Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -si膮tek.

Polecane posty

Go艣膰 globus
LAURA 馃尰 W艂a艣nie mia艂am takie same problemy. Pisa艂am i sz艂o w eter. Dlatego tak kombinowa艂am. Nagle wszystko si臋 znalaz艂o:):) Pozdrawiam Ci臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj dobry dzie艅. Zrobi艂am zasma偶k臋, wytrzepa艂am wycieraczk臋, pozamiata艂am w sieni, wrzuci艂am kapcie muzealne do pralki na 60掳C i zesz艂am po gramofon do piwnicy i teraz sobie siedza w bujaku i s艂ucham Majki Jerzowskiej z czarnej p艂yty. Normalnie sielanka! Tylko jeszcze by si臋 przyda艂o, 偶eby nam pr膮d wy艂膮czyli, to by by艂o jak za starych czas贸w.. romantycznie przy 艣wiecach i przy lampce swojskiego winiaka (57 obrot贸w).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
KOZA:) co to by by艂o......gdyby Ciebie nie by艂o:):) Ma艂o,偶e grzejesz ludzkie serca , to wprowadzasz boski nastr贸j. Zasma偶ka zrobiona, wycieraczka wytrzepana:):):) i c贸偶 wi臋cej trzeba? KOZA Ty to masz przeczucia i wiesz co w danej chwili zrobi膰. A teraz pisz臋 z powag膮:) Gramofon z wielk膮 tub膮 przygrywa艂 mi w m艂odo艣ci. On mnie bawi艂,a ja tego nie doceni艂am .......... gdzie jeste艣 gramofonie????? Gdy bym mog艂a ci臋 odnale藕膰鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam cieplutko slonecznie dzis czestuje slodkosciami owocami kawusia po wiedensku i likierkiem czekoladowym milego dzionka drogie panie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Nie mog臋 si臋 "wyprowadzi膰" z klubu. To wszystko przez ciebie Koza:) DUCHU TILZA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...╲\ | /╱..... DZIE艃    -----(●‿● )---- DOBRY   ......╱/ | \╲...... W Naszej weso艂ej Klasie weso艂o p艂ynie czas, od rana u艣miechni臋ty chodzi ka偶dy z nas. Gdy tylko oczka otwieramy zaraz tutaj si臋 spotykamy. Jeste艣my jak wielka rodzina bo jeden drugiemu doradza a nawet uszcz臋艣liwia. I tak mo偶e ostatnia my艣l w g艂ow臋 uwiera aby艣my byli wsparciem dla swojego. Przyjaciela. PRZYJA殴艃 JEST PI臉KNA, ║ PI臉KNIEJSZA OD S艁O艃CA, ║ LECZ TYLKO WTEDY, ║ GDY WYTRWA DO KO艃CA! -----_██_ -------(•.•)\\|/... ------(`\'• `)o) -----(`_•_`)|... MI艁EGO DNIA *** 21:02:2010***

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Laura41
Pr贸buj臋 po raz trzeci.Jakie艣 popaprane kody niweluj膮 moje pr贸by nawi膮zania kontaktu z dziewczynami siedz膮cymi w cafe i pij膮cymi kaw臋 a mo偶e i drinki....?Nie b臋d臋 si臋 rozpisywa膰,bo ju偶 napisa艂am tomy i gdzie艣 si臋 to podzialo.Pr贸buj臋.Buziaki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sk膮d te problemy u mnie wszystko ok. Pozdrawim i buziaczki zostawiam. O matko - cierpliwosci kochane ,moze to tylko chwilowe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hejka! Witajcie mi w niedziele wieczorkiem. dzie艅 fajny - s艂oneczny,ale z zimnym wiatrem. w艂a艣ciwie to b.dobrze,偶e 艣niegi topia si臋 wolno i woda powoli wsi膮ka do ziemi. a dzisiaj to mia艂am rozmow臋 z moim lokatorem. Sz艂am sobie w pola z moj膮 besti膮, spotka艂am go przy bramce. Odzywam sie do niego,偶e ta zima droga jak cholera - szczeg贸lnie r-ki za gaz. U艣miechn膮艂 si臋 szeroooko i odpowiada. "Co sie martwisz - nied艂ugo ju偶 wiosna,a przez lato pieni膮dze ode mnie zbierzesz na kupk臋 i znowu na zim臋 b臋dzie" Ot - tylko rycze膰 ze 艣miechu. Koza polej tego winiaka (57 obrot贸w),bo co b臋dzie z przysz艂膮 zim膮,jak te poieni膮dze darowane od niego - przepuszcz臋? np w Pewexsie?. No widzicie - ka偶dy ma sw贸j problem w 偶yciu, a Twojego tajemniczego wpisu Duchu - nikaki nie rozumiem.Rozwi艅 go. globus - m贸j gramofon te偶 tkwi w przesz艂o艣ci. A mo偶e to razem przy nim ta艅czy艂y艣my?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
*☆ DOBRY * ☆ …. .•*☆ WIECZ脫R .•*¯¯*•.☆ ☆ ….( ……. .•*,•*¯*脳...) ….*•.赂_赂.•* ..*•.赂_赂.•*☆ Na Przyja藕艅 ka偶dy zas艂uguje. Ona tak pi臋knie 偶ycie maluje. Czasem jest du偶a, czasem malutka, a najlepiej gdy jest ciep艂a i wierniutka... .Przyja藕艅 pokorna, ...{`--..-.'_,} ...a jednak pi臋kna, .{;..\,__...-'/} ...nie karze winnych, .{..'-`.._;..-'; ...偶yje dla innych. ....`'--.._..-' ...Daje - nie bierze, ........,--\...,-"-.dlatego w ni膮 ........,--\...,-"-. wierz臋. ........`-..\(..'.....Tyle w nas ........`-..\(..'dobrego, ..............\.;ile pozostawimy `.........`-..\(..'..\(..'po sobie ............,""\...w.Sercach............ ...........'..\(.._innych ludzi _¶¶____(¯`v麓¯)¶¶¶ __¶¶¶__(¯`(●)麓¯)¶¶(¯`v麓¯)___¶ __¶¶¶¶¶¶(_.^._)¶¶(¯`(●)麓¯)__¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶(_.^._)__¶¶¶ _¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶(¯`v麓¯)¶¶¶(¯`v麓¯)¶¶¶¶ _______¶(¯`(❤)麓¯)¶(¯`(❀)麓¯)¶¶ ___(¯`v麓¯)(_.^._)¶_¶(_.^._)¶¶ __(¯`(❀)麓¯)¶¶¶¶¶¶(¯`

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ach 艣pij kochanie, tarantula 艂azi Ci po 艣cianie A ja wezm臋 gruby kij, tarantul臋 prosto w ryj, a Ty sobie dalej s艂odko 艣pij.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Hej Wam Wsta艂am z takim nastawieniem do 偶ycia , 偶e szybko przylecia艂am do klubu Na 13 t膮 mam wizyt臋 u lekarza. To ma艂o wa偶ne, r膮bn臋 sobie winka na pocz膮tek dnia , do tego kawa . Winka i kawy wystarczy dla wszystkich wi臋c zapraszam. Je艣li b臋d臋 do 13tej w stanie "niewa偶ko艣ci" pewnie nie p贸jd臋 do doktora:):):):) LAURA u mnie ju偶 kafeteria dzia艂a:):) Weso艂ego dnia dla wszystkich.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam slonecznie kwitnace hiacynty na stoliku stawiam niech kwiaty oczy ciesza a zapach nozdrza neci jogurcik owocowy prosze i miche salatki owocowej milego dzionka zycze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam.Przyjemnego dnia馃尰鉂わ笍馃尰 chyba juz czas na mnie wybra膰 si臋 do krainy wiecznych 艂ow贸w.))))))))))))) Wysoka temperatura 40 stopni i zadnych innych objaw贸w.:O:(:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Co teraz robi臋 ? A no siedza na sto艂ku przed automatem i obserwuja jak si臋 to pranie w 艣rodku pierze – to jest dopiero szpektakl! Tam i spowrotem! Ten, co pralka wymy艣li艂 to musia艂 mie膰 艂epetyn臋 na karku! A najlepiej jak wiruje! Mo偶na kr臋膰ka dosta膰! Lucyper - a mo偶e Ty w tej pralce? To by wiele t艂umaczy艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witm i ja cie kr臋ce- jak tu dzisiaj od samego rana wesolutko,ja rownie偶 zapraszam na kielioszeczek wermutu,a co tam - tez na cos od zycia sie nalezy. Wiosna drogie kolezanki, idzie na calego , przynajmniej u nas +5,wroble i inne ptactwo ,zaangazowane w zaloty ze az milo. Mam dobry nastroj,jest mi weso艂o i tego tez wam zycze. Jak tam maseczki i fryzjerzy,a rowery gotowe,bo juz nied艂ugo heja w droge. Chociaz dzis rano by艂am lekko wkurzona na moje dzieci ale mi przeszlo,wiec jest dobrze jak jest. MM hipochondryk u lekarza,oczywiscie zaraz sie zjawi niebotycznie wyko艅czony - bo nie spa艂 a jest z pracy po 24 godz. Ja jak skowronek,by艂am juz z babci膮 na spacerku - pierwszy raz odk膮d spad艂 艣nieg,cieszy艂a sie bardzo, ze mog艂a isc na spacerek.I fajnie. Wczoraj wnuk mnie wpieni艂, bo przez niego nie mog艂am d艂u偶ej pospac, bo on nieborczek g艂odny i mnie budzi, my艣la艂am ,ze go zjem ,dosta艂 kare i d艂ugo b臋dzie pami臋ta艂 偶eby mnie nie budzic jak 艣pie.A rzadko moge pospc. do 9. Og贸lnie drogie Panie jest dobrze - 偶ycze tego samego wszystkim. Livio mam nadzieje,偶e u Ciebie te偶 sie w ko艅cu wyklaruje. Dziewczyny pozdrawiam i do potem. Acha - jutro przychodzi stolarz,bedzie robi艂 meble do kuchni - nareszcie.:):):):):):):):):) A jak sie robi bu偶ki z wywalonym j臋zorkiem.?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Dotar艂am do lekarza.Recepta w r臋ku i w aptece znowu stan "niewa偶ko艣ci":):) bo pusta "sakwa":):):) TILZA spad艂a艣 mi z nieba z jogurtami.Poniewa偶 mam antybiotyk musz臋 pi膰 jogurty. Kwitn膮cy hiacynt te偶 sieje zapachem w mieszkaniu. No c贸偶 idzie wiosna:):) dzi臋ki Ci. KOZA jutro b臋d臋 robi膰 to co Ty dzisiaj....znaczy si臋 .......pra膰. By艂a kiedy艣 taka reklama proszku Pollena ..... ojciec pra膰?????? LIVIO gdzie si臋 dziewasz????? w ogrodzie pracowa膰 przecie偶 za wcze艣nie:):):):) To dla Ciebie鉂わ笍 LUCYPER OOOOMatko , a sk膮d 偶e艣 si臋 tu znalaz艂.:):):) Tylko prosz臋 nie mieszaj jutro mojego prania , jak u Kozy. W domu mam dw贸ch Lucyper贸w:):):):):):) to do艣膰!!!! DALIDA u mnie te偶 wyczuwa si臋 wiosn臋. Temperatura dodatnia, nawet 艣wieci s艂o艅ce. A Ty dalej remontujesz:) pomy艣l jak b臋dzie superosko po remoncie:) A j臋zyk pokazuje si臋 tak: : P , :- P, : p , : - p bez spacji:P Podaj臋 Ci adres....http://forum.o2.pl/emotikony.php. Do zobaczenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Dzie艅 dobry Po wczorajszych szale艅stwach mam lenia. Mam nadziej臋,偶e si臋 rozkr臋c臋. Nic to ....zapraszam na kaw臋 > > i b臋dzie ok. Mi艂ego i spokojnego dnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dzi臋kuj臋 Globus za kawk臋 - dosiadam si臋,c艣 nie chce mi si臋 zbytnio rozmawia膰,wi臋c pomilcz ze mn膮. Pozdrawiam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
LIVIO zgoda b臋d臋 milcze膰, potrzebne mi to. Poniewa偶 pogoda jest pochmurna i deszczowa moje ko艣ci przypominaj膮 mi gdzie moje miejsce:( Jednak zarazi艂a艣 mnie wczoraj by popatrze膰 na cud techniki........ znaczy si臋 ........ pralk臋 zabra艂am si臋 do pracy. Tylko Lucypera nie by艂o:) ale wszystko zosta艂o wyprane. Poniewa偶 wykona艂am zaplanowan膮 robot臋 , w spokoju siadam obok Ciebie 鉂わ笍 i milcz臋 ..... bardzo rozumi臋 Twoje milczenie! Pozdrawiam wszystkie kole偶anki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Serdeczno艣ci dla wszystkich kole偶anek i nie tylko. Ch臋tnie tez bym pomilcz艂a,ale jeszcze od wczoraj mnie niesie z艂o艣c i w艣ciek艂o艣c .Livio wiem co czu艂a艣 w tych szpitalach itd. Wczoraj wnuka rozbola艂 z膮b, a 偶e dwa gabinety dentystyczne mam pod bokiem wiec wnuka pod"pache " i heja.My艣la艂am sobie,zap艂ace wi臋c nie b臋dzie problemu - i tu pomy艂ka - wyobra偶cie sobie ,偶aden gabinet go nie przyj膮艂, bo nie zarejestrowa艂 sie wcze艣niej- o matko kompletny debilizm- bo niby sk膮d mia艂am wiedzie, 偶e go bedzie bola艂 z膮b. Zrobi艂am awanture jak sie patrzy i przek艂e艂am ich -偶eby was zeby bola艂y do ko艅ca 偶ycia- no i tu ma艂y problem, bo ja w zasadzie umiem powstrzymc nerwy na wodzy , ale niestety ta g艂upota mnie wyprowadzi艂a z nerw ,co w moim przypadku jest nie do pomy艣lenia.TAK MY艢LA艁AM DO WCZORAJ I TU OMY艁KA.NO PROSZE CZ艁OWIEK SAM SIEBIE NIE ZNA DO KO艃CA. MM pojecha艂 z nim dzis do innej, zatru艂a i nie by艂o problemu - o Bo偶e. Jeszcze teraz, jak o tym my艣le to mnie trafia. Mam tylko nadzieje,偶e po zatruciu nie bedzie go bola艂 za mocno, bo w przeciwnym razie jutro powt贸rna wizyta. A pozatym ,jestem" radosna jak skowronek" i kochane albo do potem ,albo do jutra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
O to jednak by艂e艣 Lucyperku. Ogon Ci przytrzasn臋艂am:) poniewa偶 nie wszystko jeszcze wyprane:);) w moim przypadku hipochondria musi mie膰 wy偶sz膮 temperatur臋:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
DALIDA nigdy do ko艅ca siebie nie poznamy, a to dlatego,偶e w momentach bezradno艣ci nie jest mo偶liwe zapanowanie nad uczuciami jakie nami targaj膮. Kto艣 cierpi , a nie mo偶emy mu pom贸c. Ci co mog膮 odmawiaj膮 tego. Nigdy nie zrozumi臋 dlaczego tak jest:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 globus
Serdeczno艣ci dla wszystkich na ca艂y dzie艅. Musz臋 odwiedzi膰 klub z rana. Sprawdz臋 co dzieje si臋 z Koz膮. Nie mo偶e zabrakn膮膰 w niej w臋gielka bo wyga艣nie ogie艅, a jeszcze nie mo偶e nas nie ogrzewa膰:) Wiosna podobno si臋 zbli偶a, do tego by by艂o ciep艂o jeszcze daleko. A je偶eli pogaduszki z Koz膮 to kawa te偶 potrzebna. DUCHU to Ty wzbudzi艂e艣 moj膮 czujno艣膰.Masz racj臋,偶e Koza coraz bardziej zaczyna "bryka膰" ale to dobry znak:) Uwaga , uwaga LIVIO przypomnia艂a艣 mi o "Pewexie" dzisiaj mam plana odwiedzi膰 go:) Mi艂ego dnia i do zobaczenia. DALIDA czy TY chodzisz do "Pewexu" po zakupy:):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam Was. Ostatnio jak wybra艂am si臋 do miasta - podj臋艂am decyzj臋,偶e za moj膮 decyzj臋 i odwag臋 ruszenia si臋 z domu,na mojej trasie ma by膰 Pewex. W nagrod臋 dla siebie. Tyle,偶e nie by艂o mi po drodze,za to na mojej trasie by艂 blisko cmentarz i posz艂am odwiedzi膰 Synka. A teraz to ju偶 w g艂owie tylko to,co nied艂ugo C.i mnie czeka. Jakie spakowa膰 ciuchy?W jakiej kurtce jecha膰? Czy nie zrobi si臋 gwa艂townie cieplo,a ja b臋d臋 m臋czy艂a si臋 w zimowej ci臋偶kiej odzie偶y? Si艂y coraz mniejsze.Chyba wybior臋 si臋 na letnio. wol臋 marzn膮膰 ni偶 gor膮co.Ufffff Odsuwam od siebie my艣li,po co tam jedziemy. Tak Dalida... mia艂a艣 problem z z臋bem wnusia,zrobi艂a艣 awantur臋. Ja musia艂am nauczy膰 si臋 pokory,my艣my z Anina zosta艂y grzecznie i z u艣miechami wywalone a teraz czeka nas powt贸rka z rozrywki, Piel臋gniarki strajkuj膮. Kiedy艣 to one by艂y pielegniarkami,teraz to ju偶 one wszystkie po studiach - ie od brudnej roboty,praktycznie panie,do pomocy chorym s膮 salowe lub rodzina. Tego dowiedzia艂am si臋 od nich w szpitalach. Zarabiaj膮 ok 4000 zl m-cznie, nale偶y im si臋,za te wymuszone na nich studia.Wszyscy na tym bardzo zyskali艣my.A one chc膮 wi臋cej. Hej Stare Baby - a mo偶e my we艣my si臋 za nauk臋? Zdob臋d臋 tytu艂 mgr i b臋d臋 ia艂a podstawy do protestu,o wy偶sz膮 emeryture!!!! A u mnie dzisiaj zimno - spad艂 znowu 艣nieg,temp k.O,ale zimny wiatrzysko dmucha. Choinka......a mo偶e wzi膮艣膰 ciep艂e ciuchy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×