Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dobrej nocy Dziewczynki 🌻 Wpadlam do Chatki coby zadbac o kocurki bo Wy dzis zapracowane:( Ja mialam wzgledny spokoj , babcia juz w lozku:). Pospaceruje sobie po ogrodzie teraz 🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, a z kim spacerujesz po tym ogrodzie, obejrzyj się wokół może na horyzoncie jakiś Niemiec do Ciebie mruga?:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: a ja dzisiaj miałam dzień leniucha, nic nie robiłam bo mi się nie chciało, pogoda rozłożyła mnie na lopatki i byłam tylko ładna i ładnie pachniałam. Miałam iść do kosmetyczki i zapomniałam, to był szczyt lenistwa. Ale jutro M zamówilam aby po mnie przyjechał i jadę ciężko leniwić się na działkę . Z lasu grzybki mnie wzywają, czas jechać.;) Dobranoc Dzieweczki, kolorowych i kosmatych snów. Klarze niech nie śni się tylko praca, lepiej niech przyśni jej się brunet wieczorową porą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 \_/> > kawa i herbata juz pachna na stole w Chatce. Saro pamietaj dzis o kwiatach:) Koty nakarmione po nocnej eskapadzie;) Jesli chodzi o spacer to byl samotny , kontemplacja wieczorna w ogrodzie, zamiast poranna na lace:D Saro ja to jak ta Wanda:P i nie tylko Niemca nie chce. Dziewczyny na sniadanie jajecznica ze szczypiorkiem i buleczki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, już pędzę z kwiatami, pęk przepięknych Dalii wstawiamdo wazonu ;) Kochana dzisiaj nawet na śniadanko do Ciebie nie zdążyłam, bo byłam 5 dni w domu a napisałam 2 bo coś mi się pokręciło, i 3 godz temu wróciłam w moje ukochane lasy. Zaraz idę zobaczyć cy grzybek jakiś dla mnie nie rośnie, a co z Klarą , może tak jak wczoraj pracuje do wieczora po urlopie. Po co daja ludziom urlopy jak póznie na nieszczęsnikach odbijają sobie podwójnie. Aniu na razie do zobaczenia , wpadnę wieczorem kocurki poczochrać może i Ciebie i Klarę spotkam? :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki 🌻. Saro- już ok, można powiedzieć wyszłam na prostą :classic_cool:. wszystko przez to, że firma już pracuje od zeszłego tygodnia- ja miałam urlop tydzień później a co za tym idzie, tydzień dłużej. Ja odpoczywałam a oni już pracowali i raczyli moje biurko papiórkami :P Dziś jeszcze miałam dodatkowego nerwa bo syn jechał pociągiem rano do Warszawy i tam załatwiał sprawy, powiedzmy służbowo-prywatne a potem dalej w moje rodzinne strony. Nie dawał znaku życia od rana ( ja nie wiedziałam, czy już wyjechał z W-wy, czy coś tam załatwia, nie chciałam przeszkadzać) dopiero zadzwonił, jak dojechał na miejsce do babci. Kurcze matka ciągle będzie się martwić nawet o dorosłe "konie" :D Co do grzybków... wczoraj już mąż postanowił, że idzie w sobotę i zabiera mnie ze sobą. Ale ja tam, to chyba na spacer, bo grzyby przede mną się chowają :P :(. Dziś było pięknie, cały dzień słońce a jutro podobno w Poznaniu ma być najgoręcej, bo 27 stopni. Pozdrawiam Was i lecę do prasowanka Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro🖐️ Klara pewnie sie pojawi . Ja tak szybciutko, bo za chwile toaleta babci. Czestuje lodami z malinami i smietana. A co, przyjemnosc najwazniejsza :) Nawet babcia je z zadowoleniem:D Moze jak wroce do kraju beda jeszcze grzybki :O Pa 👄 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dziewczynki prawie się stuknęłyście główkami. Aniu za te rozkosze dziękuję , Ty wiesz co lubią Twoje chatkowe przyjaciółki. Niech Ci w życiu się darzy bo serce masz na dłoni. Klarciu, Ty niedobra dziewczyno, znowu muszę przywołać Cię do porządku. Zamiast odpoczywać po urlopie to Ty gubisz rozkosze urlopowania, przy robotach w pracy i w domu. Nawet te fajne wspomnienia urlopowe rozlezą Ci się w codziennym kieracie. No ale ja Ci pomogę w odpoczywaniu, właśnie wróciłam z domu, z moją psinką musiałam odwiedzić psiego doktora. No ale już lepiej, musiałyśmy wejść na silniejsze leki, starość psinki wcale nie jest lepsza niż starość ludzi. Dzisiaj pozbierałam trochę podgrzybków a jutro pójdę poszukać prawdziwków, tak wygląda mój wypoczynek, bo gdybym tylko leżała i pachniała to bardzo bym się zmęczyła. Miłej nocki Laseczki i nie dajcie się przytłoczyć pracą. :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Klarcia , zawiadamiam Cię że grzyby rosną na ziemi a nie w górze na koronach drzew, mój mąż idzie ze mną na grzyby i rozgląda się w górze , przez co był bardzo dumny jak w tamtym roku opieńki znalazł do 2 m nad ziemią.;) 🌻 A Ty jak będziesz mężowi towarzyszyła w szukaniu grzybków to mów mu że jesteś osobą towarzyszącą i nie masz obowiązku zbierać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ spoznilam sie:O, przypalilam kaszke na mleku ale juz zrobilam poprawke:) ta jest smaczna , zapraszam Was. Kawka oczywiscie gotowa\_/> . Rano troche popadalo ale chyba bedzie ladnie. O 11-tej mam spacer z babcia po ogrodzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hanka, kaszka, kojarzy mi się z dzieciństwem i babcią, która ją gotowała i była pyszna. Saro, po cichu mam nadzieję, że ja też znajdę jakiegoś grzybka i.... nie będzie to "rydz" rudy tylko:P No niestety, przy trójce dorosłych facetów jest co robić:( nie będę ich zmuszać do prania i prasowania..... Coś tam mi pomagają ale gro babskich rzeczy robię ja. Czasami jednak jestem bardzo zmęczona.... U mnie słońce i ciepłoooooooo, wiatr trochę wieje ale z przyjemnością patrzę przez okno z pracy na taką pogodę. Zaprzszam na herbatkę z hibiskusa (_)> 🌻 Coś mi się zdaje, że buszujesz :D po lesie Saro??? Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 🌻 :) :) :) http://www.youtube.com/watch?v=QfuRz8sifuo To dla Ciebie Saro :) może jednak to Ty znalazłaś rudego rydz?:P Ile można siedzieć w ty lesie? Ja za chwilę wychodzę na POWIETRZE, potem małe zakupy i.... w domu dalszy ciąg prasowania:( No ale spacer oczywiście też wcześniej zaliczę:classic_cool: Przyjemności po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Laseczki, ;) u mnie pogoda taka że łyżeczkami ją jeść, aż wstyd mi przy Waszej pracowitości że leżę na leżaku i książkę czytam Małgorzaty Kalicińskiej "widok z mojego okna" Są to świetnie napisane felietony w sam raz o dzisiejszych czasach. :D A jej poglądy na wiele spraw idą w parze z moimi. Aniu, kaszki nie jadałam nawet jako dziecko , ale nie zarzekam się bo na starość może ktoś będzie kierował moją trzęsącą się łapką do buzi i wciskał mi kaszkę , ale hibiskusa to chętnie a jakbyś miała pod rączką kawusię szatana czarnego to ja pierwsza. Aniu babcia ma szczęście że trafiła na Ciebie, ja gdy szukałam opiekunki dla wujka starego i chorego to tabun tzw. opiekunek przewinęło się z zastrzeżeniem że one sa do celów wyższych aż trafiłam na "skarba" takiego jak Ty, dlatego potrafię docenić takich ludzi. Klarciu za piosenkę dziękuję, kochana jesteś a jak będziesz w lesie to pooglądaj się za rudymi rydzami dwunożnymi, jakby mąż za daleko Cię odbiegł. Czy Twoi Panowie potrafią docenić w Tobie istotę "wyższą" Mam nadzieję. dziewczynki buziaczki 👄 👄 zajrzę do chatki jeszcze dzisiaj, to może się spotkamy na wieczorne pogaduszki.🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) gdzie Was babeczki poniosło? Ania napewno obowiązki a Klara nareszcie leży , pachnie i odpoczywa. Zostwiam Wam perełki naleweczkę na malinkach, udało mi się trochę zrobic ale na kupnych. Zyczę Wam fikuśnych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 czas na kawe, na rozbudzenie:) Leniwie jakos wstawalam dzis bo i pogoda taka, pochmurno. Saro ja tez myslalam, ze Ty wczoraj bylas na grzybach. Dziewczyny musze Wam powiedziec, ze jestem tu najprawdopodobniej do polowy wrzesnia a potem:) potem jade do sanatorium ( mialam zabieg jakis czas temu na babske sprawy:( ) Naleweczka pyszna Saro:) Pozdrawiam Was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Laseczki, jak mi się dzisiaj nic nie chce, Aniu proszę Cię o wiadro mocnej kawy a komputer od wczoraj zawiesza mi się i fiksuje, chyba nie lubi zmian jak jeżdzi ze mną. Ciekawe Aniu gdzie wyślą Cię do sanatorium bo byłam kilka razy w różnych miejscach i śmiałam się że w ten sposób zwiedzam polskę. Klara od rana ostro przerzuca papiery, po prostu wyrzywa się na nich, Klarciu, śpiesz się powoli a do emerytury zdążysz.U mnie pogoda dzisiaj pod zdechłym azorkiem, ponuro a wiatr hula jakby się góral po pijaku obwiesił:D A łeb mnie boli nie przymierzając jakbym 0,5 obaliła sama,a ja taka niewinna...;) Miłego dnia Wam życzę i dobrego samopoczucia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, krótko po południu:) Saro, już się "wyzwoliłam" z zaległości i jestem na bieżąco. Głowa Cię boli.... ja zawsze biorę ibuprom, tylko on mi pomaga, nic więcej. Najlepiej weź tabletkę, zimny okład na głowę i prześpij się. A ja mam grzybki:D i to już zaprawione :P . Mąż dostał cztery małe słoiki i trochę prawdziwków do zrobienia za.... przysługę, kogoś gdzieś podwiózł. Ale jutro, swoją drogą, idziemy do lasu. Dla niego zbieranie grzybów to przyjemność i radość. Rano u mnie było pochmurno ale ciepło a teraz jest słońce i duszno, lekki wiaterek. Hanka sanatorium jesienią, chyba dobre byłoby w górach, bo nad morzem strasznie wieje w tym okresie. Kiedyś wybraliśmy się z mężem do Mielna w lutym.... wiało jak sto diabłów i.... PUSTKI, jakby miasteczko wymarło:( Miłego popołudnia Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacinają mi się dzisiaj stronki widocznie laptopka też glówka boli na tą pogodę. Aniu Ty dla mnie nie będziesz Hanką bo na Rumcajsową nic mi nie wyglądasz , ale na miłą i opiekuńczą Anię - to jak najbardziej. Klara - wzięłam 2x ibuprom max i też nie pomogło ale na siłę podrałowałam na spacer i pomogło. Mam zwyrodnienia kręgosłupa i właśnie leżeć nie mogę, leki już nie pomagają ale spacer owszem . Ale jak tu męża wyciągać na spacery kilka razy w nocy? Bo po spacerze jest świetnie, gołym okiem nie widać zwyrodnienia i nikt by się nie domyślił. A niech to muszę znależć sobie nocnego Marka na nocne spacery, to wtedy M napewno spokojnie by nie sypiał. Dziewczynki, no to do miłego, niech Wam pogoda sprzyja :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara :) mam na imie Hanna, a wiec Hanka. W sumie to na Rumcajsowa nie wygladam, bo jestem wyzsza, mam włosy blond.... jestes miła dzieki. Zajrzalam tu do Was na chwile, wlasnie koncze obiad a babcia cos tam marudzi ale oglada tv. Mnie tez dzis bolala glowa, taka pogoda do d... ale ja Saro lyknelam sobie troszke koniaczku :P (mam swoj w szafce) i.... przeszlo :D. Klara chyba masz racje z tymi gorami ale nie wiem tez, czy nie pojade np. do Polczyna a to ani w gorach, ani nad morzem. Dziewczyny mam dzis pyszny deser lodowo-owocowy z likierem:) na popoludnie jak znalazl. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu -Haniu, piszę się na ten deser lodowo-owocowy z likierem, przepadam za łakociami. Przed chwilą upieklam ciasto z jabłkami prosto z ogrodu i do chatki dla Was przyniosłam, jeszcze ciepłe, smacznego Wam życzę. Klarciu a Ty nie znikaj choć wieczorkiem tutaj zajrzyj. Aniu mnie koniak nie pomaga a wręcz przeciwnie, każdy alkohol powoduje ból głowy , zawsze tak miałam, ale za to spacery to rewelacja ale nie zawsze można uskutecznić tę terapię. No ale po spacerach już nie boli i pogoda piękna, świeci piękne słońce, zaraz idę na ogród bo słońce zawsze mnie kusi. Na razie dziewczynki-Aniu 🌻 -Klara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie parno!!!! Ale teraz ruszył się wiatr....może będzie jakaś burza???? Mąż wraca z grzybów...co tam prawdziwki ale......ma SOWY- będzie pyyyysznaaaaaaa kolacja!!!! Saro:) "masz wiadomość":) Postaram się zajrzeć później- jak zwykle teraz....SPRZĄTANKO!!!!! Hanka 👄 Sara 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, uwielbiam SOWY, sowy, szczesciara z Ciebie! Ja jutro bede miala laptopa, kolega syna wraca do Holandii i mi go porzuci( od syna):classic_cool:. Rodzinka babci wyjechala na Majorke, wiec chlopak tu przenocuje ( spodziewam sie go za jakies 2 godz) Babcia pali fajke (papierosa) dzieci wyjechaly!!!:P i ma maly koniak! Moj syn jest we Wladyslawowie z dziewczyna, corka po kilku dniach nad morzem pojechala do niedzieli do kolezanki. Moj "pan" zamowil kombajn i nasze male gospodarstwo juz w stodole:) Bylo troche pijackich "przebojow" ale, SYN -CZUWAL!!!! To co , herbatka i do lozeczek 😴?? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Hanka ma poczucie humoru:) Aniu- tak trzymaj!!! Odezwij się jutro 🌻 Saro-musiałybyśmy we cztery osoby wybrać się na GRZYBY!!! Już WIEM!!! czyje kosze byłyby pełne! :classic_cool: 21:445- idę z piesem na spacer!!! Miłych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli...z biegiem...lat..
to znaczy, tak jak mija każdy dzień????????? czytam WAS ...Saro, Klaro, Anno...pojawiają się ....penelope, "mój nik" chyba tu było jakieS "zamieszanie"???!!!:( Kiedyś czytałam Livie, Marie.... Założyła ten topik Lonia! fajnie się ja czytało!!! Mam nadzieje, że się pojawi:)Jednym słowem, brakuje JEJ tu. CO U CIEBIE?????? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych i kolorowych snów Wam życzę, Ania od jutra masz laptopa to i dyżur w chatce na Ciebie przypada, a klara jutro nam się pochwali zbiorami w koszyku. U mnie w tej chwili pada, ale jest bardzo ciepło najchętniej poszła bym spać do ogrodu . Ale ryzykować nie mogę bo wczoraj jak siedziałam na tarasie to jakiś cwaniak ugryzł mnie w pupę, swintuch, a jak piecze!!!!!!!!!!!!!!! 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski . Jestem zyje . Mam sie juz dobrze o ile mozna czuc sie dobrze. Po tamtych przezyciach spotkala mnie kolejna niespodziewajka. Dzis mija miesiac jak malzonek poszedl w dluga. Tyle nowosci. Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Laseczki i miło mi że Nikuś do nas zajrzała co prawda nie napisała na jak długo ale my Nikuś zawsze tutaj czekamy na Ciebie. Nie bardzo orientuję się co znaczy że M poszedł w długą (czy odszedł? czy pije bez kontaktu) no niestety to kobiety są te mocne i One muszą dać sobie ze wszystkimi problemami i kataklizmami radę. A mężczyżni przeważnie salwują się ucieczką. Tak już mają. Dziś sobota to Klara od rana na grzybach a może jeszcze nogą macha z pod kołderki? Aniu, a gdzie kawa dla mnie? a ja taka zakatarzona od samego rana bo mi zatoka przynosowa dała znać że jesień pędzi do nas wielkimi krokami. Miłego dnia Dziewczynki i dużo słoneczka Wam życzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×