Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Samotność jest tym bliżej, im więcej ludzi dookoła. A w tym tłumie, żadnej pokrewnej duszysię nie znajde. Ludzie się mijają, tęsknią za czymś, czego nigdy nie przeżyli. Niektórzy sobie przeznaczeni, może nigdy się nie spotkają, a na końcu znowu pojawia się ona, samotnością sie nazywa, którą raz po raz człowiek przeżywa. Nawet będąc w największym tłumie Jakos dzis nie moge sie pozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kumpele :) Niespodziewanie miałam wypad poza dom :) Troszkę się rozerwałam :D To siedzenie w domu niestety na mnie wpływa dołująco :( , a tak pogoda niezbyt ładna - ważne, że nie pada -, to odwiedziłam kumpelkę. Pogadałyśmy o wszystkim, zaliczyłam kawkę i do domku. Globus - dzięki za dobre słowa pod adresem mego ogrodu. Lubię mieć wszystko uporządkowane. Dalida - nie smuć się. Tak po troszę, to Ci powiem. Ino się nie gniewaj. Strasznie jesteś ugodowa w stosunku do MM. Broń Boże nie chcę Ciebie buntować - ale postaw się czasami. Nie tylko to co Ich dotyczy jest ważne, ale Twoje potrzeby też. Tak myślę. Wiem co to samotność, i tylko spełnianie - Obowiązków !!! A wszyscy wiemy - niby chmara ludzi dookoła, a Ty czujesz się strasznie samotna. Nie masz komu powiedzieć co Cię trapi i boli. Chciałaś pieska - bo wyszłabyś z nim i miałabyś przyjaciela. Oj, znam to. Dlaczego Twój MM się nie zgodził ???? Przecież i tak Ty w całości byś się nim zajmowała jak znam życie. Jak masz ochotę pogadać napisz do mnie na @. Adres masz. Bardzo mocno Cię przytulam i głowa do góry. Pamiętaj - przegrana bitwa, to nie znaczy przegrana wojna :D Zawsze jest wyjście. Może dam Ci dobrą radę. Napisz. Tilza - ja dzisiaj spisałam sobie przepisy na likiery. Nigdy ich nie robilam, ale niebawem święta to się przyda coś mocnego i % do kawki i ciasta. Umyślilam sobie zrobić: cytrynówkę, kakaówkę i adwokata. Będę sobie dogadzać w pochmurne i mroźne dni :D Lecę teraz Bąbla wyprać - umorusany przez tę chlapę na dworze. Oj, będzie zabawa :D Lubarka - cmokasy i pozdrowienia. Nawet się domyślam gdzie jesteś :) Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam globusiku czy romantyzm mój widać, słychać i może czuć? dalido , wierz mi taki stan ducha mija ," nic wiecznego na świecie radość się z troską plecie" zapomniałam czyje to jest Loniu za tydzień wybywam na niby zasłużony wypoczynek, ale nie umiem cieszyć się z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się ciągle mijamy :D Ale zdanie :D :D Lubarka - piękny amarylis !!! Wiesz, mój naprodukował pięknych cebulek i teraz czas na ich przesuszenie - no a potem będzie super kwiat. Ja mam taki bardziej w róż. Wiadomo - z Ciebie jest super talent. Koniecznie musisz mnie nauczyć tego wpisywania tekstu na zdjęciu. Babel - wyprany, wyczesany i piknie wygląda. Taki urok bielusieńkich piesków, że krótko trwa ta biel :D Zaraz brudną łapką się podrapie i po ptokach :D Globus - serdecznie dziękuję za pozdrowienia od dwojga "B" . Ja również Ich gorąco pozdrawiam. Nic nie piszesz co z nogą "B" i jak tak Twoje wyniki. Kochani ja pomalutku kieruję się w stronę legowiska :D Jak ten niedźwiedź - na fotce. Do jutra - miłego , mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnoc i do milego jutra. dzieki za wsparcie. Kwiat jest piekny . Ogrodek tez jest super. PA PA PA Troche poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień zaczyna się deszczem , ciemno i brzydko. Ja jednak nie poddaję się i już. Najpierw spacer na balkonie i ruszyłam w drogę. Klub otwarty koza grzeje /chłodno na dworze/ kawa herbata i woda z modem i cytryna na przeziębienie przygotowana. Przybywajcie!!!!! Witam wszystkie kumpele gorąco❤️. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, gorąco drogie koleżanki. Chetnie skorzystam z kawkii ciepełka. U nas tez wietrznie i deszczowo. Do potem!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy poniedziałek. Obudził mnie telefon od mojej sąsiadki. Miała "zadymę" ze swoim MM i potrzebowała wsparcia. Ot, samo życie. Zaliczyłam u niej herbatkę i już jestem. Każdy z nas ma takie potrzeby - wygadania się i pocieszenia. Jak mi dopiecze mój współlokator , to też walę do niej. Toksyny wywalę i jak Dalida pisze: Do przodu - jak czołg :D Pozostaje zawsze zazdrość - że inne kobietki mają MM i przyjaciela w jednej osobie. Pozdrawiam i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was po dłuższej przerwie. C.odwiozłam do Poznania - wróviłam po 3 dniach. Nie czuję się komfortowo pod względem psychicznym,ciągle myślami jestem przy niej. Kontrolna wizyta u lekarza - wygląda na to,że problem nie zniknął. Zmiana leków może pomoże. Spędziłyśmy razem 2 m-ce - czas trochę od siebie odpocząć. Wytonbrażcie sobie,że wsiadłyśmy do szynobusa w czwartek- w kierunku na Zbąszynek i chyba po 2 km jazdy pociąg potrącił rowerzystę - podobno miał 76 lat.Na oich oczach fiknął kozła przez rower i uderzył głową w kamień - kaput. Jeszcze tylko tego nam brakowało.W sumie "jazda" trwała 7 godzin. Przeznaczenie? - tylko jeden kamień na tej drodze leżał. Ciągle mam ten "obraz" przed oczami.. Teraz będę do Was wadała systematycznie..jesteśmy sami z MM,a pogoda taka jak i u Was.Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialabym miec w MM przyjaciela, ale to raczej nie możliwe. Nie ten typ. A może to jakaś epidemia, że z nimi sie nie da przyjaznic,moze za duzy stres, moze zwyczajnie sa slabi. Nie od dzis wiadomo, ze kobiety musza znosic o wiele wiecej,, i dawc sobie rade. A oni, jak nie umieja sobie poradzic to albo picie,bicie , wyzwiska,albo kompletna apatia - nic mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu tak jak mi pordzilas napisalam do ciebie na, na adres mi znany. Dziewczyny wybaczcie ale chyba nie jestem jeszcze gotowa, na jawne forum o moim problemie, ale znajac siebie zrobie to wkrotce. Ale nie jest dobrze,chyba ciagna czarne chmury nad moje zycie uff..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida - a któżby nie chciał z tej drugiej połówki mić przyjaciela? Ja z mojego MM MAM - ale...ale.. ale.. jak - rozmawiam z nim tylko o polityce, jak - przytakuję mu,że ma rację, jak - nie przeszkadzam sprzątaniem, jak - nie mówię nic o tym,co musiałby zrobić, jak - nie jadę z nim na zakupy, jak- podstawię mu pod nos obiadek, jak- nie wspominam o jakimkolwiek problemie, a najlepiej jak jestem niewidzialna,ale zawsze pod ręką. Ciekawe która ma jeszcze lepiej niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ dzis mokro smutno ponuro milego udanego cieplego dnia WAM zycze MILUSINSKIE😘😍🌻 lubicie ciasteczka to prosze stawiam na stoliku w saloniku obok aromatycznej kawki z cynamonem owsiane kokosowe kruche z pestkami dyni slonecznika jedzcie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odwalam - PRASOWANIE :D :D Ciągam to żelazka jak durna - weny nie mam , ale muszę. Nie każda robota fajna jest :) Duchu - dzięki za pozdrówka :) Też Ciebie z ❤️ pozdrawiam i wpadaj do nas. Livio - witaj ! To miałaś przeżycia :( Potworne ! A co do Twojej listy - fantastycznie wszystko wyliczyłaś !!!! Dokładnie tak jest. Chłopy nie potrafią żyć bez kobiety - ale i nie potrafią żyć z kobietą. Ten "wynalazek" Pana Boga nie udał mu się :D Dalida - poczytam i odpiszę. Dziękuję za zaufanie - i nie martw się. Poradzimy - bo kto, jak nie my kobiety :D Ubierz uśmiech - sama tak pisałaś i nie pokazuj smutku. Idę dalej partaninkę robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Dalido - z przyjemnością wypiję herbatkę :D Przed chwilką pożarłam dużą porcję kapuśniaku z odrobiną boczku wędzonego i jestem jak ciężarówka - nie do ruszenia :D Dalido - piękny ten Twój Grudzień. Potocznie tak się zwie, ino jakoś wcześnie Ci zakwitł. Wygląda bajecznie !!!! Ja przywiozłam sobie w tym roku od mamy szczepkę, ukorzeniłam i zasadziłam. W tym roku pewnie mi nie zakwitnie , ale w przyszłym powinien. Tilzo - ciacho zostawiam sobie na podwieczorek. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalido - nie dostałam od Ciebie @ :) Sprawdzałam pocztę - może gdzieś jeszcze fruwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z wami wszystkimi👄 Dobrze,że wróciłaś LIVIO, jesteśmy w komplecie i niech nigdy żadnej z nas nie zabraknie❤️ Mam zdezorganizowane życie w domu / brak wody/ i podobno jeszcze troszkę potrwa, niech to diabli... Widzę,że u każdej z nas coś się dzieje na początku nowego tygodnia. LONIA lecisz z interwencją:):),LIVIA witasz się na nowo ze swoim M:):) DALIDA posmutniałaś:( U mnie w domu z MM spokój. Pocieszający jest fakt,że potrafimy a nawet lubimy ze sobą rozmawiać. Najlepiej nam to wychodzi rano. Skromne śniadanie , chemia:) kawa oczywiście w klubie i rozmowy. Może dlatego,że w miejscu zamieszkania jesteśmy wyobcowani, daleko od rodziny syna również od rodziny dalszej, liczyć możemy tylko na siebie. Wiek powoduje,że myślimy innymi kategoriami ,przede wszystkim mamy dużo tolerancji. No nie będę pisać ,że nigdy nie mamy odmiennego zdania i jest tylko miód. Przecież jest to NIE MOŻLIWE. No i cóż moje drogie, z tej strony lepiej to z drugiej gorzej. Nie będę się powtarzać i ponownie opisywać , ale niewyobrażalnie ciężko mi jest z powodu chorej mojej duszy. Takie życie jest bardzo ciężkie. Powodów aby dawać pokarm mojej duszyczce jest wiele. Walka ze sobą jest bardzo ciężka , a siły się wyczerpują. LIVIO,LONIU,DALIDA rozumię Wasze życie, nie jest ono łatwe. Dlatego tak dobrze się rozumiemy. ANULKA TILZA dzięki bardzo za ciasteczka.Widzę tu kilka rodzajów. Dzisiaj te z pestkami z dyni zajadam:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA Twój kwiat jest piękny. Miałam w domu w kolorze białym, ale niestety już go nie mam - padł:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolerancja - piszesz Globus. Tak,u nas też jej bardzo dużo - tylko jednostronnie. dlaczego ja mam taki durny charakterek - zapominam,daruję i to szybko. Czas się zmienić - tyle,że ludzie się na ogół nie zmieniają. W klubie piękne kwiaty,smaczne ciastka,dobra herbata,przyjemny nastrój - WSZYSTKO DLA TWOJEJ DUSZY GLOBUSIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś tam w cntrum miasta, które tkwi w każdym z nas, leży cmentarz starych miłości. Szczęściarze, zadowoleni ze swojego życia i z tego z kim je dzielą, przeważnie o nim nie pamiętają. Nagrobki są wyblakłe lub powywracane, trawa nieskoszona, wszędzie plenią się jeżyny i dzikie kwiaty. U innych miejsce to wygląda dostojnie i schludnie jak cmentarz wojskowy. Kwiaty podlano i ułożono, wysypane tłuczem ścieżki są starannie zagrabione. Widać ślady częstych odwiedzin. Cmentarz większości z nas przypomina szachownicę. Niektóre pola są zaniedbane albo wręcz leżą odłogiem. Kto by sobie zawracał głowę nagrobkami – czy też miłościami, które pod nimi spoczywają? Nawet nazwiska zatarły się w pamięci. Inne groby pozostają jednak ważne, choć byśmy niechętnie się do tego przyznawali. Odwiedzamy je często – prawdę mówiąc – zbyt często. Nigdy nie wiadomo, jak się będziemy czuli po wyjściu z cmentarza: czasem będzie nam lżej, czasem ciężej na duszy. Nie sposób przewidzieć w jakim nastroju będziemy wracać do domu teraźniejszości. ..................................................Jonathan Carrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból. — Fryderyk Nietzsche (1844-1900)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję Ci LIVIO. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×