Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
DALIDA! Co prawda byłaś z nami krótko, ale zapamiętałam Cię , jeżeli oglądam boks szukam Twojego Syna❤️ DORA! Ty pracusiu:) życzę Ci więcej czasu na pisanie z nami:D ANDZIU! Bardzo Cię zapamiętałam , znikłaś bez śladu. OT ŻYCIE! LUBARKA! Pozdrawiam. JOLAZABRZE! Pozdrawiam. Była z nami jeszcze jedna koleżanka. ANNAKRYSTYNA. Ponieważ ze sobą pisałyśmy prywatnie podobnie jak z Lonią,Livią, Anulką znam Twoje problemy zdrowotne:( Do dzisiaj nie mogę się pogodzić z okrucieństwem życia. Nie wiem co mam dalej myśleć❤️ MARYLKO! Czuj się z nami dobrze. Bądź uśmiechnięta , wszystko się ułoży pozytywnie❤️ KLARO! Niech Cię rozpiera pozytywna energia i dziel się nią z nami:D Pogrzebałam w swojej pamięci , napisałam do wszystkich koleżanek które zapamiętałam. NIECH TE CHWILE TRWAJĄ JAK NAJDŁUŻEJ. Ja mam święto podwójne...MM też dzisiaj ma urodziny. Nie rozumię jak to jest, jeżeli nawet zegar zatrzymam to czas i tak umyka:( Do zobaczenia ze wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- czasu nie zatrzymasz ale ..... trzeba być optymistą zawsze. To dla Ciebie o tym, czego nie można zatrzymać ale- optymistyczna myśl- każda chwila jest piękna, bo jedyna i nie patrz na żółte kalendarze.. http://www.youtube.com/watch?v=sFIMtb8InuU Popłakałam się czytając to, co napisałaś o każdej z Was... a teraz już z.... Nas :) Wzruszenie ściska mi gardło. Tak masz rację, dwa lata to kawał życia spisany na KAFE... ❤️, 👄, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzruszenie ściska mi gardło! Gdzie w życiu znalazłabym tyle życzliwości,troski,zrozumienia,przesyłanych OTUCH - ? w realu to nie jest możliwe! Nasz Klubik - DAŁ MI TO,CO NIEMOŻLIWE. Mogę na nim być SOBĄ. nie jestem oceniana, a słabości mam bardzo wiele, nie jestem poniżana - w realu doświadczam tego sporo, pomogłyście mi być bogate - W MOJE IMIĘ! Zdobyłam nowy zawód - STRAŻAK duzo tego do wymieniania. KLUBIKU ŻYJ NAM DŁUUUUGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - dzisiaj na ognisku,w tej pięknej kreacji - będziesz naszą Królową Ogniska Klubowego. Ja zakładam włosiennicę -akurat mam ją pod ręką. Y Y Y Y Y Y Y - kielonki przygotowaneT Twoje na miotle mogą ulec zniszczeniu he..he.. Zważaj na trunek!! Globus , Mario - strój dowolny. Ciasta proszę nie przywozić - jestem łakoma - a tu w cieniu -cukrzyca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdę do ogrodu w nowej sukience w pomarańczowo- biale pasy.Przyniosę fajne płyty - gramofon z tubą albo adapter albo magnetofon 4 ścieżkowy i taśmy.Co chcecie? Zrobimy prywatkę jak za dawnych lat no i oczywiście szampana. Lubię śpiewać , lubię tańczyć , lubię zapach pomarańczy....Nie pamiętam kto to śpiewał? Przyjażń to pIękna rzecz pod warunkiem - że przyjaciółka nie wykorzysta Ciebie i nie odbije Ci męża .Niech ją gęś kopnie!To taka dygresja! Dziewczyny 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tooooo jaaaaaaa:) LIVIO! Chyba na tym polega magia naszych spotkań ....że się rozumiemy, akceptujemy i przyjaźnimy. Kto mówi,że nie ma wad ...ten kłamie.Mamy je wszyscy z tą różnicą, że niektóre osoby nie chcą ich widzieć u SIEBIE , a tylko u innych. No z takimi ...nie pogadasz"D , ale przecież o to chodzi:D one przeważnie są same, wyniosłe najmądrzejsze itd. Takie też u nas gościły, na szczęście krótko:D MARYLKO! Będziesz , co ja gadam:D już jesteś Królową Wieczoru. Podajmy sobie ręce, też lubię baaardzo tańczyć , śpiewać , a nawet porozrabiać ale tak nie szkodliwie:) Więc wszystko przed nami. KLARO! LIVIA zabroniła czegokolwiek przynosić więc przychodzimy na gotowe:D Mimo,że życie biorę poważnie na szczęście mam duuuuży dystans do siebie i upływu czasu. Oboje z M mamy podobne zapatrywania i potrafimy się z siebie śmiać:) Często w taki oto sposób zapraszamy się do stołu..... no to usiądź dziadku....no to usiądź babko i dalej najczęściej się śmiejemy:D Upływ czasu jest nieuchronny, ale tak źle to jeszcze z nami nie jest:) Zaśmiewałam się nieraz , a powód?? najprawdopodobniej młode osoby myślą,że nam dowalą i krótko piszą do nas tak..... a tu same staruchy.... LIVIA jako kobieta z polotem odpisywała krótko ....witaj jutrzejsza starucho:D LIVIO jak myślisz ....aluzju paniała:D a to jej sprawa......... Rozpisałam się dzisiaj chyba aż za bardzo , co złego to nie ja:) Już zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Bardzo serdecznie Ci dziękuję za życzenia dla Cienia:) najlepszy prezent jaki dzisiaj otrzymał to ...wszystkie wyniki są w normie. Bardzo się oboje cieszymy. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaKasia
Dla meza Globusikkowego STO LAT,Happy Birthday,Feliz Coumpleanos!!!,Hihi,to w trzech jezykach,ktorymi wladam🖐️.Wszystkiego naj.....z okazji Jublileuszu klubowego❤️.Mimo,ze brak mi czsu,to jednak wpadam tutaj do Was,staruchy🌼,co by poladowac baterie.Dzieki Wam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Glou ma "stopkę"- myśl taka prawdziwa! A na początek...:D dla Was! http://www.youtube.com/watch?v=DVd9t8372cs Marii- już wybrała suknię- musi dobrać pelerynę- chyba biała pasuje???? Livia- po , co Ci strój pokutny ale skoro jesteś już taka dekadencka to- sukni powłóczysta- czarna plus srebrna peleryna z kapturem :) Glou- ziemia, ziemia ( choć jest zielona z kosmosu) - suknia powłóczysta brązowa plus żółta peleryna z kapturem :) A co do mojej pozytywnej energii- to trochę skomplikowane :( życie wcale nie jest różowe ale gdzieś tam w głębi mnie jest wiara, że trzeba żyć tak i postępować tak, jakbym chciała aby inni wobec mnie postępowali. Pomagać choćby słowem- to nie wiele ale czasami WIELE! Buntować się przeciw niegodziwości.."'gdzie prawo zawsze prawo znaczy, a sprawiedliwość- sprawiedliwość" . Łe to chyba zbyt górnolotne- kto to powiedział ( trzeba spytać Google:P) wiem...Julian Tuwim! Glou- ukochaj męża MOCNO!!! i daj mu prezent przewiązany tylko czerwoną wstążką :P No to potańczmy przy gramofonie, czy adapterze.... wypijmy łyk szampana i ....rozmawiajmy... Ja przed godziną wróciłam z pogrzebu Miry- w momencie kiedy kładli urnę do dołu zaczął padać deszcz.......... Tak- czas się nie zatrzyma NIGDY- zawsze biegnie i wciąż... Dlatego zakładam swoją suknię brudno- zieloną z peleryną pomarańczową i jestem z Wami.... żyjmy póki czas! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO JOASIU KASIU baaaardzo dziękuję za życzenia i miłe słowa dla nas. Fajnie że mamy niewidzialnych sympatyków👄 Dziewczyny Wszystkie. Przygotuję MM ...posadzę przed kompem i wszystko mu odtworzę. Jak go znam będzie wzruszony. KLARO! Poloneza odtańczyłyśmy , szampan wystrzelił ...wypiłyśmy i zabawa trwa ....hej ha hop i panie proszą panie:) Z boku będziemy obserwować LIVIĘ i MARYLKĘ jak tańczą. Czy wybaczycie mi strój ......spodnie , bluzka i na to fartuszek kuchenny:D on został mi przyklejony , jako,że jestem kura domowa:) Oj zasapałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak szaleć to szaleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLARO! Przepraszam, tak zaszalałam że niedokładnie przeczytałam list. Wróciłaś z pogrzebu koleżanki...przykro mi:(❤️ No cóż życie toczy się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHej dziewczyny - kupilam gliniany lampion , czerwony , świąteczny i zapaliłam w nim Swieczkę .Obok w kieliszku czerwona różyczka z ogródka , jeszcze kwitną pnące róże .Zaraz włączę plytę i możemy zacząć jmprezę !Co chcecie?Może zespół 2+ 1 albo Cz. Niemen .Miłego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro! kochana nie wiedziałam , że zapach pomarańczy śpiewał T. Wożniak.Ostatni raz śpiewałam to mając 15-16 lat! No i dzś .Do sukienki biała peleryna pasuje .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkim wspaniałym PANIOM , które w małej cząstce znam i Tym o których w ogóle nie słyszałem - oczywiście z wybranych bardzo skromnych opowieści mojego GLOBUSA , chciałem bardzo serdecznie podziękować za przesłane życzenia . Nie wstydzę się napisać , że wzruszyłem się bardzo a STO LAT.... odśpiewane razem z chórkiem przez Panią Liwię wywołało u mnie " coś takiego - nie wiem sam jak to nazwać ale oczywiście chodzi o uczucie " , że długo będę jeszcze tkwił w tym i zapewne nie prędko znajdę sobie odpowiedź - jak to się dzieje , że w życiu często bywa tak iż mało znane , ba można rzec wcale nieznane i nie widziane osoby mogą spowodować więcej niż czasami CI najbardziej przez nas kochani...... Z okazji Waszego JUBILEUSZU życzenia moje będą nieco inne niż z tej okazji zwykle wypowiadane " Przyznam się szczerze Wam Miłe Panie z Globusem włącznie , że różne miałem opinie , odczucia , oceny itp o tym KLUBIKU , PRZEPRASZAM WAS za wszystko co złego było w mych myślach i zapewniam , że tak już nie będzie - ten klubik niech trwa i niech mój Globus spędza w nim tyle czasu ile tylko zechce " Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DZIEWCZYNY, KOLEŻANKI powyższy list to od MM dla Was. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was ale mi "wcięło"! Zacznę więc od KOŃCA!!! Glou- jeszcze raz mówię UKOCHAJ MĘŻA! i prezent tylko z czerwoną wstążką- na dodatek jeśli ma tak o nas dobre zdanie.... To prawda- aby osądzić kogoś - trzeba poznać! Mira-odeszła za wcześnie...każdy- odchodzi za wcześnie- miała tyle lat co i ja! Tak... życie toczy się dalej- jak my odejdziemy też czas się nie zatrzyma i też będzie JUTRO- choć już nie "nasze'! Glou- taką płytę Maryli dostałam na 50-tkę od moich dziewczyn w pracy- uśmiałyśmy się.... 80-tka przed nami :P Maria- hahha, jak leciała ta piosenka( smak i zapach pomarańczy) rówieśniczko... to ja nie wiedziałam co to są te trotuary!!! :P Mąż mi zrobił drinka- ... ja jutro jadę do pracy samochodem.... spoko drink był w czasie Wiadomości... Ale to nie fer..... - nie napisałyście jak suknie???!!!! - i gdzie do JASNEJ Anielki jest Livia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie ! Mój Cień zajął miejsce przed kompem - a ja siedziałam pod gruszą,obserwując Was jak cudnie się bawicie. Piękne kreacje zmoczył deszcz - nie szkodzi...czarownicom nic nie zaszkodzi. PANIE GLOBUS- dziękujemy za fajny wpis do nas,Żonę Pana zwalniam wcześniej z Sabatu - pewnie organizuje w domu imprezę dla Pana. Muszę jeszcze Wam wszystkim podziękować - za pobyt u mnie WIELKIE DZIĘKI..DZIĘKI ZA TO,ŻE JESTEŚCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- no to... pospacerujemy.... między paprociami, kasztanem i innymi gołymi drzewami! ...👄....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Kumochy! Ja spędziłam ten uroczysty dzień w Zakopanym !! Ppogadałam z Bacą. Natchniona turystka Koza do bacy: - Wy to jesteście szczęśliwi. Widujecie zaślubiny górskich potoków z obłoczkami, widujecie, jak zachodzące słońce wypija czerń całego dnia, jak blady księżyc topi się w bezdennych mgłach... - Wszystko to widywałem, panieneczko, ale teraz już nie pije. A ja Koza,dzisiaj się napiłam i zagryzłam korą z brzozy. Livio - masz szczęście,pewnie Plajtę bym poobgryzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeśli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej, śpiochy :D kawka stygnie \_/>, ziółka też (_)> Pora opuścić ogród Livi- wrócić do rzeczywistości i chwytać każdą sekundę czasu bo się nie powtórzy już a może być piękna. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO,MARYLKO,KLARO:D HA HA tak zaczęłam dzień , i Pan GLOBUS tyż. LIVIO nadałaś mu imię i tak już zostanie....pan Globus. Po zabawie WSPANIAŁEJ ZABAWIE jeszcze mam zawroty głowy. KOZA i dalej się smieję:D Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od KOZY - dobrze ,że jesteś Wzruszył mnie wpis Pana Globusa - Zyczę wszystkiego naj ... i dbajcie o wasze małżeństwo ! Zabawa była udana! Buziaki . Otulmy się skrzydłem Anioła na dzisiejszy dzień. Idę dziś pilnować moich wnusiów.Już mi się buzia śmieje .Nara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×