Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Witaj domku i wszyscy w domku! Stawiam pytanie czy pijemy dzisiaj kawę????? może zrobimy przerwę i będzie tylko herbata:) Dzień zapowiada się słoneczny. O dziwo chyba już zaakceptowałam zmianę czasu rano wstaję bez większych problemów. Po porannej naradzie ustalono co następuje: ja obolała będę się snuła po domku, a rodzaj męski ....jeden buszował w nocy więc idzie spać, drugi zabiera się za porządki w garażu:) Dobrze było by "plana " zrealizować:D KOZA! Czekam na morał. Jak widać w życiu wszystko zdarzyć się może. Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Kwiecień" Ledwo pierwsze i nieśmiałe kwiatki z sobą niesie a już - widzisz samochwałę! - - dumnie kwiatem zwie się. Ale może i ma rację, bo w pustym bezkwieciu on najpierwszy wczesny fiolet sasanek rozniecił, on przylaszczki deszczem poi, słońcem opromienia, więc ma chyba pełne prawo do swego imienia. Dużo łatwiej by mu było w ciepłej porze letniej, kiedy kwiatów mnóstwo wokół nazywać się kwietniem! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj !!! 6 ROCZNICA ŚMIERCI JANA PAWŁA II już 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gkobusik! Ten czas straszliwie szybko leci. To już tyle lat. dzięki za herbatkę - widzę juz mlode pokrzywy,niedługo z nich zaparzę napój. w Chatce tak cichutko,patrzę przez okienko na Panią Wiosnę. u mnie na razie też pochmurno,ale cieplo,słyszę z oddali pianie koguta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Częstuję się kawkę - zaspałam dzisiaj i bez nij nie dam rady:) Pochmurno na dworze ale krokusy kwitną .W domu zakwitły znowu kaktusy bożonarodzeniowe; biały i czerwony , do tego amarylis i begonia.Coś się przyrodzie poplątało:)Pewnie jaka pani takie kwiaty :) Piękny wiersz Globusiku:) A gdzie nasza Poetka? Dla niej i dla wszystkich Pań wysyłam słoneczko . Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://id.joe.pl/sub_images/pictures/e2f6d8df3e65f6d8731657a3a5c1c59d_th2.gif SERDECZNIE POZDRAWIAM Do Miłego Kochane wieczorka. U nas wilgotno i po deszczu, ale ciepło. A te klimaty baśniowe bardzo lubie - lubie bajki animowane i w ogóle bajki. Te 6 lat zleciało bardzo szybko- pamiętam każdy moment w tym dniu. Wieczorkiem wpadne i po pisze troche więcej. A teraz pozdrawiam i miłego dnia.🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARII ! No własnie jaka gospodyni takie kwiaty, gospodyni Ok dlatego kwitną kwiaty:) LIVIO! Bardzo lubię takie klimaty , dziękuję. Gdzie Ty znajdujesz takie teledyski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA ! Zderzyłyśmy się w drzwiach. Ja wieczorem oglądam walkę Włodarczyka , myślę ,że też nie przepuścisz:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzycie do Chatki wieczorkiem - odbył się KONCERT ZYCZEŃ,ŻYCZEN NAJLEPSZYCH DLA WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie południe Livio- to mąż mi wczoraj po trzeciej w nocy zrobił "dowcip"- musiałam go wieść na ostry dyżur do szpitala. Oczywiście zaraz się nim zajęli ale badania i kosultacje odwlekały się tak w czasie, że dopiero koło 10-tej byłam w domu. Jak to facet- panikarz :P musiałam być przy nim i go "trzymać za rączkę"! Po wszystkich badaniach okazało się, że jest ok ( nerwus, nadpobudliwy z nadciśnieniem) i wieczorem odebrałam go ze szpitala. Pisałam,że zieloooooooooono- no.... bez przesady.... świerki i sosny w lesie cały czas są zielone :D trawa może rzeczywiście trochę się zazieleniła ale na drzewach pączki ... ledwo je widać. No i widziałam znów koziłka "bigamistę":D- z dwoma sarenkami. Wy odpoczywacie dziś w domu a ja jestem w pracy :O- odpracowujemy wolne po Trzech Królach ( albo przed??/:D). Postanowiłam sobie dziś zrobić przyjemność ( sobota w pracy, trochę na luzie, zresztą część wzięła urlop)przyszłam do pracy z............kijkami (na sportowo). Wstałam chyba dziś najwcześniej z Was, bo o 5.10. Maszerowałam 40 minut (samochodem jadę 7 min) ale było przyjemnie.... mały ruch, powietrze świeże po nocnym deszczyku, nawet ptaki było słychać. Wracam oczywiście też na piechotę z plecakiem na plecach :D Laski, nie wiem jak Wy ale ja każdego roku ( od 6 lat) 2 kwietnia o 21.37, zapalam w oknie świecę.... zawsze mam ten dziwny ścisk w gardle i "szklane" oczy....... Jak dziś pamiętam 16 pażdziernika 1978, kiedy w małym radyjku ( stacja Wolna Europa) na stancji ( urządzałyśmy się z koleżanką i przygotowywałyśmy się do dalszej edukacji :D ) usłyszałam po 19-tej, że Polak został papieżem..... nie mogłam uwierzyć!!!!!!! Potem tyle pięknych chwil i niezapomnianych emocji nam dostarczył, może sprawił, że choć odrobinę staliśmy się lepsi.......... To Jego ulubiona pieśń http://www.youtube.com/watch?v=EsiW4c0opUI Miłego dnia Dziewczyny 👄 Livio Marii- nie wiem, o co chodzi... ale z tego, co pisze Livia, mogę się domyślać :)- jestem ZA- chwytaj piękne chwile i....... bądź ........ rozwaźna i romatyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarciu - wbiegłaś na tych kijkach w trakcie nadawania KONCERTU zYCZEŃ :D fajnie,że się znalazłas.Twój M nerwicowiec? mam w tym temacie wielkie doświadczenie - niestety, jakby co - pociągnę KONCERT dalej ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Livio za piosenkę ") Bardzo ją lubię . Zresztą podobał mi się cały koncert - fajna niespodzianka. Życzę Tobie dużo słońca tej wiosny i ❤️ dla Ciebie za Życzenia i super pomysł. Filmik o kozach świetny ! Miłego wieczora Kobietki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie wszystkie dziewczyny. Livio dzięki za życzenia.Super!!!!!Babcia fantastyczna! Teraz dla Ciebie: Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata. Dla Ciebie ciepło słonecznego lata. Dla Ciebie gwiazdki,co błyszczą na niebie. DLA Ciebie nutki w ptaszków śpiewie. Dla Ciebie kwiatki kolorowe i marzenia deserowe... Dla Ciebie wszystko,czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. http://www.youtube.com/watch?v=oLeEWAuJ99s Co by :D piosenki nie porwało w eter wkleiłam ją na początku. Dlaczego ta???? wyjaśnię za chwilkę. A TERAZ WZDYCHAM DO LIVII :) Moja droga wiedziałam,że jesteś "strażakiem" mnie też nauczyłaś tego zawodu:D , ale skrzętnie skrywałaś , że jesteś DIDŻEJKĄ:) i co ładnie to tak:) pięknie poprowadziłaś koncert życzeń , za piosenkę dziękuję bardzo. Dużo słuchałam muzyki przez komputer. Odnalazłam P. Reginę Pisarek , może pamiętasz Ją i silny głos , a szczególnie podoba mi się w piosence ... Nie warto było... , wkleiłam ją na początku. U mnie rodzaj męski zdał egzamin:D , jeden się wyspał , drugi tak wypucował samochód ,że pytałam,czy nie zrobił dziury w karoserii:D bo ma on /samochód/ tyle lat co ja , mocniej przyciśniesz i się sypie:D. DALIDA! wieczorem zasiadam przed telewizor ....walka Włodarczyka.... liczę,że wygra. Spokojnej nocy i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORAŁ do :"WIERNOŚCI PRZED ŚLUBEM " pamiętacie Panie o czym mowa? "ZAWSZE TRZYMAJ PREZERWATYWY W SAMOCHODZIE" Podziękowania za wiosenne życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koza!!! a' propos prezerwatyw:P :D w ubiegłym roku na wakacjach- u mojej mamy- mąż czyścił DOKŁADNIE samochód i.....w bagażniku pod wykładziną, znalazł....prezerwatywy!!!!!:P ROZMOWA- ze mną...że to ja jeżdżę częściej samochodem...skąd...prezerwatywy!!!!!!!!!!!!!!!! Jej!!!! na szczęście.... prezerwatywy były sprzed terminu, kiedy my kupiliśmy naszego SAMOCHODA!!!!!!!!!:P, :D Livia- KOZY...... w zyciu nie wiedziałam, że to takie "aparatki"- jak się boją to udają "nieboszczyka"!!! No tak!!!! Całe życie człowiek się UCZY!!!!!! Na razie! Lonia!- co z Tobą!- Tu Livia- DAROWAŁA nam taki KONCERT ŻYCZEŃ!- odezwij się!!! Mam nadzieję, że jeszcze dziś się z Wami "spotkam"! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na śniadanko zjadłam twarożek ze szczypiorkiem i słodką mieloną papryką następnie herbatka. Co najlepsze:) znaczy się :) kawę pije teraz. Słońce, słońce, słońce zapowiada ładny dzień. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOOOOO MATKO! LIVIO ! co tez Ty napisałaś!! ... ja tylko z siebie nie jestem zadowolona😭. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×