Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dobry wieczór!Witam serdecznie wszystkich klubowiczów.Poczytałam Was trochę i brakuje Loni.Co u niej?Mam nadzieję,że wszystko okej. U mnie święta tak naprawdę jeszcze daleko.Karkóweczkę doprawiłam i wrzuciłam do zamrażarki,z kurczka dziewczyny wyjęły mi kości i też go doprawiłam i wrzuciłam .Zrobię do niego farsz i upiekę ale dopiero w pierwsze święto tak w porze obiadowej.Mówię Wam pychota.Jemy go i na gorąco i na zimno.Ach bigos też zrobiłam i dzisiaj mój M włożył go w słoiki i zagotował.Będzie jak znalał,nawet po świętach.Najwięcej pracy mam w wigilię,pracuję i będę w domu musiała porządnie się nabiegać,żeby się wyrobić.Ale doszłam do wniosku że my jesteśmy tylko dwoje to się na pewno wyrobię.Ciasto też będę piekła w wigilię.Czuję,że gorąco będzie.Ale damy radę. Tyle dni laby będzie,w końcu porządnie wypocznę.W pierwszy dzień świąt mam gości,potem chyba w niedzielę też wpadną do mnie koleżanki.Już niedługo będziemy mówić "Święta,święta i po świętach'. Gorące pozdrowionka dla wszystkich wpadających do klubiku.Dobranoc,pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A umnie świeta zaczęły się od wczoraj. Dostaliśmy prezenty i sama je dałam. Nawet smażony karp był na kolację. Syn i jego Zona będą do poniedziałku. Fajnie jest. Potem przyjazd C.do nowego Roku. Wpadam o Was tak - póżno? - czy wcześnie? Pooglądałam sobie filmy. Idę spać ...... aaaaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Minus 15 st. zimno. Nie poddaję się biegnę do klubu. Tam zawsze ciepło i miło❤️. Kawa już pachnie, wszystko gotowe. Posmutniał nasz klubik:( nieobecnością LONI. Za długo trwa cisza. Dzisiaj będę do niej dzwonić. Jeśli czegoś się dowiem , szybko napiszę do Was. Wczoraj miałam Wigilię Wigilii. Przez telefon i skype spędzliśmy ją z synem.Dzisiaj bardzo rano i daleko wyjechał na kontrakt❤️. LIVIO u Ciebie odwrotnie dzieci masz blisko serca. Życzę wam ciepła rodzinnego. DALIDA bardzo żałuję , ale nie mam INFO Warszawa, nie mogłam oglądać walki syna. Napisz jaki efekt końcowy. LUBARKA ANULA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORA 👄 masz rację - święta i już po.... Wspomagam Cię myślami❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak dobrze ze w domu ciepełko,bo na dworze - 14 i ponoc ma padac snieg. Witam serdecznie i cieplutko z samego mroznego ranca. Ja niestety jestem chora, znaczy przeziebiona,boli gardlo,glowa i kaszel meczy, juz cale wieki nie chorowłam i zapomnałam jak to jest.Noi własnie wtedy moj MM wyjechał a przydałby sie teraz,bo mam ochote polezec sobie caly dzien w łóżeczku. A ta walka jest dzisiaj,musiały mi sie pomylic daty noi dam znac jak sie skonczyła,mam nadzieje ze wygra. Mama Rafała wrociła dzis w nocy, Rafał zdowolony, ja tez. To do potem i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ 🌻 Witajcie 🌻 ❤️ Dzisiaj niedziela - za kilka dni Święta.... Wszystkim Wam --------------------- zdrowia, radości i pomyślności, a wokół wigilijnego stołu mnóstwa gości :) ----------- prezentów bez liku , spełnienia marzeń oraz wszystkiego czego pragniecie by się Wam spełniło !!!!!!!!!!! Życie płata figle i wyłączyło mnie na parę dni z "OBIEGU" :) Jest już dobrze, choć nadal jestem słaba. Po mimo wszystko - fajnie jest być w domku i cieszyć się tym co mamy. A jak życie czasami pokazuje ------- mamy duży, tylko nie dostrzegamy tego wszystkiego. Ot, taka refleksja mnie naszła po ostatnich życiowych zakrętach. Pozdrawiam gorąco i do wieczorka. Dziękuję maile i za sms -y. Ja się tak szybko nie poddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Bardzoooooooooooooooo Cieszeeeeeeeeeeeee sie LONIU ze jestes znowu znami. http://img291.imageshack.us/img291/7521/globamour2zo2.gif http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/blumen.giff Kiedy oblicze nieba pogodne, Wstępuje radość w nasze objęcia. Wszystko się prostsze wtedy wydaje. Kołysze tuli ciepłem zaklęcia. Aromat niesie się światłocieniem Rozmiękcza nawet wiatr, ślady zimy Ja tylko pragnę, by czas pomyślnie Z uśmiechem piękny dzień Ci uczynił WITAJ LONIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LONIA, bardzo się ciesze ,że już jesteś z nami. Pochłonęła mnie praca w kuchni, teraz zabieram się za ubieranie choinki. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBARKO to bylo bardzo ladne. Ja mam totalnego lenia noi zle sie czuje ,wiec jestem usprawiedliwiona - nic mi sie nie chce!!!!!!!!!!!! Ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces trzeba wstawać rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze. Syn wygrał na punkty,miał bardzo niewygodnego przeciwnika,ktory cały czs go klinczował.Trudno, chcielismy aby bylo inaczej. Był jak plaster. To narazie , u nas w tej chwili -13 stopni , zimno i wieje wiatr,nieprzyjemnie. Do juterka:) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Loniu,wreszcie jesteś.Cieszę się że się odezwałaś.Trzymaj się cieplutko.Trzymam za ciebie kciuki i trzymaj się. Dalido cieszę się,że Sonia już zdrowa.Zmarzlak z niej,moja Dorunia uwielbiała zimę.Bardzo się cieszyła jak był mróz i śnieg.Biegała jak szalona,węszyła w śniegu,kopała.Ale to już niestety było i nie wróci. Livio,fajnie jak dzieci są blisko. Globusiku głowa do góry,uśmiech szeroki i myślimy pozytywnie.Dzieci dorastają,wyjeżdżają daleko.Rodzice zostają sami. Czytam to i śmiać mi się chce,wymądrzam się a czasem płaczę w poduszkę i tak mi przykro,że mój syneczek wyjechał.Okazuje się że to zawsze boli.Ale Globusiku,nic to -będzie dobrze. Anulko chyba zapracowana jesteś.Życzę owocnej pracy i żeby wszystkie smakołyki się udały. Lubarko pozdrowionka. Pozdrowienia dla wszystkich,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane 🖐️ wpadlam na chwile Was poczytac ciesze sie, ze LONIA👄 juz z nami, kochana wiem, ze jestes silna ale uwazaj na siebie, zycze duuuuzo zdrowka. Wczaraj goscie, dzis goscie.... oj powoli jestem juz zmeczona . Ale od jutra juz w kuchni , dzis ugotowalam bigos jutro dalsza praca. Mam nadzieje, ze kawke rano z Wami wypije i napisze wiecej teraz ide do lozeczka 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i pozdrawiam bardzo serdecznie. Czuję,że wszystkie jesteśmy zmęczone. Kawa rano na pewno nas wzmocni. Dzisiaj też będę urzędować w kuchni. Życzę spokojnego i dobrego dnia. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim . Oj tak Globusiku tylko kawka 👄 potem tak jak Ty.... "marsz do kuchni" :D U mnie bialo ale mroz odpuscil mamy -3 st. To juz nie jest tak zimno. Ale slucham wiadomosci, drogi sa bardzo sliskie i juz jest duzo wypadkow. Kto musi jechac autem prosze bardzo ostrznie jechac. Zycze Wam milego dnia i do potem..... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniegu napadało - a dzisiaj moje dzieci maja wracać do siebie, jak zwykle....powód do zmartienia. Mam nadzieję,że do popołudnia drogi będą dobre. Dla mnie,to jakby było po świętach,ale wróci rzeczywistość. Loniu - duzo zdrówka.....jesteś silna,ważne,że napisałaś. Idę dzoałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Przedświąteczna krzątanina prawie u nas wszystkich. Aby posiedzieć w święta z bliskimi, teraz mocn trzeba rękawy zakasać i tańczyć między garami :D Życzę aby Wam się udały wszystkie specjały i gościom smakowały. Zawsze to daje nam radość. U mnie nadal bardzo silny mróz - 14 . Nie wiele wychodzę - częściej za to otwieram okno, aby troszkę luftu świeżego wpuścić do chaty. Zaplanowałam sobie, że po jemiołę polezę do lasu - no i troszkę się boję. Dalida - tak to jest. My zawsze musimy być zdrowe. Trzymaj się cieplutko i pogoń choróbska precz :D Livio - nie smutaj się ---- zaraz córcia przyjedzie i będziesz szczęśliwa. Globus - tak dużo nie szykuj żarełka - bo wiesz czym grozi nadmiar ;) Dora - postaraj się wypocząć - Nasz pracusiu :) Oj, tak sobie myślę - my baby mamy przechlapane w życiu :p Chciałabym choć raz aby ktoś się wszystkim zajął , a ja jak gość tylko bym pałaszowała wszystko :D Lubarka - mimo wszystko bądź dobrej myśli. Wszystko się ułoży i bliscy zasiądą razem z tobą do stołu. I wnusia Twoja będzie razem z Wami. Tego Ci życzę z serca. Duchu kafe - 👄 🌻 ❤️ Anulko - takie są uroki mieszkania w pięknym miejscu. Wszyscy z miasta walą do natury. Pomimo nawału roboty jestem pewna, że cieszysz się z każdych odwiedzin. Tilza - zdrówka Ci życzę i radosnych świąt. A jak pogoda dopisze, to i spacery zaliczysz i humorek się poprawi :) Dla Was wszystkich - 👄 👄 👄 i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane PRZERWA na kawke :D zapraszam. Loniu👄 widze, ze juz odzyskalas humorek, Kochana moja ja lubie gosci bo jak powiadal moj Dziadzio" Gosc w dom, Bog w dom" .A uroki i powietrze na wsi jest napewno duzo lepsze jak w miescie :D Livio tez zawsze sie martwie jak dzieci jada autem. ❤️ Pierogi gotowe, pastzeciki do barszczu juz tez, "zimne nozki"( tak to nazywalismy na pomorzu a jak Wy to nazywacie? ) zaraz bede konczyc i jutro dalej czeka mnie robota. Ale powiem Wam, ze lubie pichcic w kuchni i jak jeszcze wszystko sie udaje to sama radosc, ze bedzie Wszystkim smakowalo. Pogoda u mnie..... juz O st. ale jest bialo. Przesylam dla Kazdej z osobna 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Unas -6 tez napadało sporo sniegu i jak zwykle drogowcy zskoczeni. Tez dzis urzeduje w kuchni choc jeszcze nie najlepiej sie czuje . Ale widze ze kolezanki tryskja energia - powodzenia. Loniu zdroweczka i szybko do nas wracaj. A yutube posłucham wieczorkiem. O 17 mam wizyte u lekarza ,bo chyba samo nie przejdzie. To narazie i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Popracowałam w kuchni. Pierogi się mrożą. Bigos w trakcie przyrządzania,mak przygotowany na jutro, coś spróbuję upiec. Dokończyłam ubieranie choinki. Czuję się jak bym była w domu rodzinnym. Zawiesiłam bombki , które dostałam od Rodziców, mają sporo lat i są najpiękniejsze. Przywołały wspomnienia te najmilsze❤️. LIVIO to prawda co napisała Lonia, nastąpi wymiana dzieci. Syn odjedzie, córka przyjedzie i święta dalej będą rodzinne{serce] LONIU dobrze,że jesteś. Dziel Swoje siły muszą Ci wystarczyć na bardzo dluuuuugo. Tak myślę , jak Ty dasz radę przynieść jemiołę.Ona rośnie przeważnie wysoko. Nie możesz iść sama. Napiszesz jaki był finisz?????? Bądź zdrowa❤️ ANULKA bardzo lubię zimne nóżki, ja też tak je nazywam. Szczerze mówiąc to zapomniałam , bo mogłam je przygotować. Czuję ,jaka jesteś zadowolona i radosna. Nowe miejsce zamieszkania bardzo Ci służy i życzę Ci tego by nigdy nie było inaczej❤️ DORCIA pomimo że podobnie jak ja,święta będziesz spędzać z mężem to przygotowań jest sporo. Jeżeli będzie nam smutno , pomyślimy o sobie , będzie nas czworo❤️ DALIDA gratulacje dla syna z wygranej walki. Podoba mi się określenie "plaster". Życzę Ci zdrowia , dobrze,że zdecydowałaś się iść do lekarza, za długo trwa przeziębienie. Ciesze się,że Sońka czuje się lepiej. Pozdrawiam Cię❤️ LUBARKA przesłałaś pięknego Aniołka, zagości on w moim domu❤️ TILZA życzę wracaj do zdrowia i do nas. Potrzebne są ciasteczka i herbatki❤️ DUCH CAFE pozdrawiam Cię U mnie dzisiejszy dzień jest piękny. Cały dzień pada śnieg. Tak dostojnie powoli spadają białe płatki. Temperatura - 4 st. Do zobaczenia w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie słowo ZYLCA ??????? Jak na razie nie zdradzam - tak w moim domu rodzinnym nazywała się ta potrwa. Anula pewnie będzie wiedziała - bo to pewnikiem pochodzi od niemca. czuję się "przetrącona" - dzisiaj o 17 wyjechali.Dali znak,że dotarli szczęsliwie. Kuchnia - jak po bojowisku. Nie wiem,czy dzisiaj doprowadzę ją do porządku. Pospałam 2 godzinki -a to jeszcze nie były święta - wszystko przede mną. Moja ST będzie u nas na Willi,właśnie z nią pogadałam,co przyszykuje Ona - no i niewiele. Co prawda pichci od 3 dni - ale...ale.. zamyka sobie w słoiczki. KTO DBA TEN MA. To byloby na tyle pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam👄 Baaardzo ciężko mi się wstawało. Jedna kawa pewnie nie doda mi werwy. Zaplanowałam upiec placki, jeżeli będą tak smaczne jak moje samopoczucie:) nawet Pusio nie będzie chciał jeść:) Miłego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim. "Tancze" :D juz znowu w kuchni od rana ale w swieta juz bedziemy odpoczywac . Globusiku juz podaje 2 kawke na lepsze obroty 👄 Livio👄 wiem co to zylce ale nie zdradze Twojego pytania :D mysle, ze nasze Dziewczyny tez wiedza ..... poczekamy. Milego dzionka i nie przemeczajcie sie za bardzo jeszcze mamy dwa dni do Wigilii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprosił Jezusa w gościnę Modląc się bogacz żarliwie Przyjdę wieczorem, bądź gotów Odpowiedział Jezus tkliwie Gościa będziemy mieli Szykuj żono co trzeba Waż, by niczego nie brakło Wszak to gość prosto z nieba I nagle wśród ciszy nocy Rozlega sie psów ujadanie Gospodarz zerwał się z krzesła Słysząc cichutkie pukanie Biegnie więc szybko otworzyć I stanął w progu jak wryty Poszczuj żebraka psami Krzyczy do swojej kobity Odmawiając wieczorna modlitwę Czyni Jezusowi wyrzuty Czekałem, czemuś nie przyszedł Byłem, psami zostałem poszczuty My też kupując w marketach Co tylko zapragnie dusza Dostrzeżmy czasem w proszącym Smutne spojrzenie Jezusa... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia Posyłam od serca płynące życzenia: Leci do Was opłatek biały i na Waszych stolach go położy i ode mnie życzenia Wam złoży. http://www.oplatki.pl/sklep/info.php?t=25 Bożonarodzeniowe święta, od młodych lat się pamięta. Choinka ładnie przystrojona, dziecinka nowo narodzona. Stół wigilijny przystrojony, dwanaście potraw postawionych. Gwiazdka,modlitwa,życzenia, składają wszystkie pokolenia. Chciałam i ja je złożyć; Moc darów Bożych, Świątecznego nastroju, Błogiego spokoju, Życia miłego i dostatniego, Rączką Dzieciątka błogosławionego Niech Boskie Dziecię, co pokój przynosi Łask wiele u Ojca dla Was uprosi. Niech serca radosne Gloria! śpiewają, Niech Aniołowie nad Wami fruwają. Niech błogosławi Was Boże Dziecię I pokój nastanie na całym świecie. Niech biały opłatek w Wigilię łamany Połączy nas wszystkich znanych i nieznanych. Życzę najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia i Niech spełniają się Wasze wszystkie marzenia. Wasza anulaczarnula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️😘 dzieki za cieple slowa juz lepiej sie czuje stawiam stroik swiateczny i swiece na sianku klade oplatek by sie z wami przelamac w te magiczna noc a teraz herbatki owocowe z pradem sliwki suszone mieszanke owocowa milego dobrego dzionka zycze wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://magia-swiat.web21.pl/category/gify-swiateczne-z-postaciami-z-bajek/ Witam juz wieczorkiem i musze powiedziedziec ze jestem urobona po pachy i niewiem poco. Jestesmy tylko we dwoje a jedzenia ja dla dziesieciu - o rety U na tez jest teraz temeratura na 0 stopni i dmucha wiatr. MM spi na kanapie razwm z Sonia- tym to dobrze. Ja jeszcze pojde za godz do babci a potem relaks w wannie , moze to chorobsko wyjdzie,bo dalej kaszle, Ten cudowny pełen radości czas Świąt niech przyniesie wiele szczęścia i radości, a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia. * Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! E tam ,biały puch - u nas własnie pada deszcz - paskudny to do potem i odpoczywajcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×