Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam! Dziękuję również za życzenia.I widzisz Klaro nie jestem Skorpion tylko Wodnik.Nie pisze bo mam kupę kłopotów z mamą l.91.Ale Was czytam calościowo kilka stron.Pozdrawiam i życzę dużo dobrego wszystkim Paniom.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Livio - śniadanko super , zjem na kolację :) Klaudio 🌻 Globusik jak po zakupach? Mam nadzieję , że udane! Nie nazwałabym eks koleżanki sikorką :) To taki fajny ptaszek - po co go obrażać! Ale określenie śmieszne :D Jestem zmęczona, po pracy jeszcze szybko do ZUS ( otwarty tylko do 15 tej ).Wyobrażcie sobie musiałam pisać podanie o wydanie ksero Swiadectw pracy. W domu nie miałam , orginały ZUS zabiera i nie masz nic!Chcesz dorobić do emerytury - czekaj 4 dni na ksero. Pozdrawiam. Dalida - lekarstwo na grypę dobre:) Bakterie mają kaca :D na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ! Livio - śniadanko super , zjem na kolację :) Klaudio 🌻 Globusik jak po zakupach? Mam nadzieję , że udane! Nie nazwałabym eks koleżanki sikorką :) To taki fajny ptaszek - po co go obrażać! Ale określenie śmieszne :D Jestem zmęczona, po pracy jeszcze szybko do ZUS ( otwarty tylko do 15 tej ).Wyobrażcie sobie musiałam pisać podanie o wydanie ksero Swiadectw pracy. W domu nie miałam , orginały ZUS zabiera i nie masz nic!Chcesz dorobić do emerytury - czekaj 4 dni na ksero. Pozdrawiam. Dalida - lekarstwo na grypę dobre:) Bakterie mają kaca :D na pewno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam , że z tego barku nic nie próbowałam :D Nie mam pojęcia czemu wydrukowało podwójnie {cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOLENIZANTKOM 🌻🌻🌻 spoznione ale szczere zyczenia. Z okazji urodzin zycze Ci, abys nigdy nie przestala marzyc, bo marzenia pozwalaja przetrwac te wszystkie najtrudniejsze chwile. Abys potrafila dawac radosc. Niech Twoje lzy beda tylko lzami radosci, a nie smutku. Aby niebo nad Toba bylo jasniejsze i aby otaczali Cie zyczliwi ludzie. Niech Twoje zycie toczy sie tak jak tego pragniesz.❤️ I 👄 dla Wszystkich milych Kolezanek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- no nie wiem... czy nie zahaczyłaś o barek?:P Nie martw się, nic co ludzkie nie jest nam obce! :D A ja się cieszę, że dzięki Wam osiągnęłam Spokój i RÓWNOWAGĘ w życiu. Tak i jeszcze raz chcę podziękować, że parę miesięcy temu "przyjęłyście" mnie do siebie. Jak to Glou napisała- Livia- to moja "matka chrzestna". To przepięknie jest cieszyć się z każdego dnia..... nawet niepowodzenia wtedy łatwo przeżyć i mieć wiarę, że będzie dobrze! :classic_cool: Marii- co do sikorki to... nie obrażaj ptaszka:P Nawet sroka ( choć to byłoby adekwatne do Twojej sytuacji:( ) nie zasługuje na jej szarganie...jedynie co mi przychodzi do głowy to HIENA!!! Trzymasz się świetnie dziewczyno- jeszcze raz napiszę, że Cię podziwiam.... a los może się "'obrócić"...a wiara...czyni CUDA! Buziaki dla WAS - PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wieczorkiem ...pozdrawiam . MARYLKO! masz rację , sikorka słodki ptaszek:) Zakupy zrobione. Zapachniało troszkę w mojej kuchni. Przygotowałam wszystko na pasztet, jutro będzie upieczony i świeżutki, zapraszam wszystkie Panie. Powoli zaczynam wchodzić w ...normalność....... Życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLER! To co napisałaś aż mnie zaskoczyło. Super,że czujesz się dobrze w miejscu w którym się spotykamy. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- Ty wiesz NAJWIĘCEJ i.... Wiesz czemu to piszę!!!!! A, że to jest PRAWDA, też WIESZ! Ach ten Twój pasztecik ;) ...jutro jestem już po diecie ale...... oszczędzam się i muszę moją "kuchnię" trochę zmienić. To trochę trudne bo...mąż może jeszcze być ze mną ale.... ja mam jeszcze w domu "pisklęta":P a ich... nie muszę "dietować" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLER! OK :) na tym polega życie by się rozumieć , dyskutować i SZANOWAĆ. Każdy człowiek zasługuje na szacunek nawet /nazwijmy to/ zły ... bo on nie wie co czyni:) Pozdrowienia dla wszystkich Babek hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pięknie piszecie o życiu dziewczyny.Jesteśmy doświadczone przez los ale nie poddajemy się ! No może czasami każda z nas ma załamkę ale od czego są DRABINY :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Stawiam kawę . Za oknem biało pada śnieg .Ide do pracy na 9 ta..Łapie mnie jakieś choróbstwo. Dzieci przychodzą przeziębione a my o nich łapiemy katary kaszel.Dobrze że jutro piątek- przez wekend może się wyleczę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , witam o poranku z kawą :) U mnie jakby ktoś posypał cukrem pudrem ale w nocy był mrozik- mój samochodowy wróg :P Marii- takie uroki pracy w przedszkolu.... moja ewentualna przyszła synowa pracuje w żłobku, więc wiem coś na ten temat. Ale ona nie zraża się, tym bardziej, że w najbliższej przyszłości będzie wciąż tam pracować bo w przyszłym roku kończy pedagogikę , a więc zgodnie z.... pracą. Ja się śmieję, że przynajmniej, jak urodzi dziecko, nikt nie musi jej doradzać, jak się z nim ma obchodzić:) Miłego dnia Laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie 0 st. lekki śnieg ...witam w taki poranek Piję kawę i odwiedzam Was wszystkie. W mojej drabinie zaczynają pękać stopnie , ciężko mi się wychodzi z dołka. Wybieram się dzisiaj do Wielkiego Miasta /jak to pisze LIVIA/ wyszlifuję troszkę ulice może nie będzie tak ślisko:( Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ptaszyny! Jakieś porównania do ptaszków w naszym klubie:) Zastanawiam się nad sobą. jestem zdecydowanie ptakiem osiadłym,nielotem......moje pióreczka zuoełnie przypruszyło jakieś sreberko - a może to śnieg? Siedzę z Wami w klubie - kopcę fajkę..dmucham w stronę otwartego okna,coby Was oszczędzić ychyy! Dziewczyny-Ptaki - dobrego lotu w czwartek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny! Globus-drabinę kupiłam i Ci ją pożyczyłam 28.03.2010 w OBI a więc jest jeszcze na gwarancji.Zresztą jest metalowa,no chyba,że ktoś inny pożyczył Ci drewnianą.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem pada spokojnie i równo biały śnieżek- jest BIAŁO a mnie się marzy LATO :P. Morze, plaża, spacery, słoneczko, wietrzyk orzeźwiający od morza i... no właśnie ten LUZ wakacyjny :D- budzik nie wyje rano, tak, że chcesz go zamordować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ściskam Was mocno. Dziewczyny dobrowolnie poddaję się karze , pasztetu nie ma i nic nie ma. Z całą świadomością wyszłam z domu rano , a wróciłam wieczorem. Zapewniam Was,że bruk wyszlifowałam. Ponieważ każdą z nas dotykają problemy, nie chciałam pisać o smutku jaki dotknął ...mnie i męża. Dzisiaj znajomi pożegnali syna , odszedł , miał zaledwie 28 lat. Fizycznie nie mogliśmy być z Nimi. W takich chwilach jestem bardzo zamknięta, wyszłam z domu żebym nie musiała rozmawiać. Zaległości prywatnej korespondencji odrobię jutro. Ponieważ nie chcę mieszać rozmów na inne tematy z tym co napisałam robię to w drugim wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem gdzie się podział pierwszy liścik do Was. Nic to ...piszę dalej. LIVIO! Powiadasz,że jesteś ptakiem osiadłym. Pamiętam , mama hodowała perliczki. Pięknie upierzone ptaki, żyją w zgodzie z ludźmi , są wesołe i odważne, czasami zawadiackie:D Dla mnie zostaniesz perliczką ....ZGODA????? CLAUDIO! No właśnie przecież drabina od Ciebie jest stabilna i mocna. Nawet moje częste po niej stąpanie nie powinno mieć wpływu na stopnie:) chyba wpadłam w panikę i zadziałała moja " przeobraźnia" /czasami taką miewam/ :D ,że na dłużej zostanę w dołku. O co to , to nie , pokonam siebie. MARYLKO! Trzymaj się jeszcze jutro, nie daj się grypie. Trzymam kciuki za Twoje zdrowie. KLER! Mróz nie jest Twoim sprzymierzeńcem , szczególnie rano:) nawet jeżeli jeszcze troszkę nas zmrozi to już niedługo do wiosny:D DALIDA! Obiecałaś,że wpadniesz do nas i co???:( ANULKA! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam dopiero wieczorem . Po pracy byłam na pogaduchach i winku u koleżanek z byłej pracy.Może pomoże na bakterie! Globusik dobrze że szlifowałaś bruk w mieście jeżeli Ci to pomaga na chandrę. Wiem jak to boli gdy umiera młody człowiek i to dobry .Pochowałam pół roku temu bratanka . Pytałam wtedy dlaczego ? Ksiądz na mszy pożegnalnej powiedział ; był dobrym człowiekiem- jego życie i śmierć ma przynieść dla was coś dobrego.Jest przykładem jak trzeba żyć .Niewielka to pociecha dla rodziny ale jakiś sens w tym jest . Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś zapraszam na kawkę \_/> Marii- co z Tobą, czyżbyś zaspała? zapomniałaś zaparzyć dla nas kawy :D Miłego dnia Laseczki- Ptaszyny :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobra kawa nigdy nie jest zła:) zasiadam z kubkiem , piję i planuję syzyfowe prace na dzisiaj. Na przywitanie przesyłam Wam pozdrowienia i miłego dnia życzę. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam - Wpadne, ale jestem troche zarobiona, ale wieczorkiem sie stawie - buziaki 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na chwilę- szybkie śniadanko jem!:D Livio- co byś nie powiedziała o "przystojniakach":P ale przyznasz, że pięknie śpiewają. Ja zresztą, z racji tego, że mam 1/4 krwi ukraińskiej (podobno) mam tamten temperament i lubię nasze kresowe piosnki .... o kresach! http://www.youtube.com/watch?v=BDfnojpsj30&feature=related I muszę Wam powiedzieć, że byłam na poligonie w Biedrusku ( k/ Poznania) jak kręcili "Ogniem i mieczem" i mam w książce wiele autografów min. Hoffmana, Żebrowskiego, Olbrychskiego, Zamachowskiego, Zborowskiego, Kowalewskiego, tego aktora, który grał Chmielnickiego i kilku jeszcze ale NIESTETY- Bohuna nie mam :( ... największym przeżyciem było gdy Żebrowski pisał mi dedykację. Akurat kręcili scenę, gdzie Skrzetuski siedząc w wozie ( w niewoli Chmielnickiego) obserwuje klęskę polskiej husarii. Żebrowki był miły, uśmiechał się a na odchodne przesłał mi buziaka :D No to jeszcze jedna- dziś będziecie miały "ukraiński piątek" :P http://www.youtube.com/watch?v=TcEmEF526Ls&feature=related 👄,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D ale sobie posłuchałam i pooglądałam ...prawda robota mi się w rekach pali:) zupa grochowa wrze pasztet w piecu , dążę ze wszystkim żeby zdążyć na czas:) Mam spotkanie z "B" i zapowiada się ciekawie. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×