Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie Dobrego dnia dla wszystkich. Witam szczególnie nowe koleżanki:).Nasza kawiarenka - PEWEX pod Globusem - jest bardzo gościnna. Stolik jest rozkładany miejsca dość, a i kawa zawsze świeża i pachnąca. Zapraszamy gości, można porozmawiać, odpocząć przeczytać piękną poezję pióra naszej koleżanki Anuli.Czujcie się dobrze. Wyobraźcie sobie,że w okół mnie pełno wirusów.Walczę z nimi, ale to trudna sprawa.Znowu zaatakowały tym razem gardło. Ale nie poddam się i będę zdrowa. Tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na przywitanie dokonałam wpisu ogólnego. Jestem już po kawie,staję się ożywiona. Więc zaczynam: Wszystkie "stare kumoszki " witajcie👄 2*25 nawet jeśli jesteś tu sama rozwiedziona, to na pewno nie będziesz samotna. Jeśli trzeba wspieramy się w różny sposób, rozmowami , kawałami, a jak trzeba to nawet 'tupniemy" jedna na drugą. ARIVA czuj się dobrze z nami. 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim w poniedzialek :D Globusiku👄dosiadam do pysznej kawki. Ja juz po spacerku z moja psinka, sloneczko jeszcze \"spi\" za chmurkami ale to dopiero poczatek marca i mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie cieplej. Jak mowi przyslowie: Marzec -Figlarzec i nie dajmy sie przeziebieniom :D Zycze milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrzcie, marzec, ten figlarzec białe z puchu pozwijał kołderki nie tak młody, choć nie starzec wiosenne stawia literki stawia, bo wiosenna pani już puka do drzwi i ogródków słonko szuka swej przystani nie ma zimy ani smutków :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten pochmurny dzisiejszy dzionek.Wczoraj pogoda -marzenie po prostu chciało się żyć tak dzisiaj calkowite przeciwieństwo.Czuć było normalnie zblizającą sie wiosenkę.Bylismy z MM nad morzem/mieszkamy niedaleko/bardzo dużo osób wybrało sie tez na spacer było po prostu błogo.Jak już napisałam wcześniej pochodżę z nad morza i u nas z pogoda to tak różnie bywa niby ciepło ale wiatry powodują,że temperatura jest o wiele niższa /odczuwalna/ jak pokazują termometry.MOże jest tu jakaś Pani z moich okolic?POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien rozpoczęłam praniem -a więc robotą - dobrze to wrózy na pozostałe dni tygodnia. Właśnie poszłam wieszać - a tu jak zwykle - popaduje. Kiedys przecież wyschnie. Dzisiaj moje dzieci w drodze do W-wy,moje myśli są przy nich, MM pojechał do dohtora od cukrzycy,a ja teraz poodpoczywam. Nara - wpadnę potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzien, pada i pada :-( taka pogoda to tylko spac. Livio❤️ od poniedzialku taka pracowita jestes :D a ja mialam lenia. Jaki poniedzialek, taki caly tydzien ale na szczescie z kobieta jak z pogoda--- zmienna jest i mam madzieje, ze jutro lenia wyrzuce i zabiore sie do roboty. Pranie, prasowanie :-( czeka! Globusiku jak gardelko? 👄 arivo👄 dzieki za kwiatki . Mieszkasz nad morzem :D moje nie zapomniane strony, tez mieszkalam przez kilka lat nad samym morzem i nie docenialam tego, bo bylo blisko. Teraz tesknie za moimi stronami i szumem morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
witam wieczorkiem. szkoda że zawsze jestem sama, nawet w pracy jestem jedyną rozwódką i w rodzinie też ja jedyna mam tą niechlubną pozycje. mieszkam na dolnym ślasku. mam równe 50 lat czyli 2X25, lub na odwrót jak kto woli. mam dwoje doroslych dzieci i 12 letnią córkę i 3 wnuki. psa ,kota i świnkę morską. uwielbiam komputer, seriale polskie, ale żadnych ambitnych zainteresowań nie mam, minęło mi to. teraz robię to co sprawia mi przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem-Anulaczarnula a gdzie z naszych stron Ciebie wywialo?2*25 jesteś pesymistycznie nastawiona na świat nikt nie patrzy na Ciebie,że jesteś rozwódką-po prostu nie wyszło więcej pytań nie mam nie doluj się jesteś normalną pelnoprawną kobietą i to sie liczy.pozdrawiam wszystkie Panie.Ja nocny Marek nie mogę spać tu strzyka tam strzyka trudno się ostatnio ułożyć.A rano ........oj ciężko się podnieść i to się nazywa śpioch. Fajno ,że rankiem jesteście już na nogach ,a ja jeszcze leżak.Ale w ciągu dnia .............jestem rybka/bo z nad morza taki żart/:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo miło witam kumoszki. Kawę piję jak co dzień.Stoliczek przygotowany dla koleżanek. Jestem "nawiedzona" to znaczy przeziębiona. Poleguję w łóżku już drugi dzień.Dlatego mało piszę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIA❤️ ANULACZARNULA❤️ ANNAKRYSTYNA❤️❤️❤️ 2*25❤️ ARIWA❤️ Dla wszystkich Pań na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nastepny \"mokry\" dzionek!🖐️ Pogoda nie zacheca do spacerku, nawet piesio nie mial ochoty na dluzszy spacer :-( cichutko siadam przy stoliczku i pije kawke od Globusika, zeby Was nie budzic bo napewno jeszcze spicie. GLOBUSIKU❤️ przytulam i zdrowka zycze! Wszystkim Dziewczynom milego dnia i sloneczka w serduchach zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę w naszym Klubiku. hej,hej - fajnie,jest nas więcej - i dobrze. Moje marzenie aby kiedyś mieszkać nad morzem - zostało w sferze marzeń. Daleko co prawda tak bardzo nie mam,ale te 200 km - to dla mnie jak przepaść. 2*25 - NIE JESTEŚ SAMA. Masz piękną rodzinę. Zycie jest takie,jakie jest - samotność we dwoje też istnieje. córcia właśnie dała znać z W-wy,czeka w kolejce na dohtoruff, juz godzina jak się spóżnia. Znam to czekanie. Globus, nie dawaj się złapc w pajęczynę choroby - mogę polecić Ci lekarstwo - mój wujcio leczył się herbatką z spirytusem - pomaga. Ariwa - mnie tyyż strzyka w kręgosłupie. Wczoraj dżwignęłam miskę z praniem - Jednak lata robią swoje,znowu się zdziwiłam,że już organizm się starzeje i coraz mniej mogę - a niech to.. Dziewczyny - miłego dnia, nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie wiesz, co Cię czeka, Jaką przyszłość los Ci da, Czy to będzie szczęścia rzeka Czy pod nogi ciężki głaz. Czas ucieka, życie mija, Ciesz się każdą nutką dnia, Wszystko to ulotne chwile, Życie tak króciutko trwa. Lecz gdziekolwiek los Cię rzuci, Będzie dobrze Ci czy źle, Wiara, Miłość i Nadzieja, Niech to będzie motto Twe. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie kumoszki.Ja dopiero sę rozkręcam,ale zaliczyłam mały spacerek,zakupy a teraz czas na małe co nieco czyli moją ulubioną herbatkę.Zapraszam na ciacho/po drodze mijałam ciastkarnię/nie mogłam sie oprzeć.Chwilka relaksu i scodzę do MM muszę mu pomóc w pracy.Dobrego i pogodnego dnia i aby do wiosny🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
witam wszystkich. wrócilam z pracy i jestem zmęczona \jak pies.zmykam bo mam pod opieką wnuczka, corka ze starsza poszla do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Bardzo jest mi brak kontaktu z Wami. Czerwony obolały nos , szum w głowie i łzy w oczach - to cała ja. Podobno katar to nie choroba, a mnie tak zmęczył, że mam zawroty głowy. Jutro już zbieram się w garść. Dobrej nocy do jutra. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku trzymaj się cieplutko nie dawaj się-katar niby nie choroba ale wiem coś o tym.Kinol się robi jak klamka od zachrystii ogólny dyskomfort.Jutro widzimy Ciebie na kafe smutno tu bez Ciebie.Pozdrawiam.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano padalo a w poludnie sie wypogodzilo i zaswiecilo sloneczko, przy takiej pogodzie to i humorek lepszy. :D Zaplanowana robota wykonana, jutro mam dzien dla siebie, wybieram sie do fryzjera :D obciac wlosy i zrobic pasemka. Oj i dzwonek do drzwi, ktoz to idzie?...... Mam goscia, saisiadka na kawke wpadla,no to narazie moje kumoszki, zycze milego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
hej. wreszcie mam trochę czasu. Zdrowiej Globusiku, ja na przeziębienia piję gorące piwo z miodem, rozgrzewa jak diabli i pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwio-dzięki bardzo lubię A.M.J na dobranocccccccccccc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki Pewnie już smacznie śpicie, a ja dopiero dotarłam do chaty i odrazu do kompa zobaczyć co u Was słychać. Globusiku - biedactwo, katar jest uciązliwy niesamowicie, że też Ciebie dopadł. Nie moze Cię trzymać długo, bo kto będzie nam przygotowywał stolik - walcz z wirusem. Livia, czasem z \"leniem\" trzeba spędzić trochę czasu. Nie tylko pracą człowiek żyje. Anulka, 2 , Ariva - trzymajcie się Nie dam rady nic więcej napisać, oczy same się zamykają.🖐️Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk to ja. Próbuję wrócić do normalności. Jak zawsze stoliczek przygotowany, zarezerwowany i czeka na gości.Kawa, herbata świeżo parzona - czym chata bogata:) Miłego dnia dla Wszystkich. U mnie dzień zapowiada się pochmurny , od rana pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję pod listą Pana Borowczyka - trzyma ją w Lapskach juz tyle czasu - pewnie mu zdrętwiały. Problem w moim życiu - goni problem. Zastanawiam się,jaki właściwie mamy na nie wpływ. Chyba żaden. Jak ranią kogoś ludzie - przynajmniej jest ktoś winien. Właściwie,zastanawiałam się nieraz nad tym,ile w nim zależało ode mnie - bardzo mało. Bo albo ktoś mną kierował - częściej manipulował,albo GORA dokopała. nie jestem dzisiaj dobrym kompanem,więc zmywam się.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Globusiku dzięki za kawkę, u mnie na dworze wiosna, tak jak wczoraj. Livio uśmiechnij się , jutro będzie lepiej. Najwazniejsze żeby się nie poddawać, wiosna tuż, tuż, może problemy znikną. Słoneczka i uśmiechów zyczę, muszę iść po zakupy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walia
Podczytuję wasz topik i mam wielka ochotę dołączyć do was. Wiek akurat się zgadza.To na razie tyle bo na pierwszej wizycie nie wypada dużo gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak powiedziałam tak zrobiłam.Na przekór wszystkiemu wyszłam po zakupy. Jutro będzie rosół.W moim menu jest dwie zupy - pomidorowa i rosół - które mogę jeść na zmianę. WALIA , my zapraszamy serdecznie, Twój wybór.Jeśli masz taką wolę bądź z nami. ANDZIA napisałaś, że z leniem mieszka się fajnie.Bardzo mi się to stwierdzenie podoba. Nie raz to sprawdziłam, leń to miły lokator. ARIVA to dla Ciebie:) ANULA dla Ciebie też:) 2*25 i dla Ciebie :) LIVIA nie bądź smutna.:) Kończę , przyszła moja B.Jeszcze wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×