Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witam❤️ Śniegu już nie ma, szaro i brzydko. Z nadzieją zaczynam dzisiaj łów❤️.Dobrze być z Wami. Każdego poranka zasiadam z nadzieją przed kompa - poczytam Was i dużo łatwiej mija dzień.Tak jest i dzisiaj. DZIĘKUJĘ. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich Loniu jak tylko złapię wene to rozpiszę się, tylko nie wiem gdzież to ona się podziała? :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego raniutka,u nas nawet ładnie ale i ja dziś jestem z deka ospała to chyba przez te zmiany cisnienia. Maz w pracy, wnuk w szkole ja chwile po pisze. Wczoraj bylam na kursie noi zapisalam sie na aerobik dla leniwych,nie moge dla błyskawicznychi szybkich, bo z tą moją nogą nie nadąże za innymi. Fajnie tak sobie po obcowac z innymi, pogadac poplotkowac, choc plotek ogólnienie lubię,bo swego czasu plotki troche zburzyły moje życie. Więc ich nie lubię, ale jak ktos coś mi powierza to u mnie jak w sejfie, w banku szwjcarskim. Kochane panie kawka troche skłonów od rana i może troche nam przyjdzie ochota na szybsze obroty. Mam lenia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2934c06ec369ec93.html MOZE polenichujemy jak tan na zdjęciu,oj jak MILO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie. Wczoraj u mnie też śnieg był, ale sobie już prawie poszedłłłłłłłłłłl. I niech idzie w cholerę :O Jestem już zła na tę pogodę - bo nic tylko siedzenie w domu. Przez trzy dni wiało jak w kieleckiem, a dzisiaj pada !! Strasznie mnie to dołuje :( Anulko - ja czekałam na Ciebie, ale potem padłam :D Globus - chyba możemy sobie łapki podać - podobnie się czujemy. Lubarka - wena, weną. ja tysz jej nie mam za grosz. Ot, zaliczam kolejne dni. Wczoraj musiałam po zakupy - cała wyprawa. Bąbel nie chciał sam zostać, piszczał i skowyczał - ale w taką pogodę nie było sensu go zabierać. Za to jak wróciłam, to myślałam , że mnie zje :D Ogromnie się cieszył. Dalida - jesteś super dziewczyna :) Zawsze jak Cię czytam, to troszkę optymizmu zgarniam dla siebie od Ciebie. Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do Naszego grona 👄 Fajnie , że zapisałaś się na areobik. I będziesz z innymi i poćwiczysz solidnie. Nie wiem co się dzieje, bo ja jestem ostatnio jak "dromader" , tylko garb mam z przodu :D Przytyłam jakieś cztery kg. i to w zastraszającym tempie !!!!!!! Obawiam się, że do wiosny przekształcę się w hipopotama :D A najdziwniejsze, że bardzo mało pojadam. Skąd te kiloski ?????? Tilza - co u Ciebie ? Czy zaliczyłaś spacer, mimo tej pogody ? Idę zrobić drugą kawę - bo funkcjonuję na pół gwizdka :D Pozdrawiam niezmiennie :) Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczęli obiecaną wymianę kanalizy w piwnicach. Staram się być przezorna , ale tym razem nie zaskoczyli.Woda wyłączona, w domu posucha. Bez wody życia nie ma. No cóż zabrałam się za prasowanie - już po uffffff Teraz herbatę zrobię z wody mineralnej:) i odpoczynek od lenia:):) co za dzień. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowiłam poleniuchowac,tak jak na fotce ten osobnik-fotk wyzej- a mnie niestety na odmiane ,dzis boli glowa. Jak narazie kawa nie pomoga wiec chyba w koncu wezme tabletke. Uzywam ich w ostecznosc. Buziczki . znikam bo musze isc do babci. Potem obiad a na koniec jeszcze musze jechac do centrum,a tak mi sie niechce.:-(8) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 jestem jestem tylko na zwolnionych obrotach cisnienie niskie pada na plusie to i okno otworzylam by przewietrzyc co nieco pokoik stawiam lesna herbatke kruche ciasteczka owsiane na przegryzke ziarna dynii slonecznika tez milego cieplego popoludnia dla WBW🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświeciło u mnie słoneczko. Jakoś od razu weselej na duszy. A może to wpływ kapuśniaczka, który zaliczyłam na obiad :) Troszkę mnie rozruszałyście dziewczyny :) Troszkę muzyki czasami potrafi zadziałać. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O godz.14,30 zaczęła kapać woda:) Byłam tak chętna do pracy,ze nadrobiłam zaległości. Prawie gotowy barszcz ukraiński / jutro doprawię do smaku/ pulpety z mięsa drobiowego zrobione. Na jutro zostało przygotować buraczki na jarzynkę - już dziś proszę o wodę , by nie zabrakło:):) Wszystkie dziewczyny zapraszam jutro na obiad!! LONIU czy kiedykolwiek byłaś gruba??? czy jest to możliwe?? Masz dobry humor dzisiaj i właśnie mnie tym zaraziłaś:):) więc Ci dziękuję. ANULKA krząta się pewnie w nowym domku:) wyczuwam jaka jesteś zadowolona:) Życzę Ci by trwało ono wiecznie....... LIVIO mam ciarki jak myślę, o komisji córki. Wierzę w rozsądek choć by jednej osoby , która wydała ostateczny pozytywny werdykt. TILZA dzięki za ciacha. Jeśli mogę to proszę przytargaj je jutro na poobiedni deser:) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam,że dzięki Wam trwam ....jakoś nic nie robię............w pracy ? to co muszę.....w domu? inni robią nie prasuje....szycie leży, jak należy ...niby tylko spodnie skrócić, rozpoczęta na drutach kamizelka , to przecież rzecz niewielka, co wypowiedzą moje usta , zaraz grom jakichś na mnie chlusta... wszystko źle , czy to człowiekowi żyć się chce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzę i narzekam , że do wiosny "utyta" będę :D A o godz. 18 wtrabiłam trzy naleśniki z twarogiem :D Czwartego załatwił Babel. Za to już dzisiaj nic do gębuli nie wsadzę, no może jabłko lub gruszkę. Zaplanowałam dzisiaj wcześniej się położyć - mam całkowicie nie przespaną minioną :O Może dzisiaj uda mi się jakoś zasnąć. Wczoraj - bardzo późno w TV nadawali program na temat świńskiej grypy. Obejrzałam w całości i przyznam się Wam - jestem przerażona. Znajduję się w grupie najbardziej narażonych. Może to głupie, ale zaczęłam zwracać uwagę, na kichających i przeziębionych. Co o tym Wy sądzicie? Mieszkam na wsi, to może mam mniejszą styczność z dużymi grupami ludzi. Ale co mi szkodzi być troszkę ostrożniejsza. Lubarka - co Ty o tym sądzisz? Czy macie dużo zgłoszeń ? Kapitalnie napisałaś - czytasz w moich myślach, czy co ????? :D :D Mijam kolejne dni - i oby do WIOSNY !!!! A potem już tylko nadzieja na wygrzewanie kosteczek na słoneczku. Ma się rozumieć przy robocie ogrodowej. Globus - stawiam się jutro na Twój obiadek :D Bezapelacyjnie - porcja słusznej wielkości ma być przygotowana dla mnie. I dużo buraczków :D Dalida - czy Ty byłaś już na tym aerobiku? Napisz jak tam tempo i czy mocno się zmachałaś wywijając nóżkami :D Anulka - czy firany te nowe już powiesiłaś? A może zrobisz fotkę i pokarzesz nam. Naturalnie o ile będziesz miała czas. Niech Ci się tam wiedzie w tym meblowaniu i porządkowaniu. Pamiętam, że tylko do piętnastego masz neta - a póżniej będziemy na Ciebie czekać. Zapewne cała czytanka mi wyszła. Ale Wy lubicie czytać - prawda :D Idę do wyrka, - podeślijcie mi tu dobry sen. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Jestem padnieta.Miałam dziś sporo biegania,na koniec jeszcze wywiadowka wnuka.Same pochwaly. Chyba na takich obrotach dlugo nie pociagne.Dobrze ze mama Rafałka wraca 14 listopada,odpoczne. Noi chyba ta pogoda troche rozleniwia. A muzyczka świetna. LENISTWO Wzlecieć po brzegi liściastych konarów zapleść powieki , smakować nektarów wtopić się w ciszę , zatracić dżwięk słowa błogie lenistwo zatopić w kolorach Uśmiech przywiesić , przełożyć przez ramię czy mogę zapomnieć świat ? - tak potrafię ułożyć się w słońcu , wzbić w górę ręce leżeć , przeczekać. I czego chcieć więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ponieważ jest bardzo wcześnie zachowuję się cichutko. Koniecznie trzeba roziskrzyć węgielki w naszej kozie.Troszkę przygasły. Jestem więc wszystko wróci do normy. Będzie ciepło i miło. Z kawą i herbatami zaczekam na Was. LUBARKA czuję się bezpieczna kiedy jest przy mnie Anioł Stróż i proszę aby nigdy nie zrezygnował z czuwania nad moją rodziną. LONIU grypy zaczynam się obawiać. Nigdy nie szczepiłam się nawet przed sezonową . MM jest na "nie " od początku. Zupełnie nie wiem jak się zachować. Zostawię to losowi. DALIDA zakiełkowała u mnie myśl , że coś trzeba zrobić z wolnym czasem w zimowe wieczory.Jakaś gimnastyka dla mnie jest wskazana. Jeżeli nie zwycięży lenistwo:) coś będę robić. LIVIA ANULKA TILZA Zapraszam na obiad - pamiętajcie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porankiem Loniu ja to ostatnio mało jestem w pracy i na dokładkę jakaś nieprzytomna, ale wzrostu zachorowań na grypę większego niż w innych latach nie ma. globusiku dzięki za przypomnienie mi,że czuwa nad nami Ktoś z góry, który wszystko może , a jak coś jest źle to chyba po to, abyśmy nabrali odpowiedniego doświadczenia w pokonywaniu trudności. Miłego dnia 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lubarka Wiesz takie myśli,że nie jestem sama ,że ktoś prowadzi mnie przez życie bardzo mi pomaga. Swoja bezradność zostawiam losowi - tylko tyle mogę❤️ Pozdrawiam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i promyki sloneczne rozdaje ladny dzionek sie zapowiada bedzie spacerek ciastka kupie tak jak globusikowi sie marza zajrze na poczte i rachunki zaplace a po poludniu bede miec odwiedziny przyjdzie bratanica i zda relacje z calego tygodnia to juz piatek jak ten czas szybko leci pozdrawiam i 😘😘😘 dla wszystkich dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Globusiku naprawde wczesnie wstalas, jak tez, tylko 10 minut pozniej. Mąż wracał z pracy,a tak bym sobie jeszcze pospała, no coż życie. Obiad na która? Zebym nie przegapiła Cwiczenia fajna rzecz,tylko spokojnie, bo najgorsze sa zakwasy. WITAM kolezanki- kawka pachnie :-] :-(8) Swieci piekne słoneczko i widze że okna domagaj sie pucowania,ale jeszcze niech poczekaja, aż mnie natchnie wena na mycie. A tak na marginesie mąż od dobrego miesiąca, marudzi o piesku, koniecznie chce jamnika.I co okazuje sie że to nie taka prosta sprawa. Za 1200 zl -to troche za drogo, a tansze sa, ale za daleko odemnie. Moze znacie kogos kto ma ale niedaleko szczecina. W ochronce tez nie ma. No a teraz wnusio otworzy l ślepka i woła jesc, o boze musze sie ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e81220ca97d0906.html Moze taki ,bo o jamniki trudno, podoba mi sie jest jeszcze jeden ale cos nie moge przeslac fotki. A tak wogóle to tu jakos dzisiaj cicho,pogada ladna to i w domu trudno wysiedziec. Mam tez dzis dosc leniwy dzien ,ale to dobrze. KOchne panie ,co tam u was slychac, bo sie za wami stesknilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nareszcie po wgraniu fotki , trzeba zjechac na dół i po słowie pozostałe kody skopiowac drugi link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×