Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

🌻 Witam Cię Aniu serdecznie, faktycznie jesteś niezawodna, a mnie usprawiedliwia tylko to że od rana ganiam jak kot za swoim ogonem i nie mogę tej pracy dogonić. Klara nam się zbiesiła, Dziewczyny gdzieś wywiało ,i cóż Aniu osierociły nas. Szkoda bo nieżle topik się zapowiadał . Aniu fajnie że kupiłaś sobie coś co Cię cieszy , bo jeśli nie możemy pozwolić sobie na kupno helikoptera to cieszmy się malym, bo życie składa się z drobiazgów. Miłego dnia Aniu i fajnej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przkro mi Aniu ale ja ostatni raz się tutaj wpisuję bo tak naprawdę to już Dziewczyny pocichutku odeszły a Ty niedługo wyjeżdżasz i musiałabym sama ze sobą pisać, ale zapraszam Cię Aniu na mojego e-maila jak wrócisz się wcześniej to jest przy moich wpisach a będzie mi bardzo miło bo chyba bardziej sensowne to będzie niż pisać na pustym topiku. Pozostałym dziewczynom dziękuję za miłe towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- dziś Nikt nie zaparzył kawy!!!!! Może czas na Nikuś????? Ja będę:) Klara pisze, że też jest!!!! U mnie upał, posprzątałam, wieczorem jadę do kościoła na mszę i potem spotkać się z koleżankami z liceum. Muszę sama robić sobie życie milszym! Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie mam sumienia Ciebie odpuścić, póki piszesz to jest topik a Klara za bylejakość musi zostać ukarana. Już jej wytłumaczyłam na e- mailu. Ciekawe czy zechce zrozumieć ;) i się postara. Ja dzisiaj cały dzień spędziłam w domu bo M zrobił sobie bu-bu w ramię na rybach. Musieliśmy jechać na pogotowie i wykorzystałam ten czas na prania, kąpania i zakupy. A teraz jak nic nam przez jakiś czas nie wypadnie to będziemy wczasować się. Serdecznie Was pozdrawiam 🌻 🌻 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk mleczko przyniosłam, kawa na stole i herbata- pora wyjść z łóżek:) Saro, współczuje Twojemu mężowi ale, Ty się bedziesz nim opiekować, bo to przecież dobry facet :) U Ciebie jest serce za serce , nie to, co u mnie :( Wczoraj miałam cały czas komp zajęty, zresztą nie miałam sumienia prosić ale o Was myślałam. Mój syn pracuje ale jeszcze studiuje zaocznie, córka już trzy lata pani magister i pracuje ale robi już drugie studia podyplomowe (roczne), wciąż liczy, że mając lepsze wykształcenie dostanie też lepszą pracę i lepiej płatną. To, co zarabia teraz to tylko śmiech i to gorzki!!! Klara- odezwij się, sama pisałaś, że jak się ma kłopoty, to czasem lepiej pogadać. Jesteśmy z Tobą pamiętaj. Sara dała Ci na tyłek :P ale to pewnie w dobrej wierze:) A Nikuś i Penelope gdzie wcięło???:( Pozdrawiam Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu miła witam się z Tobą bo witam się z obecnymi, a Ty jak zwykle jesteś niezawodna i o dużym serduszku. Klarze jeszcze dzisiaj odpuścimy , ale tylko dzisiaj.;) 🌻 Aniu nie pisałaś jakie córka studia kończyła ale jak grosze zarabia to widocznie kierunek niezbyt chodliwy. Niestety mamy takie czasy że trzeba dostosować kierunek studiów do potrzeb rynku pracy i mieć rękę na pulsie i nabywać nowych umiejętności w razie potrzeby. Za naszych czasów inaczej się żyło i inne były wymagania ( za naszych młodych czasów) a teraz jesteśmy DINO i te babki które pracują w naszym wieku , lekko nie mają. Ciekawe , kiedy nasz Kraj stanie na nogach a nie będzie w dalszym ciągu stał na głowie. Aniu życzę Ci dzisiaj miłego dnia i dużo uśmiechu, myślę że Klara póżniej tutaj wpadnie. Resztę dziewczyn pozdrawiam i sądzę że jesienią tutaj wpadną.👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Aniu mój M jest zdrowy jak koń ale histeryk jak większość facetow i jeśli zdażył mu się niewiwlki wypadek to tak histeryzuje że jak szedł do lekarza to tak jakby wybierał się na drugi świat. A jak nie daj Boże złapie katar to się kładzie i jęczy że umiera. Nudzić mi się nie pozwoli hi, hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara "wpada" ;) Dziewczyny- powinno być dobrze. Tak trudno biurokratom zrozumieć prawdy oczywiste a ty człowieku przebijaj mur Aniu, mój syn skończył właśnie, jak to mówi Sara studia "niechodliwe",( ale po zamiłowaniu ) potem robił podyplomowe na Akademi Ekonomicznej ( teraz Uniwersytet Ekonom ) na kierunku "chodliwym" i..... w dalszym ciągu szuka dobrej pracy. Sara ma rację, w Polsce, wszystko jest na glowie postawione.:( Co do facetów- tak, zgadza się, jak mają katar, to właściwie są obłożnie chorzy i zaraz umierają. A podobno to my, kobiety, jesteśmy tą slabą płcią ........ Dziś u mnie zdrowo lało jeszcze godzinę temu, teraz krajobraz po deszczu, zachmurzone ale najważniejsze, że nie jest zimno, rano było bardzo duszno. Mam nadzieję, że jak ja będę nad morzem będzie piękna, sloneczna pogoda:) Miłego dnia Laski 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Klara :) Saro, moja córka skończyła właśnie studia ekonomiczne i trochę pracowała w ubezpieczeniach, teraz też coś pokrewnego ale wynagrodzenie nieadekwatne do tej jej nauki. Zresztą w naszym regionie trudno o pracę i pracodawcy, to wykorzystują, dają najniższą krajową:( Klaro a u mnie piękna, słoneczna pogoda:), może trochę duszno. Wybrałam się z sąsiadką do lasu na jagody i zaraz zabieram się za robienie jagodzianek. Tak, że dziewczynki na deser dziś będą w Chatce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) A ja uwielbiam pierogi z jagodami polane śmietaną i posypane lekko cukrem :D Takie właśnie robi moja mama. W tym roku obejdę się jednak smakiem, bo niestety z wyjazdu pod koniec tego tygonia nici- mąż musi być w pracy:( W moje rodzinne strony (najpiękniejsze!) pojadę może dopiero w połowie sierpnia. Aniu, masz słoneczko a tu wciąż popaduje:( Laski miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ach jak miło na tym topiku , laski się uruchomiły i od razu inne życie. Klaruś , coś mi się zdaje ze Ania na podwieczorek zrobi nam bułeczki jagodzianki a nie pierożki i takiego smaku mi narobiłaś na pierożki z jagodami że zadzwonię do koleżanki aby na targu kupiła mi jagód. U mnie są jagody ale jak bym się tyle razy schyliła to dżwig by mnie nioe podniósł. Walnęło mnie w kręgosłup i muszę lecieć na łatwiznę. A nigdy nie robiłam bułeczek z jagódkami a jadłam u koleżanki i były pyszne. W chatce wstawiłam pełny wazon róż a Ania dba o kocurki bo brzuszki im się zaokrągliły. Aniu, czekamy na ten super podwieczorek. A odnośnie studiów dzieci to są świetne tylko system mamy do dupy. (łagodniej się nie da) 👄 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny, słoneczny dzień. Saro Twoje róże w wazonie przybrały Chatkę:) Jestem już po porannym spacerze na łąkę. Dziś na obiad zrobię pierogi z jagodami, moje dzieci za nimi przepadają. Zaraz się zabieram za robotę bo koło10-tej jadę do miasta na zakupy. Wiecie, że w sobotę wyjeżdżam- chcę się też trochę zaopatrzyć w leki no i jeszcze zapelnić zamrażarkę :) I..... idę do fryzjera :) Pa 👄 Kawa z dodatkami oczywiście na stole, kocurki się wygrzewają na słoneczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) i u mnie dziś słońce i ciepło. Aniu ranny ptaszek z Ciebie, jak zwykle. Ach te pierogi z jagodami..... wczoraj wieczorem rozmawiałam z siostrą.... na niedzielę piekły jagodzianki i jeszcze mają a wczoraj były...PIEROGI... beze mnie :O. Dużo opowiadała o szczeniaczku coli, którego kupili dla swojej jedynaczki- jest prześliczny ( przesłała mi zdjęcia ) i.... najukochańszy. Nawet babcia nie ma obiekcji,że piesek będzie spał w domu ( byle nie w łóżku :P ) Sara pewnie zapracowana w ogrodzie- pozdrawiam Cię 🌻 A u mnie w pracy nienauralna cisza, w sumie w firmie jest z 10 osób....ale za to, w spokoju i szybciej można wiele rzeczy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, masz rację byłabym szalała w ogrodzie ale niestety musiałam zmienić plany bo M, niedomknął drzwi na noc w lodówce i mam rozmrażanie a muszę wszystko wyjąć i rozmrażam stojąc z ciepłą dmuchawą. A jak już lodówka to od razu sprzątanie w całym domu z góry na dół. A o Waszych pierożkach tylko sobie pomarzę a najem się wirtualnie. Aniu jakoś szkoda mi że musisz jechać, przeżywam razem z Tobą. Klarcia w pracy się wyżywa , za to lepiej wykorzysta urlop. Miłego dnia Babeczki, idę poszaleć po podłogach.🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę kończę pracę-pogoda ładna. Mamy się wybrać z naszą piesą na dłuższy spacer do lasu. Potem jedziemy do marketu na zakupy. Ania dziś u fryzjera robi się na bóstwo a ja jadę po farbę do włosów- muszę odświeżyć kolor:) Z tego widać, że Sara tylko zapracowana fizycznie i lata z mopem po chacie:D Ale jaki spokój będzie miała psychiczny jak wszystko będzie lśniło! Miłego wypoczynku życzę Wam po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja tylko podcięłam włosy ( na dwa miesiące) aby się dobrze układały. Z natury jestem blondynką , zupełnie inaczej, jak moje rodzeństwo- pewnie dlatego, że najmłodsza to i pigmentu zabrakło:P:D. Fajnie, że jesteście👄 Sara sprząta, Klara na zakupach- ach fajnie by było...a, co tam.... można pomarzyć.:O :) Dzięki Dziewczyny. Saro , Kicia i Zbój dostały mleczko wieczorem:) Dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu miła przypominasz mi moją siostrę swoją zaradnością i opekuńczością maksymalnie mnie dopieszcza i jest bardzo kochaną dziewczyną i uważa że to mną powinna się zająć bo jest starsza o 1,5 roku, a sama jest poważnie chora i świetnie daje sobie radę. Widocznie Aniu należymy do tego samego typu kobiet a więc górą nasi, nie damy się życiu. Klarciu miałam luz psychiczny po robocie , ale mój kręgosłup stracił resztkę luzu jeśli jaka była. Dobrej nocy życzę Wam babeczki bo księżyc w pełni 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a co z mleczkiem dla kocurków będzie jak tylko Twojy jest najsmaczniejsze? I one to doceniają, ale już wiem gdy się okocą to takie słodziaczki Tobie Aniu przyprowadzą w podziękowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chatka gotowa, Sara wczoraj sprzątała;) Klara kupiła ( na zakupach;) ) rogaliki, ja przyniosłam mleko prosto od mojej łaciatej, kawka też już pachnie. Słońce świeci, ciepło- jestem już po wyprawie na łąkę. Saro dzięki za miłe porównanie 👄. Ja wstawiłam już pranie, myję dziś okna w mojej posiadłości :) Wam życzę milego dnia 🌻 Nikuś Penelope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania już się rozgościła w Chatce;) Popijam kawę i jem rogaliki:). Wczoraj wrócilśmy późno z zakupów- trochę zapasów nad morze, bo wiadomo, że tam będą ceny, jak na Batorym. Farba kupiona i kupiłam sobie kostium kąpielowy dwuczęściowy- mam z ubiegłego roku pomarańczowy a teraz kupiłam podobny ale pistacjowy, będę mogła na przemian mieszać górę z dołem :D i tym sposobem będę miała cztery kostiumy kąpielowe:P. Mam tylko nadzieję, że będzie pogoda plażowa. Dziś u mmnie slonecznie i ciepło a w pracy spokojnie, bez stersów- robota idzie przyjemnie. Też Wam życzę miłego dnia👄 Pene pewnie daleko i na długo wyjechała :O Niki, powinna się odezwać, chyba, że "życie" jej nie pozwala :( Pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wczesne ptaszyny :D u mnie za oknem w lesie też ptaszynki śpiewają od czwartej rano. Klara, jesteś dziewczyną z pomysłem, góra do dołu, dół do góry - i wszystko pasuje, super.Nie martw się , pogodę masz zapewnioną, nad morzem nie musi być upał abyś zrelaksowała się i wypoczęła, a zawsze trafi się na słoneczne dni. Wrócisz opalona na czekoladkę. Aniu, Ty też się szykujesz, zrób się na bóstwo niech niemcy widzą jakie piękne są polki.Pomyśl Aniu że teraz są lepsze czasy z komunikacją, bierzesz lapka i już masz kontakt z rodziną. Miłego popołudnia babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- czekoladka, nieczekoladka..... w końcu mogę powiedzieć, że moja SPRAWA, ma koniec i to pozytywny dla mnie. Ok- kamień z serca. Właśnie przed chwilą się dowiedziałam :classic_cool:. Aż mi lżej!!!! Wiesz, nawet barwy nabrały intensywniejszych kolorów i ......jest fajnie! Problemy potrafią wszystko stępić, przygłuszyć! Ania firany i okna umyte w posiadłości???? Ech dziewczyno, Ty to jesteś silna psychicznie i.... nie poddajesz się! Dziś dałam sobie trochę luzu.... obiadu na jutro nie muszę robić, bo mąż z synem jadą do teściowej , coś tam jej pomóc, więc będą na obiedzie, młodszemu też coś się skapnie a ja..... ja mam dietę :P A najważniejsze, że ten ciężar ze mnie spłynął!!!! Pa Laseczki, miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- czekoladka, nieczekoladka..... w końcu mogę powiedzieć, że moja SPRAWA, ma koniec i to pozytywny dla mnie. Ok- kamień z serca. Właśnie przed chwilą się dowiedziałam :classic_cool:. Aż mi lżej!!!! Wiesz, nawet barwy nabrały intensywniejszych kolorów i ......jest fajnie! Problemy potrafią wszystko stępić, przygłuszyć! Ania firany i okna umyte w posiadłości???? Ech dziewczyno, Ty to jesteś silna psychicznie i.... nie poddajesz się! Dziś dałam sobie trochę luzu.... obiadu na jutro nie muszę robić, bo mąż z synem jadą do teściowej , coś tam jej pomóc, więc będą na obiedzie, młodszemu też coś się skapnie a ja..... ja mam dietę :P A najważniejsze, że ten ciężar ze mnie spłynął!!!! Pa Laseczki, miłych snów Czy coś się dzieje z kafee???? Przesyłam ponownie- ciekawe ile będzie moich wpisów dziś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was ale mi wcięło albo.... jeszcze się pojawi???!!! Teraz krótko- Saro- w końcu jest ok! załatwiłam sprawę Miłej nocy Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 :D no to Klara moje gratulacje, bardzo się cieszę ze względu na Ciebie, a teraz spokojnie możesz myśleć o urlopie i wypoczynku. Daj sobie na zupełny luz i postaraj się nie myśleć o pracy i problemach a wtedy urlop będzie udany. 🌻 Tobie i Ani miłej nocki życzę, Ania rano po spacerze na łące będzie w chatce czekała na nas ze śniadankiem. A dla kocurków jak będzie w Niemczech musi tam złapać jakąś łaciatą, tylko czy one polubią niepolskie mleko. Aniu a za poranną kawę już Ci dziękuję bo rano gdy Ty na nogach to ja przewracam się na drugi bok. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D no, jak miło powitać uśmiechem dzień! Dziś serek ze szczypiorkiem, mleko, herbata (_)>, kawa \_/> i specjalnie dla Was jagodzianki. Klaro, też się cieszę, że odzyskałaś spokój 👄, wiem co to znaczy. Ja chyba już jestem jak głaz i tych niepowodzeń tak nie przeżywam bo wiem, że będą :( 😭. Saro, specjalnie dla Ciebie zaparzyłam herbatę zieloną abyś po przebudzeniu nie była zaspana. Muszę pomyśleć o łaciatej w Niemczech;) :P. Okna pomyte, a mam ich siedem ( w mojej posiadłości :P ) firany pachnące. Dziś jeszcze wymieniam pościel i ostatnie przepierki. Wiecie, bardzo mi będzie brakowało tej mojej łąki i kontemplacji na niej co rano :(. Tam jest duuuży ogród i można się schować:) ale to nie to samo, zapach, jakiś inny. Miłego dnia śpiochy [ śpioch], no Klaro, Ciebie to nie dotyczy, bo Ty już w pracy! Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki dla Was 👄 👄 👄 👄👄. Aniu delektuję się Twoją kawą \_/> pyszna. Saro, śpioszku , na Ciebie czekają specjały Anki, jak wstaniesz. Dziewczyny, tak mi lekko na duszy i sercu- kamień spadł :classic_cool:. Humoru nie jest mi nawet popsuć taka pogoda, jak w Poznaniu dziś. Rano było parno a teraz się zachmurzyło, ruszył się wiatr, trochę się ochłodziło, popaduje trochę i chyba dziś będzie lało :O :) :D, :D ta piosenka nie tylko dla Ani, dla Sary też 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=VH7c8bsv0Uc Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D:D:D:D:D: wiatr przegonił chmury i wyszło słoneczko :) Czego i Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coooooooooooooooooooooo?????????? Sara, śpisz? herbata zielona czeka i Zbój z Kicią drapią do Twoich drzwi:P. A u mnie upał :) duszno ale za to pranie ładnie schnie w ogrodzie- poszwy lekko falują między drzewami. Następna pralka chodzi:) a ja gotuję zupę z wiśni, którą i Was częstuję;). Klaro cieszę się razem z Tobą 🌻 Bywajcie tym czasem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×