Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam Was dziewczyny ) ) ) Klara, Tereska 🌻 w taką piękna pogodę po pracy to tylko na spacer się wybierzcie, obawiam się że to ostatnie tak słoneczne dni. Klara, mam nadzieję że dziś lepiej się czujesz a ta ładna pogoda Ci pomoże. Milego dnia Wam życzę jak i kąpieli słonecznych, słonka nie zastąpi żadne solarium a więc korzystajmy z niego w pełni. :D 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , już popołudnie. Dziś mam w pracy urwanie głowy i nie tylko:P Z wczorajszą sensacją żołądkową, na szczęście KONIEC:)!!!!!!! Za oknem piękne słońce, zerkam od czasu do czasu. Nie wiem nawet, czy zimno, czy ciepło, choć raczej wygląda na to drugie. Jadę jeszcze po tort, bo misiaczek ma dziś swięto:) Obiecałam sobie po pracy luz w domu ale w tej sytuacji pewnie go nie będzie. Rano wstaje mi się coraz ciężej, po omacku idę do łazienki- jestem nieprzytomna i zła, że muszę zostawić ciepłą "pusię" :D W sobotę, wszystko sobie odbiję :classic_cool: Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Klara i Tereska w ten słoneczny poranek ) ) ) Adonis, wypad z tąd, idż na spacer w ten piękny dzień i ochłoń. A ta czerwona Lonia jest żenująca i naiwna. To tyle było mojej uwagi w tym temacie. Ja na kilka dni wychodzę z topiku, Klara masz na mnie namiary . Moim Dziewczynom życzę miłego dnia i fajnego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia.🌻 Saro😘 dziubusiu kogo Ty wypędzasz??:O:( O to skunks nabrał mnie,nie zauwazyłem kropki przy nicku:P A nie gniewaj się jak Cie poprawie nie pisze sie z tąd tylko stąd.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOGOWIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Co się tu wyprawia ??????????????????? Nikomu NIE pozwoliłam zamykać topiku !!!!!! Jakaś PASKUDA - podszywa się pod mój nick. No, cóż - nie wierzcie POMARAŃCZOWYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Drogie i superowe dziewczyny. Jesteście ........WIELKIE.......... , podtrzymujecie ogień w chatce i ozdabiacie ją na jesienno - zimowe dni. Wszystkim które tutaj piszą i dobrze się czują w maleńkim gronie bardzo mocno dziękuję z ❤️ . Miałam sporo spraw, sporo zakrętów i niestety tylko sporadyczny dostęp do netu - dlatego WYBACZCIE mi brak obecności. Wielkie dzięki za to, że JESTEŚCIE ....... Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za powitanie :) Ano, są i Tacy co uwielbiają mieszać :D A i tak im się przypala :D :D Pomalutku idę w stronę mojego legowiska - po przyznam wyczerpującym dnu. Ale w ogrodzie mnóstwo prac porządkowych załatwiłam i czuję dumę z własnej roboty. Wszystkim miłej nocki i kolorowych snów. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Loniu, jeśli to faktycznie jesteś Ty, to bardzo dobrze że wrociłaś bo dawno już na Ciebie czekałyśmy, ale jeśli to podszyw to po paru wpisach poznam. podszyw tak by własnie zrobił, zarzuciłby haczyk na Ciebie aby nas ściągnąć. Zobaczymy jutro, liczę tez na Klarę. Miłych snów i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Klaro i Saro - 👄 Moderatorom wielkie dzięki za usunięcie TROLLI. Mam za sobą przechlapaną nockę - spałam łącznie może ze dwie godziny. Kawkę wypiłam i troszkę mi podkręciła obroty :D Droga Klaro ! Co człowiek to inny charakter oraz inne spojrzenie na sprawy i ludzi. Jeśli panie zdecydowały się założyć własny kącik - ich wola i ich wybór. Myślę, że my będziemy nadal pisać co nam w duszy gra i wywalać toksyny z siebie - bardzo mi tego brakowało :) Dzisiaj chcę posadzić cebulki tulipanów , co by w przyszłym roku pięknie mi kwitły. Pozdrawiam i do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mnie naszła refleksja...... ..............Ugrzecznionym ja nie wierzę !!!!! ........................ Każda z Nas ma własny dorobek życia w postaci doświadczeń jakie stały się naszym udziałem. Bardzo często staję się "pożywką" dla innych, których chyba zbyt wcześnie obdarzam zaufaniem. A jednak - NADAL wierzę w dobro , które jest w nas - Ludziach. Najbardziej jednak boli , kiedy zostajesz zdradzony i wyszydzony !!! Po co ???? Na co ???? Dlaczego????? Jaką radość sprawia takim " postaciom ludzkim" obgadywanie, poniewieranie i zakłamanie !!! Ich życie musi być puste i cholernie samotne. Jestem pewna, że każdy kamyk rzucony w innego - powróci do NICH lawiną. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny, Klara 👄 i Lonia👄 🌻 Jak to fajnie że Lonia to Lonia i jest z nami , teraz dopiero weszłam na topik bo od rana miałam masę zajeć, Jak Lonia pisze ze cebulki wsadzała tulipanów to i ja chętnie pognałabym na moją działke ale załapałam jakiegoś wirusa i męczę się w domu a słonce woła i wzywa. No ale i Klara w pracy nie ma słoneczka więc mogę się choć w ten sposób pocieszyć. Rozumiem że Klarze też marzy się łono natury , ale jak mężowi obiadu nie przypali , to On weżmie ją w nagrodę na grzyby w weekend. Loniu, ja mam wrażenie że znam Cię od dawna , bo przez Ciebie weszłam na ten topik, spodobała mi się Twoja otwartość i bezpośredność, a jak Klarę poznałam to wiedziałam że tak szybko nie zrezygnuję z tego topiku. Miłego popołudnia Babeczki i fajnie że jesteście , reszta też napewno dołączy. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, napisz mi czy to Ty interweniowałaś u moderatora, bo jak nie Ty, to wiem komu powinnam podziekować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 och jak się cieszę, ze wszystko wróciło do normy! Przyglądałam się z boku, kiedy ten bałagan się skończy. U m nie wszystko w porządku, wczoraj skończyłam 49 lat, i tym samym weszłam w piękny wiek... Rozkręcam się. Każdy następny dzień jest lepszy od poprzedniego, bo bogatszy o jakieś doświadczenie. "Taki sobie facio" - czy Ty jesteś tym... tym... z którym mam czasem gorący kontakt? Tym moim dobroczyńcą od Kena? Pisałeś mi kiedyś Twoje nicki, ale ja mam sklerozę, jak to artystka. Obiecuję, ze moje laki będą miały dwóch chłopaków i obaj będą "obciuchani" - jak to się mówiło za moich młodych lat. He, he... teraz tez są młode, co ja gadam... 👄 miłego popołudnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ) ) ) Tereska i od razu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻 Chyba wiem z kim masz gorący kontakt i jest to chyba też Adonis, w porządku facet. Tereska miałaś nam pokazać swoje nowe dzieła i jak idzie Ci nauka? Wpadnę tutaj wieczorem, więc trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........Biedna - krawcowo - spóźnione, ale bezapelacyjnie szczere życzenia z okazji Twoich URODZIN z całego serca życzę CI zdrowia, zdrowia, zdrowia ....... bo jak ono jest to wszystko możesz pokonać. A że w zakamarkach duszy chowamy marzenia - to życzę Ci również ich spełnienia. Skromny wirtualny bukiecik chabrów dla Ciebie : 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻. Saro, Klaro, Krawcowo - dzięki za miłe słowa. Nie piszę dla poklasku, nie piszę dla innych, piszę z potrzeby serca i duszy - ot, czasami łatwiej jest mi napisać co mnie gryzie tutaj niż dusić to w sobie. A JEŚLI WSPARCIE I DOBRĄ RADĘ OTRZYMAM - TO MOJA WIARA W LUDZI JESZCZE BARDZIEJ SIĘ UTWIERDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!! Są jednak tacy co wykorzystali moją szczerość i prostolinijność. No, cóż ! Jest mi za nich wstyd - mimo to życzę im wszystkiego najlepszego. Może to śmieszne, ale ja pozostanę sobą - będę nadal szczera i otwarta na ludzi. Cmokasy dla Was i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa!- Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin 5.10.2011- zdrowia, bo ono sprawia, że jesteśmy zdrowymi :D, szczęścia, które sprawia, że dzielimy się nim, pieniążków, bo one sprawiają, że realizujemy nasze marzenia:) marzeń, które sprawiają, że życie jest ciągle piękne, spokoju, bo on sprawia, że nasze plany możemy realizować. NIECH SIĘ SPEŁNI! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Loniu- nasza krawcowa to Teresa! Tka sobie myślę, czy jest Tą co już świętowała imieniny, czy Tą, która będzie świętować 15-tego ? :) Mam przyjaciółkę z 15-tego. Loniu- zobacz jakie peany pisze nasza Sara na Twoją cześć :) Inna sprawa, że ma rację! Do tego muszę Ci powiedzieć, że nie dość, że ma dobre serce ❤️ to potrafi stanąć do "walki" w pełnej zbroi:D Loniu, znam Cię najdłużej..... powiedz co tam z Twoim serduchem :) tym "normalnym" i tym.... no wiesz, co mam na myśli :P Tu możemy pisać o wszystkim, nawet, jak któraś z nas się" w coś wpakuje":P Nawet możemy tolerować faceta na topiku, co nieco wcześniej było jednak "źle" widziane. Oczywiście wszystko ze smakiem :classic_cool: I wiecie co... fajne jest to, że możemy w pewnych sprawach ze sobą się nie zgadzać:) .... możemy ROZMAWIAĆ o tym, przedstawiać swoje racje a nie obrażać się i..... wiadomo, o czym mówię. Dobrze, że się lubimy ale chodzi o rozmowę i to w pewnym sensie konstruktywną! Lonia napisała "....Może to śmieszne, ale ja pozostanę sobą - będę nadal szczera i otwarta na ludzi...." O to chyba w tym naszym pisaniu chodzi.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Myślę Dziewczyny że może tak musiało tu się nakotłować aby nam się Lonia odnalazła? Idzie jesień i już sie cieszę że będziemy mogły sobie popisać, Loniu nie zmieniaj się bo są ludzie i ludziska a ja nadal wierzę w ludzi. Klarcia, dziękuję Ci za słowa od serca, trochę ze mną przeszłaś więc wiesz że jak coś leży mi na wątrobie to zaraz gadam. Nie musimy być takie zgodne bo jest wtedy ciekawiej, nie oceniamy siebie ale jak potrafimy cieszyć się swoją obecnoscią :D :D :D U mnie dzisiaj piękny wieczór, przed chwilą wróciłam z pieską ze spacerku, zapowiadają że jutro też mamy szansę na taką pogodę. Najbardziej nie lubię póznej jesieni, mokrej i zimnej. Miłej nocki i kolorowych snów wszystkim Wam życzę 💤 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, jeszcze zajrzałam:) na chwilę! Saro w Poznaniu 20 stopni jeszcze teraz . Jutro jednak ma być tylko 12- skąd Ty masz takie wieści, że będzie tak, jak dziś!!!:P Wiało po południu, choć wiatr był ciepły a teraz ciiiiichoooo, tak, jak latem przed burzą....ale to chyba inna burza:P paskudna jesień😭. Zmykam, bo jeszcze muszę sobie rzeczy trochę cieplejsze na jutro do pracy uszykować. Z piesem mam dobrze... za godzinkę wychodzi z nim synuś! Dobrej nocy Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Loniu,pozdrawiam Ciebie serdecznie i cieszę się,że w końcu się odezwałaś.Często się zastanawiałam co się dzieje,że nie dajesz znaku życia.Może także u Anulki wszystko okej i zajrzy na któryś z topików.Pozdrowionka.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzłam do Was, kołderkami ponakrywałam przed zimnem i śpijcie słodko, Klara będziesz jutro pierwsza to poszukaj naszych kotow bo Ania jak wroci a ich się nie doliczy to oberwie nam się :o Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątkowe witanko :) DORA - dziękuję, że mnie jeszcze pamiętasz 👄 Fantastycznie, że się odezwałaś. Napisz co u Ciebie? Jak Twoje zdrowie? Mam nadzieję na częstrze wpisy od Ciebie. Masz rację, może i poetka nasza ANULA-CZARNULA znajdzie choć chwilkę i pomacha łapką. Mam świadomość ile ma spraw i trosk - wiem również, że należy do tych zahartowanych w bojach z codziennym życiem. Gorąco pozdrawiam Was obie. Saro - dzięki za okrywanie nocne :D Przydało się, bo ja wierzgam nogami jak narowisty koń :D:D Ino sobie myślę, że podobnie jak ja masz problemy ze snem. Czy się mylę ? Klara- U mnie też lało w nocy, nadal pełno kałuż na podwórku. Oj, chyba szybko Zima do nas przyjdzie ? Mój winobluszcz traci liście bardzo szybko, a i brzoza już totalne pożółkła. Jadę dzisiaj kupić węgiel - ciepełko jest podstawą mojej egzystencji :D Tereska - artystyczna duszyczko , pozdrawiam Ciebie gorąco i serdecznie. Masz rację, nic tak nie buduje jak spokój i normalność. Po południu popiszę więcej , a teraz spadam :D Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam urocze Panie🌻 Zastanawiałem się po raz pierwszy,jaki nick obrać aby był adekwatny do tego tematu.I zeby nie być gołosłownym lub co gorsza dziecinnym w swoich wypowiedziach postanowiłem o takim nicku jak w/w. Byłem już wcześniej tutaj lecz inne konfiguracje nastapiły i Globus wyprosiła mnie stad.Z zalem odszedłem lecz Ciebie Loniu i klary nie znałem wcześniej.Dore tak.Teraz nastąpiło że Sare poznałem na innym temacie i mamy kontakt mailowy ze soba.Jeśli macie ochote poznamy się(oczywiście jak przyjmniecie mnie do swojego grona)na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ) ) ) piątkowo ale nie chłodno , jak ta pogoda. Wieczorem wiało jak halniak w górach, deszczu w nocy było niewiele. Jesień pędzi do nas na rolkach, Lonia kup więcej węgla bo ta zima ma być długa i ostra, tak pijany góral na grani przepowiada. :D :D A jeśli chodzi o zasypianie to nie jestem w tym dobra, cały dzień mogę chodzić śpiąca a wieczorem życie i energia we mnie wstępuje a tu trzeba spać, no więc snuje się jak diabeł po piekle i tylko słyszę jak M goni mnie do spania. On nalezy do tych szczęsliwców którzy wszedzie i w kazdej chwili mogą zasnąć. Klara, jak tam Wasze grzybobranie? ;) Ja również przez ostatnie dwa dni robilam porządki w ciuchach i w sumie niektórych się pozbyłam bo doszłam do wniosku że jeśli któres przez ostatnie dwa lata nie były noszone to znaczy że nie są potrzebne a tylko zawalają i zawadzają. Dzięki Ci Klaruś ze chatkę ogarnęłaś ja nie mam już kwiatów świeżych ale wstawiam te które ususzyłam, też są piękne. Dziewczyny, miłego dnia wszystkim życzę, wpadnę jak mi się uda może popołudniu 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro - masz rację :D To ostatni dzwonek !! Ale jak to w życiu, wszystko rozbija się o kasę. Wszak wiesz, jak renciści przędą :D :D Nadto wcześniej kupiłam 7 m3 drzewa - fakt udało mi się w miarę tanio, ale i tak musiałam swoje odczekać. Naj.... węgiel jest , jutro mi przywiozą :D Wielki Samotniku - podaję Ci łapkę i serdecznie zapraszam. A że już znasz troszkę dziewczyny - to się nie zastanawiaj ino pisz i przebywaj z Nami :) SARO I KLARO - na moment wrócę jeszcze do zadawnionego temat. Dzisiaj poczytałam wstecz - przepraszam, że nie mogłam być obecna, nie mogłam być wsparciem, kiedy to po ANGIELSKU panie odeszły, aby założyć własny temat. Nie doczytałam się też żadnych przyczyn takiego zachowania. Ja zwyczajnie i po ludzku napisałam, że muszę zająć się moją mamą po udarze mózgu - to było najważniejsze !!!! I nadal jest , bo zmieniamy się z siostrami. W między czasie miałam kolejny zabieg dotyczący serca. Jedna z elektrod kardiowertera zepsuła się i kardiochirurdzy musieli mi ją wymienić. To było bardzo ważne, bo inaczej moje serce urządzało sobie galopady do 220 uderzeń na minutę , a ja padałam jak mucha - modląc się aby ERKA szybko przyjechała. Tak więc - jak to przyjaźń, kiedy ktoś Ciebie oskarża o lekceważenie !!! tak jak to zrobiła Livia. Przykre, cholernie przykre ...... Topik nie jest moją własnością, choć fakt ja go założyłam - ale tylko po to aby wszyscy którym odpowiadają nasze tematy i klimat mogli również pisać i dzielić się z nami wszystkimi troskami dnia codziennego. Dziękuję Wam wszystkim , które podtrzymywały ten nasz mały zakątek - bo jak miło jest wrócić. DZIĘKUJĘ. Do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat] Jak miło usłyszeć ,ze jest się przyjętym do tak wspaniałego grona.Krawcową i Sarę juz znam więc pora poznać autorkę tematu Lonie i Klare.Masz tak zabawny nick Klaro,że "widzę' Cie i przypominasz mnie samego.Potwierdzam ze facio i adonisem jestem.Tutaj na tym temacie bywałem w u.b roku lecz jakoś Lonię nie mogę sobie przypomnieć.Pamiętam anulęczarnulę,gdzie pisała piękną prozę.Gdzie teraz przebywa?Jak juz mnie troche poznałyście oświadczam że na innym nicku juz tutaj nie wejde,juz jest mała stabilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×