Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witam koleżanki! Coś czuję,że cięęęęęężko się wstaje dzisiejszego poranka, więc wołam DOŚĆ!!!!!!!! kawa , kawa , kawa\_/? oczywiście zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Poproszę kawę .Na dworze słońce , mróz i śnieg. Nie mogę się dziś pozbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
- Jeśli chcesz wiedzieć naprawdę kim jesteś, nie patrz w lustro, ono pokaże tylko twoje ciało. Patrz na wyraz twarzy człowieka, który z tobą rozmawia. Wtedy ujrzysz swoje wnętrze, i to kim naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Do bani z tą zmianą czasu :O Z niczym nie mogę się ogarnąć, ogólnie jakiś marazm ogarnął mnie totalnie ! Na dodatek pogoda durnowata . Raz świeci, raz burasek za oknami :) Dziewczyny - NIC mi się nie chce ! Dopadł mnie chyba syndrom przesilenia. Ciągle sobie powtarzam - jak mantrę - ogarnij się babo ! :D I na tym się kończy :D Mam nadzieje, że z Wami jest lepiej, no i trzymacie pauera :D Każdej odrobinę radości życzę ...... i czego tam chcecie :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou 🌻- piękną prawdę napisałaś- ŚLICZNIE 👄 i oby to zawsze było pozytywne dla nas :) U mnie dziś zimno, wiatr i świeci słońce. Ale... co tam, przynieśliśmy dziś z mężem do domu trochę WIOSNY! Byliśmy z piesem na dłuższym spacerze w lesie nad stawami i zerwaliśmy...... bazie 🌻. Wyrzuciłam( spaliłam- bo wyrzucić na dwór do śmieci nie można:P ) wszystkie suszki bo one w domu są nie dobre w/g feng shui - zawsze to wiedziałam ale suszki też mi się podobają:( Dziwne to trochę, że wczoraj była 12.00 a dziś, teraz 13.00 no cóż, do wszystkiego można przywyknąć.:) Idę kończyć gotować obiadek...miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój pociąg z naszą Chatką zatrzymał się na mojej stacji. Dziękuję Wam bardzo za miłą jazdę przez tak długi czas......... Czas wysiąść..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio , nie rozumiem ! Czy ty żegnasz się z nami ,,, Czymś Cię uraziłyśmy ? Napisz o co chodzi . Jestem po rozmowie ze starszym s.- mam sprzedać dom , jak znajdę kupca to oni się wyprowadzą. Mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ten dzień, choć zaczął się mroźnie, będzie miły dla ns wszystkich 🌻 Rozumiem WIOSNA, zmiana w przyrodzie na świecie, ale to wcale nie znaczy aby robić jakieś REWOLUCJE zaraz Livia- ja nie przyjmuję do wiadomości wcale, wcale!!!! tego, co napisałaś. To tylko przesilenie wiosenne.... to ono u Ciebie wywołuje takie dziwne myślenie. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, zresztą dotyczy to nas wszystkie tu, im człowiek starszy tym gorzej przechodzi je ( to przesilenie) a tym bardziej kobieta. Zatem- pztywołuje Cię do porządku i rozsądku :classic_cool: Marii- żadne tam sprzedawanie domu..... I co ???? kupisz sobie mieszkanie w bloku a pieniądze podzielisz między dzieci???? Przeciesz to całe Twoje życie. Tu "zapuściłaś" korzenie, masz znajomych, swoje miejsce na Ziemi. Zmiana w Twojej sytuacji, gdy jeszcze emocje nie opadły, gdy właściwie nie masz pomysłu na życie (jeszcze!) nie byłaby wskazana. Myślę, że byłoby to tylko ze szkodą dla Ciebie. A przeszłaś wiele, bardzo wiele.... daj sobie czas- bez radykalnych zmian. Pamiętaj zawsze, że to TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA! Myślę, że Glou, Lonia mnie poprą w tym, zarówno jeśli chodzi o Livię jak i Marii. Buziaki 👄, ❤️, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie tutaj piszące :) Napisze co myślę..... Drogie dziewczyny : GLOBUS i LIVIA. Bardzo Was obie cenie i jest mi smutno ponieważ wystarczył jeden durny wpis jakiejś tam ...... abyście obie zrezygnowały z naszej wirtualnej, a myślę że nie tylko ----- PRZYJAŹNI !!!! Obie doskonale wiecie jakie ja miałam przeboje tutaj na tym topiku. Pamiętacie ????? Jednak zdecydowanie bardziej ceniłam sobie NASZĄ znajomość i dlatego nie przejmowałam się durnymi wpisami i obrażaniem mnie. Szmat czasu jesteśmy tutaj razem - bywało jak w życiu...... raz wesoło , a raz smutno..... Nie będę Was namawiać do bycia z nami......... tylko myślałam że jestem dla Was ważna i że kiedy mam pod górkę , to mogę do Was jak w dym..... Bardzo jest mi smutno, bardzo. Gorąco Was obie pozdrawiam i będę czekać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria - ten Twój eks to faktycznie padalec !!! Owinął sobie wokół palca obu synów - tak nimi kręci aby Tobie dowalić !!! Moja rada jest jedna. Koniecznie idź do prawnika - przedstaw sytuację, bo cosik mi się zdaje że tak jak Klara napisała , ...... obudzisz się goła i wesoła !!!! A druga - odłóż sentymenty na bok. To co było już nie wróci ..... musisz zadbać o swoją starość. Strasznie mnie zdziwiło ultimatum co do sprzedaży domu ?????? Jakim prawem Ty masz obowiązek realizować czyjeś widzimisię !!!! Sorry - może nie potrzebie tak piszę ... ale szlak mnie trafił jak przeczytałam.... Jednemu nie musi płacić .... bo koniec z nauką .... drugiemu Ty masz zapewnić mieszkanie....... bo eks na dorobku !!!! Maria - broń się dziewczyno! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - mieszkam na terenie gdzie bazi pełno :D ale w moim wazonie nie stoją !!! Taka jestem ostatnio leniwa :D Fakt, jakoś pogoda nie zachęca do spacerowania , a i takiej drugiej duszyczki do towarzystwa nie mam co by ze mną w pola chodziła. Tego bardzo mi brak ! Jeszcze troszkę - może się coś zmieni . Pozdrawiam i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia A ja tak się cieszyłam na dzisiejszy dzień i to, że będę mogła Wam napisać........... o takiej mojej małej-wielkiej radości. a tak, to i moja radość już nie jest tak wielka:( , że właśnie dziś, po południu zaczynamy z mężem godzinkę spacerku z "kijkami" - nordic walking. Dziś przyszła przesyłka z allegro- mąż zmontował kijki i koło17-tej ..RUSZAMY! W takim razie.... moje pierwsze "chodzenie" dedykuje Wam, z nadzieją, że potraficie być "ponad to" co ktoś niesłusznie pisze. Do tego wierze, ze niesforna Claudia:P, w sumie wcale nie chciała Was obrazić!!!! Mam Wodnika w domu, bywa bestia złośliwa ale.... gdzieś tam glęboko bije mu serce.... U niektórych słowa pierwsze niż myśli! Glou i Livia- dalej wsiadajcie na miotły i szybciutko tu do NAS!!!!! 👄 Lonia- jesteś KOCHANA ❤️,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia- no to jesteś jeszcze bardziej KOCHANA 👄 i niech .... TO COŚ :P jak najszybciej się zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpisałam się i mi uciekło buuuuuuuuuuuuuuuuuuu Kochane nie dajcie sie nikomu i nie wchodżcie w żadne układy, nawet z dziećmi - wyjdziecie jak zabłockie na mydle - twardo i konsekwentnie- zobaczycie że to fajne uczucie robić w końcu coś tylko dla siebie - och.....A Oni i tak ,będą sie musieli z tym pogodzić i zobaczycie jak będą Was w końcu kochać🌼 KOCHANE POZDRAWIAM I LECE DO WANIENKI NA CIEPŁA KĄPIEL ,BO PADAM NA BUŻKE PO 22 GODZ W PRACY I MARZY MI SIE ŁÓŻECZKO - KOCHAM WAS I FAJNIE ŻE JESTEŚCIE🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje fajne babeczki! Zimno u mnie bardzo.W pracy bezruch.Nerwy mnie biorą,niech już przyjdzie wiosna.Może się coś wtedy ruszy.Ponarzekałam i mi lżej. W sobotę graliśmy u mnie w karty i wyobrażcie sobie,że pierwszy raz wygrałam.Cieszyłam się jak dziecko z nowej zabawki.Fajnie. Loniu ja też nie mogę się ogarnąć z tą zmianą czasu.Też chyba przesilenie mnie dopadło.Tylko mnie coś za długo trzyma.Podoba mi się to Twoje"ogarnij się babo".Teraz tak sobie będę sobie powtarzać. Klaro,zazdroszczę Ci tych spacerków z pieskiem.Tak bym chciała mieć znowu swoją Dorunię.Była taka mądra,śliczna i kochana.Już tyle czasu minęło a ja ciągle o niej myślę.Cóż jest w tej chwili w lepszym świecie i biega po zielonych łąkach.Śmieje się tak pięknie jak tylko Ona to potrafiła. Livio,faktycznie ten Twój wpis z niedzieli jakoś tak brzmi jak pożegnanie.Nawet tak nie myśl,żle by mi było bez Ciebie.Ja mało piszę ale naprawdę codziennie zaglądam do Chatki i jestem na bieżąco. Mario,wiem jak przykro jest myśleć o sprzedaży domu ale w pewnych sytuacjach to nie jestgłupie.Przeżyłam coś takiego i wydawało mi się to straszne a w tej chwili już mnie to nie boli. Niestety po rozwodzie jes także podział dorobku.Cóż takie jest życie.Tutaj mam jednak inne zdanie jak Klara.Trudno ale tak naprawdę myślę.Koniecznie idż do jakiegoś prawnika,specjalizującego się w tego typu sprawach. Loniu,nie wiem o co chodzi.Chyba coś jednak przeoczyłam. Klaro,jak spacer z kijkami? Dalido,pozdrawiam serdecznie.Cieszę się,że Ci się układa.Trzymam kciuki żeby było tak zawsze. Globusiku i Livio proszę Was wracajcie do Chatki. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i WIDZICIE!:D Laski się odezwały...choć raczej czytają niż piszą!!! Glou, Livia- tak myślę, że mądry zawsze ustępuje..... i chodzi mi tu , nie o człowieka a o sytuację! Prosiłam Was- chyba dosyć gorliwie i z całego serca a teraz... decyzja WASZA! Co do moich "kijków".... tak po prawdzie to za bardzo ( w tej atmosferze) nie chce mi się pisać :O No ok. - spacer godzinny... i wcale to nie jest tak łatwo!!! Przez jakieś 15 minut musiałam się uczyć...lewa noga- prawa ręka (mąż miał ubaw- widać, że nie byłam w wojsku :D ) Ale potem...... to on mnie nie mógł dogonić- chyba lepiej pojęłam na czym polega nordic.... a w pewnym momencie można się poczuć jak w jeździe na nartach.... hm... tzn... to "chodzenie" przechodzi jakby w pół-bieg.... no nie- może raczej bardzo szybkie chodzenie. Jednym słowem- trzeba spróbować! Ja jestem pełna entuzjazmu!!!! :classic_cool: A Ty Marii, czemu ani słowa nie napisałaś???? Dziewczyny- to mi wygląda na jakąś konfederację- przykro mi..... i wiecie co, ja nie potrafiłabym być taka TWARDA! I to wcale nie komplement....... "szczęśliwe chwile, to motyle" :O Dobrej nocy 👄,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mimo wszystko czekam na Was razem z kawą, baziami i żółtymi forsycjami w wazonie na stole- kominek rozpalony bo na dworze trochę mrozik rano- jest ciepło, choć trochę brak tego innego, prawdziwego ciepła... \_/> \_/> \_/> \_/>\_/>\_/> \_/> \_/> \_/>\_/> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć! Zapraszam na kawę dziewczyny.Wierzę za jakiś czas będzie dobrze. Rady wzięłam sobie do serca i przemyślę. Temat Claudii 41 czy42 pomijam.Chce się bawić w złośliwości to niech poszuka topik , który jej odpowiada. Pozdrawiam serdecznie resztę dziewcząt. Livio weż czarodziejską miotłę - pozamiatamy :) Globusik:) Doro:) Anula:) dawno nie zaglądałaś:) Dalido:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam taką pustkę w łepetynie, że nie wiem co napisać :D Czekam cierpliwie na słońce - jedynie ono jest w stanie mnie rozruszać. Jutro znowu jadę do wracza - i to z samego rańca :O Moje drogi po zimie wyglądają jak ser szwajcarski - no i znowu trzeba będzie tańczyć autkiem, na ile pozwolą warunki ! Klara - ja mam wszczepioną sztuczną tętnicę aortalno-dwuudową . Powodem było całkowite zamknięcie światła obu tętnic , a chodzenie sprawiało mi ogromny ból i niedokrwienie. Wszystko byłoby fajnie gdyby ta operacja polepszyła moją sytuację - ale okazało się , że podczas jej robienie przecięto mi nerwy czuciowe w obu udach - efekt nie mam od tamtej pory czucia w obu udach. Totalnie drętwe ciało. Minęło zaledwie dwa lata - a ja z powrotem mam to co miałam :O Łażę , ale to nie jest chodzenie energiczne , takie jak z kijkami. Bardzo bym chciała - ale ten temat już nie dla mnie :D Prowadząc autko dłużej niż 40 minut muszę się zatrzymać, rozmasować nogi, troszkę potupać - aż poczuję, że zdrętwienie stopy mija. Wiecie - nie przyznaję się lekarzom że prowadzę - bo znając przepisy w mojej sytuacji otrzymałabym zakaz :D No, a tutaj bez autka byłabym uziemiona na amen !!! Cudownie , że zaczęliście oboje chodzić - samo zdrowie i jeszcze sylwetkę się poprawia i nadwagę traci :D :D Dora - cieszę się, że się odezwałaś. Gratuluję WYGRANEJ :D Odejście takiej wiernoty jak kochana psinka - jest nie do zastąpienia ! Dlatego nie rozumiem tych, którzy tak wrednie traktują zwierzęta. Napisz co porabiasz , a może też z kijkami chodzisz ? Pozdrawiam cieplutko ❤️ Dalida - szalona kobieto :D Zwolnij troszkę , odpocznij , :D Też bardzo Cię lubię i bardzo czekam na Twoje wpisy. Maria - jak tam z pracą ? Zobaczysz, wszystko pomalutku poukłada się i na Twojej buzi zagości uśmiech. Czas pędzi do przodu jak szalony - czasami tylko jego potrzeba , aby sprawy poukładały się tak jak tego sobie życzymy. Ale do prawnika idź koniecznie. Globus i Livia - pozdrawiam i przesyłam 👄 ..... ❤️......🌻 Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem :) Loniu pracuję tylko dp połowy kwietnia .Szefowa traktuje mnie jak powietrze, wisi mi jeszcze 200 zł - myślę , że umowy nie przedłuży.Będzie czas na umycie okien:D Klaro maszeruj - to zdrowo. Mam zamiar wyciągnąć rower- muszę go przejrzeć po zimie. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciłam z pracy,wrzuciłam coś na ząb,rozsiadłam się wygodnie na kanapie i udałam się z wizytą do Chatki.Pozdrowionka dla Was wszystkich.Livio,Globusiku myślę że wpadłyście na chwilę.Ściskam Was mocno,buziaczki. Loniu,trzymaj się.Niestety musisz z tym żyć.Zawsze mówię,że ja chcę do Leśnej Góry.Tam miałabym do lekarzy zaufanie.No ale cóż-samo życie.Jesteśmy na straconych pozycjach. Trzymam za Ciebie kciuki,żebyś czuła się jak najlepiej.Z kijkami nie chodzę.Wracam z pracy i jestemjuż tak zmęczona,że nic mi się nie chce. Trzymam kciuki Mario za Ciebie.Potrzeba dużo czasu żeby wszystko się poukładało u Ciebie.Ale będzie dobrze. Klaro,Dalido-pozdrawiam . Miłego wieczoru wszystkim.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzionek zleciał :D Nie pochwalę się, że cosik zrobiłam - pogoda u mnie paskudna, nie pozwala nawet na posiedzenie na ławeczce. A do roboty w chałupie nie mam już nerwa :D Im bliżej moich kochanych robót ogrodowych , tym bardziej nie mogę się doczekać kiedy będę mogła rozwinąć skrzydła i zaszaleć :D Jutro chcę posiać nasionka czerwonej papryki - bardzo ją lubię, taką konserwową we własnym wykonaniu. Ta ze sklepów ma za dużo octu i do tego prawie sama skóra. Mam nadzieję , że mi się uda. Drugi temat to ogórki. Też chcę wysiać wcześniej kilka ziaren i mieć takie do bieżącego użytku. Wszystkie róże mi wymarzły, a były naprawdę piękne - muszę kupić nowe sadzonki i nasadzić. Dora - wierzę , że jesteś zmęczona po pracy. Tym bardziej się cieszę, że chociaż kilka słów napiszesz. Wiem , czasami się już nie chce i najchętniej błogie lenistwo nas ogarnia. A jak to w domku , zawsze coś tam do zrobienia jest :D Mario - masz duży dom, masz wykształcenie niezbędne do założenia własnego mini przedszkola. Teraz jest zielona furtka na takie przedsięwzięcia , a jeszcze forsę z Unii byś dostała na własną działalność. Pomyśl - może warto zająć się takim malutkim biznesikiem. Gdybym ja miała wykształcenie w tym kierunku - poszłabym jak burza . Klara - pewnikiem na super spacerze :D Tak trzymaj !!! Napisz jak tam bóle stawów już są, czy jeszcze nie. Tak słyszałam, że jeśli chodzi się zgodnie z zaleceniami to mocno bolą nogi. Życzę dobrej nocy i spadam pod prysznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Piję kawę , w towarzystwie lepiej smakuje ! Pogoda ponura , przez tą zmianę czasu kiepsko śpię . Kózko ciekawa jestem rozwiązania Twoich zagadek :) Czy te , które podała Globusik były trafne? Na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×