Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam, witam i widzę ,że wszystkie zbiegane i jakby na zadyszce. Ja od rana tez zabiegana. Najpierw wnuka do szkoły, potem babcia do oporządzenia, Nastepnie jazda do centrum miasta na rehabilitacje - ostatni dzień uffffffff. Potem znowu do babci na spacer ,bo biedna ostatni raz była na początku listopada, po godz. spacerku, babcia zjada obiad , a ja znowu do domu, bo wnuk wraca ze szkoły -obiad itd. Jeszcze mała chwila dla siebie i musze isc do pana co sie zna na komputerach, bo mi sie gdzieś zapodział program antywirusowy co mi go zakładał, A na koniec dnia ,wnuk po kolędzie idzie z ksiedzem, potem wiadomo, kolacja ,mycie - a może na odwrót- o matko zawrót głowy. Noi jestem póżniej taka zmęczona ,że nie wiem kiedy zasypiam. A od rana to samo - można dostać kręćka. Więc wszystkie miłe Panie pozdrawiam i ściskam i może do jutra? Globusiku zdrowiej.{kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio skąd wziełaś tą piosenkę " leniuchowo ?Może wynajmiesz taką ekipę sprzątającą !:D Jestem narobiona jak koń Rano niektóre płaczą przy rozstaniu z mamą. Byliśmy na spacerze , o 11 -tej świeciło słonko. Nie ma nwet czasu na przerwę śniadaniową , o kawie nie wspominając. Jedno dziewczyny jest pewne - nie myślę o swojej sytuacji rodzinnej z braku czasu. No teraz zapraszam na kawę i pogaduchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MODLITWA GOSPODYNI DOMOWEJ Za obowiązki wszystkie, dzięki Ci, Panie, Za trud codzienny, za wczesne wstawanie. Nigdy ich dosyć, rzeczy do prania wszędzie; Za wannę do mycia, choć długo to trwać nie będzie. Dziękuję za zabawki, rozrzucone na podłodze; Za obłocone buty, które przy drzwiach straszą srodze. Dziękuję za ślady paluszków, na czystej zastawie; Dziękuję za dywan umorusany w trawie, Dzięki za kuchnię zawsze w czystości potrzebie, Za garnki do mycia, które leżą w zlewie. Całe to życie moje jest Twoim błogosławieństwem, Panie; Dałeś mi rodzinę, a ja umiem żyć w tym bałaganie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida :) Wierz piękny:)Na pewno spodoba się wszystkim paniom . Lubiłam czas kiedy moje dzieci były nastolatkami.Zapraszały przyjaciół do domu. Było gwarno , wesoło , stale się coś działo.Jak przebywamy z młodzieżą i nam jest weselej .Zauważyłyście? Dobranoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wszystkim koleżankom mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny !Otwieram drzwi klubu choć ciemno na dworze. Piję kawę , żeby się obudzić.Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki . Marii- piję z Tobą kawę i zapraszam pozostałe \_/>. Jestem parę dni w moich górach- przyczyna jednak zupełnie niechciana- dziś pogrzeb teścia mojej siostry.:( W domu już wszyscy na nogach a ja... w pokoju siostrzenicy z kawką, choć na chwilę chciałam Was odwiedzić. 🌻 Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z Wami lepiej wszystko smakuje...dzięki👄 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne z Was ptaszki! Dosiadam się do kawy. Zabiegane jesteście straszliwie,chyba już tempie Dalidy i Marii,bym nie dorównała. Zresztą - na pewno nie! Na moim balkonie przy karmidełku ,od paru dni jest tylko jedna mała sikorka. Patrzę na nia z rozbawieniem.Uczepiona łapkami do siatki z jedzeniem,wyjada resztki płatków owsianych. Muszę dzisiaj uzupełnić żarełko. Walka o przetrwanie. Inne gdzieś zniknęły,razem ze śniegiem. Słońce daje,jakby to juz była wiosna- Trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Jestem już w domu.Obiad - rosół ugotowałam wczoraj wieczorem , teraz makaron i gotowe. Klaro niewesoły wyjazd w góry. Ale to samo życie! Globusik wracaj zdrowa do klubu. Livio fajnie opowiadasz o sikorce. Maluszkom dziś opowiadałam , że ptaszki trzeba zimą dokarmiać i kolorowały wróbelka. Do mojego karmnika też nie przylatują ptaki - co z nimi się stało .?Na razie pa bo jestem głodna.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napad w banku, dwójka złodziei zbiera kosztowności z klienteli banku. Po schyleniu się do faceta siedzącego na ziemi, jednemu zsunęła się maska. Natychmiast ją poprawił i zapytał faceta: -Widziałeś moją twarz? -Tak. Złodziej go zastrzelił, następnie spojrzał na kobietę obok i pyta: -A ty widziałaś moją twarz? -Nie, ale mój mąż który siedzi za tamtym filarem widział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zapraszam na kawę .Gospodyni co prawda zaspana:) S. dziś leci do Anglii - będzie pusto w domu przez 2 tygodnie. Zyczę wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie Dziewczyny! Dzisiaj chyba czuję się lepiej. Piszę .....chyba..... ponieważ po kilku dniach leżenia w łóżku stałam się ...wymiękła:) i bez chęci do życia. Jutro mam zamiar iść na badanie kontrolne. Jesteście kochane , dziękuję za kawę . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Napad na bank,duże zainteresowanie,ciekawe czy ze względu na forsę:D? Marii - S.do Anglii,pewnie ferie spędzi fajnie - ważne,że bez KUMPLI. a Ty i tak zabiegana. Podgrzewam temp. w klubiku.Gdzie przebywacie? Globus - na Ciebie dzisiaj w klubie robię łażnię parową - zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. Myślę,że czas zacząć pisać w klubie. Koniecznie muszę rozbić skorupę w jakiej się zamknęłam. Jeszcze nie cały miesiąc tego roku , a ile się wydarzyło ...choroby, pogrzeby, operacje i oby na tym się skończyło. LIVIO! Dzięki za przygotowaną parówę, czas aby wyparowały odurzające myśli. Nie wiem dlaczego , nawet nie wcieliłam się w strażaka:) ale jest już postęp ..uśmiechnęłam się. KOZA! Uśmiech to też dzięki Tobie. ANULKO! Słowa od Ciebie działają na mnie jak balsam, dziękuję. MARYLKO! Przypomniałam sobie jak wstawałam rano ..bo wyjście do pracy. Dużo się u Ciebie dzieje , a Ty dzielnie ze wszystkim sobie radzisz. Po prostu ...SZACUN..... się należy. Współczuje Synowi ,że nie mógł być na Studniówce.Dużo się też u Niego dzieje. Dobrze,że wyjechał choć na trochę, młodzi też muszą podładować akumulatory. DALIDA! Jak się cieszę,że zapanował spokój w domu. Może będzie trwał dłużej niż myślisz. Dla Ciebie też ....SZACUN.... się należy. Mimo szarpania nerwów bardzo dużo pracujesz, a przez to uważam jesteś niezależna.Tak trzymaj Dalida , ale nie za wszelką cenę , staraj się rozkładać siły. KLARO! Współczuję Ci . Wracajcie szczęśliwie. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - kochane koleżanki GLOBUSIKU FAJNIE ZE JESTES JUZ W LEPSZEJ FORMIE. Piosenka naprawde super - trzeba żyć - mimo trudnosci. Bo fanie mieć przyjaciół - ech Rozkładać siły - no tylko jak - jak mam tyle zajęć i wszystkie na za 5 minut. Dziś znowu zajęć co nie miara - a wiec - powrot z pracy wysłanie wnuka do szkoły M na rehabilitacje ja do babci na sniadanko potem próba przespania sie -co skutecznie mi uniemożliwił mój kochany kotek po pół godz drzemania. wstać trzeba było i do sklepu szykowanie obiadu po powrocie znowu babcia -no trzeba dac obiad wnuk ze szkoły - obiad M obiad i wypuszczenie go do pracy - o jaki spokój- e nie prawda trzeba odkurzyc, umyc podłogi,wysiusiac pieska - ha ha zachciało mi sie ufarbować włosy - na blond wnusio wrócił z treningu - kolacja- kąpiel i dopiero teraz mam chwile żeby usiąść i poczytac i napisać. KOZO podaj adres tych złodziei - hi hi Wdomu narazie spokój - ale jak pisałam jestem cały czas w pogotowiu, bo nigdy nic nie wiadomo - a to jest męczące. Ale to nic - znalazłam fajną stronke , żeby zrobić fajne fotki wnukom -super rameczki- pokaże - mam nadzieje ,ze sie udało http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c7e4c873d873d6a.html Ale jest tych rameczek, z różnymi wstawkami mnóstwo - sa piękneee Kochane jestem zmęczona,ale jakaś dzisiaj jak nie ja, jakoś mi dzis lekko i fajnie. Zarażam was dobrym humorem na reszte wieczoru i na jutro też. MIŁEGO WIECZORU I NOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko poczytalam , uśmecam się do Was kochane ! Kozo zrobiłaś furorę z tym kawalem! Idę myć się i lulu do łóżka.Jutro więcej napiszę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zwijam się szybko, chciałam stanąć na wysokości zadania i oprócz porannej kawy zrobić małe śniadanie dla ..kobiet pracujących. MARYLKO DALIDA chleb , masło , jajko na miękko i dżem śliwkowy , a po kawa czarna plus mleko:) Jesteście kobietami pracującymi i żadnej pracy się nie boicie:) LIVIO ! Wyprawiłam nasze koleżanki do pracy:) teraz my siadamy do stołu czas pogadać. Podpytamy KOZĘ gdzie ten bank , może szepnie na ucho:D U mnie posypało śniegiem jest taka łagodna zima. Hej Dziewczyny do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam się do suto zastawionego stołu. Gospodyni powróciła ..hej..hej..hulaj dusza.. To dla mnie nie mała radość - ALE DUŻA. Dziewczyny - Wy tam sobie pracujcie a ja z klubu nie wychodzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LIVIA nie ma to jak na starych katach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sie porobiło jasny gwint
jasny jasny fint

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×