Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Anna Wojdecka GDYBYM BYŁA CZARODZIEJKĄ Gdybym była czarodziejką gdybym czarodziejką była to bym wszystkie smutne rzeczy na piękne zmieniła.. nakleiłabym na twarze radosne słoneczka by się buzie nie krzywiły jak kwaśna porzeczka oczyściłabym ze smogu ukochane miasto nie było by nigdy wojen i żadnych katastrof nikt by nie mógł o człowieku powiedzieć "to zero " nie byłoby głodnych dzieci chorób ani sierot gdybym była czarodziejką gdybym czarodziejką była to bym wszystkie smutne rzeczy na piękne zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , na dobry początek dnia Moje życie... Swoje życie zobaczyłam w kadrze, obejrzałam je, klatka po klatce. Było w nim dzieciństwo cudowne i beztroskie lata szkolne. Życie zaczęło się zmieniać, jak owoce na drzewie dojrzewać. Zostałam żoną i matką z dziećmi gromadką. Dzieci dawały mi radość swym istnieniem. Byłam szczęśliwa! Spełniło się moje marzenie. I tak dotarłam do życia jesieni, myślałam, że nic, już w nim się nie zmieni. Niestety! Nie kończy się happy - endem, los dał smutne zakończenie. Zabawię się w scenarzystę i końcówkę sama zmienię. (EN) Isana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej się cierpi w samotności Najlepiej się cierpi w samotności... gdy życie nie sprawia przyjemności, gdy nie czuć już radości... Najlepiej pogłębić się w naiwności, że przyjdą czasy naszej wiarygodności, którą po kilku słowach straciliśmy i mimo starań nie odzyskamy, bo one zniknęły, opuściły nas i już nic nie zostało... prócz nadziei. Dlatego najlepiej cierpieć w samotności, bez złudnej naiwności, bez ludzi pomocy oferujących... najlepiej cierpieć z daleka od ludzkości, od jej nieznanej często niepotrzebnej i skalanej mądrości... Kieruję się więc własnym sercem, rozumem... ale one już nie są marzeniem, są duszy pragnieniem... jej obietnicą, a naszą krwawicą... Dlatego najlepiej cierpieć w samotności... bez własnej obecności SMUTNE to ale jakie prwdziwe. WITAM u nas chłodno i wietrznie - smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki dzień w moim życiu był najpięknieszy? TO NIE BYŁ DZIEŃ - TO BYŁA NOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy sobie bliscy. Ja nie widziałam poza Tobą nikogo... Starałeś się zaspokoić moje potrzeby... Nastała noc... Noc, która zaćmiła moje marzenia... Nagle stałeś się obcym człowiekiem... Zaczeliśmy odkrywać swoje wady, Zaczeliśmy patrzeć na siebie zupełnie inaczej... I skończyło się, Ty odchodzisz nie patrząc już w moją stronę, a ja? Mogę tylko udawać, że nic się nie stało... Ech,Czemu to życie jest takie pokrecone Czasem człowiek czuje, że traci coś ważnego... Czuje...a pomimo to nic nie robi. Jest świadomy, że popełnia błąd,lecz nie stara się tego zmienić! Dopiero, gdy zrozumie, że już za późno na walkę Staje się waleczny. Ech.Czemu to życie jest takie pokrecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, temat życia jest nie do wyczerpania i cudowne jest to ,że różne spojrzenia na życie można zobaczyć ❤️ Życie nasze... Życie czekaniem jest na nieznane, niespodziewane Szukaniem nowych dróg, wracaniem na udeptane ścieżki Czekaniem na głos, spojrzenie Takie znane i innością nowe, Życie błądzeniem po omacku jest, nieustannym szukaniem siebie…nas Bezwładem ciał niesionych falą namiętności Grą słów, emocji, myśli wirujących szumem, Trzepotem skrzydeł i rzęs spłoszonych Nadających rytm biegnącym dniom Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) Jestem już u siebie :) No i jak to powiadają... a Wy znacie, ... wszędzie dobrze, a we własnym najlepiej :D Troszkę odpoczęłam, troszkę za konfesjonał robiłam :D ... ale jak znamy życie... w naszym wieku wszystko - no, prawie wszystko jest dozwolone :D Ale widzę - a raczej poczytałam w klubiku też się działo, oj działo ! LIVIO - moje gratulacje za ...... 5000 wpis w klubiku !!!!! Dziewczyny - fantastycznie................. tyleśmy już popisały, aż mi łezka w oku się zakręciła. Fakt, że w dużej mierze to Wasza zasługa. Lubarka - już z nami. Cieszę się, że tak super wypoczęłaś i akumulatorki naładowałaś. Zdjęcia piękne. Globus - jak zawsze czuwa nad rozgrzaniem kozy :) i zrobieniem kawy dla Nas wszystkich. Z serca dzięki :) Spóźnione , ale gorące i bardzo serdeczne życzenia dla Twojego MM - Globus z okazji URODZIN - zdrowia, zdrowia i zdrowia !!!!!!!! Reszta, gdy ONO jest , już tylko dodatkiem. Dora - gdzie się podziewasz :) Gorąco Ciebie skarbie pozdrawiam i napisz jak tam zmagania przed świąteczne. Dalida - pamiętasz....... czerpałam z Ciebie energię (chyba nie tylko ja ) bo jesteś WYJĄTKOWA !!!!! Bardzo mocno myślami i sercem jestem z Tobą. NIE JESTEŚ SAMA !!!!!!!!! MASZ NAS - masz mnie ! Długaśną ..... @... napisze do Ciebie jutro. Ogólnie troszkę u mamy wypoczęłam i nagadałam się do syta :D Moja mama ma takie fajne kumpele ( prawie 80 - siątki ) - czasami śmiałam się do łez z ich opowieści wziętych z życia. Ich życia. Co najistotniejsze - to one niczego nie żałują, choć wiele błędów w swoich życiorysach mają. Strasznie mnie to podbudowało :) Też muszę popracować nad dystansem do pewnych spraw i zdarzeń. Bo ponoć najgorzej rozpamiętywać...... Cieszę się , że już jestem z Wami :) Dla WSZYSTKICH - buziaki i serdeczności. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot ŻYCIE ŻYCIE. zYCIE TO NIE JEST BAJKA, DO ŻYCIA POTRZEBA KIEŁBASY I CHLEBA, A JA MAM TYLKO JAJKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzież to podziala się nasza WIELKA GOSPODYNI. Loniuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ktuś Cię wola, czegoś chce...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ,jajka bardzo lubie,ale tylko wtedy gdy mi ktos przygotuje.jak zrobie sama nawet nietkne,noi jakiegos kielicha na lepszy nastroj. Wlasnie siedze i pije sobie piwko,mam czasem taki apetyt na dawke witaminy "B". Własnie skonczyłam rozmowe z kolezanka n skeypie - a znamy sie od 14 roku zycia - potem nasze drogi sie rozeszły i dwa lata temu po 20 letnim niewidzeniu sie spotkałysmy sie.Co to była za radosc i ile wspomnien. Noi dzis znowu przegadałysmy cała godzine - fajnie. Ale chyba nie tak osobiscie jak tu z wami moje drogie kolezanki. A tak ogolnie znowu minął dzien - a jaki bedzie jutro to sie okaze,bardzo bym chciała zeby był lepszy od wczorajszego i dzisiejszego. Ach te marzenia. No coz chyba do jutra i fajnych snow. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a83f8a2a00320cf.html http://chomikuj.pl/pataterna/BALUM-BALUM MAM nadzieje ze sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam takie zaległości w czytaniu , a tyle wspaniałych wpisów. Wczoraj cały dzień miałam kłopoty i nie mogłam wejść do Kafeterii. Jestem już z wami , dla wszystkich przesyłam❤️ Witaj LONIU. Biegnę z radością do klubu - dokładam węgielki do naszej KOZY. Wietrzę pomieszczenia , gotuję wodę - i już kawa zaparzona do niej śmietanka, herbata też - dzisiaj zielona. Ptasią pocztą dla każdej przesyłam aromat łakoci z kawiarenki. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegam od rana ze szmatą i uprawiam wspinaczkę :D Raz na rok muszę wygarnąć z zakamarków "dzikich lokatorów" , a i uzbieraną piękną politurę kurzu zniszczyć :D Później będę mogła ze spokojem przymykać oko i udawać, że nic nie widzę :D Nastawiłam też kapuchę kiszoną - będę robić pierogi z kapustą i bigosik. Mam ogromne problemy z pocztą !!! Wieczorkiem ;) się tym zajmę. Teraz spadam życząc Wam jak najmniej roboty. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heello! Witojcie..... u mnie dzień jak co dzień.....noc też jak codzień. Loniu - pokolenie naszych Mam - aż Ci zazdroszczę,że w takim fajnym otoczeniu się znalazłaś. Chyba po nich - już nigdy tak nie będzie - ani pogody ducha,ani ludzkiej życzliwości..ani....ani........ Te klimaty niestety przeeeeeeeeminęły. Teraz ważne,co mam,jaki jestem ważny,kim jestem ble...ble..ble. Ja też z wielką radością przysłuchiwałam się kiedyś rozmowom i wspomnoieniom mojej Mamy,Ciotek,Kumoszek. To pokolenie tyle przeżyło - a mimo to prostota w tych ludziach była wielka i chęć do śmiechu. Dalida - zainteresował mnie ten "Chomik" - wlazłam tam - ale ograniczona jestem ,musiałabys mnie podszkolić. Zalogowałaś się w nim? globus - spijam z kawusi piankę - suuuuuuuper smakuje Pozostałe dziewczyny - pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS moje KOCHANE ! 👄 🖐️ http://www.youtube.com/watch?v=wld241mR8to&feature=related wlasnie ta piosenka Was przywitalam i jescze raz 👄 dla Wszystkich i tych, ktorych juz znam i nowych bywalcow naszej przemilej kawiarenki. Przed chwila wyszedl ode mnie Pan, ktory zalozyl nam internet i telefon... UFFF nareszcie mamy kontak ze swiatem. Troche to trwalo ale dzieki , ze juz jest. Moje pierwsze kroki oczywiscie do Was . Czesto myslalam co tam u Was ale teraz juz bedziemy w kontakcie. U mnie wszystko ok. mieszka nam sie wspaniale, cisza, swieze powietrze i przestrzen to jest to o czym w zasadzie zawsze marzylam , poniewaz cale zycie mieszkalismy w miescie a wies ma swoje cudowne uroki a do duzego miasta mamy tylko 35km. i juz jestesmy u naszych dzieci i wnukow. Dzieciom tez sie u nas bardzo podoba a Wnusie maja nawet swoje biosko, ktore dziadek zrobil do kopania pilki. Jedno co bardzo smutne w tych moich wydarzeniach to zmarla moja Przyjaciolka chyba Wam wczesniej wspominalam o Niej . Moje kochane poczytam Was pozniej a widze, ze troche stronek natrzaskalyscie :D i odezwe sie jeszcze wieczorkiem, poniewaz MM chodzi mi juz po pietach i tez chce nadrobic wszystki zaleglosci. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUULA ...... Skarbie..... Pamiętam... ❤️ i 🌻 Kurka wodna - ale się ciesze, że już jesteś z nami :D:D:D Twojej poezji NIC i chyba nikt nie jest w stanie zastąpić. Tym bardziej , że zbliżają się ŚWIĘTA - no i moim pragnieniem ( mały liścik do Mikołaja wysłałam ) abyśmy były w komplecie. Chyba UDA mi się - albo Mikołajowi spełnić tę moją prośbę :D Bigos uwarzyłam, farsz do pierogów tysz. Reszta jutro :) Tak się cieszę.... Tak się cieszę.... 👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄👄 👄 👄 !!!!! Chyba cały Świat wycmokałam..... hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy ,witamy i bardzo sie cieszymy ze jestes z nami, Anuloczarulo. Faktycznie buziek bardzo duzo. ale to dobrze tez sie załapłam. Chce doniesc ,ze Sonia dzis wogole nie kaszlała i w piatek dostanie ostatni zastrzyk. Anulo mam pieska i bardzo sie ciesze i przesyłm fotke http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/90ef67b389490f3b.html Lubie wychodzic z nia na spacer i wogole dobrze ze ja wziełam Troche chorowała ale juz jest dobrze,jest słodka. Z tym "chomikiem" to sama nie wiem jakos tak samo miwyszło,bo najpierw strona startowa,potem -grafika i wpisłam jakies hasło noi wyszło ,ale jak jeszcze raz sprobuje to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio wejdz w strone startowa wpisz chomik.pl - enter a potem cos tam znajdziesz - ja sie nie logowałam Narazie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Pedze na kawke do naszego klubiku a tu co...... Globusika nie ma i kawki tez nie. Juz robie dla Wszystkich kawusie i zasiadam do naszego okraglego stolika. Loniu tez sie ciesze, ze jestem juz z Wami 👄 . Dalido Sonia jest sliczna ma takie madre oczeta. Duchu cafe 🖐️ witaj. ..... Chociaż Mija Czas ..... Gdziekolwiek Jesteśmy Mamy Siebie ..... Wiemy O Tym ..... To Nic, Że Czasem Pochmurno ..... Że Czasem Pada ..... Znowu Zaświeci Słońce ..... A Promienie Będą Jeszcze Silniejsze ..... Życie Przynosi Nowe Rozczarowania ..... Nowe Wyzwania ..... Smutki I Radości ..... Ale My Mamy Naszą Przyjaźń ..... To Nic, Że Nie Jest Idealnie ..... Że Czasem Łza Jakaś Spadnie ..... Ale Wciąż Pamiętamy ..... Że Siebie Mamy ..... Milego dzionka zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek do bani - tak jak ostatnio wszystkie dni :) Globus - wczoraj napisala do mnie na gg. - ma problemy z wejściem na klubik. Być może i dzisiaj ma taką sytuację! Wiem jedno - pozdrawia WSZYSTKIE KUMPELE ! Anulko - dzięki za kuawusię, no i za wiesz ❤️ Jak to czasami nie wiele trzeba ..... Dalida - Sonia śliczna i cieszę się, że już jest zdrowa. Livio- napisz co porabiasz? :) Tilza - gdzie się podziewasz? Dorcia - pracusiu, pomachaj łapeczką :) Lecę.... mam tel. Miłego i do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. u mnie jak to u mnie - problem zawsze jakiś się znajdzie. ostatnio moja mała bestia przeżywa swoje kryzysy padaczkowe. Już z tego życia - nic a nic fajnego. Właśnie przez godzinę głaskałam go,aby go wyciszyć. Trochę się uspokoił. Widać jak zwierzę cierpi,ja nerwicówka b.dobrze go rozumiem. Cholerna bezradność. Wczoraj komp zajmował całe popołudnie i wieczór MM,w tv oglądać co nie ma,sprzątania i gotowania w kółko mam dosyć. Jestem dzisiaj "pod psem". Zyczę Wam radosnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa organiczna Pajączek wodny prosił o dzwon, By w stawie gniazdo umościć – Klon o wiropłat dla swoich ziarn – Róża - o broń dla piękności. A więc istniejesz o łasko łask, Skoro cię wszyscy wzywają! Lecz trzeba umieć poprosić – tak Jak róża czy klon, czy pająk… Maria Pawlikowska-Jasnorzewska ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam radośnie wszystkich nie swoim wierszem, powoli czuję świąteczne nastroje.Po latach zaczynam rozumieć ich znaczenie i sens ........oby nikt z Was nie poczuł samotności , nie tylko w te święta, ale w ogóle ❤️ Ach, pozwól... Ach, pozwól Panie, codziennie, dzień witać różem o świcie i szepty usłyszeć trzciny, co się nad wodą kołysze. Unosić z sobą śpiew ptaków, pogodą myśli częstować a stojąc gdzieś, hen, na wzgórzu dać się widokom czarować. I łapać wciąż nieustannie do sieci promienie słońca, i niczym z filmu „świstaka” odtwarzać ciepło bez końca. Maryla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo się cieszę bez przeszkód weszłam do klubu:) Co to widzą moje oczy ANULA WITAJ jesteś jak dawniej👄 Bardzo serdecznie wszystkie Babki witam i pozdrawiam. Myślę,że jutro będzie wszystko po staremu. rano odwidzę klubik. Jestem po wizycie u lekarza , jutro wykupię leki i cóż jestem przygotowana na Święta:):) Spróbuję jednak pomyśleć o pierogach :):) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku👄 Moje kochane za oknem juz ciemno i pada, wcale nie czuc atmosfery przedswiatecznej, dobrze, ze postroilam troche w domciu i jest ciepelko. Do Swiat dwa tygodnie , zapewnie kazda z nas robi juz przygotowania. Na Wigilie i w Swieta mam cala rodzinke, oj bedzie wesolo. Napiszcie jak u Was zapowiadaja sie Swieta? Serce nie musi być duże - by przyjaźń dawało. Wystarczy takie maleńkie - żeby uczucia skrywało. Więc moje serce - choć jak muszelka malutkie, Jest pełne zmysłów i uczuć - i jak płomień cieplutkie. Serce jest jak ogród, - w którym rosną przyjaźni kwiaty, I każdy kto pielęgnuje je - jest to człowiek bogaty! pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×