Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gasowski ok Krawczyk tez,German troche liryczna ale na smutki swietna Tych wspolczesnych tez lubie ale nie wymienie teraz bo szczegolnych nie mam , maja byc rytmiczne bo uwilelbiam tanczyc. Na naszej 5 rocznicy przetanczylm 4godz. sama bo maz mial noge po operacji zylakow wiec siedzial a ja szalałm.Nawet nie mialam zakwasow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co jest - ja idę pod prysznic:D Ale jeszcze zajrzę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE DZIEWCZYNY dziekuje, dziekuje , dziekowac nie przestane az od Kazdej z WAS buziaczka dostane oczywiscie od Meza Globusika tyz :D. Ja tez Was 👄 i witam w moich skromnych progach. Siedzialam cichutko i Was sluchalam a teraz moje Drogie bawmy sie dobrze :D Jutro moj Wnusio ma urodzinki siedzialam w kuchni z Corcia i robilysmy torty itroche jedzonka przygotowalysmy, reszte jutro rano. Wszystko sie udalo i mam nadzieje, ze bedzie smakowac jutrzejszym gosciom. Dla dzieci do przedszkola zrobilismy ciasto w ksztalcie boiska z pilkarzami ale slodko to wyglada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby już koleżanki odpusciły tzn. najadły napiły i poszły lualc więc chyba i ja odejde od stołu bo samej nie wypada co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za miły wieczor ale chyba jestem padnieta. Dobrnoc i zycze milych snow na nowym lokum. Dobranoc wszystkim kolezankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj co to się wczoraj działo - jak fajnie wesoło. Ja szalałam za bardzo, skutki szampana były wyraźne więc wsadziłam głowę pod prysznic i była babcia z mokrą głową:):) Jestem już w klubie - jak pięknie Anulka przygotowała. Kawa super i herbaty o różnych smakach - jest cudnie, bo na razie latają motyle❤️ Witam wszystkie kumpelki ;) do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=SPGF3xCls04 Rownież wiatm koleżanki, wieczor byl fajoski, a kawiarenka dzisiaj od razu poprawia humor,i nawet skutki wczorajszej balangi jakby mniejsze. Padlam wczoraj jak betka, U wnusia 5 latek to fajny wiek duzo, duzo, pytań czsem brakuje cierpliwosci, -ale u mam - babcie maja troche wiecej. U nas strasznie wieje i jest -2 stopnie. A ja musze wyjsc z domu -brrrrry. To narazie i mimo fatalnej pogody - uśmiech na buzi obowiązkowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Was wszystkie gorąco w pierwszym dniu białej zimy za oknem. Oj nie lubię..nie lubię... tego leżącego śniegu i zimnego wiatru. w kawiarni gorąco - Koza dobrze się stara. U mnie c.aktualnie na kolejnej WIELKIEJ KOMISJI. Biurokracja robi jej ciągle pod górę. Najśmieszniejsze jest to,że Ona nie chce od nich pieniędzy,pracuje i to jest wa żne. chodzi jej tylko i wyłącznie o przyznanie grupy inwalidzkiej,bo jako taka jest przyjęta do pracy. Pozdrawiam raz jeszcze i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie slonko sieci wieje to dzis w domowych pieleszach jestem chyba pogoda sie zmienia bo chodze na zwolnionych obrotach wszystkiego dobrego wam zycze😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=nbGJcvsvue8&feature=related Oj uplywa, uplywa. Dla mnie to tak jakby wczoraj nasz wnusio sie urodzil a to juz 5 lat. :D Witam Was moje kochane Dziewczyny . U Tilzy sloneczko, u Livii SNIEG a u mnie leje od rana brrrrr czy ta pogoda juz sie nie zmieni? Dalido masz racje cierpliwosc babci jest inna niz cierpliwosc mamy ale jak mowimy " Rodzice sa od wychowywania dzieci a dziadkowie od rozpieszczania wnukow". Od rana pracuje w kuchni ale juz zblizam sie ku koncowi a popoludniu swietujemy :D Globusik👄 Lonia👄 Wśród trosk wszelkich nawałnicy, żyć nam nie jest łatwo, lecz… czasami, niespodzianie, błyska szczęścia światło, aby czuły pocałunek złożyć nam na czole i poprawić na chwil kilka ziemską naszą dolę… Wtedy zjawia się na twarzy uśmiech nieświadomie… cieplej robi się na sercu, w oczach mamy płomień. Prostujemy nagle plecy, podnosimy głowę i czujemy się wyraźnie… młodsi o połowę! Milego dzionka zycze👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiesze Wam doniesc, ze i u mnie bialo sie robi, wrocilam z psinka z krotkiego spacerku. Ale to chyba tylko na chwile bo jakis mokry ten snieg :-( oj chyba jeszcze za wczesnie na taka pogode brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lodówka opustoszała i zmusiła mnie do wyjścia po zakupy. Na termometrze 0 st. ale wiatr mocny i jest rzeczywiście zimno. Livia, Anulka piszecie,że u Was śnieg.u mnie niema i wcale go nie chcę:) Na szczęście w domu ciepło. Zabrałam się za taniec z garnkami. Pisz do Was i niby jestem pogodna, a jednocześnie smutna. Moja droga Iwonka od kotka w poniedziałek idzie na 4 chemię. Bardzo się zmieniła, posmutniała , schudła 5 kg. Po rozmowie z nią przybyło mi co najmniej 5 lat. Chciała bym krzyczeć ile mam sił, a w gardle rośnie węzeł i mnie dławi. Wiecie co w takiej sytuacji się czuje. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globusiku tule CIE 😘 i mnie jest smutno i nie wiem co powiedziec w jaki sposob pomoc by ulzyc chyba tylko rozmowa z PANEM BOGIEM tu pomoze PANIE miej w opiece cierpiace dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo Ci dziękuję Tilza❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasypało na biało u mnie też. Myślę,że rano pługi zrobią co trzeba, byśmy dotarły do klubu. Więc do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki u nas tez bialo ale bylo, teraz plucha wiatr i ogolnie niemiło. GLOBUSIKU przyłączam sie do reszty i tule mocno do serduszka Nadzieja nasza zawsze jest w Bogu.KOCHAJMY GO A ON ONAS NIE zapomni.Przekonałam sie o tym nieraz. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b89affd4dd79f4f.html Tak jak kocha zwierztka tym bardziej kocha NAS LUDZI. zobacz GLOBUSIKU TA FOTKE.Moze troszke cie pocieszy - kochamy cie. Dopiero niedawno wrocilam z kursu, wiec njpierw wnuk, maz - kolacja a teraz moge spokojnie zasiąśc z wami i troszke po przebywac w waszym towarzystwie. Nadzieja Pojawia Się Każdego Dnia, z Każdym Nowym Wschodem Słońca, Uśmiechem Kogoś Bliskiego, Miłą Chwilą Utrwalona Na Zawsze. Ale Bywa, Że Odchodzi, Kiedy w Oczach Pojawiają Się Łzy, a Serce Ogarnia Smutek... Wciąż Jednak Trzeba Szukać Jej Na Nowo, i Wierzyć w Nadejście Lepszych Dni, Nawet Jeśli Inni Jej Nie Odnajdują TY kochanie napewno ją odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×