Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witajcie hej. Śpiewamy LIVI sto lat i wieczorem pijemy szampana.. miotły idą w ruch zbieramy się wszystkie pod kasztanem Plajta. Tym razem nie będę psioczyć, że wieje mocniej wiatr.... poniesie nas wysoko i szybko pokonamy trasę:) więc do zobaczenia..... Miłego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZRUSZONA JESTEM - BARDZO DZIĘKUJĘ!! Piosenki piękne..lala..la..la..la..la.. no dobra - to już Wam się przyznam,że mam na imię MARIAN !! To dzisiaj zlot w moim ogrodzie - alko...przygotowane!! Stroje dowolne - raczej ciepłe z tyłu - z przodu ogrzeje Was ognisko!! Z a p r a s z a m!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ! Z okazji Urodzin dużo słonka i słodyczy Maria życzy 😘 Wpraszam się w gości , bąbelki przygotowane? Od 8- 10 formatowałam teksty , wklejałam obrazki - o Matko jaka jestem mądra ! :D Cały kurs to 34 godziny. Podstawowy ! Potem jest jeszcze 2 i 3 stopień - jak to pojmę będę geniusz : ja , która rok temu umiałam tylko właczyc i wyłączyć komputer. :D Pozdrawiam wszystkie z zasypanego śniegiem miasta . Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- brawo, nie długo będziesz naszym ekspertem komputerowym 🌻. Dziewczyny ja po pracy kupuję szampana i "poświętuję" :D!!! Chyba to jednak.... Imieniny Livi :) Myję okna, mam nadzieję, że nie wypadnę :P, :D Kapusta z grzybami ugotowana- jutro doprawię i robimy pierożki z mężem..... do tej roboty na szczęście daje się zapędzić co roku :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was i mi wcięło albo... krąży gdzieś po necie :D Marii- brawo , niedługo będziesz naszym ekspertem komputerowym 🌻 Po południu kupuę szampana i piję z Livią i Wami- myję też okna , mam nadzieję, że nie wypadnę :P Kapusta z grzybami ugotowana- jutro doprawiam i robimty z mężem pierożki z uszkami :D BUZIAKI 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Dziewczyny! co to się u nas nie dzieje:D???? Imieniny Koleżanki, Marylka staje się informatyczką;) Klara myje okna , gotuje kapustę i jeszcze pije szampana:D:D ALE PĘDZIMY:D Zgodnie z zapowiedzią jestem na miotle już w powietrzu , następna lecąca powinna nałożyć na głowę pilotkę:) zimno w uszy, chusta Baby Jagi nie ogrzewa:) Zatrzymam się przy ognisku wypiję Szampana YYYYYYY uściskam solenizantkę pociągnę za ucho PEDRO , stuknę się kielichem z M Livi , kilka iskierek z ogniska schowam za pazuchę i z takim ciepłem wrócę do domu. Wrażenia opowiem Panu Globusowi:) za karę nie zabrałam go ze sobą:D Hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ____rodzice____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm i 19,5., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1358654765.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1358654786.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1358654833.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1358654844.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1358654900.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znalazł się. przechera! mój post- tyle minut błądzić???!!! Glou- co znaczy "pilotka" to chyba niestety tylko MY wiemy!!!:D No to inni niech zazdroszczą!!! A co do chusty na głowę, (Baby Jagi??? ale JESTEŚ :(...) to ja z Gór Świętokrzyskich już najbardziej wiem jaka powinna być!!!:D, :D Z tym szampanem to ostrożnie... po robocie :P Więc dziś zbieramy po kilka iskierek z ogniska Livi aby nas grzały:D A swoją drogą Livia z tym ... MARIANEM- to Ci się udało :D 🌻 Co do Twojej oferty zamiany Poznań na Gorzów.. ...wiem, że Gorzów jest ładny!!! Mogę się potargować!!!:P Ty mieszkasz w bloku w Gorzowie a ja.... w Poznaniu w domku :D!!!!! To tak zwany "krakowski targ" :P dopasowany do naszej sytuacji- wiem, wiem, że NIC z tego!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i widzę,że dziś był dla nas wesoły dzień . Livio ! Czy ognisko jeszcze się pali ? Sorry , wpadam ostatnia .O wy niegrzeczne - wypiłyście całego szampana . A ja się prawie cały dzień uczyłam .S. po powrocie uczył mnie rysować w poincie - po długim czasie głośno się śmieliśmy .Stwierdziłam , że wolę rysować sama niz komputerowo .Potem poleciałam do mamy z obiadem , wypiłyśmy kawkę i zrobiła się 18 godz.Jak szybko zleciał dzien! Klaro ostrożnie z szampanem :D Lekko wchodzi :) niby nic a dziala na nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na mpjej uroczystości!! W tle śpiewa dla Was mój MM. http://www.youtube.com/watch?v=6xwxkvACNZ0 Y Y Y Y Y Y Y - Pedro polewa szampana !! Wścibski piesek sąsiadów podszczypuje Was w nóżki A ognisko pięknie płonie i zarumienia Wasze kochane buzie! Co za impreza.Dziękuję za przybycie i życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia...:D "niech cie nie znam" ( to powiedzenie!) Twój mąż ma włoski temperament:P, :D ,:D, :D SZAMPAŃSKIEJ .... ZABAWY WAM!!!! ŻYCZĘ 🌻 Pa buziaki- ja jutro do pracy :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja tylko na chwilkę .Livio! wszystkiego najlepszego.Pozdrawiam wszystkie Panie .Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wczoraj było super:) Dzięki wszystkim za wspaniały wieczór , a nade wszystko LIVI. Rozochocona piosenkami M LIVI nie mogłam dłużej pospać, a kto rano wstaje temu Pan Bóg daje...ja przygotowałam dla Was nasze miejsce schadzek , czujecie kawa pachnie (_)> (_)> Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, zawsze jakiś TROL się trafi :P odnośnie "macanka" :D , za wcześnie????? My nie tylko wieczorem ale rano też na dobry początek dnia.....do tego w ciągu dnia nie odmawiamy sobie :P, :D Glou dzięki za "zastawienie stołu" 🌻, pozostałe śpiochy , z łóżeczka nóżki- wstaje piękny dzień, choć z mrozkiem. Livia- ależ potraficie szaleć z mężem- życzę Ci tego wciąż i wciąż.👄 Marii- widzę, że znalazłaś to "coś", co Cię cieszy ....❤️ Claudia wpadaj tu częściej 👄 Dora- odwiedzaj nas, nie tylko czytaj 🌻 Anulaczarnula 🌻 Koza 👄 Miłego dnia :), 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello1 dostęp do kompa ograniczony. Mój MM tak rozochocił się w ogrodzie,że prawie nie spi - komp okupowany! A dzisiaj plan ambitny - PIEROGI !! Wczoraj podstawy pod farsz,przygotowałam. U mnie zima trwa nadal.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg pada od wczoraj . w ogrodzie pod jego ciężarem uginają się drzewa. Jest pięknie .Piję z wami poranną kawkę a potem jadę z siostrą po prezenty dla wnucząt o ile da sie jechać autem. pozdrawiam , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ja widocznie jestem leniem,zamówiłam pierogi i uszka.Zamawiam tam różne pierogi już od kilku lat.Są pyszne,sama bym takich nie zrobiła. Mario,fajnie że opanujesz tajniki komputera.Ja do wszystkiego dochodzę sama i dlatego nie wiem dużo rzeczy. Livio,dzięki za imprezkę i jeszcze raz wszystkiego naj... Globusiku,faktycznie jesteś rannym ptaszkiem.Ja jakiś czas temu nie mogłam spać i też zrywałam się skoro świt. Klaro Tyjesteś najprawdopodobnie w pracy.Miłego dnia i nie przemęczaj się kochana. Ja za moment biegnę do pracy.U mnie bezruch straszny aż się wierzyć nie chce że święta tuż tuż.Kryzys mnie dosięgnął.Zaczynam się bać co będzie dalej. Pozdrawiam Was dziewczyny,miłego dnia.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, dziś ( u mnie po południu) temat przewodni- PIEROGI! :D Mąż już wyjął stolnicę i czeka jak wrócę z pracy. Też muszę doprawić farsz, zrobić ciasto i.... hejaaaa :P Dora- ja pierogi i uszka robię raz w roku.... pewnie dlatego tak wszystkim smakują ( nie miałabym cierpliwości robić częściej). A ... pilotka- ja miałam robiona na drutach popielato-białą :D Ja już część- częściowych :P prezentów mam, chyba po raz pierwszy całkowicie nie zostawiłam tego na ostatnią chwilę. I.... Laseczki- mąż dziś pierwszy raz zapala kominek :D... będzie miło, tylko chyba trochę będzie mnie rozpraszał przy robieniu pierogów! Buziaki dla WSZYSTKICH 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj co tu tak się towarzystwo rozgadało..ale Wam fajnie. Temat pierogi:) Ja będę je robić w poniedziałek. Choć DORA mnie zaraziła pomysłem kupna. Jeszcze nie wiem co zrobię..a pomyślę o tym jutro. A tak w ogóle to jestem dzisiaj STRUSIEM ...schowałam głowę w piasek i myślę o niebieskich migdałach. KLER! PILOTKA to czapka skórzana , okrywająca czoło i uszy zapinana pod brodą. Zwróć uwagę w starych filmach piloci latają w takich właśnie czapkach. Był czas i teraz też ,że moda wraca , robione są na drutach z wełny i są w sprzedaży. LIVIO! Jak widzę jeszcze oboje z M żyjecie wczorajszym wieczorem ja też:) DORCIA! Bardzo lubię wstać rano, tak jak dzisiaj i mimo tego,że jestem STRUSIEM trochę popracowałam:) MARYLKO! Mieszkamy blisko, a u mnie śnieg nie pada jest ślisko to prawda:) Może jutro ja pogonię po sklepach:) CLAUDIO! Jak u Ciebie z pogodą , słyszę,że temperatura dodatnia:) ANULKO! pozdrawiam. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wróciłam szczęśliwie z podróży . Byłyśmy w Auchan , promocja słodyczy i ręczników. Kupiłam wnusi czerwony dresik z namalowaną laleczką . Cena przystępna - 30 zł. Potem na Matarnię ( sklepy odzieżowe ) , ceny zabójcze , Empik - tu chciałam kupić najstarszemu wnukowi książkę o piratach albo dinozaurach ...bagatela ok. 100 .Nie kupiłyśmy nic więcej. Jutro pójdę tu na miejscu poszukać Gwiazdora . Odnośnie pierogów - pierwszy raz nie będę robić- wyręcza mnie córka . Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze ciemno, spokojnie pada śnieg , napadało go znowu dużo. MARYLKO! Ja chciałam kupić w sklepie " dla idiotów":D płytę Perfektu , cena 80 zł. Aż tyle nie jest warta:) Ceny przed świętami są obłędne. LIVIO-MARIANIE:) KLER DORA ANULKA CLAUDIA Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po cięzkim dniu !!! jak dla mnie :D PIEROGI! Cyrk - nic więcej. Zrobiłam farsz...kapustka,grzybki suszone własnoręcznie przeze mnie,dodatki- ciasto - r o b i ę........robię,, gotuję. MM soróbował - no i krytyka - ZA KWAŚNE. Ludziska - CO JA Z TYM FARSZEM NAWYPRAWIAĆ MUSIAŁAM. Nie ma obecnie prawdziwej kapusty kiszonej - wszystko to na zaprawach octowych - ja też nie cierpię tego kwasu. Gdyby nie te moje grzybki - to farsz wylądowałby w śmietniku,ale żal mi było utracic ten składnik. Nooo.. nie napiszę co kombinowałam..... ale wreszcie wyszedł dobry. Cały dzień miałam zajęty pierogami!! Kiedyś próbowałam sama zrobić kiszoną kapustę,niestety po 2 dniach była zepsuta zanim zaczęła kwaśnieć. Wszystko już nie to,niestety. a dzisiaj przedziwna pogoda.Popaduje deszczyk,śnieg leży,twardnieje,ślizgawica ! + 2 st. Pilotki - pamiętam,pamiętam - mój Brat miał skórzaną,jeszcze go w niej widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny ! Wychodziłam dzisiaj w mieście książkę dla wnuka za 40 zł. No i stało się ! Odebrałam wezwanie do sądu , dla M. wzięłam tylko awizo ,- pewnie odbierze w poniedziałek , Do lutego dużo czasu . Liwio co poczarowałaś z farszem - dodałaś cukru ? Cha , cha? Doro Anulo Livio , Globusiku, Klaro , Claudio [kiss\ życzę sympatycznej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii 👄, 🌻..... przebiłaś nas wszystkie, co do prezentu na Gwiazdkę........ dla..... męża:P, :D. A to dopiero "sjuprajz" dla niego! Najlepszy prezent w życiu.....nieoczekiwany :P. Tak sobie myślałam, że po Twoim pozwie, tak mniej więcej czasowo to mogłoby wyglądać. Do lutego szmat czasu- przemyśl wszystko. Pamiętaj- to Ty jesteś NAJWAŻNIEJSZA 🌻. On nie miał skrupułów ..... Ty myśl teraz o sobie, tak, jak on- egoista. Nie idź na "układy"- wiesz przecież, że on już nie jest/ nie będzie tylko Twój... Ale się rozpisałam..... pewnie mam inny charakter niż Ty Marii.... ja TAKIEJ zdrady JAWNEJ....... NIE WYBACZYŁABYM! Livia- co Ty znów z tą kapustą :D kupujesz w sklepie kwaśną- płuczesz raz lub dwa...zależy jak jest kwaśna- gotujesz z grzybami dodajesz sól, pieprz- potem do farszu smażysz cebulkę na oleju dodajesz i do smaku doprawiasz. Wczoraj pierogi- już zamrożone i posegregowane po 15 szt. w woreczku.... dziś uszka i mam.... DOŚĆ! :P To dlatego w ciągu roku sama nie robię pierogów!!!:D,:D U mnie rano padał mocno śnieg a teraz pada deszcz... mam nadzieję, że nie będzie ślizgawicy!!!! Pa 👄.... jak to pisze Livia- dostęp do kompa OGRANICZONY! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór :) LIVIO! Kapusta kiszona to oddzielna bajka. Nie raz bywa tak kwaśna ,że nawet zagotowuję i odcedzam. Ponieważ jest zakwaszana zalewą prawdopodobnie octową jest zupełnie biała nie zmieniła koloru. Na pewno nie leżakuje w beczkach jak powinna. Nic to LIVIO są pierogi i to najważniejsze:D.... będzie Pani zadowolona:D..... Za te miłą robotę zabieram się w poniedziałek:( MERY! No cóż z tym trzeba było się liczyć, dla Ciebie to znany prezent, zaskoczy ogromnie męża. Mam wrażenie,że nigdy takiego Twojego stanowiska się nie spodziewał. Chyba nie wierzył ,że potrafisz i jesteś samodzielna. Okazuje się,że w życiu musimy się mierzyć z niespodziankami. Niczego pochopnie i nierozważnie nie zrobiłaś , ten krok kosztował Cię bardzo dużo zdaję sobie sprawę. Jestem tez pewna,że wydobędziesz jeszcze wiele sił z Siebie i zakończysz te szarpaninę nerwów i zdrowia. Serdecznie Cię pozdrawiam. KLER! Pierogów i uszek narobiłaś ,że o ho ho.Przyznaję absolutnie szczerze,że tak mnie zaraziłaś myślą i w poniedziałek zawijam rękawy i do roboty:) U mnie cały dzień padał śnieg i wiał wiatr. Ponieważ przyszła moja "B" siedziałyśmy w domku i przegadałyśmy go:) Przyznaję tez jestem zadowolona:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wasze uwagi .Cieszę się , że mnie psychiczne wspieracie:) To jest krok przemyślany , kosztował mnie wiele Lez , nieprzepanych nocy,.Wybaczyłam , zrobiłam wszystko żeby ratować małżeństwo. Ale trójkąta nie chcę .Muszę mieć szacunek do samej siebie .Ten romans trwa już dwa lata . Dzisiaj napaliłam w kominku , zaprosiłam teściową mojego starszego s. Bedziemy słuchać muzyki i pić za zdrowie pań , Wasze też 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×