Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Globusiku :D no to bylas silniejsza od \"LENIA\" :D wykonalas szmat dobrej roboty, nalezy Ci sie bukiecik 🌻 Dziewczyny zapomnialam Wam powiedziec, moja nowa lampa juz wisi , poprostu postawialam drabinke w przedpokoju i przygotowalam prace MM o dziwo bez zadnego \"zaraz\" zabral sie do roboty :D W sumie 10 min. i lampa wisi a gadania bylo 3 dni. Nie wiem jak u Was ale MM nie lubi zadnych zmian a ja moglabym codziennie przestawiac meble a juz na punkcie firanek mam bzika :D Pamietam to jak dzis a bylo to tak dawno, jezdzilam z meblami w mieszkaniu z jednej sciany na druga a moj wspanialy M wpadl na pomysl i przy tapetowaniu wiecie co mi zrobil , za mebloscianka wytapetowal sciane do polowy :D i bylo koniec przestawania mebli. Taki to ten MM tradycjonalista. A moze i dobrze bo i tyle lat juz ze mna wytrzymal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzialam w naszej kawiarence , posluchalam piosenek, pomarzylam i wierszyk dla Was zostawialm: Gdy pozna godzina na zegarze slodziutki sen Ci przynosze w darze smutny jest czas, gdy nie ma razem nas Ale przyjazn pozwala nam zyc i na odleglosc przy sobie byc... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Dzisiaj kawa smakuje wyjątkowo, wysłuchałam koncertu życzeń i poczytałam poezję. Dzia............. to podziękowanie z uśmiechem na buzi i do tego ukłon. Tak dziękuje malutki /1 rok 7 m-cy/ wnusio mojej koleżanki.Wczoraj właśnie gościłam go w domku.Oboje byliśmy szczęśliwi.:) Zmiany w domu: ANULA mogę to robić każdego dnia.Z meblami gorzej, sama nie daję rady MM zawsze pyta - po co? i przeważnie nic z tego nie wychodzi. Dlatego to co małe i daję radę przestawiam każdego dnia, nawet odwrócenie czegoś w innym kierunku daje mi frajdę. A jeśli kupię jakiś drobiazg to cieszy mnie jak dziecko, dlatego w domu mam dużo różnych bibelotów.Czasami ktoś mnie pyta jak sprzątam? Otóż normalnie, to wcale nie wymaga ode mnie wysiłku. Wysiłku wymaga sprzątanie sierści z mojego pupilka. Ale też nie narzekam. Ale dobra kawa , smacznego dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE- ale się za Wami stęskniłam.Nareszcie jestem i z wielką przyjemnością piję Gobusiku Twoją kawkę. Jeszcze się dobrze nie obudziłam, musiałam dziś wstać o 7-ej, a to dla mnie o wiele za wcześnie. Pozdrawiam cieplutko, miłego dnia.Pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj, witaj ANDZIU. Kawa codziennie na Ciebie czeka.Fajnie ,że jesteś. LIVIA pozdrowienia dla córci też. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANDZIU zapomniałam napisać,że kawiarenka czynna jest całą dobę.Nie musisz rano pędzić, kawa zawsze gorąca. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️w piatek . Ptaszki spiewaja za oknem,sloneczko swieci i kawka jak zwykle czeka, dzieki Globusiku. Oooo i Andzia jest juz z nami :D witaj! Rankiem bardzo mnie cieszy zlote słonko na niebie, lecz najbardziej raduja mile slowa od Ciebie. Z dalekich, obcych stron, tam gdzie echo z wiatrem mknie, moc pozdrowien i usciskow dla Was Wszystkich sle! Milego dnia zycze!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minal dzien ? U mnie byla piekna sloneczna pogoda :D to tez wynioslo mnie prawie na caly dzien, naladowalam akumulatorki i wieczorkiem wychodzimy do kina. Zycze Wam milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ponownie. ANULA u mnie odwrotnie.Dzień zachmurzony jednak bez opadów. Wiatr, ale nie bardzo zimny.Troszkę się dotleniłam. NIECH ŻYJE ŻYCIE! Potwierdzeniem tego jest dzisiejsza wypowiedz /którą słyszałam/ mężczyzny chorego na raka. Nie wiem czy przytoczę dokładnie jego słowa: Warto żyć , dobry i jeden dzień.W dostatku, czy bardziej ubogo ale warto żyć. Pomyślałam - jesteś wspaniałym mężczyzną, z ogromną siłą walki. Z takich jak Ty powinnam brać przykład. Zadaję sobie pytanie - czy nie za wiele oczekuję od życia? ANULA - dzia............ za piękną radosną muzykę, to potwierdzenie, że warto żyć! LIVIA❤️ ANULA❤️ ANIAKRYSIA❤️ LONIA❤️ ANDZIA❤️ LONIA❤️ JOLA❤️ WALPURIA❤️ Dla wszystkich Pań , na jurto zarezerwowany stolik w naszej kawiarence.Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. Pierwszą piję herbatę.Z kawą poczekam na Was. Na cały Walentynkowy dzień życzę dużo przyjemności i uśmiechów. {kwiatek]🌼:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No jestem już po kawie i dalej jestem przymulona. Posypało śniegiem, jest jeszcze ciemno może dlatego brakuje mi werwy. Mój mąż dla Wszystkich Pań przesyła walentynkowe uśmiechy. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Heeeeeeeeej. Już jestem na chodzie.Muszę wyjść z MM po zakupy.Brrrrrrrrr aż się boję.Boże jak on marudzi. Czy to jest ci potrzebne? A po co ci to? - nic to wezmę nerwosol. Napiszę jak było. ANDZIA LIVIA ANULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ GLOBUSIKU 🌻 za otwarcie 50-tej stronki! Zakupy z MM to jest horror, dlatego przewaznie chodze sama wtedy jestem spokojna i wszystko kupie, czasem sie zdarza , ze idziemy razem ale na szczescie rzadko, jak jak slysze za plecami \"masz juz wszystko\" to moglabym udusic :D a jak idzie sam to nakupuje jakies gooowna co potem trzeba oddawac . No coz tak to juz jest z tymi naszymi M. 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz sie ze mnie usmiejecie :D co to dzis zrobilam . MM lazil za mna pol dnia i marudzil , zeby ciasto upiec. Tak mi sie nie chcialo ale w koncu mowie dobra zrobie . Wszystko zrobilam jak zawsze(tak mi sie wydawalo) wlozylam do piekarnika i sie pieklo, po pol godz, zagladam a moje cisto jakies inne niz zawsze, po upieczeniu wyjelam , ukroilam i podalam MM a On na to chyba zapomnialas dodac cukru bo wcale nie jest slodkie . Potem sobie przypomnialam , ze rzeczywiscie nie dalam ale jak to sie stalo to nie pytajcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O PANIE strzeż przed zakupami z MM. Tak jak przewidziałam, tak było.Drobne zakupy urosły do czegoś poważnego. Miałam kupić garnek , tak około 5 litrów. Nie dacie wiary, nie kupiłam - dlaczego??????????? bo wszystkie były takie gu......o, oczywiście w opinii MM. W pewnej chwili zapytałam, kto w tym garnku będzie gotował? na co MM odpowiada - przecież od czasu do czasu ja też gotuję. ANULA nawet nerwosol nie pomógł.Za garem uchodziłam się , że nogi odmówiły posłuszeństwa. KONIEC po zakupy chodzę sama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!, na co MM odpowiada przecież ja się nie pcham:):) ANULA ciasto wyszło dietetyczne:):) , ale super przepis:) nowa nazwa "Ciasto Walentynkowe" :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego wieczoru dla wszystkich kumoszek. Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D\" ciasto walentynkowe \" chyba zapisze do moich przepisow :D zycze spokojnych snow i do zobaczenia jutro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Niezbędne są programy logopedyczne jeden za ok. 2000 zł., turnusy rehabilitacyjne koszt ok. 4000 zł.. Terapia Integracji Sensorycznej, terapia logopedyczna, hipoterapia, dogoterapia itp. Ogólny koszt specjalistycznej terapii wynosi ok. 2000 zł. miesięcznie. Można przekazać darowiznę oraz 1% podatku. Dziękuję za każde, nawet najdrobniejsze wsparcie dla tej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Walentynkowy wieczór. Miłość jest piękna niczym róża, Nie taka mała tylko ta duża. Miłość jest w ptakach, Miłość jest w drzewach, Miłość ma wszystkie kolory nieba. Kocha się drzewa, Kocha się ludzi W miłości nigdy nikt się nie nudzi. Ostatnio nie jestem tu częstym gościem, mówię Wam takiego mam NERWA na samą siebie że szkoda słów. Chciałam sobie polepszyć,zgodziłam się na podmianę kompa i na wgranie nowszego systemu, który na drugi dzień \"padł \". Jestem zależna od syna,sama nie potrafię tu nic zdziałać, a on jest zabiegany- coś zacznie, nie skończy i już go nie ma. Nadal nie jest dobrze, nagle nieoczekiwanie zamyka się system. Dzisiaj dwa razy nie udało mi się do Was napisać. Dziewczyny jeśli chodzi o zakupy, to szkoda gadać.Ja już od dawna sama biegam po sklepach, bo mój za skarby nie ruszy się z domu. I bardzo dobrze, po co się mamy oboje denerwować. Za to nie może marudzić że żle coś kupiłam. Spokojnej nocy i dobrego jutra Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , witajcie i wracajcie. Zaczynam dzień od herbaty.Kawę wypiję z Wami troszkę później. Czasami też mam problemy z kompa.Nie wchodzi internet. Oj mam wtedy nerwa , bo w tym momencie jest mi bardzo potrzebny!! Po zakupach odpoczęłam, mam ich dość na dłuższy czas. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko🖐️ A ja zaczynam dzień od kawki, jak zawsze zresztą.Inaczej nie nadaję się rano do życia. Do mnie wróciła zima, śniegu nasypało, są ferie więc dzieci mają radochę.Teraz słoneczko świeci, taka spacerowa zimowa pogoda, to tak jak lubię. Kawę wypiłam, muzyczki posłuchałam, teraz trzeba się brać za robotę, zmykam do kuchni. Miłej Niedzieli, smacznych obiadków życzę. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zimowego nadal dzikiego ogrodu - witam Was. Jak na razie buszuje po nim kot,a mój pies aż krótkie nózki nie nadążają przebierać - gania go ze swojego terenu. Ta zima jak dla mnie ciągnie się niesamowicie - mimo,że czas ucieka. Ot wszystko jest względne. córcia wyjechała - jutro do pracy,a nasze życie wraca do \"normy\",już dzisiaj nie chciało mi się nawet z łóżka zwlec,bo po co? Mój piesek mnie zmobilizował. Dobrze,że jesteście! Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Globus👄 Andzia👄 Livia👄 i nieobecne pokiwac chociaz lapka! :D Lonia👄 AnnaKrystyna👄 Walpuria👄 Jola👄 Melduje sie w niedziele :D u mnie wrocila tez zima , sypie snieg , sloneczka nie ma :-( Dobrze, ze piesio zacheca do spaceru, bo MM caly dzien przed ekranem tv ile mozna siedziec i patrzec w to pudlo! Milego popoludnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No tak wszystkie piszecie, że wróciła zima. Wyobraźcie Sobie,że na moim terenie niestety zimy nie ma.Dzisiaj dzień pogodny słoneczny, lekki mróz. Śniegu nie ma wcale.Ot tak pocukrzyło ziemię. Aż trudno uwierzyć że na południu Polski takie opady. Jestem po obiedzie, pewnie pójdę w sen. Jutro mam zamiar dostać się do lekarza.To tylko zamiar, a czy zdołam pokonać wszystkie opory, to się okaże. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×