Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cojanarobiłam

RATUNKU!! - przespałam się z ojcem...

Polecane posty

Gość eeeeeeee
tez mnie to ciekawi bo pale dlugo i chce zaoszczedzic zdrowia i pieniazki:)a i mam pytanie jak zrobic by odpowiedzi byly na bierzaco ,jestem nowa i jeszcze nie umiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam i sie dzielnie trzymałam przez 9 mies dla dziecka ale wróciłam do fajek po odstawieniu dziecka od piersi masz racje tego sie nie da zwalczyc bo kurcze ja lubie palic poprostu :( oczywiscie pale na balkonie dla scisłosci nie przy dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee zostaw sobie temat w innym oknie i odswiezaj poprostu :) ehh ja nie rzuce jeszcze ale niedługo tak ... :) wróce pozniej bo dziecko mnie nawołuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja długo wcześniej o tym myślałam i dzięki tematowi na zdrowie i uroda się zmobilizowałam. tamten temat jest wspaniały. wszyscy się wspierają i podnoszą na duchu. biorę również tabletki, które bardzo pomagają na początku i umacniają w postanowieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee
tez uciekam :) dzieki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokocvjdd
AUTORKO TO WINA TWEGO OJCA ANIE TWOJA BO OJCIEC JEST DOROSŁY PISZESZ ZE SIE CALOWALISCIE ALE CHYBA NIE DOSZO DO STOSUNKU CO? BYLAS DZIEWICĄ WCZESNIEJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rak mózgu nie daje
przerzutów do serca. Nie dość, że prowokatorka, to jeszcze tępa. Lekcje odrobiłaś ? Żaden nowotwór nie daje przerzutów do serca. Owszem, w mięśniu serca i osierdziu mogą być nowotwory , ale nie są to przerzuty. Fantazję też trzeba podeprzeć jakimiś wiadomościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co CHCESZ
powiedzieć Swojemu ojcu / Chyba będziesz musiała nakłamać. Bo jak prawdę, to musisz powiedzieć, że Cię fascynyje i bardzo Ci się podobało. Bo tak wywnioskować można z Twoich wypowiedzi. Co jeszcze ? Możesz go postraszyć, że pewnie zajdziesz w ciążę, bo to środek cyklu. I że imię trzeba dla dziecka wybrać. Co jeszcze ? Sama już nie wiem. Ale inni kafeterianie nie zawiodą i na pewno podpowiedzą, co mas powiedzieć. Gotową ściągę dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luuuudzie czy wyście zupełnie pogłupieli?????? Autorko , nie masz wprawy w wymyślaniu podobnych bajek. Zapoznaj się z lepszą literaturą, wtedy nauczysz się wymyślać lepsze historie. Nie wierzę w ani jedno Twoje słowo!!!! Tak się składa że choć nie doświadczyłem czegoś podobnego na własnej skórze, znam osobę która była molestowana w dzieciństwie przez własnego ojca. Dlatego tak mnie wqrwia Twoja wymyślona w naprędce bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gupi ty moder jestes
Tak moderator a ja przespalem sie z babka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co za stary wróbel jestem żeby wierzyć w takie brednie, w swojej pracy zawodowej stykałem się z osobami z różnymi problemami, jesteś ..... idź się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz ochote to powtorzyc
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nie dozlo do wytrysku
??????? do taty doszlo ze cos nie tak i zaczal sie "wycofywac"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednajaaaaa
eh, a bylas dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po ip sprawdz
AUTORKO A JESTES PODOBNA DO ZMARłEJ MAMY? JESLI TAK TO PRZYPOMINASZ OJCU MATKE KTóRą WCIąZ KOCHA..I W TOBIE WIDZIAL MATKE I ZNOWU POCZUL POżADANIE I PRAGNIENIE DO NIEJ I TESKNOTE..I DLATEGO KOCHAL SIE Z TOBą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się sama gubisz w swoich zeznaniach. w jednym poście piszesz: ...Moja mama zmarła na raka serca i jak tu już niektórzy pisali, taka choroba istnieje. Bardzo mi przykro, że uważacie to za podszyw a zaś w drugim: do " rak mózgu nie daje" jaki rak mózgu? Moja mama miała złośliwego raka płuc który dał przerzuty do serca. Zmarła bardzo szybko. Tyle wiem, ojciec nie mówił mi o tym zbyt wiele. moje wprawne oko potrafi wychwycić takie błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleandale
jajoxz: to nie jest dowód na kłamstwo. Na początku nie doprecyzowała po prostu. Cieszę się jednak, że są na świecie tacy specjaliści od kłamstwa, jak Ty. Zapraszam do pracy w CBŚ. Droga autorko, trzymaj się, jesteśmy z Tobą. Wielu stąd odeszło przez niedowiarków, ale ja zostanę i będę Cię wspierać. Musisz faktycznie porozmawiać z ojcem, to jedyne wyjście. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lol heheehehehehehhehehe
w Dr House byl taki wątek jak Twój :P Ojca zapuszkowali, a co do dziewczyny... okazało się, że jest chłopcem, któremu nie wykształciły się męskie narządy rozrodcze i działał tylko estrogen, więc byla ideałem kobiety z figury i twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje naprawde... ja Ci wierzę.. Takie jedno wydarzenie i zrujnowało psychikę.. Najlepszym wyjściem jest rozmowa.. porozmawiaj z ojcem.. Czas co prawda ran nie leczy, ale z jego biegiem będzie może lepiej.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedactwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleandale
dlaczego jej wypowiedzi zostały usunięte? część była podszywaczy, ale część jej i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co autorko, pokasowałaś swoje wcześniejsze posty? :D jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno, nie wiem czy wiesz ale policja może namierzyć IP i twój ojciec może się z tego gęsto tłumaczyC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola1111
Pewnie się speniała,jak zobaczyła to o IP :D Denna prowokacja tak się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a było takie ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka rybka
hej, a dlaczego posty tej dziewczyny zniknęły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cojanarobiłam
Czemu za każdym razem jak mnie chwilę nie ma, mówicie ze uciekam? jajoxz jak miałam niby skasować swoje posty? Niech namierzają, ale to uwierzcie, zrujnowało by życie nie tylko mi i ojcu. Ja szukam pomocy a wy mi grozicie policją. Nie tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×