ja chce powtorzyc po trzech tygodniach od owuacji czyli na poczatku przyszlego wtedy to juz napewno bedzie wiarygodny, teraz juz sam nie wiem, moze ten po prostu taki jest, nie wiem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka - ale by było, gdyby wyszły nam pozytywne!! Zaczne wierzyć w cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ja szczerze to nie wierze ale test powtorze bo nie wiem czemu ten okres taki jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Jak u mnie "nic się nie rozkręci" to ja chyba też. W drugim dniu @ to u mnie powina być powódź i ból brzucha.. Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszko - a czy wiesz, gdzie mozna dostać te zioła Ojca Sroki. Zjeździłam pół miasta wczoraj i nie dostałam... Żadne zielarnie, apteki itp. A mieszkam naprawdę w duzym mieście. Byłam dzisiaj rano na badaniach hormonów i beta-HCG z krwi. Wyniki będę miała ok. południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
No to u mnie @ się rozkręcił na całego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Gabcia te ziola kupuje sie osobno kazde i moja kolezanka nie miala problemu je wszystkie kupic a gotowe mieszanki sa na allegro wiem bo sprawdzilam. u mnie okres cos tam kapie ale niewiele, ale temperatura jest normalna 36.6 wiec tez nic z tego nawet testu nie bede robic od przyszlego tyg. zaczynam pic ziolka i brac Castagnus troche pozno ale wtedy dopiero dostane je z PL, a pozatym to ja mam dlugie cykle ostatnio 34 dni wiec moga jeszcze pomoc w tym cyklu. czytalam ze dziewczynom pomoglu juz w I, II cyklu i zaszly w ciaze, wierze ze i nam sie uda. Gabcia przejdz sie jeszcze raz po zielarskich i kup osobno kazde ziele jakie jest w spisie pozniej sie je miesza w takich proporcjach jak w przepisie i trzyma w papierowej torebce, zaparza sie jedna lyzeczke przez pol godz, i pije na noc cieple. Trzymam kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszkooo- dziękuję za odpowiedż. Zamówiłam już na allegro te mieszanki. Mam badania hormonalne. Trochę podwyższone FSH - u mnie 16,5 mlU/ml, a norma dla fazy folikularnej to 2,8-11,30. Poziom LH w tej fazie 3,9 - w normie. Prolaktyna - bajka 6,9 (norma (1,9-25). O czym może świadczyć podwyższone FSH i czy coś się na to bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
nie mam pojecia ja nie mialam badan hormonalnych, musiala bym byc w Pl dluzej. ale mysle,ze ziolka mogla bys pic. dobrze ze kupilas zaszkodzic nie zaszkodza a moga pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Dziewczyny a jak to jest z tym wiesiołkiem? Podobno działa na wydzielanie śluzu? Bo zauważyłam, że już 3 cykl nie mam śluzu, tzn. tylko białą wydzielinę ale bez rozciągliwości. Zawsze po wydzielinie poznawałam kiedy mniej więcej mam owulację a teraz jakby na złość !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Wiesiołek łyka się w kapsułakch (preparat Oeparol), ja biorę 2 lub 3 x po 2 kapsułki, ale tylko do owulacji. Później już nie, bo wywyłuje skurcze macicy. Brałam już w poprzednim cyklu i nie powiem - troche pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ja biore wiesilek 3 cykl i juz w poprzednim zauwazylam widoczna roznice, sluz byl super i duzo. Biore teraz 2X2dziennie, zawsze po jedzeniu bo inaczej moga byc problemy z zoladkiem i bierzemy tylko do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Dziękuję za informacje. Kupuje się go w aptece czy w zielarskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Znalazłam na innym forum co może wspomóc płodność: PROBLEM Z ŚLUZEM -przed spodziewana owulacja brak jest płodnego sluzu tzw. białka kurzego, sluz jest nierozciągliwy a jesli jest to w małych ilościach -suchość w pochwie , niewielkie ilości śluzu Przyczyną niepłodności kobiety może być brak sluzu, skąpy śluz lub jego jakość. Bywa że śluz jest tak gęsty że utrudnia dotarcie plemnikom do celu. Produkty poprawiajace jakość i ilość śluzu to: OLEJ Z NASION WIESIOŁKA(Wiesiołek) OEPAROL,GAL Pomaga poprawić śluz szyjkowy - zwiększa jego ilość, szczególnie typu płodnego . po zastosowaniu wiesiołka, sluz staje sie mniej wrogi i pomaga pozostać plemnikom żywym nawet do 5 dni. Picie dużej ilości wody (odpowiednie nawodnienie organizmu wpływa na jego funkcje wydzielnicze) i branie wiesiołka powoduje zwiększenie ilości sluzu i poprawienie jego jakości. Reguluje też pracę niektórych hormonów. Lekarze zalecają to lekarstwo przy menopauzie, syndromie przedmiesiączkowym. DAWKOWANIE: 3 x po 1-2 kapsułki dziennie, bierzemy go tylko do owulacji , gdyz powoduje on skurcze macicy LEN Najczęsciej stosowany jako napar do wypicia, kupujemy len w sklepie zielarskim lub Olej z siemienia lnianego (świeży, organiczny)w kapsułkach. Podobny w działaniu do wiesiołka, poprawia śluz i jego jakość. ponadto korzystnie wpływa na cykl miesiączkowy reguluje proporcje hormonów w organizmie kobiety. Taka regulacja przyczynia się do złagodzenia wielu objawów związanych z bolesnym miesiączkowaniem w tym: przed miesiączkowe bóle głowy, depresje, bóle podbrzusza, drażliwość i obrzęki. Wspomaga czynność macicy przez co może być stosowany w leczeniu bezpłodności. Uwaga: lepiej niech nie biora go alergicy. DAWKOWANIE 1-2 kapsułki dziennie MAGNEZ Z WIT. B Reguluje sprawy śluzowe i zmniejsza bolesne objawy miesiączki. DAWKOWANIE: duże dawki od początku cyklu 2-4 tabletki, najlepiej na noc bo mogą wystapic nudności ROBITUSSIN, GUAJAZYL codzienne przyjmowanie syropu skutkuje poprawieniem się jakości śluzu UWAGA. BRANIE SYROPU NAJLEPIEJ SKONSULTOWAC Z LEKARZEM NATURALNE WSPOMAGACZE-ZIOŁA TU ODSYŁAM DO STRONKI http://www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html INNE LEKI CASTAGNUS Castagnus jest roślinnym preparatem zawierającym w swoim składzie wyciąg z owoców niepokalanka mnisiego. Preparat reguluje pracę przysadki mózgowej, która poprzez centralny układ nerwowy kieruje cyklem miesięcznym i wydzielaniem regulujących go hormonów: estrogenów i progesteronu. Zalecany jest w celu łagodzenia dolegliwości zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz w leczeniu zaburzeń cyklu miesięcznego. LUTEINA Stany niedoboru endogennego progesteronu pod postacią zaburzeń cyklu miesiączkowego, bolesne miesiączkowanie,cykle bezowulacyjne, zespoł napięcia przedmiesiączkowego, czynnościowe krwawienia maciczne. Endometrioza Zapłodnienie in vitro Niepłodność związana z niedomogą lutealną Poronienia nawykowe i zagrażające na tle niedoboru progesteronu Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! BROMERGON obniża poziom prolaktyny, której wysoki poziom utrudnia zajscie w ciążę i prowadzi do niepłodności. Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! CLOSTILBEGYT wskazaniem do jego zastosowania jest niepłodność wywołana brakiem owulacji. clostilbergyt stosuje sie do stymulacji jajników , bierze sie go przez 3 miesiące od 4 dnia cyklu przez pieć dni, ma za zadanie pomóc zajść w ciązę, poprzez wytworzenie pecherzyków. Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! PREGNYL leczenie bezpłodności spowodowanej brakiem jajeczkowania lub zakłóceniami w jajeczkowaniu Lek ten wydaje sie z przepisu lekarza! HORMEEL S regulacja cyklu miesiaczkowego, wspomaganie płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ja kupilam wiesilka w uk w sklepie ze zdrowa zywnoscia i witamninami a w PL chyba w aptecej jest na allegro tez mozna dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w poniedzialek trafilam do szpitala. niestety ciaza pozamaciczna. juz mam tego dosyc. to juz druga. w grudniu w tamtym roku tez mialam. lekarze oczywiscie nie chca nic gadac .barany jakies, mowia ze jak mam zatkane jajaowody to po prostu mam pecha i nic z tym nie da rady zrobic. nic. moge probowac zajsc w ciaze ale male szanse. bo jak mam w razie czego zrosty na jajowodach to nie ma na to zadnej operacji nic. ja nie rozumiem? a co to jest udraznianie jajowodow w takim razie? tych debilowatych lekarzy nie moglam o nic pytac bo strach bo tak odpowiadaja ze od razu czlowiek gorzej sie czuje. poza tym nie chca nic gadac ij uz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×