Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cojanarobiłam

RATUNKU!! - przespałam się z ojcem...

Polecane posty

Gość zgadzam sie z Amaleta
dziewczyna glupia nie jest i moze sprawdza swoja wyobraznie,moze nawet pisze jakies opowiadania.ale takim sposobem zamyka dzwi osobom co naprawde przyjda tu szukac pomocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleta....sranie w banie jak najbardziej. Najbardziej wqrwia mnie fakt że ona robi sobie polewkę z ludzkich dramatów, traumatycznych przeżyć. Kpi sobie z osób które z dobroci serca chcą jej pomóc, którzy są wzruszeni jej żałosną historią. Siedzi sobie pewnie przed kompem i nabija się z tych osób, którzy jej uwierzyli. Żałosna istota której życie jeszcze niczego nie nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo serce nie może mieć
raka!!!! oczywiście, że może, a przypadki chodzą po ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
wiecie co?moja mam zmarla na raka,i w zyciu nie slyszalam coby rak zaatakowal serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
w pierwsza wersje mozna by uwierzyc,ale to ze przyszedl i zrobil to ponownie to juz przegiela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
Rak serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
Moze i istnieje rak serca ,ale ta historia jest stekiem klamst ,dziewczyna sie bawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole jakie bzdury wymyslasz jakbys była moja córka to bym Ci łeb chyba rozwaliła za takie historyjki ... Mam nadzieje ze Twój ojciec to przeczyta ... rak serca :) nie masz zbytniego polotu w wymyslaniu bzdur .. mogłas wyskoczysc z rakiem płuc , rakiem skóry ale Ty wymysliłas raka serca .. psychiatra moja droga i to dobry Ci jest potrzebny . No tylko chora osoba mogła wymyslic cos tak okropnego jak sypianie z własnym ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
pozdrawiam:)i ide bo szkoda slow na takie zachowanie i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jej nie uwierzyłem już w pierwszą wersję. Cała historia nie trzyma się kupy. Zbyt wiele szczegółów nam podawała jak na osobę która rzekomo przeżyła coś takiego. No i te jej barwne opisy jak podrzędnego romansu. a już totalnie rozbroiło mnie to, jak opisywała swoją fascynację swoim młodo wyglądającym tatusiem. Małolacie się nudzi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajoxz swieta racja .. Wiecie co mnie przeraza ze smarkata wymysliła wogóle cos tak okropnego .. No kto przy normalnych zmysłach wpadł by na taka prowokacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
weszlam na gogle i nie znalazlam,jest wada serca ale raka serca nie ma:) wlasciwie to chyba nie jest wazne,wazne jest to ze zrobila sobie zabawe a ludzie zyczliwi chcie li jej pomoc:)a tak na marginesie to chcialabym by jej ojciec to przeczytal,moze by zauwazyl ze z dziewczyna trzeba isc do lekarza:) pisala ze nie powie o tym nikomu a opisala ze nie ma rodziny,ze babcia zmarla ze ojciec byl mlody,kiedy ona sie urodzila. to sa fakty o ktorych na forum sie nie pisze jesli chcesz zostaj anonimowa osoba.Jesli ona tu zaglada to pewne i jej kolezanki i wiele znajomych,wiec kazdy kto ja zana by rozpoznal kim ona jest :)to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha hi hi pekam
hahahahahahaha ale wy to naiwne jesteście kafeterianki jakby wszedł ktoś i napisłał: obudziłem sie dzis rano i zobaczyłem, że mam skrzydła, to byście pewnie pytały o wrażenia z lotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w historie nie wierze
ale rak serce istnieje noo bardzien nowotwór niezłosliwy (ale nie wykryty powoduje nagły zgodn) śluzak serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ
dziwne, że moderator nie zgłosił Twojego IP na Policję... kazirodcze kontakty ściga prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponieważ
DLACZEGO MODERATOR NIE REAGUJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważcie że autorka swój topik opuściła...co nie ma odwagi na konfrontację z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
bo nie wierzy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramciamciam
jest coś takiego jak rak serca. jednak zazwyczaj jest to nowotwór złośliwy piersi, płuc czy węzłów chłonnych z przerzutami na serce właśnie. to tak gwoli ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
pewnie sie teraz kocha z ukochanym przystojnym tatusiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja głupia chciałam pomóc. no nic trudno. skoro autorka opuściła topic to robi sobie jaja. niech się pomodli do Boga o to aby ją uzdtrowił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciłam palenie. napisałam w stopce że rzucam, bo uważam iż do końca życia będę się z tym męczyć, ponieważ jest to nałóg straszliwy niestety. a czemu pytasz? też chcesz rzucić???pozdro {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×