Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

🖐️ poznym wieczorkiem! Myslalm,ze uda mi sie wczesiej wpasc.Po obiedzie poszlam do corki i ufarbowala mi wlosy , troche sie odmlodzilam :D Globusiku, masz racje szybko robi sie ciemno nie lubie tej pory roku ale prawie za miesiac swieta, wtedy juz znowu z gorki. Jak ja to mowie\" oby do wiosny\" Loniu dzieki...... tyle lepienia z tymi koldunami a takiej formy nie mam, Twoj pomysl podoba mi sie, otwieraj produkcje a my bedziemy juz na gotowe przyjezdzac :D Jolu , wyniki musza byc dobre !👄Odespal ranne wstawanie i dobrze. Livio! Tez lubie zupke grzybowa! :D U mnie tez wiatrzysko straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast film ogladąc - jak ta g..... lecę do Was. Jolazabrze - tyś ślązaczka, ja z lubuskiego. Smiać mi się chce,bo przed chwilą siedzialam w Naszej Klasie. Oj ..jesteście zapisane??? Takie skojarzenie - mam tam wśród znajomych niejaką Panią ze sląskiego - niejaka JAGODA ANYŻOK(KANAPKA) ,przypuszczam,że postać fikcyjna - ta dopiero po sląsku podaje przepisy, a jakie tam wpisy i komentarze.Ma ok.1000 znajomych,ludzie świetnie się bawią,jakoś nigdy nie zapytałam,czy należycie. no dobra - ja tyle na Swięta co Ty Loniu,robiła nie będę,chyba wyroslam - już to mnie tak nie kręci jak kiedyś.Stareńka już jestem,oj jestem. Przed chwilą pogadałam na skaypie z Córcią.Wybiera się na basen- o tej porze.Pogoda w Poznaniu pod psem,a ta zamiast spać idzie pływać.Ciekawe czy będzie tam moja Synowa.mają wykupione karnety na ten sam termin. Jeżeli będzie synowa - to znowu urządzi zawody,kto więcej basenów przepLynie.Wyobrażacie sobie jaką to trzeba być mądrą - aby z dziewczyną z chorym sercem się Scigać. najsmieszniejsze jest jeszcze to,że moja Córcia ją spokojniepokonuje. no dobra,żegnam się - do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jestem już u siebie. Oj, ta dzisiejsza pogoda jest masakryczna! Szro - buro - paskudnie!Cały dzień ciężkie, ołowiane chmury na niebie wisiały. Lało, wiało, spać się chciało. Coś o śnieżku piszecie... i oby już przyszedł! Wtady zrobi się ładnie, czysto i jasno! Nasze nastroje napewno się poprawią! Pytacie gdzie mieszkam, ja tak jak ten kot z \"Samych swoich\" z centralnej Polski pochodzę. :) A wiecie co mnie na ten topik przywiodło? Jego tytuł. "Z BIEGIEM LAT -Z BIEGIEM DNI" jest moim ulubionym filmem ! Teraz lecę wykąpać się, ale jeszcze przytuptam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytuptałam i widzę, że śpicie... Rano jeszcze raz przytuptam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pobudka wstać - koniom wody dać - ja buszuję od rana. Nawet MM powiedział,że łażę i nie wiadomo po co? Na dobrą sprawę ja też nie wiem.Obudził mnie wiatr, jest jeszcze silniejszy jak wczoraj. Pozdrowienia na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry! Ja tez sie melduje na poranej kawce :D.Obudziala mnie piekna piosenka Krawczyka :D dzieki Jolu! U mnie przestalo wiac i padac ale za oknem ciemno. Co macie dzis w planach? Ja zaraz wybywam na zakupy bo w niedziele mam rodzinke na obiedzie cos trzeba upichcic :D i lodowke napelnic. Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze!! - poranek piątkowy. Ucichł wiatr,za to w mojej glowie dalej szumi,kręci mi się w niej przy tym nieżle.Czekam na stabilizację swojego organizmu - być może do dzieła. Wczoraj jedno trafne zdanie mojej C. co do synowki - nadsunęły mi chyba rozwiązanie całego problemu. To niestety choroba.Na topicach jest wiele mądrych babek,póżniej opiszę obiektywnie - przynajmniej z mojej strony,jej postępowanie- może ktoś podpowie mi jak to nazwać.ja nazwałabym to jakimś syndromem stada i przywódctwem nad nim. Nijak mi to jej postępowanie do niczego nie pasowało z czym zetknęłam się w życiu.Czyżby kolejny nietypowy przypadek do leczenia??????? Już nawet bym się nie zdziwiła. Z jednej strony - pewnego rodzaju geniusz - w wąskim zakresie - z drugiej - zbiór filmów Bollywudu i kreskówki. Mam znowu ciekawy psychologicznie problem do rozwiązania. Chyba nawet gniewać się nie mam o co. ot zycie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest rano, więc przytuptałam... Kawa pachnie, Krawczyk śpiewa - fajnie jest... Tylko słonko gdzieś zwiało, a tak ładnie świeciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim GLOBUS JOLA ANULKA LIVIA VEL Wczoraj jakaś po obiedzie byłam padnięta :( , ano myślę sobie, wypiję kawkę - to mnie troszkę postawi na nogi. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. A potem 😭 Prawie całą noc nie spałam , prawy - lewy i tak do rana. Oj, na \"wstawiałam\" sobie - bo durna baba, wiem, że jak się czarnej napiję po 15, to spanie idzie się dyndać!!! I po co mi to było :( Opóźniona dziś jestem we wszystkim - co Widać :D Jolu - choroby niezależnie od wieku Nas dopadaj - wiem coś na ten temat. A z tym ZUS-em to nigdy nic nie wiadomo - zależy na kogo trafisz. Kiedyś byłam na komisji (jestem chora na serce) a orzecznikiem był psychiatra :D Zastanawiałam się nawet - co ma piernik do wiatraka ! Ale z Nimi dyskusji NIE MA. Jednak nie sugeruj się, - życzę aby pozytywnie rozpatrzyli Twój wniosek. Wiesz chyba skuszę się w tym roku i zrobię te Makówki - mało przy tym roboty i smakowity przepis :D Pogoda do doopy... wszelkie jej odmiany przewijają się przez dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko - udanych zakupasów :D Osobiście nie lubię robić - spisuję w domku co tam potrzeba, i jak najszybciej , a jeszcze teraz przed świętami to czysta kołomyja :D Vel - jeszcze raz :D Livio - ten problem trawi Ciebie już od chyba wielu lat. Tak to nie raz bywa, nasze dzieci wybierają sobie te połówki , a one nie zawsze potrafią myśleć o Nas matkach, ciepło i ze zrozumieniem. Stają się zaborcze i nieraz egoistyczne - chcąc podkreślić swoją wyższość. Osobiście mam w głębokim poważaniu takie zachowanie - dopóki mnie nie "tyrpie" - to niech sobie nawet pomniki stawia i udaje kogo chce - dynda mi to. Jednak gdyby jakieś szpile - to nie ręczę za siebie Dzięki Bogu jakoś na razie tak drastycznych problemów nie miałam - odpukać. Dziewczyny, życzę Wam dobrego dnia :) Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ciebie interesuje jak i co piszemy ? Jakim prawem Nas osądzasz - ja założyłam ten Topik i bardzo Cię proszę - WYNOŚ SIĘ :D :D :D Pisać będziemy tak jak Nam się podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :D Chyba już cały dzisiejszy dzień zaliczę do tzw. SUPEROWYCH Niby wszystko jest dla wszystkich!!! A jednak "podnoszących sobie ciśnienie" - kosztem innych wszędzie pełno. I w realnym świecie i wirtualnym. Ech... życie... Tym sposobem - trafił się nieproszony przez nikogo "opiekun" :D :D :D Niech mu dzionek lekkim będzie :D :D :D Dziewczyny - śmiejmy się z tego, ponoć to najlepsza terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvvuovuv
Loniu. Piszesz, śmiejmy się, że niby taka wyluzowana jesteś. A tu proszę - 14:07 [zgłoś do usunięcia] Lonia 25 Bardzo proszę o usuniecie i zabonowanie nicka: MEZALIANS 3 Obraża i poucza. Niestety, nie pierwszy raz. Dziękuję http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3910439 &start=120 " Czasami cały Twój świat musi runąć zanim zorientujesz się co masz i czego nie chcesz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psia mać - Ty się chyba nudzisz ?!!!!! Mam prawo takiego delikwenta wyprosić !!! Nie zirytujesz mnie - na pewno Ci się to nie uda :D :D :D I nie sugeruj się moim powiedzonkiem - nie znasz mnie - amebo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie miłe Panie. Uporządkowałam dzisiaj swoje sprawy w domku i poza nim. Kiedy czytam Wasze wpisy, myślę, że będziemy miały dużo do pisania.Wiele nas łączy - chyba nie najlepsze zdrowie - dlatego łatwiej będzie siebie zrozumieć. Ponieważ " syty głodnego nie rozumie" tak mówi przysłowie. Nie czuję się dzisiaj dobrze.Wmawiam sobie, że to pogoda winna. Jednak wieczorkiem jeszcze wpadnę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, dziekuje za Twoj serdeczny e-mail. Odpisalam. Ciesze sie, ze mnie tu zaprosilas. Poczytam sobie troche wasze wypowiedzi abym sie mogla wspasowac w sytuacje. Serdecznie jeszcze raz dziekuje. Anna Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a chromolmy to wszystko !!! Jolu - się wcale nie odnoś do tych wpisów. :D Bardzo Cię proszę... Ja już całkowicie zastosuję ignorancję... Może im się znudzi. Anno Krystyno - witaj. Napisz co Ci poradził prawnik i jak dajesz sobie radę emocjonalnie z ty wszystkim? Co dzieci na zaistniałą sytuację? Może uda nam się pomóc Ci przetrwać te trudne chwile... wszak w grupie zawsze raźniej i co kilka gółw, to nie jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś wcześniej jestem w domu. Witam serdecznie Wszystkie Panie! Troszkę odsapnę, odpocznę i jeszcze przyskoczę. A może wspólnie jakąś herbatkę wypijemy...? http://student.wszia.edu.pl/~mm1/zdjecia/herbata.jpg Dziewczyny, chamstwo szerzy się wszędzie! Najważniejsze nie dać się sprowokować! Olewać - i już...! Nara! (Ja też tak mówię :D:D i co komu do tego!) Siemanko! ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 🖐️ Cos ten dzien dzis dla mnie za krotki :D ale wiecie dlaczegoo? na zakupach spotkalam znajoma zaciagnela mnie do siebie na kawke :D . W domu bylam o 14 a potem obiad , posprzatalam i zrobil sie wieczor. Jola 🖐️ livia Vel🖐️ Lonia🖐️ Globus🖐️ Anna Krystyna🖐️ Grono coraz wieksze :D Nie przejmujcie sie \"trolami\" na to juz wplywu nie mamy, ze komus odbija, poprotuu nie reagowac i moze sie znudzi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ścisłości - zapraszam :) Dołącz do nas. Nie chodzi o chamstwo , bo w Twoim wpisie go nie ma - lecz sama napisałaś: - nie wiadomo kto mógł pod Jolę się podszywać. I masz rację... jak to powiedziała Anulka - TROLI wszędzie pełno. Jak masz ochotę - zapraszam. Zgoda buduje :D A na domysłach czy sugestiach nie buduj niczego - to złuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vel - jesteś kochana iskiereczka :D Nara - narta - siemanko - no i fajno jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla scislosci
Dziekuje za zaproszenie. Jestescie bardzo mile,ale ja nie mam za bardzo o czym pisac :( nie mam tez tak lekkiego piora jak Wy dziewczyny (ups klawiatury takiej nie mam ;) ) Mam pytanie Lonia do Ciebie. Napisalas ze dajesz do koldunow takie samo mieso ja do pierogow. Hmmm tzn ? Bo ja do pierogow daje gotowane ,ale do koldunow surowe i sie tak fajnie smaki przegryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ścisłości - ja na przekór przepisom kulinarnym - daję jako farsz mięsko gotowane w rosole , a potem mielę i doprawiam. Dlaczego? Knedle szybo się gotują, zachowują aromat i jakoś od lat tak robię. Wiem, że wiele przepisów radzi , wręcz zaleca mięsko surowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla scislosci
Loniu to my chyba o innych koldunach piszemy. Zwiodly mnie te knedle.Czy robisz te kolduny z surowego ciasta z dodatkiem gotowanych? Bo ja o takisch walsnie pisze,ale pracy przy nich pol dnia a i chlopa potrzeba mocarnego :D Takie z gotowanym mieskiem to ja robie ale wlasnie pyzo-knedle i wtedy gotowane ziemniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na zbliżającą się noc życzę spokoju. ANNO KRYSTYNO miło witam i pozdrawiam. Wychodziłam dzisiaj na miasto.Czuje się atmosferę zbliżających się świąt. Wcześniej jednak jest MIKOŁAJ. Powrócę w swój zaczarowany świat - dzieciństwa. Co za cudowne lata kiedy wierzy się w Mikołaja.W moich stronach rodzinny Mikołaj przynosił prezenty pod poduszkę.Rodzice mówili mi, że dla niegrzecznych dzieci może przynieść rózgę. Wyobrażcie sobie , że zapamiętałam takie dwa wydarzenia, kiedy to , pod poduszką znalazłam piękne czerwone sznurowane trzewiczki. Teraz rozumie jakie było to dla małego dziecka przeżycie.Wryło mi się w pamięć i każdego roku kiedy zbliża się dzień Mikołaja ja wracam do czerwonych trzewiczków. Prawdo podobnie byłam też niegrzeczna i wyobrażcie sobie jakie było moje rozczarowanie , kiedy pod poduszką znalazłam rózgę. W mich latach dzieciństwa Mikołaj nie przynosił lalek Barbi,elektrycznych kolejek, czy komputerów.Przynosił prezenty praktyczne i od serca. Wiele dała bym , za powrót do tamtych lat. Ogarnęła mnie nostalgia i to tak na wieczór, ale zawsze piszę to co czuję. Tyle na dzisiaj.Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×