Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

znowu nie trafiłam. Kolejny topik o kawce, dzieciach, wnukach A sugerując się stopką założycielki myślałam że pogadam właśnie o tym jak w wieku dorosłym zawala się wszystko i trzeba budować od nowa, o tym jak to było , jakie wartości były kiedyś , jak jest teraz . Jak daleko przewartościowuje się własne życie po upadku. Sorry, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem: Pikok Jolu - jak to mawial Pawlak: No, nareszcie Jesteś !!! Bardzo się cieszę. Nie wiem dlaczego ktoś mnie atakuje... bo powinnam tam pisać, a nie tu.. Ale dlaczego? Wszak mamy prawo wyboru. Nie wiem co się dzieje - staram się nikogo nie urazić. No to i tak zawsze jest coś NIE TAK !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok - napisz coś o sobie - proszę . Z jakiej części PL jesteś? No i może ile masz latek. Bo ja staruszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? mam już tzw wiek średni? nie czuję tego. 50 stuka do drzwi.Co mogę napisać?, mozna się domyśleć. kiedyś tam 5,6 lat temu zawaliło się.Wola życia? kocham życie. Wróciłam z innymi wartościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O juz 2 stonka. dobrze idzie i Jola nas znalazla 👄 Loniu omijaj pomaranczki, zawsze sie jakas zakala znajdze! Ja tez umylam juz dzis okna, zeby przed swietami nie miec tyle pracy a po drugie robi sie coraz zimniej, nie lubie takej pogody. zycze Wam milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wybaczcie moją nieobecność. Gadałam na skypa z córcia - przyszłą mamą i zeszło się :) Pikok - to możemy sobie łapki podać. Ja po zawałach - też kocham życie. Jutro znowu popiszemy. I powitamy nowy dzionek. Dobranoc - do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Widzę nowy topik ! I wiek mój pasuje ... Poczytam was , ponieważ lubię poznawać ludzi od poczatku a teraz ku temu jest okazja bo topik dziś założony,,,,I jeszcze wszystko idzie nadrobić, jak co to jutro wpadnę was odwiedzę, czy mogę? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkich. Zaczynamy nowy dzień.Nie miałam ochoty wstawać, tak ciemno.Ale co tam, zrobiłam kawę i piję ją z Wami. Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Globusiku - ranny ptaszku {cześć] i dla Wszystkich Wczoraj wieczorkiem wyszłam z moim piesem na podwórze. Oj szybko zmykałam, bo miałam wrażenie , że halny wieje i do tego drobniutki śnieg sypał :( A poranek - słońce wschodzi i zapowiada się ładnie. Kawka - wiadomo z Wami. Sabinko - witaj :) Możesz - ZAPRASZAMY !!! Sama nie wiem, co dzisiaj robić będę. Na razie mam jeszcze \"uśpiony\" osobisty dysk :D Dobrego dnia - i uśmiechu pomimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś . Faktycznie - to masz cały dzień z głowy. Czy to coś poważnego - ta wizyta? Nie mniej powodzenia - bo u lekarzy nigdy nic nie wiadomo. A jak wrócisz, to napisz - że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joluś - powodzenia we wszystkim. Niech będzie dobrze !!! O - i poranek z dobrą muzyką :D Dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę z rańca już się obrobiłam, tak z grubsza :D Słoneczko świeci - machnę sobie ze dwa okna dzisiaj, to zostaną mi jeszcze cztery na kolejne dni - ale spokojnie i te wypucuję :D Wszak przyjemności trzeba sobie dozować :D Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🖐️ Ale jestescie ranne ptaszki:D Globus wstala o swicie, kochana czy masz problemy ze spaniem? Ja lubie wieczorem posiedziec ale rano pospac. Jolu czekam na pomyslne wiadomosci od Ciebe musi byc dobrze 👄daj zaraz znac jak wrocsz! Loniu tak masz racje tez sobie przyjemnosci dozuje :D( rano o 9tej bo to dla mnie rano) wstalam , wypilam kawke poszlam po zakupy , potem przygotowalam sobie wszystko do prasowana :-( i doszlam do wniosku, ze prasowane moze jeszcze poczekac( napewno nie ucieknie) :D Sabinko, witaj w naszym gronie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie - prawie już wieczorkiem. Chyba nie potrzebnie zajrzałam na chwilkę na Klubik i wiecie zdenerwowałam się... Bo jak tak można ?! Napisałam uczciwie - dlaczego odchodzę. Niestety, nie zostało to należycie odebrane i teraz jakieś własne insynuacje Panie wysuwają pod moim adresem. :( Dlaczego? Klubik istniał beze mnie i ja nikomu wszak nie wadzę - nadal mogą pisać. Jednak stwierdzenie \" bo jej się nie podobało\" jest wyssane z palca. Powody znam tylko ja. Przykre to i tyle :( :( Wszak tam zostało tak dużo Pań, a nas jest tutaj garsteczka. Nie umiem tego zrozumieć.... Napiszcie coś... bo tylko mi się chce ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu a czym Ty sie przejmujesz, mamy tu swoj topik , ktory napewno sie rozwinie jak wszystkie inne , glowa do gory i chce zaraz widzec usmiech na Twojej buzi :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochłonęłam troszkę.. Anula - masz rację :) Dzięki za dodanie otuchy. Nie wiem jak Wy, lecz ja powoli zaczynam myśleć o świętach Bożego Narodzenia. Niby jeszcze dużo czasu, ale tak naprawdę tylko miesiąc. A wiadomo - to są szczególne święta bo bardzo wesołe i radosne. Problem to ten Mikołaj :( Chciałabym każdemu kupić maleńki prezencik i tak czasami dumam - co ? Niby wszystkiego jest dużo, ale to trzeba mieć " dużo miedzi " :D . Lubię najpierw zaplanować - co komu, a potem do tych oszołomów jadę. Jak tego nie zrobię, to jak sroczka wszystko mi się podoba - no i głupieję w tym przepychu towarów wszelkiej maści i kalibru :D A czy macie jakieś tradycję wyniesione z domu? Bo to co region, to inaczej - choć Pasterka wszędzie jedna. Napiszcie coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////./////
a ty ile już nikow zaliczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
choć wieczorem, ale witam wszystkich. Nie pisałam przez cały dzień ponieważ trochę żle się czuję - sprawy żołądka- może jutro będzie lepiej. Mam nadzieję ,że powoli będziemy się poznawać w tym nowym klubiku.Ponieważ jestem emerytką śmiało tu piszę.Ale nawet emerytki mają jeszcze coś do powiedzenia. Czy mam rację? Pozdrawiam i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku - życzę Ci zdrówka. Mam cichutką nadzieję, że jutro będziesz czuła się już lepiej. Zachciało mi się zapiekanek na kolację, a przy tym troszkę czasu schodzi :) Lubię takie chrupiące, domowej roboty. Kochane początki ponoć zawsze w bólach - ale my kobiety przyzwyczajone do tego - damy chyba radę :D Pozdrawiam Was i jestem tuż obok. A jeśli macie jakieś wieczorne zajęcia, to miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm
Witam nowy klubik! Proszę o pomoc doświadczone Panie. Mam straszny kaszel, pozostałość po przeziebieniu, nic nie skutkuje, wszelkie leki z apteki z syropami włącznie nie pomagają, może jakieś domowe sposoby? Bardzo byłabym zobowiązana za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam wieczorkem🖐️ Poprasowane :D tego zajecia nie lubie! Loniu u mnie na Mikolaja kupuje slodycze dla wnukow i tak jak bylo za mojego dziecinstwa , stawiaja wieczorem buciki pod okno :D a na Gwazdke robimy prezenty! Globusku tez tak mysle, ze musimy zrobic sobie taki \"wieczorek zapoznawczy\":D ale poczekajmy na Jole moze juz wrocila i napewno jeszcze dzis do nas wpadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolazabrze
Melduję się, dobry wieczór wszystkim🌼 Ale się nasiedziłam u tego lekarza przjechałam dopiero o 18.30 z Gliwic, a jutro muszę jeszczeraz jechać z samego rana , ale mi się nie chce myśleć że może znów ze 3 godziny zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona MMMMMMMMMMMMMMM Może moja rada głupia - trawisz czosnek? Zaparz sobie herbatę z majeranku ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×