Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witam wieczorkiem, mroźnym wieczorkiem brrrrr UWAGA UWAGA UWAGA Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa. OTÓŻ JESTEM PO ROZMOWIE Z NASZĄ LONIĄ .....ZAŁOŻYCIELKĄ KLUBU;) Zostałam upoważniona do przekazania pozdrowień dla WSZYSTKICH KOLEŻANEK. Niebawem zawita w naszej Chatce. Na pewno będzie miała wiele do opowiedzenia i napisania. Ja natomiast odgruzowałam mieszkanie:) zrobiłam pranie i dzień za mną. Do zobaczenia hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mój pierwszy wpis znowu gania gdzieś po świecie.Mam nadzieję,że się odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!🖐️ Sniadanko gotowe. lona .lonia .. jak dobrze,że jest z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Livio dzieki za sniadanie ! Wczoraj przeprowadzilam powazną rozmowę z synem - nawet ściągnęłam M. do pomocy - nie wiem czy na wiele się zdalo. Za to M. powiedział , że by mi było lżej to nie będzie na rozprawie.Nie żebym tchórzył - to dla ciebie . Nie muszę być obecny - chce pogadać z C. żeby była jego pełnomocnikiem . Dziewczyny , chciałam tego zaoszczędzić dziecion. Która z was wie czy on musi być osobiscie .I czy rozprawa się odbędzie jak M.nie przyjedzie ? Byłam tak zmęczona po tych rozmowach , że padłam jak kawka do łóżka. Na razie pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki- jestem już w pracy ale nie czuję się jeszcze zdrowa:( ale mus to mus- mamy biegłych, więc ..... mam tylko nadzieję, że potem nie odchoruję tego. No ale nie jest tak żle ze mną jak w niedzielę. Dosyć narzekania- optymizm działa cuda (mam nadzieję :P ) Piję z Wami kawkę \_/> pozdrawiam i buziaki 👄 Marii- nie istnieje chyba możliwość aby córka zeznawała za Twojego męża. A swoją drogą..... aby było Ci łatwiej....:P CIEKAWE, chyba aby jemu było łatwiej- zachowuje się jak tchórz- struś, co chowa głowę w piasek. I do tego egoista wplątuje dzieci. Na miejscu córki nie zgodziłabym się na nic. Każdy, kto jest dorosły musi sam za siebie odpowiadać i brać odpowiedzialność! Podaję Ci link abyś mogła zadać pytanie prawnikowi na nurtujące Cię pytania- zapytaj o wszystko- to jest darmowe! http://e-prawnik.pl/zamow-opinie/ A poza tym może Dalida- coś Ci pomoże, doradzi? Musimy sobie pomagać. Glou- bardzo się cieszę, że Lonia nas odwiedzi.... "widziałam", że to fajna Laska :) Miłego dnia Laski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Dziękuje za śniadanko:) MARYLKO! Dużo masz do załatwienia:( Pewna nie jestem ale przynajmniej na pierwszej rozprawie M powinien być. Zawsze jest próba ugody.Czuję ,że z jego strony jest unik , tylko w jakim celu. Wyczuwam ,że nie jest zdecydowany jak postąpić. Marylko rozumię,że porady prawne dużo kosztują jednak bez adwokata będzie Ci trudno doprowadzić wszystko do szczęśliwego końca. Próbuj zadzwonić , czy podejść sekretariatu Sądu, jakieś wstępne informacje na pewno otrzymasz. MARYLKO! Na przekór losowi JESTEŚ WIELKA i nie poddaj się❤️ Ściskam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj KLER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zima zaatakowała znowu. Co gorsze mrozy przewidywane są do końca miesiąca. Mam jej dość, ale cóż z tego , moje zdanie się nie liczy. KLER! Ruszyłaś z kopyta , przeziębienie zostało w łóżku:), a Ty pełna optymizmu chwyciłaś za "bilans" ;) powodzenia... MARII ! Jak Ci minął dzień w pracy. Ponieważ zimno , to przymusowe siedzenie w ciepłych pomieszczeniach , a maluszki naładowane energią:D muszą być pod czujnym okiem PANI❤️ Jeżeli masz chwilkę wpadnij na wieczorną herbatę. DALIDA, LIVIA , ANULKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzieki za rady , przemyślę :) Za chwilę mam lekcję jazdy, jutro rano egzamin.C. powiedziała , że M. to tchórz Przykre - nie chciałam wciągać w to dzieci.Napiszę potem, na razie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- tak ....ruszyłam z kopyta :P , taka potrzeba chwili ale..... w Firmie , póki co, jesteśmy the best! :D wiesz, stare wygi wprawione i nikt nas na niczym (CHYBA!!!!) nie zagnie!:classic_cool:. Zawsze to adrenalina! Marii- trochę poczytałam.... ( w Twojej sprawie)... gdy mąż się nie stawi- rozprawa może być odroczona- powiedz i dlaczego to ma się tak ciągnąć!? A swoją drogą..... proszę wybacz ( piszę to tylko z własnych doświadczeń)... Ty kochałaś (kochasz?)... inaczej chyba było ze strony Twojego męża ( gdyby kochał- opamiętałby się).... nie miej w tej chwili żadnych skrupułów i WALCZ o swoje bez żadnych ugód! I coś Ci powiem....... ta PROZA, którą Tobie zarzucał ( chciał...no właśnie- czego?!) jego też dopadnie i co?.... zechce wszystko naprawić??- jak mu się zachce??! Pomyśl o Sobie i ... nie oglądaj się za Siebie! I druga sprawa- Twojej pracy! Miałaś umowę, zlecenie...jakiś papierek?- wszystko możesz zaskarżyć w Sądzie Pracy! Czasami tak BYWA, że niefart nawiedza nas falami... ale potrafimy zawalczyć o swoje! Pa Laseczki jeszcze ciągle do poduszki mój Kochanek to polopirynka i antybiotyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klaro! Umowę mam a kasę dostałyśmy wczoraj - 5 dni spóżnienia . Pozdrawiam wszystkie i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria39
Czesć dziewczyny! Stawiam kawkę .W chatce ciepło i bezpiecznie aż nie chce się wyjść::) Jadę na egzamin , pewnie i tak obleję.Nie mam z kim poćwiczyć jazdę a przez 2 miesiące wyszlam z wprawy. Życzę miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam 👄 Chatka otworem stoi. Zapachy się roznoszą aż poza nią. Kawa, herbata zioła , do wyboru. MARII! Super, ucieszyłam się. Za oknem mróz jak licho, mnie czekają zakupy. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Nie mów i nie myśl, że nie zdasz. Podejdź ze spokojem, nerwy zły doradca. Dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wpadam do Chatki na szybką kawkę, dziękuję 🌻 i zmykam.... Marii- trzymamy kciuki :classic_cool:- uwierz w siebie a tak w ogóle to ....kiedyś się uda. Glou 👄 już jesteś... dorzuć do ognia bo na dworze trochę mrozi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za oknem Chatki (tym, w które patrzę :P ) pada śnieżek i..... robi się ślicznie na "świecie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z okna mojej chatki tez piękny pejzaż. Mróz mniejszy , pada drobny śnieżek. Zabielił prawie wszystko. Jeżeli ma być zima niech będzie ze śniegiem. Nawet dobrze chodziło mi się po moim bazarku. Ludzi maleńko , towaru dużo. Kupiłam co trzeba i powrót do domu. NOOOOOO a w domu wiadomo:) taniec "chochoła" w kuchni i nie tylko:) Tak pomyślałam, że powinnam zadbać o gorącą herbatę na rozgrzanie organizmu dla tych Koleżanek pracujących i nie tylko. Więc kubasy gotowe herbata też:D Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ups:) znowu zablokowana poczta , myślę,że list dojdzie. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblałam - zgasł mi silnik na rękawie . :pani stworzyła zagrożenie dla ruchu- Wrócilam potem na pół dnia do pracy . Dam chyba spokój - może nie jest mi pisane jeżdzić . Dzięki dziewczyny za wsparcie . i za ogień Globusiku :) Gotuję obiad, s. nie ma, nie odbiera telefonu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Już dzisiaj nie decyduj i nie myśl o rezygnacji. Musisz ochłonąć. Mój kuzyn , młody chłopak zdał za 5 razem. Głowa do góry. Mimo tego,że kobiety jeżdżą samochodami WCALE NIE GORZEJ NIŻ MĘŻCZYŹNI to cały czas są bacznie obserwowane i wiemy ile to męskich komentarzy jest na ten temat. Mam wrażenie,że egzaminatorzy również poprzeczki stawiają wysoko bo to wiadomo .....BABA. Nie przejmuj się MARII jeszcze będziesz jeździć samochodem. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorkiem serdecznie witam WAS WSZYSTKIE !!!!!!!!! Ot, - niespodzianka !!!! Miałam dzisiaj bardzo trudny dzionek - ale o tym jutro. BARDZO SIĘ CIESZĘ ŻE JUŻ MAM INTERNET. I to jest naj..... a na dowód - co robię ?????? Natychmiast do naszej chatki z płonącą kozą pędzę :D :D Dzisiaj tylko przesyłam uściski i pozdrówka :) Spadam....... bo naprawdę padam na ryłko :D Do potem.... Ale fajnie, ale fajnie .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DZIEWCZYNY POWITAJMY LONIĘ HIP HIP HURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LONIU- WITAJ 🌻 no, no..... w końcu!!!!! Przecież to Tobie, Twojemu topikowi zawdzięczam to, że spotkałam tu WSPANIAŁE ...Laski :P. Ha, użyłam trochę "podstępu" ale.... o tym- potem.... albo lepiej NIE!!!! Najważniejsze, że mnie "przyjęły" :classic_cool: Potrzebowałam tego... takich rozmów "codziennych", taka proza życia... a jednak potrafi nie tylko wyciszyć emocje (Glou- wie coś na ten temat!) ale sprawia, że zwykły dzień daje nam radość. Kocham WAS! Pamiętasz co pisałaś..... "...Jak wszystkie topiki - być może i ten kiedyś zniknie. Jednak odczuwam potrzebę aby pisać i poznawać Wspaniałe, ciepłe i serdeczne kobiety , którym życie kroplomierzem dozowało szczęście. Zapraszam - jeśli masz ochotę porozmawiać o radościach, smutkach - o wszystkim - pisz. Będzie mi bardzo miło...." Jesienią będzie 3 lata....to dużo.... Witaj ponownie...zła kobieto :P, która opuściłaś...Czarownice! Marii- zdajesz te egzaminy w trudnych warunkach!....może poczekaj do wiosny...weź wtedy parę dodatkowych lekcji!! Teraz skoncentruj się na 24- lutego!!!! Walcz i.... WYGRAJ! :classic_cool: W Poznaniu wciąż pada.... mąż ogląda mecz....zdegustowany a ja...mam czas dla NAS :P Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski miało być :) albo lepiej :D albo :classic_cool:. bez podtekstów! Już Glou- najlepiej nas ocenia( ma nasze fotki), że jesteśmy Laski, Czarownice....NAJPIĘKNIEJSZE! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Nasypało śniegu ,Wszędzie biało i czysto.Stawiam kawę na stole, tulipany przekwitają trzeba kupić nowe. Witam Lonię i pędzę do pracy .Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! No to w chatce pełna obsada. Nasz topik to proza życia. Nasz topik odzwierciedla nasze życie. Ściany chatki słyszały wiele radości i smutku. Mamy w niej zapas ziół na różne dolegliwości i ratujemy się jak tylko możliwe. Jeśli trzeba korzystamy też z usług czarownic i wszystko razem daje taką atmosferę❤️ Zapaliłam kadzidełko , na stole śniadanko i kawa , zapraszam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Ty NASZA KWIACIARKO, powodzenia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja pukam do Chatki . Miła atmosfera, piękne zapachy i ciepło... ciepło pod każdym względem :) no i Przyjaciółki na "pogodę" i "niepogodę". Mnie dziś zasypało.... śnieżek piękny ale utrudnia dojazd do pracy- no tak, jak zwykle muszę trochę pomarudzić!:P Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×