Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość myszka27
ja mysle,ze ciaza lekarz mogl nie widziec jeszcze bo wczesna ale skoro masz takie wyniki to jest potwierdzenie i powinnas jak najszybciej udac sie do lekarza bo plamienia moga ale nie musza swiadczyc ze cos zlego sie dzieje, nie strasze cie ale ja bym poszla i powiedziala ze jestem w ciazy i dostalam plamien napewno dali by ci tabletki na ewentualne podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojeszcze ze od 3 lat lecze sie na tarczyce. i ostatnio babka zwiekszyla mi dawke z 25 na 75 euthyrox. i wzielam pierwsza tabletke wlasnie wtedy co mialam dostac okres i juz nie dostalam. a na ulotce bylo napisane ze zabuzenia miesiaczkowania moga wystapic po naglym zwiekszeniu dawki. moze ja wcale nie bylam w ciazy a te beta to nie wiem skad sie wzielo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
wedlug twoich wynikow moze to byc 3-4tydz albo nawet 4-5 tydz. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasne o to chodzi ze jak bylam u ginekologa po tym jak mu pokazalam testy ciazowe z 2 kreskami a on po usg stwierdzil ze nie ma cizy dal mi luteine na wywolanie okresu. i biore juz dzisiaj 4 tabletke. dziwne to jest?? moze ja jestm jakas dziwna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko ze jak bym byla w ciazy to po tym jak dostalam luteine to juz bym nie dostala okresu a ja dostalam. a gin powiedzial ze jak jestm w ciazy to nie dostene okreu a te tabletki ciaze podtrzymaja a jak nie jestm to dostane to dostalam. dziwolag ze mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
panda sama juz nie wiem co ci powiedziec, dla mnie wyniki swiadcza o ciazy, nie wiem czy te leki moga powodowac falszywy wynik musisz zapytac lekarza nie ma innego sposobu, na wszelki wypadek idz juz na poczatku tygodnia i dobrze ze bierzesz cos na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
wtczytalam ze nadczynnosc tarczycy moze dac falszywy wynik testu ciazowego ale wynik z krwi nie mam pojecia:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ciekawe czy to moze zafalszowac wynik bety?? bo na internecie przeczytalam ze hcg ma podobny wspolczynnik to tsh czyli tej tarczycy. ale tam dodane ze chodzi o alfa hcf a nie beta hcf. a cholera cie wie o co chodzi?? ta tarczyca to wogle odpowiada za wszystko z tego co wiem. na okres to juz wogle ma wplyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
panda a ty starasz sie o dzidzie? pojdziesz do lekarza to mysle ze ci cos powie, musisz poczekac, zycze powodzenia tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ak dlategozaluje ze dzisiaj jest sobota jeszcze jutro czekac i dopiero po pracy moze isc bo nie moge sie zwolnic. dlatego tu siedze i pisze do ciebie. zastanawiam sie czy w poniedzialek znowu zrobic ta bete?? powiem ci tak ze ja slyszlam ze plamienie to mozna miec w ciazy ale nie slyszalam zeby byc w ciazyi po paru dniach pospodziewanej miesiaczce dostac plamienie miec pare dni potem brac luteine a pomimo to znowu dostac plamienie. bo to tak jak by bylo poronienie wyglada raczej.a luteina nie pomogla. aj ja to mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
u mnie niestety przyszła @, odczekamy kilka dni i zaczniemy sie dalej starac, maj to tez ładny miesiąc aby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze dostalas. moze tez wez luteine to wywoluje owulacje?? a ty co sadzisz o mnie? o tym co pisalam wyzej?? ja to juz mam odsyc czekania na poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
słyszałam,ze w czasie cązy też można mieć lekkie plamienie, nie wiem ci Ci poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja przed chwila przeczytalam??? dziewczyna pisala ze ginekolog jej powiedzial ze beta hcg moze nawet sie zwiekszyc kiedy sie miesiaczka opoznia. jej sie spoznila jedne dzien zrobila test ciazowy pozytywny wynik i beta 15 a potem dostala okres. tez ciekawe prawda?? po usg jej gin powiedzial ze to nie wyglada na ciaze tylko na spozniajaca sie miesiaczke a beta czasami rosnie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
nie slyszalam o takim przypadku, powyzej 5mlU juz sie uwaza ze jest ciaza z tego co tyczytalam, a ty masz duzo ponad 1000 wiec napewno to nie jest jakies zaburzenie a plamienia sie zdarzaja, jesli cos sie bedzie dzialo zacznie cie bolec brzuch to radze ci jechac na pogotowie z tymi wynikami z bety i powiedziec co sie dzieje, jak nie to w poniedzialek do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala89
CO SĄDZICIE O MNIE... mój przypadek wygląda tak: odstawiłam tabletki ( przyjmowałąm je dwa miesiące, każde opakowanie ma 21 tabl. po czym robi się 7 dniową przerwe a 8 dnia zażywa się kolejne opakowanie) pierwsze opakowanie przyjęłąm całe, zrobiłąm przerwe, krwawienie wystąpiło normalnie, następnie rozpoczęłam 2 paczkę ale nie dokończyłąm jej, wziąłam 18 tabletek, po dwóch dniach wystąpiło krwawienie z odstawienia. Trwało 7 dni. Kiedy krwawienie się skończyło współrzyłąm z narzeczonym bez zabezpieczenia. Jaka jest szansa na ciąże? Jeszcze za wcześnie na test i na badanie learskie. Macie jakieś propozycje??? moja temperatura od kilku dni to ponad 37.0 , czasem 37.2 37.1 37.3 a dzis to bylo 37.4 zrobiłam test ale za szybko bo tylko 8 dni od przytulanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolal caly czas brzuch jak bym miala dostac okres. rano zawsze jak jeszcze lezalam. od tego pierwszego plamienia 2 maja juz nawe potem nie zwracalam uwagi na to raz bolal mniej raz wiecej a dzisiaj tez bolal i plamienie mam przy sikaniu a tak to nie leci nic. ale ja i mialam wczesniej skapa miesiaczke. nie ma co sie rozpisywac na ten temat bo bym musiala cala litanie tu napisac na cala strone. ale o moim przypadku nie slyszalam tez. zeby miec plamienie potem dzien albo 2 dni przerwy juz nie pamietam. i przy braniu luteiny znowu plamienie?? to chyba raczej luteine to daja zeby powstrzymac plamienie a nie wywolac a mi to wyszlo tak jak by wywolalo. i to inaczje niz wczesniejesze plamienie sorki za wyrazenie ale twedy 2 maja co dostalam to na wkladke pare krolep ploeciala a teraz tylko przy sikaniu. a tak to nie. nie iwme czy to wogle ma znaczenie??? chyba do poniedzialku bede siedziala na tym kompie i czekala na jakies informacji. moze ktos zna jakiegos ginekolga co odpisuje na maile w miare szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
skoro mialas plamienie jak mowisz 2 maja to moglo to byc zagniezdzenie a nie okres, skoro to bylo tylko pare kropel. nie martw sie i uspokuj wszystko bedzie dobrze w poniedzialek idz do gina chyba ze wczesniej zacznie cos sie dziac np. silny bol brzucha. Bedzie dobrze, bo ja mysle ze jestes w ciazy. Moja kolezanka tez w poczatkowej ciazy miala plamienia ale lekarz powiedzial,ze nic zlego sie nie dzieje i ze tak czasami jest bo macica sie rozciaga. Wiec spokojnie teraz to wazne. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka78
Hej dziewczyny! jestem tu nowa, ale zaglągam czasami do Was na forum. Jak się dziś rano okazało mam problem:( 8-go po poludniu zrobilam test. Deuga kreseczka wyszła tak balda, że prawie niewidoczna, ale ja już od jakiegoś czasu czułam się dziwnie i wiedziałam, że nam się udało. Pobiegłam na betę i wynik 7,99. Według moich wyliczeń to początek drugiego tygodnia i wszystko się zgadza. Dziś rano dostałam plamienia. Dodam, że @ powinnam dostać 8-9maj czyli wlaściwie terminowo. Plamienie jest brązowe i jak narazie skąpe, ale bardzo się boję!!! Co to może oznaczać? Że jestem w ciąży, ale jednak mam okres, czy że ciąża się się nie utrzymała. Napiszcie coś prosze! Mąż pobiegł do apteki po kolejny test bo dziś niedziela i nie mogę powtorzyć bety. Dodam, że niestety w ubiegłym roku miałam puste jajo i zabieg... Bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
u mnie niestety @ przyszla dzisiaj:( jestem zalamana, juz nie wiem co robic:( mam dosc chyba sobie odpuszcze te starania na pare miesiecy. katka to jeszcze o niczym nie swiadczy poczekaj spokojnie, zrob test, plamienia sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alej jak moglo byc zagniezdzenie jak ja okres miaam 28 marca albo 27 marca??? a nastepny mialam dostac 28 kwietnia i nie dostalam tylko dostalam plamienia 2 maja. owulacje pewnie mialam tak w plowie kwitnia? to jak to mozliwe zeby sie zagniezdzalo dopiero w maju?? i wynik 8 maja bety taki wielki?? 1259?? dopiero jutro pojde do lekarza a dzisiaj jest jeszcze dzien i znowu go spedze na kompie piszac do was. a raczje do ciebie myszka27 bo tylko ty mi odpisujesz. a tobie tez wspolczuje bo na pewno nie chciclas zeby tak sie stalo. ja bym na twoim miejscu nie czekala tylko dalej sie staral.a nie znam twojej historii ale moze jak nie bylas to idz do lekarza planowanie rodziny. on ci cos poradzi. pozdrawiam i powodzenia ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
panda nie martw sie tak, twoje wyniki wskazuja na mocna rozwijajaca sie ciaze- tak mi sie wydaje, plamienia sie zdarzaja i pewnie tak jest w twoim przypadku jesli dzis chcesz sprawdzic czy dalej jest ciaza zrob test, ja wierze ze wszystko jest ok. a jutro do lekarza on ci powinien wszystko wyjasniec- co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
ostatnio sie dowiedzialam ze zagniezdzenie moze byc miedzy 5 a 12 dniem po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie w takim wypadku nie wiedomo co bylo ale dzieki? pewnie poronienie samoistne mialam. wczoraj. a test nie wyjdzie dzisiaj dobrze bo jak wczoraj bylo poronienie to jeszcze mi pokzae 2 kreski nawet jak nic tam nie ma wiec bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
panda nie wierze ze to poronienie, nie panikuj, czy dalej masz te plamienia? wytrzymaj do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze wogle nie bylam w ciazy? i te badanie beta hcg jest nic nie warte albo ne mnie zle zadzialalo bo w marcu baba mi swiekszyla dawke tabletek od niedoczynnosci tarczycy a 28 kwietnia to jeszcze wieksza dawke mi przepisala hormon tarczycowy podniosl mi sie z 2 do 3. teraz zeby zbic to znowu do 2 to musze pracowac nad tym z pol roku. to sobie wyobrazcie jak ja sie czulam jak mi a tydzine wzroslo o tyle. i moze to wlasnie te badanie beta moze kolidowac z tymi tabletkami. i dlatego beta mogla mi wyjsc taka duza. bo pisali gdzies ze alfa hsg i tsh( czyli ten hormon tarczycy) maja wspolny wspolczynnik. ale tez pisali ze beta hcg to juz nie ma niby nic wspolnego z tsh. ja nie rozumiem nic. nie interesowalo mnie to i nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam plamienia. przy sikanu. a dzisiaj rano juz na majtkach bylo ale na razie nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Hej dziewczyny - u mnie kiepsko. Test negatywny, mam już plamienia, więc lada chwila przyjdzie @... Z tą jedną krechą umarła moja nadzieja.. Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×