Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

A gdybyś nie istniała, Powiedz, po cóż miałbym żyć. By włóczyć się po świecie bez ciebie, Bez nadziei i żalów. I gdybyś nie istniała, Próbowałbym wymyślić miłość. Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi Rodzące się kolory dnia. Nie dowierzając. I gdybyś nie istniała, Powiedz, dla kogo miałbym żyć. Dla nieznajomych uśpionych w mych ramionach, Których nigdy bym nie pokochał. I mój ukochany Joe Dassin i ta piosenka ...te słowa " bo gdybyś nie istniała to bym cię wymyślił" I gdybyś nie istniała, Byłbym jedynie kolejnym punktem W tym zabieganym świecie, Czułbym się zagubiony, Potrzebowałbym Ciebie. I gdybyś nie istniała, Powiedz, jak miałbym żyć. Mógłbym udawać, że jestem prawdziwy, ale nie byłbym sobą. I gdybyś nie istniała, Myślę, że znalazłbym Tajemnice i sens życia, Po prostu by Cię stworzyć I by Ciebie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , no KLER :D Nie tylko ja się rozmarzyłam :D A słowa Twoich piosenek są pękne. I zaś piszę bez okularów ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- to...WSPOMNIENIA :D I ja wtedy tak kochałam się w Joe Dasin'ie....a....kurcze był tylko dwa lata młodszy od mojego ojca. Pamiętam...szok, jak w 1980 roku (miał 42 lata) zmarł- chyba zawał... Są różne gusta ...a mnie się on podobał i podoba a...piosenki UWIELBIAM! Te jego białe koszule na koncertach....super! No nie martwcie się, u mnie wszystko ok-...Emilek może spokojnie chodzić po Chatce :P a do tego mam męża za plecami, który....ROZUMIE takie platoniczne miłości:P No powiedzcie, czy w tej piosence Joe nie jest CIACHO :D http://www.youtube.com/watch?v=9l6KI969-Jw&feature=related 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już na koniec- więcej Was nie męczę Joe Dassi'em Piękna piosenka,.....on w bieli, jak zwykle...ach!!!! A tak w ogóle to ładnie mnie tak samą zostawiać w Chatce??? Pa http://www.wat.tv/video/joe-dassin-salut-no55_2ey2h_.html Witaj, to znowu ja! Witaj, jak się masz? Czas wydawał mi się taki długi Daleko od domu myślałem o tobie Jestem trochę zdrożony Czuję się zmęczony Zrób mi dobrej kawy Mam Ci do opowiedzenia historię Był raz ktoś Ktoś kogo dobrze znasz Wyjechał bardzo daleko Zgubił się i odnalazł Witaj, to znowu ja! Witaj, jak się masz? Czas wydawał mi się taki długi Daleko od domu myślałem o tobie Wiesz, bardzo się zmieniłem Wiele marzyłem O tobie, o mnie, o nas Marzeniami szalonymi, ale jestem głupcem Nie masz mi nic więcej do powiedzenia Nie jestem niczym więcej jak wspomnieniem Być może nie do końca złym Nigdy więcej ci tego nie powiem Witaj, to znowu ja! Witaj, jak się masz? Czas wydawał mi się taki długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kler -wcale nie męczysz. My poprostu jesteśmy romantyczkami Obejrzałam film na jedynce- wzruszyłam się choc widziałam go drugi raz. Wzruszyłam się , teraz do spa i spać. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słychać wiatr w kominku....w domu cisza (jeszcze) piję kawę, na którą i Was zapraszam \_/> , 👄. Piesa już wałęsa się po domu albo siada na kanapie i czeka na spacer :( Za oknem brrrrrrrrrrrrrrr i...WIATR!!!! Rozpalam ogień w Bożym Oku- budźcie się śpiochy ...za oknem już świt przegonił noc.... nie jesteście ciekawe co ten nowy dzień przyniesie- proszę tylko o pozytywne myśli:classic_cool: 👄, ❤️, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ach jak cieplutko w Chatce , kawa pachnie ..ooo jeszcze widzę kawałek murzynka..... a co mi tam zjem i już. EMILEK swoimi wielkimi oczkami na mnie spogląda ....co tez ta baba tu robi???? Rozpoczynam poszukiwania EMILKI ...gdzie Ona jest??? dla zdrowotności napiła bym się mleka???? EMILKA jest niesforna i długo jednego miejsca nie zagrzeje:) A u mnie śniegu 0 , trawa się zieleni i wieje! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! klarciu - dzięki za przypomnienie fajnych piosenek.Wczoraj Chatka byla Twoja - ogień podtrzymany. A u mnie co? nic - może tylko to,że mój pies w nocy lunatykował:) Jeszcze go takiego nie widziałam.Podszedł do mojego łóźka powolnym,chwiejącym się krokiem.Sylewtka jakaś skulona,oczy - na codzień jest w bich coś ludzkiego - tym razem zamglone popatrzyły na mnie dziwnie,powoli odwrócił się i odszedł tym swoim dziwnym krokiem. Pewnie spał,bo zaraz klapnął i śnił dalej. A teraz oglądałam za moim ogrodem pięknego bażanta - szkoda,bo to pole niedługo będzie zabudowane. Wklejam Wam piękną melodię - relax,relax na niedzielę. http://www.youtube.com/watch?v=uclMGPz-Blo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! dopiero wstałam,,Dziękuję za kawę pomoże się obudzić. Potem na zakupy .Otwieram lodówkę a tam tylko światło :D Potem jadę na urodzinki do najstarszej siostry . Miłego dnia Kler , Livio , Globusiku , Anulko , dalido :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie hasam po halach......góralko!! Idzie góralka brzegiem strumienia, a po drugiej stronie chłopaki. - Ej Maryś, pójdź do nas! - Nie pójdę bo mnie zgwałcicie! - Ej, nie zgwałcimy! to po co ja tam pojde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry żart KOZO :) Przy sobocie babki zalatane ! Sprzatają , piorą , prasują a odpoczynek dla zdrowia gdzie? Ten wiatr przywędrował też do mnie a poszłabym na spacer, no w góry nie! :D Na razie pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No witaj Emilko, zaraz zrobiło się weselej:D Dzisiejszy dzień minął mi na niczym porwał go wiatr. Wieczór mija na deszczu i to ulewnym. Ponieważ rano załapałam się na kawałeczek murzynka zrezygnowałam z pieczenia:) Upiekłam za to kurczaka ala kaczka, nadziałam jabłkami i morelami. Jutro mam wolne od gotowania. Wieczorem pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Smutno, szaro ,mokro,deszcz pada, silnie wieje wiatr - jednym słowem "pogoda pod psem". Jedyna radość to spotkanie z przyjaciółmi ....... JEST TAKIE MIEJSCE w zaułku serca pewnie nie najważniejsze bo w centrum zwykle lokują miłość i sadowią niczym na tronie w złotej koronie to miejsce trochę schowane do którego się wchodzi bocznymi drzwiami a do zamków szyfry znają tylko nieliczni to taka cicha spokojna przystań gdzie mogą wpadać bez okazji zwyczajni ludzie miejsce dla mojej przyjaźni . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba potrzebuję "ziółek" :( Wszystko przez męża....zaraził mnie PRZECHERA!!!:P Nie dość, że mam temperaturę 😭 to jeszcze febra mi wyskoczyła.... jednym słowem "obraz nędzy i rozpaczy" Buziaki ..... bez dotyku :P 👄,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piękny wiersz Anulko .Czasami zastanawiam się cz to wiersze napisane przez Ciebie :) Są piękne .Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne powitanie! Chatka "Oko Boże"otwarta całą dobę,dobrze,że w niej wywietrzniki bo kopcę jak stary parowóz. Zaparzam dzisiaj herbatę z majeranku - dla przeziębionych,jak znalazł. to moja chwila dnia.Czekam na Was. globusik - ja tez wczoraj upiekłam kurczaka,dzisiaj luzik,bo upieklam też ziemniaczki na 2 dni - telepatia?czy cuś? teraz zapraszam ptaszki do pokoju z kompem.MM siedział nocą - pod nogami pełno okruchów,a na syzyfa nie mam ochoty........ Ech...dobrze,że w chatce lsni! Miłej deszczowe niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Witam was slonkiem , na niebie widać ślad lecącego samolotu ! Mam nadzieję , że u am tez poswieci. Kler -życzę zdrówka :) Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ Witam w niedzielę. CO ZNACZY NASZA SIŁA, WICHER NIE ZDOŁAŁ USZKODZIĆ NASZEJ ...CHATKI.... CZUWA I PATRZY NA NIĄ BOŻE OKO ANULKO! jest do niej ukryte wejście dla nielicznych to prawda❤️ to wejście JEST DLA NAS 👄 Życzę Ci miłej i spokojnej niedzieli. LIVIO! Zapomniałam napisać,że też upiekłam ziemniaki ...ha haha razem z kurczakiem, tak dla draki obłożyłam go pyrami i wyszły bardzo smaczne:D Wypada nam razem usiąść do stołu:D Trzym się. KLER! Masz tylko jeden wybór na dzisiaj , ŁÓŻKO I LIVI herbatkę z majeranku. Trzym się. MERY! Pytam nie śmiało , może upiekłaś bułeczki:D jeżeli tak to wpadnę do Ciebie:D Trzym się mocno. DALIDA! Witaj Dziewczyno czeka herbatka z majeranku:) DORA! U nas tyle zmian, w Chatce "Boże Oko" jeszcze nie byłaś???? a jest tak przytulnie. Pozdrawiam. EMILKO I EMILKU dla was buziaki. W Chatce zapaliłam kadzidełka o zapachu opium powdychajmy nosem to odstraszy katar. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie wszystkie bez wyjątku Panie!Ja tu niestety jako PERSONA NON GRATA - tak nieraz bywa... Klara!!!-dzisiaj o 19.05 w programie TVP Kultura - będzie koncert Twojego Joego,ktory nawiasem mówiąc był synem Meliny Mercouri,znanej z filmu i piosenki "Dzieci Pireusu".Bardzo stare i piękne czasy.Pozdrawiam i zyczę zdrowia i miłej niedzieli wszystkim bez wyjątku dziewczynom.Nie wymieniam celowo imiennie,bo jeszcze bym którąś pominęła - a to w takim przyjaznym Klubie byłoby b.nieeleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Globusik :) Niestety nic nie upiekłam , nie starcza czasu ! Miałam ochotę na murzynka . Zaległe wizyty - pranie , sprzątanie itp.Dwa dni wolnego za mało !!! Byłam dziś u córki - wszyscy prócz zięcia chorzy , wnuczęta zakatarzone , płaczące - istny szpital. Teraz obiad , potem do mamy .Nic to , wszystko się da. Kupiłam do naszej chatki hiacynta różowego , Postawiłam w koszyku na środku stołu :) Czujecie ten zapach ? To już wiosna ! Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasmuciłam się , znowu Robert Kubica miał wypadek. MUSI WRÓCIĆ DO FORMY..... BOŻE OKO SPOGLĄDA NA NIEGO. CLAUDIO! Dlaczego twierdzisz,że jesteś u nas PERSONA NON GRATA. Uważam ,że co było jest za nami i nie wracajmy do tego.Każdy ma dobre , gorsze i złe chwile. Już napisała LIVIA, że trudno być małostkowym , skupiać się nad mało istotnymi sprawami. Ponieważ rzadko do nas piszesz , nie wywołuje Cię do tablicy:D tylko dlatego,że nie chce być nachalna , takie moje zachowanie mogło by być dla Ciebie irytujące. Jeżeli masz chęć pisz Kobieto nie trać czasu. MARYLKO! Rozumię,że nie masz czasu na pitraszenie i pieczenie. Praca , dom , Wnuki , Mama dość obowiązków. Rzeczywiście okres przeziębień trwa , a pogoda chyba jeszcze to potęguje. Nic straconego MERY niebawem coś upieczesz wtedy wpadnę na ciasto i żeby Cię uścisnąć:) LIVIO! Jak smakował kurczak , nam baaardzo:) KLER! Życzę Ci zdrowia. ANULKO! Ściskam i pozdrawiam. DALIDO! Podpisz listę obecności:) EMILKĘ pociągam za bródkę, EMILKA drapie po nosku. Spora ta nasza rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje sie - kochane Panie. Witam-u nas pada od wczoraj deszcz - jest mokro ,pochmurno i smutno. Wróciłam dziś z pracy po 18 godz. - noi jak zwykle byłam padnięta. Nie lubię chodzić na tak długo do pracy. Troche sie rano przespałam - ale to nie to, czekam na wieczorek i na łóżeczko - M w pracy, więc całe łoże dla mnie ha ha. Dzisiaj wnuk przeszedł sam siebie - zamiast do kolegi poszedł z kolegą na boisko i grali w kosza - a deszcz leje - zgozo - przyszedł mokry jak szczur - noi wam nie powiem , co było dalej - musicie sie domyśleć - ha. Jak będzie chory - to "chyba złoje mu skóre" Ogólnie cisza i spokój............ Piosenki wszystkie super .bardzo lubie takie klimaty Mario zazdroszczw Ci ogladania filmów, ja o tej porze po prostu dusze komara - nie ma mocych, choćby nie wiem jaki był super, albo jak bardzo bym chiala go obejrzeć. Emilka ,widze ma swój charakter - hi hi Livio - super melodia Anulo - myślimy o Tobie - pozdrawiam Choroby atakuja wszystkich - prawie wszystkie moje wnuki chore - o matko. Fakt przykro z powodu Kubicy - obywieści były pomyślne. Kochane pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i kwiatki dla was {kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼 {kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼 {kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No na szczęście DALIDA:) jesteś. Wiadomo jakie pomysły mają dzieci. Wiesz co tak profilaktycznie podaj małemu coś od przeziębienia , niech wymoczy nóżki w dobrze ciepłej wodzie i do łóżka. Trochę " przefajnował"dzisiaj ,ale wiadomo w czasie deszczu dzieci się nudzą:D Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostałam przez Szefową opieprzona...I słusznie - bo mi się to należalo jak psu zupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Wśród licznych dróg człowieczych jedna jest tylko prawdziwa. Lecz kto nam pokaże tę drogę? Kto powie jak się nazywa? Niełatwa to będzie wędrówka, nie będzie usłana różami. Dojdziemy do celu na pewno , gdy przyjaźń, pójdzie za nami. Choć droga daleka.... i wiatr w słowach gra, Moc ciepłych pozdrowień przesyłam Wam ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krocząc przez życie zakręty mijam bo przecież droga nie zawsze prosta czasami kielich goryczy spijam na przekór losu mina radosna to dzięki Tobie, mój przyjacielu barwną naturę ciągle odkrywam znasz moją drogę dążeń do celu piękną muzyką szczyty zdobywam Ty Jesteś siłą i ręką prawą wspierając duszę w chwili zwątpienia miłą ekspresją, wulkanu lawą Twoja Obecność serce dotlenia Dusza też pragnie zwykłej rozmowy telepatycznie wnętrze wertujesz działasz jak środek antystresowy na twarzy uśmiech szczery malujesz Gdy mina smutna zawsze przybywasz i słowem gładzisz moje obawy siejąc nadzieję serce zdobywasz słodząc rutyny ten smak gorzkawy... Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie... więc... żyj jak umiesz najpiękniej... Milego wieczorku zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! dzięki za ciepłe słowa, oby zakręty były coraz łagodniejsze👄 Miłego wieczoru i spokojnej nocy dla wszystkich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×