Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Hej Laseczki wieje w dalszym ciągu....z naszego bloku część dachu zwiało- teraz naprawa! Byłam na kijkach...aż mi dziś dziwnie, bo nie mam sprzątania :D Marii- też zimowe buty popastowane, wypchane gazetami (moje długie). Dziś mam kilka prań i..........SPACER!!!! Miłego popołudnia 🌻 Livia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moj wnusio bierze kapiel - a ja się melduję w sobotni wieczór. Wszystko bardzo fajnie- tyylko ten czas tak szybko leci. Wy zajęte,bawet nie raczycie w Chcatce posiedzieć. Wpadłam na chwilę Wam się przypomnieć pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
nie myślimy o tym, w biegu spraw naszych, w kołowrocie zdarzeń. Gdy w jednej chwili, w ułamkach sekund... śmierć nam odbiera okruchy marzeń.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 W Chatce spokojnie i cicho. Zajęte swoimi sprawami nie pomyślałyśmy, że ona czeka ,że trzeba przepędzić zimę i otworzyć drzwi na oścież dla wiosny. Wymiotłam wszystkie kąty, usnute przez pajączka firanki przy trzepaniu rozsypały się... rozumię ... to były firanki zimowe. KOZA zwietrzyła nadchodzące ciepło , pognała na zieloną trawę, ale nie oddala się za bardzo, jest czujna gdyby co ogrzeje nas..... zawsze można na nią liczyć. Wyszorowana podłoga pachnie , na stole szydełkowa serweta , w dużym wazonie na podłodze różnej wielkości palmy❤️ MARYLKO! nasza Kwiaciarko podrzuć kwiaty na stół:D , LIVIO! kurczaczek też by się przydał. Zaczynamy wiosenne życie w Chatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna rocznica dzisiaj, a we mnie na przekór wiele radości i spokoju. Tak wygląda zycie. pozdrowienia na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Chyba przez ten wiatr nie miałam inernetu ! Brakowało mi was. Czeka mnie spotkanie mediacyjne - eks , ja i dzieci.Na prośbę eks córka podjęła się mediacji. Na razie pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO!! No przecież !!!! nie może być inaczej jak radośnie. Czy wnusio z radości nie "ugryzł" Cię ząbkami:D MARYLKO!!! MEDIACJE!!! to trzeba wysoko cenić. Jestem pewna,że są potrzebne z tym,że nie wszyscy potrafią usiąść do wspólnego stołu. Powodzenia. Moja "B" od wczoraj "tokuje" no i chyba ulegnę. Mimo chłodnego wiatru jedziemy do ......Cichocinka:D. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio ciesz się wnusiem. Niech napełni Cię radością :) Globusik zazdroszczę Ci i pani B. wyjazdu do Ciechocinka :) Pozdrówcie go ode mnie ! Miłego wypoczynku . Mediacje - jestem zmęczona. Eks obiecał , że będzie mi płacił co miesiąc pewną kwotę na utrzymanie dopóki nie sprzedam domu ale lepiej ,żebym nie sprzedawała. Czuję się manipulowana. Od jutra mam urlop z pracy do końca umowy .Zabieram się za porządki w domu. Muszę też na spokojnie przemyśleć wszystko. Tu nadal wieje wiatr a u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nam CZAS za szybko "leci"- to znaczy, że jest on miły i chcielibyśmy go zatrzymać.:) Widzę, że tak jest u Ciebie Livio- cieszę się razem z Tobą. Przecież właśnie o to chodzi aby nasze życie składało się z jak największej ilości TAKICH chwil. Marii- decyzja należy w każdym względzie do Ciebie. I cokolwiek postanowisz, pamiętaj tylko o jednym- to Ty jesteś NAJWAŻNIEJSZA! A tak nawiasem mówiąc- teraz to chyba tamta druga pani jest zazdrosna :P no w każdym razie...Ty ciągle, mimo rozwodu, JESTEŚ, w życiu byłego męża. Myślę, że to jej się nie za bardzo podoba! No ale cóż- to wyłącznie jej problem. Tak, u mnie znów wieje.... rano wiatr ucichł ale było zimno. Teraz jakby trochę cieplej ale w kominku wiatr buszuje :D a i za oknem drzewa się gną pod jego naporem. Buziaki i miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz.... mówicie "wZyciu pięknesą tylko chwile"..... poooooojechali! maluszek.mój Wnusio...echy..i achy.. naj...naj...naj... Marii - a w Twoim zyciu emocji co niemiara,masz kobieto o czym mysleć....daj sobie czas.spotkało cię wszystko jednocześnie - i wyfrunięcie dzieci z gniazda,no i "Orzeł" tez gdzieś odleciał. Gniazdo - posiedż w nim i spokojniutko pomyśl o MASZ NAD CZYM. Twoja sytuacja poniekąd wymaga "ucieczki" - spróbuj,masz urlop,może masz kogoś bliskiego z rodziny,życzliwego lub ze znajomych - wyjedż na jakiś czas. Przydałby Ci się Ciechocinek. Klara - ja też zazdroszczę naszej Globusikowej pani B, Glbus - to zdrowa zazdrość - bez zawiści:D pozdrawiam na dobrą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:)Dzięki za wsparcie. Livio od dłuższego czasu myślę o wyjeżdzie , żeby oderwać się od kłopotów i pomyśleć o czymś innym. Pewnie gdybyśmy przedtem nie byli dobrą rodziną , niemożliwe byłoby takie spotkanie Dobranoc❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> (_)> {_}> \_/>\_/> (_)> {_}> \_/>\_/>\_/> (_)> {_}> \_/> Kawa, herbata, ziółka- w Chatce pachnie, lekki wietrzyk kołysze czystymi firankami, biały obrus na stole, za onem soczysta zieleń- wstawać śpiochy Miłego dnia Czarownice 🌻, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo moje Koleżanki. Jestem w naszej ślicznej,urokliwej Chatce.Lśni w niej wszystko,Globus ale się napracowałaś. Przede wszystkim kawa - zrobiona,czeka na Was. Emocje u mnie powoli opadają,posiedzę i poczekam na Was. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kochanieńkie:D Kawa , oj potrzebna mi kawa....pićć:D Dziewczyny , moja Kochana "B" ustąpiła , Ciechocinek odłożyłyśmy na późniejszy czas, było chłodno i uciążliwy wiatr. Zaliczyłyśmy kino i popołudniową kawę. Mały spacerek tyż. A DZISIAJ WSPÓLNY WYPAD DO FRYZJERA, "B" ma wolny dzień. LIVIO! Na miłe chwile zawsze mamy za mało czasu:) wyściskanie Wnusia na jakiś czas Ci wystarczy:)❤️ MARYLKO! Na tak poważne sprawy potrzeba bardzo dużo czasu do przemyślenia. Postąpisz tak jak uznasz za stosowne❤️ Dzisiejsza wizyta u chirurga psuje mi humor, ale pogodzę jedno z drugim. Do zobaczenia wieczorem. Dziewczyny pamiętajcie o kurczaczku i kwiatkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstuję się kawką .Dziś kupię kwiatki na stół.:) Zadzwonię do szefowej kiedy wypłata? !0 tego było wczoraj .Przykro jak trzeba się upominać o swoje. Globusik :) Trzymam kciuki , może nie będzie tak żle u chirurga. Zostało mi 5 okien do mycia a tu znowu pada:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO!!! Jesteś kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepło na dworze ale pada.Dostałam część wypłaty po resztę mam przyjść za dwa dni. Dziadowanie o swoje, no to w maju szefowa zapomni , że należy mi się wypłata za 18 dni kwietnia.:D Globusik jak fryzura ? Pan Globus pochwalił? Loniu jak się czujesz ? ❤️ Jesteśmy myślami z Tobą . Anulko dawno się nie odzywałaś 🌻 Dalido co u Ciebie .Wiem , że jesteś zapracowana ale odezwij się :) Acha kwiatki kupione ! Czerwone tulipany. Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII !!! Fryzurka nowa , wiosenna.Pana Globusa jeszcze nie ma w domu więc jaka będzie reakcja nie wiem:D Oczywiście nie omieszkał rano nas "upomnieć" ...no wiadomo idą obie to się będzie działo!!!! Oj działo się działo:D przyszłam padnięta. Wyobraź Sobie,że w czwartek następna wizyta u chirurga:(, ja widzę,że noga się goi ,a lekarz uparty twierdzi,że za mało. U mnie troszeczkę padało i po deszczu się ociepliło. Wiesz Marylko , chyba dobrze,że nie przedłużyłaś umowy. Pracując liczymy na zarobione pieniądze. Wypłata w ratach albo wcale, jak to możliwe??? Pracować na kogoś za ...NIC....jest nie możliwe. Wierze,że z czasem coś się pojawi nowego za wynagrodzenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przez okna do Chatki zagląda słoneczko.Na rozpoczęcie dnia codzienne napoje, kawa , herbata i mleko:D czekają na mieszkańców. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wierszykiem. Podobno wierszyki powodują,że dzień zapowiada się na dobry") "Uśmiech z rana działa jak łyk szampana, mile słówko poprawia zdrówko, więc nie żałuję Wam tych dobroci, niech ten dzień milo WAS zaskoczy" A dzionek zapowiada się na cieplutki.wczoraj tez taki był. Miałam miłe zajęcie,sasiad dał mi parę krzewów - szukałam dla nich miejsca,zasadzilam wbrew swojemu M,który zawsze..ale to zawsze musi mnie skrytykować. Dopiero kiedy to wszystko się zazielenia i kwitnie,ogród staje się azylem - widzę u niego zadowolenie:D Dzisiaj ciąg dalszy pracy na roli,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniłyście dzisiaj o czymś?? Może fajnym? Bo mnie po lbie takie byle coś latało., w stylu "zabili go i uciekł.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Czestuję się kawką , czytam wierszyk. Patrzę na tulipany - milutko w naszej chatce.Potem do roboty , następne okna :) Miłego dnia❤️ Chociaż kusi mnie praca w ogrodzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po raz drugi. Dzień zapowiada się piękny🌻 LIVIO! Kiedyś dałaś mi dobra radę ...nie analizuj snów i bardzo do tego się stosuję. Mam je czasami wręcz prorocze , chce szybko wywalić je z pamięci bo ...co ma być to będzie. MARII ! Ja mam dzisiaj kolegę ..lenia... jestem strażakiem"D. Syzyfy jak zawsze są pod ręką:). Dzięki za kwiatuszki. LIVIO! Jak pokrzywy , czy rosną. Wczoraj "B" nakarmiła mnie jajkiem faszerowanym pokrzywami:) OOOOO MATKO! co ja się z nią mam:) Dobrego dnia i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć taką koleżankę , która rozwesela :) Gotuję bigos już na święta i zastanawiam się co upiec- babę gotowaną i murzynka ale sernik też lubię. Kto to zje potem ? Na razie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - weż od swojej B przepis i mi podaj.Jest pełno u mnie młodych pięknych pokrzywek,tyle,że nie potrafię zrobić z nich żadnych surówek.Boję się,że poparzą mi gębę :D:D Jak ona sobie z tym radzi?Czy je sparza w goracej wodzie? Ja to tylko na jutro rano przyrządzę Wam z nich herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii - sernik lubię - jeść,nigdy jakoś sama nie robiłam,jeżeli to na zimno. A kto zje? przyniesiesz do klubu jak zostanie. a ja tym razem po wizycie S.z rodziną - jakbym już święta miała za sobą,wcale o nich nie myślę. Przyjedzie C.a zamówiła sobie na święta gołąbki:) Może będzie też moja ST. była teraz u nas w czasie wizyty miłych gości.Nooo Globusik.Ona to potrafi sny opowiadać, toooooo u nich rodzinne.Mieliśmy więc ostatnio co słuchać.:D W rodzinie mojego M,dzień rozpoczynał się zawsze od tego o czym się snilo. I to dokładie,z całymi makabrycznymi szczegółami...brrrr,na koniec zawsze był morał - "uważajcie,bo może u Was coś się stać".. nigdy nie bylo,że u mnie....... no i się działo. Ja o tych snach - na wesolo,nie chciałam wzbudzać niepotrzebnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×