Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Klara, nie myśl że Ci się upiecze, otworzyłaś stronkę to stawiaj nam coś dobrego , co Dziewczyny od razu na nogi postawi. A jutro życzę sobie śniadanko od pierwszej która się tu pojawi, a co po fajnej nocy należy mi się. ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zaskoczyłaś prawie przestraszyłaś dgybym w duchy wierzyła ;) hi, hi:D i widzisz jak wesolo możemy zrobić, wprost szaloną atmosferkę topikową, u mnie duży las weżmiemy kocurki i piesy i w las poganiamy się z nimi tak dla zdrowotności. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są borowiki i kurki i na pewno nie byłaś na nocnym zbieraniu grzybów, chętnie Cię wezmę a wrocimy rankiem.Weżmiesz tylko ze sobą sól abyś mogła zwierzęciu leśnym jak spotkasz soli na ogon nasypać i przyciągnąć do grila. No śpij Klaruś i niech Ci się przyśni ten niedżwiedż z solą na ogonie. kolorowych snów💤 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Au mnie wiatr, deszcz przestał padać ale...... pogoda w sam raz dla Czarownic!!!!:classic_cool: To moja ulubiona muzyka- zaraz ją znajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara - jeśli nie sól na ogon niedżwiedzia to chociaż pieprzu bo jak go za ogon przyciądniesz do grilla to przynajmniej już przyprawiony będzie. Bardzo w tym polowaniu liczę na Ciebie , twój łup bedzie w sam raz za otwarcie stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara!!!!- prowokujesz???!!!!! Wiesz co to będzie, jak ktoś jutro przeczyta??? No to już wolę nocne zbieranie grzybów ;) I tak nic nie znajdę:( a Ty z moim mężem możecie sobie podać dłonie :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, ci, co nie czytali mailów pomiędzy nami....mogą RÓŻNIE :D :P ODCZYTAĆ tę konwersację!!!! Pa Dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam Was wszystkie niedospane i przemęczone Wiedżminki. Wiem że to wina moja i Klary bo tak długo polowałyśmy na grubego zwierza i grzyby po nocach zbierałyśmy że nie dałyśmy Wam spać ;) :D Hi, hi,hi Klara nie martw się że pomyślą że na mózg nam coś padło, wiedżminki tak mają że jak rozrabiają to tylko w nocy. A nasze : Ania , Niki i Penelope zaczym sobie o nas przypomną to w sam raz będzie jutro. W chatce posprzątałam, kocurki nakarmiłami kawkę Wam zostawiłam trochę wzmocniona bo dzisiaj jeszcze pochmurny dzień , ale jutro będzie ciepło i słońce bo idziecie do pracy a tak jest jak jest złośliwość losu. Miłego dnia Laseczki , nie dajcie się szarzyżnie życia ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara- dziękuję Ci za Rubika, uwielbiam Go ale mam problem z odtwarzaniem a polega to na tym ze jak link się otworzy jest wszystko ok, a za chwilę odtwarzanie jest z przerwami co 2 sekundy, może mi powiecie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka, herbatka-proszę, gotowe. Sara i Klara ale jesteście mocne :D Pozdrawiam Was wszystkie i uciekam bo dziś mam Ciężki dzień! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Babeczki, a zwłaszcza Anię bo niezawodnie pierwsza wpadła. Klara ma dzisiaj załatwianie spraw urzędowych to nie ma co się spodziewać jej szybkiego pojawienia się tutaj. A Penelope ma wakacje to gdzie jej tam szukać? w weekendy to wiadomo że u mamy a w wakacje to świat przed nią stoi otworem, czekamy na jej pojawienie się. Niki, na Ciebie też nieustannie czekamy a dla wszystkich wiedżminek duuuuuży uśmiech.:D :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- wygląda na to, że nie Ty jedna miałaś trudny dzień! Ja dopiero w środę (chyba) będę mogła powiedzieć coś na temat albo "tak" albo "nie"!!!! Kolejny dzień urlopu za mną i nie wiadomo jaka satysfakcja:( Życie cały czas płata nam figle i.... trzeba walczyć!!!! Dziewczyny do jutra! Saro 👄 fajnie, że JESTEŚ! Niki 🌻 Pene🌻 Aniu- trzymam kciuki 🌻 Jestem dziś tak zmęczona biurokracją, że padam na pysk!!!:( Dla Was miłego reszty dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebraczka netowa
szukam kogoś kto miałby ochotę wspomóż mnie jałmużną tak zwanie co łaska wpłacić na moje konto które podam ewentualnemu darczyńcy jeśli będzie chciał i napisze do mnie : Jmonika44@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba ja też mogłabym być taką "żebraczką":( ale- muszę sobie radzić!!!! Klara- będzie dobrze, trzeba WIERZYĆ! Ty wierzysz i to Ci da siłę :classic_cool: Ja też muszę czerpać siły w wiarę...w Wiarę w Siebie!!! I mamy Sarę :) Dziewczyny, to, co może posiedzimy i POMILCZYMY??! Czasem tak trzeba! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 O rety! co tu się dzieje, z kąd tyle pesymizmu!!! Dziewczynki rzucam Wam wędkę z nadzieją i na końcu haczyka z uśmiechem. Klara Ty moja kompanka od psikusów i dobrego nastroju a teraz usiadL Ci na karku humor minorowy! Aniu, w Tobie wiele siły jesteś kobietą mocną i mocno stąpającą po ziemi, jak mi byle jak przy duszy to o Tobie pomyślę i zaraz troski i wredoty uciekają. Jakem Wiedżma to pozwólcie że przegonię na cztery wiatry złe od Was, jestem przy Was tylko z dobrymi i optymistycznymi myślami. Nie dajcie się dziewczynki zdołować,nawet pogoda się poprawia buziaki 👄 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki a odnośnie żebraczki internetowej, no cóż jestem wrażliwa na ludzką biedę ale nie widzę powodu aby wspierać żebraczkę internetową. Przypomniała ona mi sytuację w dzień wigilii po południu. W pośpiechu robiłam ostatnie przygotowania do wigilii , zabiegana z amokiem w oczach a tu dzwonek do drzwi, otwieram a stoi pani tak z lekka po 30-stce, elegancko ubrana, fryz prosto od fryzjera i z daleka leci od niej dobrymi perfumami a ja jeszcze nic nie obrobiona, łeb rozczochrany i miałam wleżć dopiero do wanny a pani przedstawia się że musi żebrać i prosi o wsparcie bo jej pieniążków brakuje. Ręce mi opadły , prosto na drzwi i jak je nie zamknę a mój mężulek z pretensjami do mnie że jest niedługo wigilia i dlaczego jej nie pomogłam. Pan i władca oczywiście wysiadywał w fotelu i na gości ładnie wyszykowany czekał. Nie wiedziałam którego najpierw pogonić , elegancką Panią żebraczkę czy Pana M, trutnia. I to by było na tyle, proszę o uśmiech, to była prawdziwa opowqieść wigilijna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zapraszam na kawkę aby się wzmocnić, obudzić i spojrzeć pogodnie na świat i zieloną herbatę, która dodaje werwy, pobudza do działania. Saro, przecież mówiłam, że na Ciebie można liczyć. Acha mleczko dla kocurków od wiejskiej krówki zapodane;). Ja piorę, gotuję i zapełniam zamrażarkę półfabrykatami, przecież niedługo wyjeżdżam. A do tego żniwa za pasem, jak to mówi mój "pan"- znów mi się upiecze. Ale co tam, niech gada. Pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Witam Was babeczki z samego ranka, słoneczko nieśmiało się przebija przez chmurki ale póżniej będzie lepiej.Aniu, pozwolisz że dzisiaj chlupnę sobie i Twoją kawusię i herbatkę bo potrzebuję dzisiaj sporo enargii. A jakoś tak wlazł mi stare lenisko na mój kark tak od samego rana i muszę go przegonić. Aniu, czy Ty nie przesadzasz z tymi półproduktami, przecież napewno córka umie ugotować i da radę wykarmić siebie, brata i ojca. Jedziesz do naprawdę ciężkiej pracy i zapomniałaś uzmysłowić to rodzinie.Gdy opiekowałam się ciężko chorymi w rodzinie to wiem od tamtej pory że wolałabym tłuc kamienie w kamieniołomach niż jeszcze raz przez to przechodzić, choć dobrze wiem że to mnie czeka bo rodzina starzeje się i choroby też się czepiają.No tak ale to tylko Twój M. jest nieświadomy gdy mówi że jedziesz na wypoczynek. Na resztę babeczek czekamy z Anią cierpliwie i wszystkim miłego dnia i na pohybel problemom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypiję chętnie i kawę i zieloną. :) Już Was pewnie zanudzam tym ale znów muszę nadrobić ten jeden dzień urlopu w pracy, chyba podlącze biurko pod prąd :P jak mnie nie ma aby było puste! Saro, wierzę, że wszystko rozwiąże się u mnie pozytywnie ale.... droga do tego , to przez mękę:( Nerwy, stres, ściski w żołądku, slowem, wszystkiego się odechciewa:( U mnie też słoneczko raz jest, raz go nie ma ale raczej ciepło. Miłego dnia Laski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś musi zaparzyć kawkę i herbatkę :) wszystko czeka. Śpiochy szybko do Chatki. U mnie pochmurno i chyba bedzie deszcz, chłodno. Trzeba będzie napalić w chatkowym kominku;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Aniu, no nie piskaj już , właśnie w tej chwili u mnie stary diabeł w piecu pali i zaraz wyślę go do chatki niech i tam się sprawi. Nie martwcie się że się tam zagnieżdzi bo tam gdzie wiedżminki to nie ma miejsca na diabła. Zrobi ogień i spada.. Aniu , Klarcia nie wejdzie chyba wcześniej jak nie pozałatwia swoich spraw, chyba dzisiaj ważny dla niej dzień więc trzymajmy kciuki, a na resztę babeczek czekamy. Nikuś , zajrzałaś i zniknęłaś, jesteśmy z Tobą wsparciem. No na razie trzeba zacząć dzień od śniadania 🌻 👄 :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny a u mnie słoneczko i ciepło:) Rano tylko był chłód albo jak kto woli rześko. Sprawy moje ciągle w toku, idzie raczej ku dobremu ale, jak będę miała namacalny dowód, to wtedy będzie ok. Niestety, prawie każdego dnia coś wynika ....... Wybaczcie więc moją mniejszą tu obecność ale :D REAL mnie "trzyma":( Buziaki i życzę Wam miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po porannym spacerze na łąkę i kontemplacjach:) Teraz zaparzam kawę i herbatę i przynioslam mleko dla Kici, Zbója i nie tylko;) Saro robię te półfabrykaty, bo wiesz, dzieci dojeżdżają codziennie do miasta do pracy i szkoły, to zajmuje im sporo czasu rano i po południu. Szkoda mi ich są młodzi, niech mają więcej czasu dla siebie.... a tu jeszcze "pan" w domu. Klaro, jesteś optymistką i wiem, że pomimo stresu i nerwów to wierzysz, wiesz, że wszystko musi się ułożyć. Przesyłam Ci pozytywne fluidy:) Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasiątko - dziękujemy za miłe pozdrowienia, my również pozdrawiamy Cię życząc miłego dnia. 🌻 Witam Cię Aniu serdecznie, jesteś niezawodna jako pierwsza na nogach 👄 Nie wiedziałam Aniu że Twoje dzieci uczą się i pracują, jakoś jak wcześniej pisałaś to zrozumiałam że już są po nauce ale jak tak sprawy się mają to dbaj o swoje skarby jak możesz, MATKA JESTES. 🌻 Na ojca liczyć nie mogą to cały ich dom to Ty Aniu. Aniu, jak tak wcześnie jesteś na polu to popatrz dokładnie czy prawdziwego lata gdzieś tam nie widać, a jak zauważysz to za uszy je i do mnie, bo od tego wilgotnego chłodu psinka mi choruje.Zyczę Ci miłego i radosnego dnia i dużo laby :classic_cool: 🌻 Klaruś , już mnie łapki bolą od trzymania kciukow dla Ciebie a Ty nam znikasz, chociaż daj nam znać czy mamy nalewkę w chatce szykować na stół, jeśli Twoje sprawy idą w dobrym kierunku. Niki i Penelope was też serdecznie pozdrawiam i niech Wam się dobrze wiedzie 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i nikt kawy nie zaparzył:( Koty głodne Chatka pusta.... Ja byłam z samego rana na targu/ bazarku. Porobiłam różniste zakupy a dla siebie śliczną bluzeczkę i klapeczki :) No Dziewczynki- miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×