Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Zaliczyłam "małe co nie co" :D w postaci rosołku z makaronem własnej roboty, a że "szwędam" się dzisiaj bez fizycznego wysiłku - to, jaka praca , taki posiłek :D No, troszkę zmodyfikowałam przysłowie. A teraz poczytam książkę... o ile nad nią nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do wszystkich Pań. Poczytałam sobie wpisy - popracowały mięśnie brzucha ze śmiechu. Posłuchałam przepięknych nagrań.Za jedno i drugie dziękuję. LONIU wiesz co - " gdzie diabeł nie może , to LONIE pośle" - przepraszam, to żart. Jesteś niesamowita babka.Gotujesz naprawdę przysmaki, do tego jeszcze pieczesz smakowite ciasta.Jadłam tego metrowca i naprawdę jest super. Napisz skąd czerpiesz siły. Co prawda ja też lubię gotować, ale z pieczeniem już gorzej. Przyznam Ci się, że ostatnio idę na łatwiznę.Jak mi się uda to dwa dni załatwiam jednym daniem. Babki nie śmiejcie się , ale tak jest. ANNOKRYSTYNO cieszę, się, że jesteś.Rzeczywiście chyba miałam nie dokładny adres.Teraz powinno być już dobrze. Do następnego razu uśmiechy dla wszystkich.PAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziłam swoją pocztę netową i na chwilkę jeszcze zajrzałam Globus - metrowiec to nie moje dzieło, tylko Joli :D A i nie chwal mnie tak, bo urosnę jak "baba" wyleję się z formy i dopiero będzie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIA czy Ty krzątasz się po Swoim dzikim ogrodzie? Czy tak jak LONIA miałaś w planie odśnieżanie? U mnie było biało i pięknie.Ale temperatura w granicach zera i śnieżek się topi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
I znowu coś namotałam. JOLU przepraszam za pomyłkę.Jak by nie było "mertowiec" jest super. LONIU, a ten rosołek to co? Czuję zapach.!. Ubawiłam się z tego,że fizycznie nie pracujesz - to rosołek jest dobry. Coś w tym jest.Bardzo lubię rosół, ale szybko po nim jestem głodna. Za pomyłkę jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wieczorkiem! AnoKrystyno! Jogga Ci napewno pomoze sie wyciszyc a jak czytam to nie malo przeszlas w zyciu! Zycze najlepszego a co do dalszego zycia zTwoi mezem sama musisz zadecydowac 🌻 Lonu! :D usmialam sie z dowcipow! Na odsniezane jeszcze przyjdzie czas bo zima dopiero sie zacznie! Globus! Oczka dobre to klikaj do nas:D Jolazabrze!:D dobry dowcip . Jolu chyba nie ma sensu reagowac na takie wpisy jak mezalians3 moze przeczyta moj przepis i cos z niego zrozumie. Vel!🖐️ livio!🖐️ Pisalam do Was o 18 a wysylam teraz, 1 godz.przegdalam z siostra przez telefon :D Zapraszam na herbatke z miodem i cytrynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - jeden (_)> ja już trzymam :) A co do pomarańcz... można jej zjeść :D ja bardzo lubię. Kiedyś usłyszałam takie powiedzenie: Granat można rozbroić, lub pozwolić mu wybuchnąć. My będziemy rozbrajać - śmiechem i dowcipem. Czy mam rację? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja mam taki kubas ( pół litrowy ) a w nim zawsze herbatka z cytryną :) Pije ją na okrągło - może dlatego jakoś się nie przeziębiam. To co może kawałek szarlotki. Piekłam w sobotę, ale jeszcze wystarczy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Podoba mi się to - oczka zdrowe więc klikam- JOLAZABRZE VEL LONIA ANULACZARNULA ANNAKRYSTYNALIVIA LIVIA na nockę przesyłam dużo serdeczności, miłych snów. Ja pokój już wietrzę i "gotuję" go do spania.Paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO bardzo niedawno siedziałam w dole, tak bywa. Do góry dzwigaj się,nie odpuścimy Ci i będziemy ciagnąć za uszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVIO - napij się z nami herbatki. A smutki pogoń - PRECZ ! Chyba w sobotę była informacja o śmierci J. Machulskiego. Dziwne - nie może mi wyjść z głowy - że jego już NIE MA :( Bardzo, bardzo lubiłam tego aktora. Jego twarz zawsze kryła taki niewinny uśmiech. Znalazłam wspomnienie o NIM. http://pl.youtube.com/watch?v=hF1cTvPOwqE&feature=related Jan Machulski - wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Listonosz przechodzi na emeryturę. Wszyscy z okolicznych domów postanowili, że będzie on po raz ostatni chodził od domu do domu i tym razem tylko odbierał prezenty za swoją wieloletnią pracę. Puka do pierwszych drzwi...dostaje wspaniałe wyposażenie wędkarskie...promienieje z radości. Puka do drugich drzwi...otrzymuje bilet na Hawaje...cieszy sie nasz listonosz ogromnie. Puka do trzecich drzwi...otwiera mu wspaniała blondynka...mrugając oczętami zaprasza go do swojego łoża i spełnia przez całą noc najskrytsze marzenia sexualne listonosza. Rano podaje mu do łóżka wspaniałe śniadanie. Listonosz jest wniebowzięty... Gdy urocza blondynka nalewa mu do szklanki kawę, listonosz zauważa ukrytego pod szklaneczką dolara, zaciekawiony pyta: - Noc byla wspaniała, śniadanie tez, ale dlaczego ten dolar? Na to blondynka przewracając oczami: - Wczoraj wieczorem zapytałam mojego męża, co mam Ci dać za Twoją wieloletnią służbę. Odpowiedział mi: Pierdol go, daj mu dolara. Śniadanie było moim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne znacie - ale w TV też są powtórki :D Może się Wam spodoba ... Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała: zdolny jestem niesłychanie, mam na świecie poważanie, w kraju - same osiągnięcia: dłuższe życie (od poczęcia), koalicja wzór współpracy, z sejmu - dumni są rodacy, rząd najlepszy od półwiecza, skupił się na wielkich rzeczach. Kompetentni ministrowie, każdy poseł - ideowiec, z zasadami, jak husaria: bóg, ojczyzna, honor(aria). Dla narodu - becikowe, nowy peron we Włoszczowie. Lepiej żyje się rodzinom (jednej mamie i dwóm synom). Okno na świat - otworzone, turystyka - w jedną stronę, lepsza praca, wyższa płaca (zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca). Gospodarka rozpędzona: są mieszkania (trzy z miliona), jest kilometr autostrady, ład moralny i zasady. Politycznej wzrost kultury (nurt plebejski, przykład z góry), nie ma wsi, (choć jeszcze trochę, a zrobimy wszędzie wiochę). Cały naród żyje w zgodzie. IPN - i po narodzie. CBA - udane akcje, super men - co rusz, atrakcje. W szkołach nie ma już, Darwina, będzie dryl i dyscyplina, nie podskoczy żaden gieroj! Tolerancji nie ma! Zero! Żadnych gejów, ferdydurek, jest amnestia i mundurek! Wolność słowa i pluralizm, (bo rządzących wolno chwalić). Jest religia na maturze, wierny lud na jasnej górze. Nie rozumie tylko unia: rząd z Warszawy, czy z Torunia? Krótko mówiąc: rok udany! Tylko naród... do wymiany! Czy to nadal nie aktualne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomalutku, powolutku - tuptam sobie do .... Spać to jeszcze nie, ale poleżeć. Do jutra. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, na szarlotke sie pisze - uwielbiam. A moze mi dasz dobry polski przepis? Kiedys chcialam zrobic szarlotke na kruchym ciescie ale sie rozleciala. Dziewczyny, zycze wszystkim dobrej nocy i do jutra. Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Poszłam spać chyba najwcześniej, ale pewnie wstałam też pierwsza. Dlatego pukam do wszystkich drzwi i mówię dzień dobry. Witam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dzien dobry! Globusik🖐️ tak pukalas :D .......to wstalam , ale oczka jeszcze przecieram i popijam na obudzenie poranna kawke . 👄Zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wprawdzie nigdy jeszcze nigdzie nie \"przyszłem\", ale PRZYSZEDŁEM tu z prawdziwą przyjemnością. Tak rozbawić, to tylko Wy umiecie od samego rana. I bynajmniej nie wklejanymi dowcipami. Raczej informacją od Jolazabrze. Powiedz, proszę: NA CO nagrał się Twój syn? Na płytę, na taśmę? I po co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - Dzień dobry :) Wstawaj szkoda dnia... Piję kawkę z Wami - jakoś mi lepiej smakuje, nawet ze świadomością że to jest wirtualne picie :D Mrozek nadal trzyma , na liczniku mam -4 C. Co dzisiaj będę robić - nie wiem :( Zobaczę, jakie atrakcje mnie spotkają. Mimo wszystko humor mam. Gdzie jest Vel ? Później popiszę więcej - teraz mam troszkę porannych zajęć domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
cytat "Mezalians Odpowiedz mi proszę do czego ty to napisałeś, że niby mój syn miał się na coś nagrać." Mezalians3, do czego piszesz? Do kosza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolu...! 👄 Jaka pogoda u Ciebie? A jaki nastrój? U mnie samopoczucie świetne ale pogoda do doopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×