Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość Nowa......................
Lonia, Globus, Livia.........ktora nastepna? Zdradzilyście \"Klub\", tam juz wszystko powiedzialyscie, teraz tu... Lonia dawaj, to samo, na nowo zacznij swoija historię......zaprzyjazniasz sie i .......porzucasz,,,,, nieładnie.......klub prawie uwierzył w twoje historie......? Ciekawe co na to belva i inne..... dziewczyny wy wiecie czego chcecie? Załozycielko tego wątku (notabene wytarty slogan) ajkich jeszcze wrazen ci trzeba........? żalosne to i niesmaczne, wciskaj swoją pzryjazn a potem i tak porzucisz........ten topik i znajome z niego.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyż nowa.........
cytat: Jak wszystkie topiki - być może i ten kiedyś zniknie. Myśle ze na 10 stronie..........:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy U mnie wieje straszliwy wiatr. Nawet pies na podwórko nie chciał wyjść słysząc to wycie. U moich sąsiadów porozrzucał wszystko co się dało :( Ciekawe, jak długo tak będzie ! Jolu - ty już na nogach? No tak, pewnie małego do szkoły szykowałaś :) Wczoraj padłam - sama nie wiem czy to zmęczenie czy coś innego. Faktem jest, że zasnęłam natychmiast. Może mi to potrzebne było :) Piję kawkę , poczytałam wpisy i cieszę się że choć na chwilkę Livia wczoraj dołączyła :D Życzę Wam dobrego dnia - sobie też. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie naszło.... Żyjemy w bardzo dziwnych czasach - z racji wieku , a może z dawnych przyzwyczajeń - szukamy zrozumienia naszych bolączek i dylematów. Taką możliwością stał się internet. Osobiście cieszę się z tego i to bardzo. A jednak, tak jak w środowiskach w jakich mieszkamy, w najbliższym otoczeniu - czujemy się bardzo samotne :( Kiedy spotykają nas problemy , chodzimy i zastanawiamy się: _ Może kogoś się poradzić? _ Może komuś opisać co mnie dręczy? Pragniemy podzielić się tym co Nas spotyka każdego niemal dnia. A naszych dni - NIEWIELE JUŻ ! Problem tkwi w tym, że tak jak w życiu tak i w tym świecie wirtualnym spotykamy się z różnym odbiorem. Jednak - nadal wierzę że więcej jest dobrych i mądrych ludzi, życzliwych sobie wzajem... Ktoś powie. _ Głupia baba - jeszcze wierzy w szlachetność i takie tam ! Ano, pomimo wszystko wierzę. Bo jaką korzyść daję bycie podłym, dowalania komuś. Nie jestem mądra , bo nie popełniłabym w życiu tyle błędów - ale nie jestem też głupia. Dzielę się tym , co z autopsji znam... Lubię się śmiać, lubię żartować - jestem zwykłym człowiekiem. Nie wznoszę się na piedestały wszystko wiedzącej - bo tak naprawdę uczę się całe życie i jak nic durna odejdę... Piszę to ponieważ tak czuję.. Jak każdy na swej drodze życia spotkałam przeróżnych ludzi ... Nie mnie ich osądzać . Może dlatego taki smutny ten świat i My tacy zgorzkniali, bo zatraciła się wartość człowieka. Ot, moje durne dywagacje.... Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ranno i w nocy padalo, teraz sie troche wypogodzilo to i samopoczucie lepsze.:D Jola pewnie znowu pojechala do lekarza co tak wczesnie wstala.👄 Jolu nie zmieniaj nicka , moze te trole sie w koncu nasyca swoimi zlosliwosciami i dadza nam spokoj. Pomaranczo nie musisz sie martwic na ktorej stonie nasz topik zgnie :D Loniu 👄 czy juz pogoda u Ciebe sie poprwila czy jeszcze wieje? Pozdrawam wszystkich i milego dnia zycze, zabieram sie do roboty ale z doskoku bede zagladac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesien zycia już nie musi kojarzyc sie z szaroscia, nostalgia i nuda. Starsi ludzie coraz czesciej i chetniej korzystaja z komputera. I tak jak Lonia tez wierze w to, ze jest wiecej madrych i zyczliwych sobe ludzi........ Wiec zycze Wam i sobie, zebysmy tu mogli znalesc oaze spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a DLACZEGO NIE NAZWAŁYŚCIE TEGO TOPIKU \"sAMI sWOI\"? skoro prawie wszystkie przemeldowałyście się skądś i znowu tu zaczynacie sobie świadczyć: kochaniutka, serduszko, cmok cmok. Nie można było zostać po staremu? I nie zawracać głowy? Za dużo czasu macie? Proponuję wziąć się za robotę, zamiast o niej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anulko Twoja stopka - ot, wystarczą ja przeczytać - WSZYSTKO zawarte w jednym zdaniu. PIĘKNE ! Mycie okien - odpada :( Nadal gwiżdże wiatrzysko !!! Nie wychodzę , bo porwałby jak nic te moje 50 kg. No i latałabym .... jak gołębica :D :D Nastawiłam kawał łopatki + pachwinę i gotuję. Wszystko to szykuję do produkcji moich kołdunów :D Znowu nalepię , pomrożę i chętni się znajdą. A mama będzie rosła wychwalana przez dziatwę :D Dobre i to! Bo czasami tak się z nimi kłucę :D , że hej :D No jak zasłużą - a co wazelinić im nie będę. Niech mają responda przed mamą - bo tylko mamę Mają. Kocham te moje dorosłe , dla mnie zawsze malutkie , dzieci. I dumna z nich jestem jak Paw :D :D ;) ;) Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................Mezalians............................. .... też Ci życzę cudownego dnia. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA - odpowiedzialam Ci na topicu poprzednim.Pewnie przelecialaś je już wszystkie i przeczytałaś co i jak....... no dobra - witam się z Wami.Opowiem Wam teraz co ostatnio mnie spotkało i co z nagła bez przemyślenia zrobiłam. Otóz u mojej furtki zjawil się GONIEC Z ZUS. Dzwonił niecierpliwie - z grożną miną podał mi list polecony - z kilkoma podpisami z mojej strony. Otwieram i czytam - list polecony do mojej C.a tam grożba. Muszę dodać wcześniej,że była ich rencistką,po odjęciu pracy - oczywiście przestała - dostała wezwanie do oddania ostatniej wyplaty - którą w terminie zwróciła, . Treść pisma m.w. Została Pani zarejestrowana pod nr takim a takim jako dłużnik ZUS - potem grożby,co to oni dalej z nią zrobią. Pismo przyszło z działu EGZEKUCJI (ale to brzmi)ZUS - podpisane przez bardzo grożną panią egzekutor. Telefon do tej Pani był tam podany,więc dzwonię i grzecznie informuję,że dnia tego.... pieniądze wysłane. Słyszę odpowiedż - co ją to obchodzi - księgowość pieniędzy nie ma,mam dostarczyć potwierdzenie wpłaty..bo jak nie,no to - grożby. Jak na razie zgodziła się łaskawie sprawdzić w księgowości - czy dotarły, w końcu wysłane były tylko 3 tygodnie temu. Mam telefon z księgowości ZUS - pieniędzy nie ma,nic ich nie obchodzi, jak mi się nie podoba - mam ich szukać. Ja na to grzecznie - mam potwierdzenie wysyłki - u was pieniędzy nie ma - WNIOSEK - ZOSTALY SKRADZIONE. ZGŁASZAM WNIOSEK DO PROKURATURY O POWSTALYM PRZESTĘPSTWIE. Ludzie - okazalo się,że i TAKIE WAŻNE URZĘDNICZKI - MOZNA NASTRASZYĆ. Po 5 min telefon od niech - PIENI.ĄDZE SĄ. Pytam więc panią urzędniczkę - co z tym pismem,nazwaniem mojej córki dłużniczką,zarejestrowaną juz pod numerem - ona na to,że mam wyrzucić.Ja jej na to,że nie,oprawię w ramki i powieszę na ścianie na dowód wrażliwości urzędów,sposobu traktowania przez nich ludzi itd.Na konoiec powiedziałam jej,że należałoby się zdanie - przepraszam, i dodałam jednocześnie - że,mam je w d.... może następnym razem swój burdel w papierach 2 razy sprawdzi,nim zdecydują się na wyslanie gońca. ale się rozpisałam .nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha..ha..ha.. Dziewczyny,przeczytajcie co o sobie w swoim profilu napisala M E Z A L I A N S 3 - ciekawe jak to się ma do jej wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu tylko na chwilkę... Livio - Jolu - Cieszę się, że już wróciłaś. Moje zdrowie - do bani... ale w tym wieku tak się ma tzn. polubiłam te moje dolegliwości, bo innego wyjścia nie miałam :D A pogoda u mnie taka sama jak u Ciebie :( Livio - powiem tak: Miałam dwa w jednym :D :D Tak fajnie przedstawiłaś tę sytuację, że czytając, na koniec uśmiałam sie serdecznie, bo fakty mówią same za siebie. I rozbroiłaś je fenomenalnie :D Lecę do kuchni... troszkę tam ugrzęznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można się do Was przysiąść ...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robimy przerwe na kawke! :D Loniu koldunow jezcze nigdy nie robilam, pierogi robie bo moje dzieci tez luba. Moze podaj przeps prosze to i kolduny zrobie. Jolu widze, ze dzis poszlo szybcej u lekarza , napewno wszystko bedzie dobrze czego Ci z calego serducha zycze. Tak to juz jest w naszym wieku(choc Ty jeszcze mloda jestes). livia widze,ze jestes przebojowa babeczka :D o swoje trzeba walczyc. Vel 🖐️..... sadaj i opowadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, dzięki za zaproszenie. Chętnie poopowiadam, ale chyba dopiero wieczorkiem jakiś głębszy oddech będę mogła złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vel to do wieczorka 🖐️ zycze milego popoludnia! Kawke wypilam a teraz czas do kuchni bo pora obiadu , dzis robie pizze, macie ochote... Zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Głucho wszędzie, ciemno wszędzie.Doprawdy nie wiem czy jest dzień czy noc.Ale wszystkim mówię hej. Te krótkie dni sprawiają, że ciągle się spieszę ponieważ jest ciemno i wydaje mi się , że jest bardzo póżno. Dzisiejszy dzień wyjątkowo dla mnie nie udany.Wiatr,deszcz i siedż babo w domu.Bo na taką pogodę , gdzie można wyjść. Dlatego zabrałam się trochę do roboty w domu.Następne pół dnia przespałam. Od jutra narzucam tempo , przecież zbliżają się święta.W swojej chacie mam trochę rozłożonych serwetek , które trzeba odświeżyć. Wymaga to dużo pracy, ale lubię to i na nić nie patrzę. Kiedy byłam piękna i młoda / ha,ha,/ robiłam je sama.Dlatego kiedy leżą na widoku , myślę, że dalej jestem piękna i młoda. A co mi tam - czy mi nie wolno - tak myśleć? Tylko proszę nie śmiejcie się ze mnie! ha, ha No to miłych snów. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. :) Witaj Vel - fajnie, że chcesz z nami pogadać :) Napisz tylko jak możesz z jakiego regionu PL jesteś? Więcej nic nie musisz, jak nie chcesz :) Farsz na jutro przygotowałam - odebrałam parę telefonów i teraz piszę. Anula - Twój pomysł abyśmy spotkały się któregoś dnia wieczorkiem - podoba mi się bardzo :D Tylko może poczekajmy jeszcze kilka dni. Co Wy na to dziewczyny? A odnośnie kołdunów - farsz taki sam jak do pierogów z mięskiem. Tylko lepienia dużo więcej. Przyznam się wam, ze ja mam taką formę, z której za jednym razem otrzymuję 32 szt gotowych kołdunów. Chyba z 10 lat temu kupiłam toto na bazarze od ruskich. Rewelacyjnie się sprawdziło :D Czasami się śmieję, że może jakąś produkcję otworzę :D U mnie nadal \"wygwizdowo\" :( I nasila się pędziwiatr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie z kurami spać nie pójdę. Jeszcze wpadłam. Mój pan pracuje dzisiaj za "super nianię ".Ma odebrać znajomych córkę, która dokształca się ucząc języka angielskiego. Ja mu współczuję, przy tej pogodzie wychodzić wieczorem. LIVIO jeżeli chcesz wiedzieć to nas odwiedził komornik, w ręku trzymał pismo i nie wiele słuchał wyjaśnień.A chodziło o jakiś mandat. Okazało się,że - nie jednemu psu burek - i nastąpiła pomyłka. Ja oczywiście już podejrzewałam MM , ze mnie okłamał i nie przyznał się do mandatu. Co się na wkurzałam to moje. Teraz przy dzwiękach muzyki z za ściany od sąsiada mówię wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam właśnie na TVN \"Detektywów\" - kurka wodna włos na głowie mi się jeży od tej rodzinnej \"miłości\". Pewno Wy też oglądacie. Za chwilkę popiszę, ino poczekam na rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JOLAZABRZE Jolu inaczej jak dobrze być nie może.Myśl pozytywnie, to bardzo ważne. Uwierz w moją intuicję będzie ok. Pozdrawiam. LONIA znowu mam ślinkę do pasa.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się skończyło... Jejku, co to się wyrabia na tym świecie... siostra !!! Ona chyba w głowie same korniki wychodowała i teraz jej go zjadają. Okropne dziewuszysko !!! Jolu - już pisałam wcześniej, ale jeszcze raz powtórzę. ..... BĘDZIE DOBRZE !!!!... Globus - jakie spać :D Toć dopiero teraz możemy towarzyskie życie prowadzić :D Wszak spałaś w ciągu dnia :D Byłam z Odim na podwórzu - jakby ucichło. Oj, tylko jutro jak wstanę - to jak nic pełno śniegu będzie. A taką piękną mieliśmy Jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przed chwilą wrócilam od dohtoruf. Sprawa,jak sprawa - liczyłam na \"doradztwo\" - nic pocieszajacego nie uslyszałam. Pogoda na Panią dziala - wiem o tym bez niego. Prze chwilką mala awanturka z Mm o ginące zapalniczki,gdzież te cholerki zawsze się podziewajaJak nie w moich kieszeniach - to w jego.Wina jednak zawsze moja. Piszecie o takich przysmakach, a u mnie na obiad były dziś - grzyby. Co prawda nie prosto z lasu,ale z zamrażarki - tyż dobre były. Na jutro mam ambitne plany - pada więc biorę się za okna.Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio - jak odwiedzam mojego kardiologa to też zawsze słyszę: - Jest dobrze, a wie Pani mogło by być gorzej :D Oczywiście - żartuję :D No tak - ŚWIĘTA ! Czy Wy też dbacie o to aby jemioła w domu była w okresie świąt? Bo u mnie to obowiązkowo I jeszcze taki zwyczaj mamy; wszyscy siedzący po wigilii sięgają pod obrus i wyciągają na ślepo jedno źdźbło sianka. Kto wyciągnie najdłuższe, ten ma szczęście przez cały rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola , a co to są makówki ? nie znam takiej potrawy. Dawaj przepis :D A karpia po grecku też nie robiłam. Inne ryby tak, ale nie karpia. Może spróbuję w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio - narobiłaś mi smaczka na zupkę grzybową. Już wiem co jutro na obiadek będzie :D Na wigilię robię obowiązkowo: kapustę z grzybami pierogi z kapustą i grzybami kutię śledziki w każdej postaci barszcz czerwony z uszkami rybę po grecku karpik smażony rybkę w galarecie kluski z makiem chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×