Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witajcie w niedzielny - śliczny dzień :) Globus 🌻 Livia 🌻 i dla tych co jeszcze wpadną 🌻 Taki piękny, bielusieńki śnieg, to tylko po raz pierwszy padający. Mój sąsiad już od ranka wnuki na sankach wozi, a dzieciaczki rozradowane na całego :D Pomimo tego, że nadal pada na pewno pójdę na spacer - muszę strzelić parę fotek. Po obiadku popiszę jeszcze... Dobrego dnia dla Wszystkich tutaj piszących - i czytających też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zima dała się u nas we znaki... Internet padł... Myślimy, że powodem były te intensywne opady śniegu i wiatrzysko straszne. Teraz już wszystko działa, ale w domu ustawiła się długa kolejka chętnych do pisania - czytania. Wpadam więc tylko na chwilunię powiedzieć, że jestem. Nawet nie wiem co u Was słychać. :(:( Ale nadrobię wszystko... :):) Pozdrawiam! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, jaką fajną piosenkę nam dałaś! :) ABBA tak pięknie gra, pięknie śpiewa! :):) Dziękuję! 👄👄 U nas już po obiedzie. Rodzince smakował. Zrobiłam zrazy wołowe zawijane, ziemniaki, gruby makaron i kaszę (dziecko lubi makarony, mąż jest z tych wielkich "ziemniakożerców", ja uwielbiam kaszę) surówkę z kiszonej kapusty, marchwi, pora, kukurydzy. Teraz siedzę sobie z filiżanką dobrej, pachnącej, gorącej herbaty i piszę na forum. Mój spokojny, cichy czas... ❤️ Poczęstujecie się...? Bardzo proszę...! http://www.stylikomfort.pl/img_add/dzban.jpg Livia, to świetny pomysł! Zalety nasych synowych! Moja ma ich wiele... Bardzo kocha mojego syna. Są świetną, uzupełniającą się parą. Jest rodzinna, wesoła, spontaniczna. Przyjaźnimy się. Możemy pogadać sobie o wszystkim. Jest sumienna i obowiązkowa. Lubi robić innym małe przyjemności i niespdzianki. Ma odpowiedzialną pracę (jest viceszefem dużego przedsiębiorstwa) ale potrafi wygospodarować czas na prowadzenie dużego, otwartego i bardzo ciepłego domu. To tak na szybko... Tak bez większego zastanowienia... Naprawdę jestem bardzo szczęśliwa, że mój synek znalazł taką żonę...! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Z moich planów wyszły Wielkie nici - wieje bardzo silny wiatr, a przy tym mocno sypie śnieg :( Nie dało się wyjść z chaty. Jak tak dalej będzie , to jutro będę miała ogrom odśnieżania. Synoptycy zapowiadają , że niestety nadal ma padać. W temacie: synowa - teściowa niewiele mam do powiedzenia. Mój synuś planuje zawarcie związku w przyszłym roku. A co za tym idzie, będzie i synowa. Jako jego narzeczona bywa u mnie. Jest bezpośrednia, bez maniery zadzierania głowy, szczera i chętna do pomocy. Oboje bardzo się wspierają - wyznaczają sobie cele i konsekwentnie je realizują. Mają też wspólne pasje. Potrafi robić śliczną biżuterię ( całe garnitury) , nawet otrzymałam od niej w prezencie dwa komplety (kolczyki + wisiorek + bransoletka). Lubię ją. Jak będzie dalej - mam nadzieję , że dobrze :) Vel - fantastyczny obiad miałaś :D Zdecydowanie popieram - poobiedni relaks. Ja też sobie - Nic nie robię :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie milusińskie panie. Wyłażę z dołka. Piszę do Was. Tak wszędzie zima.U mnie też biało, ale temperatura około "0" więc jest trochę chlapa. Bardzo fajny temat podjęłyście -- zalety synowych - mam jedną synową , a zalety? niech pomyślę! Chyba to, że jest taka " lekka do śmiechu". VEL gratuluję, to wielkie szczęście dostać taki dar od losu. LONIU Tobie też szykuje się dobra przyszłość, gratuluję. LIVIO my chyba też możemy pogratulować sobie podobnych problemów. Ale co tam - tak musi być! A czytając całą korespondencję cieszę się , że powoli poznajemy siebie.Mamy o czym pisać.Mam nadzieję ,że będziemy sobie potrzebne.Wiem, że czasem jedno słowo może mieć ogromne znaczenie, bo wypowiedziane w danej chwili i życzliwą osobę. Jeszcze dzisiaj wpadnę , to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam wieczorem - po poobiedniej sjeście. Czytam,i aż ściaska mnie z zazdrości - tak niestety - tego Wam zazdroszczę. loni i Vel - oczywiście. Ja sądziłam,że jak wchodzę do rodziny - to niestety staję się jej czlonkiem.Jaka byłabym szczęśliwaVel - aby moja s.miała chociaż część Twoich zalet.Może moja ma ich wiele - ale ja taka jestem niekumata. Pal to licho. Powinnam już przyzwyczaić się do problemów. Właśnie MM opowiada mi,ze oglądał w tv o końcu Swiata w 2012r.,ma nastąpić przebiegunowanie ziemi - co tu martawić się o przyszłość. Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie panie. Loniu, powoli wszystko dojdzie do normalnego trybu. Globusie, sprawdzalam poczte - ale nic nie ma od Ciebie, jest tylko o Lonii, ktorej odpisalam. Pewnie wydaje sie wam moja historia opowiescia z Harlekina lub Mniszkowna. Pewnie ktos kto ja czyta moze napisac dobra ksiazke. Coz, zycze mu powodzenia. Mysle, ze podjelam dobra decyzje i czas pokaze, ze nie jestem idiotka. Mam 55 lat, nie szukam zadnych przygod, innych mezczyzn. Mialam dobre zycie z mezem i dziecmi i nie chce zostac sama na stare lata. Pewnie jestem slodka idiotka - trudno. Caly weekend pracowalismy w ogrodzie, bo zapowiadaja u nas snieg. Okopalismy roze, pozawijalismy plastikiem i sloma wrazliwe krzewy. Jutro zapisze sie na sesje jogi i bede podszkalac angielski. Opowiem Wam jak bylo na zajeciach. Ciesze sie, ze moge z Wami poplotkowac po polsku . Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Globusie, powtorz list - czy masz dobry adres? Sprawdz z Lonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po \"turbulencjach\" nocnych wybieram się wcześniej do łóżka. Meliskę już zaparzyłam - chlapnę :D sobie z nadzieją, że pośpię spokojnie do rana. Anulki dzisiaj nie było :( Oby wszystko było u niej dobrze. Macham do Was i do jutra. Jak tego śniegu nawali jeszcze przez noc, to jutro zakopię się na amen :D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CZAS KRAWIEC KULAWY Czas jak to Czas, krawiec kulawy, z chińskim wąsem, suchotnik żwawy, coraz to inne skrawki przed oczy mi kładzie, spoczywające w ponurej szufladzie. Czarne, bure, zielone i wesołe w kratki, to zgrzebne szare płótno, to znów atłas gładki. Raz - coś błysło jak złotem, zamigotało zielonym klejnotem, zatęczyło na zgięciu, zachrzęściło w dotknięciu.... Więc krzyknęłam : " Ach z tego, z tego chcę mieć suknię!" Lecz Czas, jak to Czas, zły krawiec,tak pod wąsem fuknie: " To sprzedane do nieba - cała sztuka - szczęśliwy, kto ten skrawek widział - niech większego szczęścia nie szuka". To rzekłszy, schował prędko próbkę do szuflady, a mnie pokazał sukno barwy - czekolady -. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze na chwilkę , bo AnnaKrysia się pojawiła. Bardzo się cieszę, że skreśliłaś parę słów :) Zapewniam Cię, że NIKT z nas tak o Tobie nie myśli. Anno - ty sama wiesz najlepiej co dla Ciebie jest ważne!!! I tego się trzymaj. Z całego serca Ci życzę, aby wszystko co sobie zaplanowałaś udało się zrealizować. I pisz - co porabiasz? Jak spędzasz dni? I o tym co czasami boli. Pozdrawiam i do jutra. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam ! Robi sie u nas gwarno tak sie rozgadalyscie :D i niech tak dalej bedzie. Niedziela uplynela szybciutko, mialam cala \"bude\" gosci ale bylo wesolo. U mnie tez zima zawitala, choc do kalendarzowej jeszcze troche czasu.Ale wole jak jest bialo i mrozno anizeli deszcz to i czuje sie lepej. Jutro wiecej napisze, dzis juz lece do lozka, zycze Wam spokojnych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwna sprawa z tą niemiłą pomarańczą... Czemu tu wchodzisz... Czemu nas męczysz... Nie masz ciekawszych zajęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.::B ´\"`B: ·... ·:B ´\"`.B::. B::::::::::: (3)::::::::::::B : `B:::::::: ^)^::::::::B ::::: `B:::::: (::::::.B ::::::::::B::: ¦:::B .............`!B!´......... ...............Y.......**CUDOWNEGO** ............../...... ...........(......**DNIA** ...........)... ........./.. **ŻYCZĘ** ......../. …../. ....!.......(.).____.(.)... .(........\'/...............,.....) .)....... | .....................I.. ..i... _.| ...(a). _ .. (a)..|... ...!.. =.i .......`._.´......./.=. .....!......\'.-..____..-.\'. .....!.....`.././.___././`*,.;. .......!..../.I..o.......o.*/.,*; ........! (_.| ...............|._). ..............|____.,____| .(¨`•.•´¨). ............. (____.|____)...`•¦•´ Witam kumpelki :) Jakieś nocne rozmowy w kolorze pomarańczy były :D :D Dzisiaj czeka mnie odśnieżanie - w nocy nie padało, dam radę :) Piję z Wami poranną kawę i powoli dźwigam się do \"życia\' , a że pospałam :( to muszę jakieś turbodoładowanie włączyć - bo ni diabła ruszać mi się nie chce. Mezalians 3 - dziękujemy za SUPER radę. Dowcipnie puenty pojawią się - zapewniam Cię, lecz tylko do .... To Ty hazardzista jesteś :D Zakłady zawierasz :D I co dalej... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja hej...! 👄🌼 Jak piękny dzień...! Słońce, śnieg, cisza, spokój...! Piję kawkę, czytam sobie, stukam stukam sobie... Lubię takie leniwe poranki... Loniu, jak idzie CI odśnieżanie? A czy jakiegoś pana nie masz do pomocy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jolu ! 👄 No, to obie mamy miły "kawkowy" poranek...! :):) Metrowiec, pewnie pyszny. Czy możesz kliknąć przepis? Ciekawa jestem jak go się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jolu🖐️ Loniu🖐️ i wszystkm, ktore jeszcze do nas wpadna🖐️ Cos znalazlam w necie, moze przemysla Pane POMARANCZ! :D :D :D Przepis na przyjaźń: SKŁADNIKI: -miarka wspólnych zainteresowań - całe opakowanie życzliwości - szklanka zachęty zmieszanej z wsparciem - łyżka zrozumienia - trochę kompromisu - sztuka przebaczenia - szczerość rozpuszczona w godzinach wspólnych rozmów -szczypta małych niespodzianek - komplementy ( nie przesolić) SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA: - wszystko wymieszać i zaprawić gorącą wiara w Boga - przelać do czystego serca - piec w atmosferze miłości i zrozumienia:) UWAGA!!!!!!! NIE PODAWAĆ Z EGOIZMEM - POWODZENIA Pozdrawiam cieplutko i miłeo dna życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anula ! 👄 Przepis wyśmienity! Ciekawe czy pomarańczki potrafią go zastosować? Jeśli nie - ich strata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniedziałek - od czasujak jestem na emeryturze - polubilam go. Myślę jednak o moich dzieciach - są w pracy juz od jakichś 2 godzin. Takie koleje życia. Jak sobie pomyślę,to moje dzieci od samego dzieciństwa,mało miały tych dni,kiedy mogły sobie pospać. Jak nie do Babci - to do przedszkola - wstawac musiały razem z nami. MM pracował na zmiany,był taki okres w naszym życiu,że synusia ktorego niestety już nie ma z nami - wyciągaliśmy z Lózka o 4 rano. K O M U N A!!!!!!!!! Dzisiaj ten Syuś skończyłby 33 lata. Coś ściska mnie za gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, ale jesteś szybka kobitka...! Bardzo Ci dziękuję...! 👄 Przepis skopiowałam i wysłałam sama do siebie, żeby nie zginął. Oj, koniecznie muszę to ciasto upiec...! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livo ❤️ przytulam mocno! Jolu tez skorzystam z przepisu :D dzieki! A teraz moje mile wybywam z domku, do uslyszenia...... poznej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wlasnie skonczylam poranna kawe i gonie zapisac sie na kursy joggi. Moze z odrobina szczescia beda mieli dla mnie miejsce. U nas spadlo troche sniegu ale po poludniu zapowiadaja wieksze opady. Zima nie jest wesola w Belgii. Myslalam, ze \"pomarancze\" nie beda mnie i Was przesladowac na tym watku? Co one chca? Poroznic ludzi? Zycze Wam dobrego dnia, jak czas pozwoli wroce pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny dowcip..... Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę? - Posłuchaj! Dwa tygodnie temu były moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia. Może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet \"cześć kochanie\", nie mówiąc już o życzeniach. Pomyślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały, - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej. Ktoś pamiętał. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się, - bo była to najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień - czy musimy wracać do biura? - Właściwie to nie - stwierdziłem. - No to chodźmy do mnie - zaproponowała. U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała: - Czy nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego? - Jasne - zgodziłem się bez wahania. Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła. niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali \"Sto lat\" a ja. k**wa, siedziałem na kanapie. w samych skarpetkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Póżno dzisiaj Was witam kumoszki. Byłam na kontrolnym badaniu u okulisty.Niby wszystko ok. Jeszcze coś tam widzę. Dzień jest słoneczny , a co za tym idzie widno jest.Szkoda,że śnieg się topi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Nie wiem, dlaczego mnie kasujecie? 1/ nie jestem \"pomarańczką\" 2/ nie mam zamiaru nikogo z nikim poróżnić 3/ mam zamiar doprowadzić do tego, aby najpierw myśleć, a potem pisać 4/ jeżeli kogoś urażają moje uwagi to znaczy, że powinna zastanowić się na SWOJĄ , pożal się boże, osobowością, bo coś chyba nie w porządku. http://pl.youtube.com/watch?v=OVaWp4T_r_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i kto tu ma, \"pożal się boże osobowość\"...? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - hej :D Z mojego odśnieżania _ NICI :( Mrozek trzyma, a przecież nie będę kuła jak szpak :D tego lodowego ubranka. Poczekam na lekką odwilż , a wówczas łopata się zapali w moich łapkach :D Jolu - pisz sobie jak chcesz - sercem piszesz, a nie każdy ma serce. Mazalians 3 - ty nas lubisz :D :D No, nie da się tego ukryć :D :D A piosenkę piękną wybrałeś. Swego czasu , a i teraz bardzo lubiłam J. Barańską. Przypominała mi arystokrację w najlepszym tego słowa znaczeniu. Nadto ciepła i wspaniała kobieta i rewelacyjna aktorka, z klasą !!! W rewanżu - dla Ciebie. http://pl.youtube.com/watch?v=HF_7Hyumva8&feature=related Halina Kunicka -CZUMBALALAJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak gdzieś coś fajnego przeczytam do kopiuję do mojej "walizki" - i właśnie znalazłam takie dwa ... Koleś postanowił się żenić, idzie rozmawiać ze swoja matką: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił, ona też mnie kocha i będzie nam wspaniale. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać. - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech i tak będzie. Następnego dnia typ przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę - To ta ruda pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś? - Bo juz mnie wk..wia ! Facet rusza z góry, odbija się kijkami i jedzie na bombę. Nagle podskakuje na muldzie, obraca go, leci w powietrzu, koziołkuje, w tumanie śniegu wali z impetem prosto w drzewo... Kijki w jedną, narty w drugą, gość totalnie rozwalony,zęby wybite, krew z nosa, nogi i ręce poskręcane w dziwny sposób. Otwiera nieprzytomne oczy, wciąga głęboko górskie powietrze i mówi: - No i ch*jjjj, i tak lepiej niż w pracy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisalam sie na kurs ale dopiero po 15 stycznia 2009. Widzialam meteo, ze w Polsce spadly sniegi. U nas tez zaczyna wiecej sypac. Cale szczescie, ze zmienilam opony na sniezne. Usmialam sie z Waszych kawalow. Nie moge sie zrewanzowac, bo szybko zapominam. Bede notowac i jak cos, to wpisze. Globusie, w mojej poczcie e-mailowej nie ma nic od Ciebie - pewnie wyslalas na zly adres. Uciekam, bo dzieci zaraz przyjada na obiad. Zrobilam im ruskie pierogi ze slonika i bialy zurek, naturalnie z proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×