Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość Agulka25
Susi78 ja jescze nie dostałam @, ale dziś rano powtórzyłam test i... też nagatywny. Czuje ze @ się zbliża... I ja już też wymiękam. Nie rozumiem co jest nie tak. Oboje z mężem bardzo tego pragniemy. Gdyby za pierwszym razem poszło wszystko dobrze to za trzy tygodnie cieszyłabym się dzieciątkiem, termin miałam na 22 lipca. Susi78 wierzę, że w końcu nam się uda. Potrzeba nam tylko odrobiny szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALga13
no i ja tez dostalam dzisiaj:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Mam dość!!!!!! Chciałabym się wykrzyczeć z całych sił!!! Właśnie dostałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susi78
Już się czuję lepiej. Znów mi wraca humor i mam nadzieję, że w końcu się uda. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Ja też się pocieszam, że w końcu się uda... Od poniedziałku idę na 2 tyg. urlopu i może akurat uda się coś zdziałać :) Chociaż pierwszy tydzień nie będzie temu sprzyjał, niestety będę zakuwać do obrony mgr (mam 10.07 - przy okazji trzymajcie kciuki po godz. 16.00), no ale akurat drugi tydzień będzie w sam raz, wyjazd, zmiana otoczenia więc... jestem dobrej myśli... Za Was też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Agulka25 trzymam kciuki. Ja też jadę na kilka dni urlopu więc może będę bardziej zrelaksowana i inaczej podejdę do tematu. Dłuższy urlop mam w sierpniu. Ale mam nadzieję, że do przyszłego lata będę miała kolejnego szkraba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Oj widzę że nasze forum zamilkło... Ale mam nadzieję, że chociaż będą z tego owocne efekty :) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestenm tu nowa staram sie o dzidziusia juz 10 cykli bo 2 lata temu poronilam i musialam odczekac pol roku.dzis jest moj 19dc a mam straszny apetyt piersi bola bo bokach i sutki jak dotkne i brzuch kluje dolem i jajniki czasami zabola raz lewy raz prawy.Myslicie ze moge byc w ciazy? a temp mam 36,4 o 7:00 rano mierzona i sluz rozciagliwy taki lekko zoltawy. czyzby spelnilo sie moje marzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginekolog anna
jak masz zoltawy sluz to moze swiadczyc to o infekcji a nie ciazy najlepiej idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Lola83-1 ja też poroniłam w grudniu i mój gin kazał mi odczekać 3 mc, po tym czasie zaczęlismy starania od nowa i niestety minął 4 cykl starań i nic nie wychodzi. Nie chcę Cię smucić, ale ja za każdym tym cykle starań miałam objawy podobne do ciąży: powiększone i bolące sutki, całe piersi, zmęczenie, temperature pow. 37 st., więcej śluzu, apetyt czasami na słodkie, czasami na kwaśne lecz niestety za każdym razem w końcu pojawiła się @, testów po 3 zrobione zanim @ się pojawiła. Pamietam jak 26 maja zrobiłam test i zobaczYłam wyraźne 2 grube krechy, z mężem cieszyliśmy się niesamowicie, niestety trwało to tylko 3 dni, bo pojawiła się @, mając doświadczenie z poronieniem przeraziłam się, od razu pojechałam do mojego gina, który stwierdził ze nic nie wskazuje na to abym była w ciąży, owszem w tak wczesnym stanie mógłby jej nie wykryć, ale dla wszelkiej pewności kazał zrobić beta HCG i szczęście w nieszczęściu wyszło wynik wyszedł zerowy. Nie wiem czy drugi raz znisłabym poronienie. Tak więc po prostu test mnie oszukał. Dobrze ze nikomu nie zdążyliśmy się pochwalić ;) Tak więc może akurat udało się Tobie, czego z całego serca życzę! A ja kolejny raz zaczynam się przygotowywać do starań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Czyżbym na polu bitwy została sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga13
ughh.znowu @ przyszla... juz tez trace nadzieje powoli....a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
witajcie ja też mam wiele obaw wszystkie objawy wskazują na ciążę zazwyczaj od miesięcy na okres mnie nie bolą ani jajniki:) ani podbrzusze są wogóle niebolesne @ a teraz mnie kłują oba jajniki dzis to już bardzo , krzyż mnie boli no może na @ ale łudzę się że jednak zagnieżdżenie pytanie, czy zawsze jest śluz... i czy zawsze jest plamienie przy zagnieżdżeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
anae29 nie zawsze jest śluz i plamienie. Ja znowu dostałam @. Ale dziś powinnam mieć koniec i od jutra znowu przytulanko. Już też zaczynam tracić nadzieję. Teraz zaczynamy 7 cykl starań.Życzę wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi83
dziewczyny można zrobić test w 27 dc?? Jeżeli mam cykle 29 dniowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
wiesz co lepiej poczekaj to najtrudniejsze już zrobilam3 testy wszystkie ujemne ale wiem, że to jeszcze za wcześnie... ale człowieka tak kusi... by już wiedzieć a ja dodatkowo jak tylko sie zorientuję mam brać luteinę, już uzgodnione z lekarzem... ile jeszcze mam czekać:) jutro wyjeżzam za granicę.... wezmę ze 2 testy jeszcze:) powodzenia w zachodzeniu:) jak nie teraz to za miesiąc... bądżcie na forum odezwę sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi83
Zawsze miałam cykle 29 dniowe. W zeszłym miesiacu tydzień przed terminem miałam zaróżowniony sluz przez 7 dni i dopstałam okres 4 dni wczesniej. czyli miałam cykl 26 dniowy.Gdybym w tym meisiacu miała liczyc tak jak w zesłzym to dzisiaj powinnam okres dostać, a jeżeli tak jak zawsze to powinnam w niedziele. Nie wiem czy się powstrzymam...bo strasznie mnie korci zeby jutro zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
oj rozumiem cię bardzo dobrze, ale skoro chcesz to zrób, tylko nie oczekuj odrazu 2 kresek:) czytałam tu że nieraz wogóle testy nie działają.... a jest się w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka25
Dziewczyny mnie się udało!!! Cieszę się, ale jednocześnie jestem pełna obaw :( abym znów nie poroniła. Udało się za 5-tym razem :) tylko trzeba było wyjechać aż do Grecji aby marzenia się spełniły :D Życzę Wam z całego serca udanego zachodzenia w ciążę i trzymam za Was kciuki bo wiem ile to nas kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
no gratulacje:) a mnie nie.... jednak to nie ciąża znów w tym miesiącu spróbuję patrzcie, jak człowiek chce mocno... że aż objawy ma... ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergrtu6tr7jk
dziewczyny, jesli macie doświadczenia z testami AMIL to prosze o wypowiedź. Zrobiłam dziś test AMIL- 4 dni przed terminem @ i wyszedł negatywny, ale wyraźnie widać gdzie ta druga kreska ma być i tam jakby pojawił się cień cienia sama nie wiem czy to kreska kontrolna czy to coś może znaczy. Jak te testy się zachowują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
uważam, że powinnaś poczekać co najmniej tydzień:) spokojnie, nie myśląc o ciazy... i wtedy jeszcze raz zrobić test ja też tak robiłam... ciagłe testy... fakt nie było nawet cienia... na teście ale w tamtym roku był lekki cień, ale potem poroniłam... więc spokojnie nic na siłę i bez zamartwiania się:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergrtu6tr7jk
tak, ja wiem ale... nie wiem czy to co widzę to cień kreski czy miejsce w którym kreska powinna się pojawić ten odczynnik wiecie o czym mowię? i pytam czy testy AMIL maja tę kreskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma14
Jestem 5 dni przed spodziewaną miesiączką, temp. w pochwie dziś miałam 37,6, od kilku dni pobolewa mnie głowa. Poza tym chyba żadnych innych objawów. Czy jest duże prawdopodobieństwo, ze jestem w ciąży?? Zaznaczam, że ostatnio staraliśmy się nieco :) Bardzo proszę o odpowiedź, bo bardzo się niecierpliwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma14
Aha, jeszcze kilka dni temu miałam przez chwilę dziwny ból w samym dole podbrzusza, którego nigdy wcześniej nie zauważyłam u siebie. Czy może to być objaw zagnieżdżania się zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
witaj sądzę, że jest prawdopodobieństwo duże:) jednak jak zwykle poczekaj do miesiaczki planowej- i zrób test... najgorsze to takie zamartwianie się, albo nadzieja że to już... a potem przychodzi rozczarowanie gdy jednak to nie ciąża... wiem bo miesiąc temu miałam podobnie, miałam wszystkie możliwe objawy... I NIC dam znamć jak sie uda:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma14
Bardzo dziękuję anae29 za odpowiedź, rozbudziłaś we mnie nadzieje, ale i tak mam je ogromne :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość, a to bardzo trudne, bo jestem straszliwie nakręcona :) Może jeszcze ktoś ma jakieś zdanie na ten temat? Bardzo proszę o Wasze opinie; może któraś z Was miała podobnie. Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
U mnie w ostatnim cyklu też nie wyszło. Teraz była 7 próba. 13-ego mam termin @ i mam nadzieję, że nie przyjdzie. Nie mam żadnych objawów, chociaż gdybym chciała to pewnie bym się doszukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anae29
bo jak człowiek bardzo chce... to nie wychodzi... ja teraz w ciagu 2 tygodni.. tych będę sie starać kupiłam testy owulacyjne są dobre i zrobię z nich uzytek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
A ja czekam i czekam...teraz do niedzieli czy nadejdzie @. Jeśli znów się nie udało to kupuję wiesiołek i testy owulacyjne. Męża karmię pestkami z dyni...życzę wszystkim powodzenia w starankach.Acha, juz nawet tarota koleżanka mi stawiała i podobno niedługo zajdę w ciążę. Mam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×