Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Witam w niedziele 🖐️ Kawke wypilam rano z MM . Tak myslalam, ze kawiarenka jeszcze zamknieta ale przygotuje i dla Was kawke w termosie moze ktoras z Was wpadnie. Milutkiej niedzieli zycze i do potem..... W podziekowaniu dla milego goscia :D 🌻 Po całych trudach dnia siadam wieczorem przy komputerze. Całe zmęczenie znika, gdy w klawiaturę uderzę. Staram się układać dla przyjaciół życzonka. Wieczorem życzę snu spokojnego, a rankiem radosnego słonka. I jestem taka szczęśliwa, że z każdym dniem przyjaciół mi przybywa. Życzę Tobie przede wszystkim dzionka wesolego. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich :) Doleciałam szczęśliwie - wczoraj padłam ze zmęczenia. Ogółem nie spałam 32 godz. Tak się niestety złożyło. Tym sposobem jaksię wczoraj położyłam to sobie dzisiaj pospałam fest a fest :D Najważniejsze, że podróż była całkiem znośna. Na pokładzie przez cały lot bardzo płakało dziecko. No, cóż szkoda maluszka. Anulko dziękuę za zrobienie kawki. Dzisiaj tylko ona postawiła mnie na nogi :D I cudną muzykę wysłuchalam i pięknych wierszy poczytałam. I tęskinłam i jestem :D Livio - pozdrawaim serdecznie Ciebie i Twoja córkę. Musi być tylko dobrze - innej opcji nie ma . Globus - wnuki mają neta , to machnił łapeczką do klubiku, że wszystko jest OK. Wieczorkim wpadnę :D Wybieramy się do centrum - połazić i zobaczyć to i owo :D Buziaki dla Was. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Lvii...
❤️❤️❤️🌼,Livio,bedzie dobrze.To tak tylko wyglada,ze nie ma opieki lekarskiej9ze strony pacjenta).Nie ma kardiologa?,kiedy zajdzie potrzeba wyskrobia go spod ziemi:D.Trzymajcie sie dzielnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś biegacie, gdzieś powyjeżdżałyście :D :D Ale to nie ważne - ważne abyśmy zawsze umieli znaleźć siebie wzajem :D Za sobą mam kolejny dzień pełen wrażeń i emocji. Pogoda dopisuje - nie padało dzisiaj i było całkiem słonecznie. Pozdrawiam ponownie i do jutra. Dobranoc 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo 👄 witaj Loniu kochana, ciesze sie, ze szczesliwie dolecialas. Biedulko tyle godz. nie przespanych ale mam nadzieje, ze juz troche wypoczelas. Jak mala Wnusia? Pogoda Wam dopisuje a to najwazniejsze. U mnie tez swiecilo slonko ale wiatrzysko ja na "dworcu w kieleckiem" :D Ja czuje sie juz dobrze :D Dzis bylismy u znajomych, wrocilismy pozno ale przecie bym nie zasnela jakbym do kawiarenki nie wpadla :D Globusiku👄pewnie juz balujesz :D Livio👄❤️ Jolka👄 i cos do porannej kawki na rozweselenie :D :D :D "W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejściu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: "- Możesz wejść do sklepu tylko jeden raz,jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem,możesz wybrać jakiegokolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej,jak wejdziesz wyżej, nie możesz się już cofnąć". Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu, żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni mają pracę". Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: "Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci". Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci i są bardzo przystojni"."Wow" - myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych"."Niesamowite" - pomyślała kobieta, jednak z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro.Na piątym piętrze jest napis: "Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni".Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: "Jesteś na tym piętrze odwiedzającą numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko po to, żeby pokazać, że kobiecie trudno dogodzić. Dziękujemy za odwiedziny w naszym sklepie" :))) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
◊═─Poranna zorza nas obudzi, ─═◊═─Zaśpiewa pieśń swą ptak. ◊═─Zabłyśnie znowu promień słońca, ─═◊═─To dnia nowego znak. ◊═─Co też nowego on przyniesie? ─═◊═─Czy szczęścia trochę da? ◊═─A może troska nas przygniecie? ─═◊═─Czekajmy końca dnia. ◊═─Szczęśliwy każdy nowy dzień, ─═◊═─Gdy z życiem idzie w parze. ◊═─Cieszmy się jego każdą chwilą, ─═◊═─Nie patrzmy co da w darze. €€€€€€€€€.(¯`:´¯)€€€€€ ____ €€€(¯ `·.\|/.·´¯)€€€€ _____ €(¯ `·.(●۪۫۰).·´¯)€€€ _____ €€(_.·´/|\`·._)€€€€_€€ ___ €€€€€€(_.:._)€€€_§§§§§§§ Witam, wczoraj napisalam Wam cos do poczytania przy porannej kawce wiec stawiam goracy termos z kawka i ciasteczka na francuskim ciescie z jabluszkiem. LLivio jestem z Wami ❤️ Loniu❤️ milego zwiedzania. Globusiku❤️ pewnie odsypiasz uroczystosc. Jolka❤️ co u Ciebie ? Sloneczko tez niesmialo wstaje ale mam nadzieje, ze dzis nie bedzie tak wialo. Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Poranek chłodny i wietrzny. Siedzę w piżamie z kubkiem pachnącej kawki i piszę do Was :D Bo ..... Tak trudno jest się rozstać..... :D Moja wnusia jest CUDNA !!!! Koniec i kropka :D :D Dziarmoli (czyli gada ) na całego i to we wszystkich językach świata :D :D Życzę Wam fajnego dnia i sobie również. Idę zaliczyć śniadanko. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawny znajomy
Anuloczarna Twoja poezja jest arcyprzepiękna.Nieraz na moim starym obliczu zagości łza.Pozdrawiam🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poludnie🖐️ Loniu :D a widzisz jak szybko maluchy ucza sie jezykow :D Widze Ciebie jak duma Cie rozpiera, naciesz sie kochana Wnusia. Napisz jak dlugo bedziesz u dzieci? Globusik moze juz w drodze do domu :D Pogoda u mnie ladna , sloneczko swieci i juz nie wieje :D Dawny znajomy????? Kim jestes? Czas mija bezpowrotnie Szybciej niż my chcemy Każdą chwilą się cieszmy Szczęśliwsi będziemy. Wspomnienia chwil dobrych Niechaj będą z nami. Żyjmy pełniej i radośniej I nie bądźmy sami. Nie marnujmy żadnej chwili, Przeżyjmy ją godnie. Trudy życia codziennego Upłyną łagodniej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wieczorkiem. Livio czekamy na pozytywne wiesci ❤️ Wpadlam posprzatac w kawiarence , stolik nakryty pieknym obrusikiem , kwiatki stoja w wazoniku. 🌻 🌻 🌻 Człowiek,jest człowiekiem wtedy, gdy potrafi dać drugiemu człowiekowi chociaż odrobinie radości,okruszynę nadziei,zrozumienia,oraz serca. Gdy potrafi wywołać na twarzy drugiego człowieka nawet krótki szczery uśmiech . Zycze kolorowych snow i do zobaczenia na porannej kawce🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem już z Wami i witam się serdecznie. Tak jak wszystko szybko minęło spotkanie z dziećmi. Czy doczekam 18 lat drugiego wnuka? No zobaczcie jak się rozbawiłam:) Mam dużo korespondencji do przeczytania, zrobię to wieczorem. Teraz przygotowuję poranne spotkanie. Kawa jak zawsze i nic, że tak rano ale częstuje urodzinowo - imieninowym szampanem moich dzieci:) LONIU jak miło,że jesteś z dziećmi i z nami też ANULKO jesteś niesamowita, nawet pomyślałaś o rybce dla Pusia👄 LIVIO od rana wczoraj byłam z Tobą. Wiem,że jest wszystko dobrze,tak mi mówi moja intuicja.Jeśli ochłoniesz napisz❤️ Wystarczy raz pojawić się u lekarza i co, zaczyna się tasiemiec. Do góry podnoszę głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz,zycie to nie bajka. od wczoraj szpital - operacja ma byc w srode. Siedze z nia,patrze na wszystko bezradnie,chyba przestaje juz cokolwiek czuc - jakas szmaciana lalka we mnie siedzi - wybaczcie,ze psuje nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są takie serca, co wesprą w potrzebie, i ciepłe dłonie, co twą dłoń uścisną, aż niepokoje wszystkie znów gdzieś prysną. Jest taka dobroć, co serce ogrzeje, przyniesie radość i nowe nadzieje." Witam spozniona ale rano pojechalam do lekarza na kontrole. Antybiotyki skonczone wiec wypijam lyczek urodzinowego szampana. Globusiku wszystko co dobre szybko sie konczy ale juz niebawem nastepna 18-tka i napewno bedziecie swietowac. Ja jeszcze 10 latek i tez sie doczekam :D jestem urodzona optymistka. Livio zawsze czekam na wiadomosci od Ciebie i nawet nie wolno Ci myslec, ze nas zanudzasz. Znamy sie juz troszeczke i w chwilach ciezkich dla kazdej z nas musimy byc razem. Pamietaj, ze musisz byc silna tego potrzebuje teraz Twoja Corcia. A ja w to wierze, ze po operacji bedzie dobrze. Loniu jak mija czas z Rodzinka ? do potem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem po wizycie kontrolnej u lekarza. ANULKO też antybiotyk skończyłam. Za tydzień /jeśli będzie wszystko ok/ ponowne badanie kontrolne. LIVIO piszę tak jak ANULKA. Jak możesz myśleć,że zanudzasz nas pisząc o problemie, który cały czas jest nie rozwiązany. Czuję się nieswojo jak nie ma od Ciebie żadnych wiadomości. Kiedy byłam u dzieci też nie wykreśliłam Cię z pamięci. Czas czekania zawsze napawa nas wątpliwościami, rozumię Twój niepokój. Nie zawsze pośpiech jest wskazany, lekarze wiedza co trzeba robić. Wierzę, że efekt końcowy będzie szczęśliwy. LONIU przesyłam pozdrowienia i :) . Nie ma to jak babcią być:) i gaworzyć z wnusią. Ale jestem pewna,że tęsknisz za nami;). Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciemno i deszczowo ale ciepło. LONIU podobno to angielska pogoda. Ja już rozpoczęłam dzień, spacerem. Ponieważ jeszcze odpoczywacie przygotuję powitanie . Jak każdego poranka trzeba coś wypić;) - żeby żyć trzeba pić!!! Więc na pobudzenie "szatan" później to co lubicie , woda mineralna, herbata lub soki. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma sensu kupowac kredensu
anuloczarnulo- ale te wiersze to chyba tylko jako wpisy do pamietnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOLEŻANKI❤️ Są takie serca co wesprą w potrzebie - to prawdziwe i piękne słowa🌻 Są to serca nasze , potrafimy wspierać się w potrzebie i nie tylko❤️ LIVIO jeśli możesz przeczytaj co napisałam. Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny cieply dzionek🖐️ LIVIO ❤️ jestesmy z Toba. Globusiku👄 dzieki za kawke "szatana" wypije z mileczkeim :D Mam Wam tyle do napisania , zrobie to wieczorkiem. Pogoda piekna na termometrze u mnie juz 20st.C choc to pewnie tylko dzis. Wybieram sie na cmentarz moj Szwagier mialby dzis 57 lat. Milego dnia i do wieczorka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Córka po operacji,miała ją o 8 rano. Obecnie przez dobę na Ojomie,lekarka powiedziałajedną najważniejszą rzecz - NIC ZŁOŚLIWEGO. Co za ulga po tej pierwszej diagnozie. Takiego lekarza trzeba by zarąbać - postawił taką diagnozę -i prawie trzy tygodnie żyłyśmy w takim stresie. DiewcZyny - dzięki za wsparcie. Będę wpadała do Was. Obecie jestem u Syna i Synowej - idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ 🌻😘 livia 21 ufff jaka ulga trzymam kciuki bedzie dobrze pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SĄ TAKIE SERCA CO WESPRĄ W POTRZEBIE Anulka nawet nie wiesz w jakim odpowiednim momencie napisałaś ten wiersz - jak zawsze bardzo Ci dziękuję. U mnie też ciepło, ale ogromnie duszno. Wybrałaś się w odwiedziny bardzo bliskiej Ci osoby❤️ w miejsce gdzie jest spokój i cisza,cisza,cisza..... LIWIO nigdy nie dopuściłam myśli ,że może być coś nie tak. Uwierz , że jest już po operacji , wiedz , że dalej będzie już tylko lepiej. Postaraj się odpocząć psychicznie, ale i fizycznie. Dzieci masz obok siebie. Odetchnęłam ja i MM. Wszyscy po ogromnym napięciu odpoczywajcie❤️ LONIU❤️ wiem,że jest Ci tam gdzie jesteś superosko dobrze. Niech te chwile trwają jak najdłużej. Do zobaczenia.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam problemy z wejscie do kawiarenki ,moze teraz sie uda. Livio ❤️ WSPANIALA wiadomosc. Pare dni i wroci Corcia do domku. Wiem, ze nie zawsze ale....... WIARA czyni cuda. Pisalam juz Wam, ze jestem urodzona optymistka i nigdy nie dopuszczam " czarnych mysli" do siebie choc tez w zyciu duzo przezylam ciezkich chwil . Ale czas goi rany i jak upadamy to potem sie podnosimy. Przychodzi to czasem ciezko ale zycie musi isc dalej. Obiecalam Wam cos napisac wiec to czynie. Wiedzialam juz o tym duzo wczesniej ale nie bylam jeszcze na 100% pewna. Firma MM przenosi sie pare km. za miasto i jest tam domek do wynajecia . Zdecydowalismy sie tam przeprowadzic. Mysle, ze bedzie nam tam dobrze . Przeprowadzamy sie w listopadzie , ogladalismy juz domek jest piekny i okolca spokojna . Dzieci beda mialy 30km do nas to tez nie jest zle. Pozyjemy, zobaczymy :D Takze moje kochane bede teraz bardzo zajeta ale na kawke wpadac bede do Was :D Milego wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywają dni, kiedy idzie gorzej, bywają dni, kiedy już nie możesz. bywają dni, kiedy sił brakuje, bywają dni, kiedy w sercu coś zakuje. Bywają też dni niebywałe, bywają też dni doskonałe, te, w których uśmiech nie schodzi z twarzy, i te, w których znowu zaczynasz marzyć. 🖐️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza to potęga. Potęga słów. Jakże wymowna. W ciszy dokonują się rzeczy piękne, niesamowite. Udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilza - witaj nieznajoma, Dziękuję za zyczliwość,dzwoniłam na ojom - rano moja C.ma być już na swojej sali. Przekażę jej życzliwości od Klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ranek zaczynam od przeczytania Waszych listów. Pięknie,że wiadomości są pomyślne. LIVIO dzisiejszy dzień zaczyna goić Wasze skaleczenia. W każdym następnym pojawiać się będzie więcej słońca❤️ ANULKA gratulacje.Cała rodzina ma się z czego cieszyć.Dla dzieci 30 km dojechać do Was to "żabi skok". Jestem gotowa do pomocy, choćby do pakowania drobnych rzeczy:):) Ciesze się razem z Tobą❤️ LONIA Ja tu gadu gadu, a woda zagotowana, jest wcześnie, żeby kawusia nie wystygła zrobię w termosie, herbatę też. Sezam otwarty i oświetlona reklama ZAPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawke Globusiku pedze. :D Od dzis zaczynam powoli pakowanie bo same wiecie ile to sie nagromadzi przez 20 lat na jednym miejscu. GLOBUSIKU kazda para rak potrzeba :D wiec zapraszam . ❤️ Livio❤️ czekamy na wiadomosci . Loniu czyzbys nam zaginela w wiekim swiecie? :D Polozylam sie wczoraj do lozka bardz pozno, spalam bardzo zle bo cala noc lalo jak z cebra i pada do teraz , no coz uroki jesieni. Kawka sie wzmocnie i do roboty :D Milego dzionka Wam zycze i do potem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKA u mnie również leje cały dzień. Jednak rano pomknęłam po zakupy. Przygotowałam obiad / pierogi ruskie / i w czas przywędrowała moja B. Ta dziewczyna mnie rozbraja - znowu ma plany życiowe;) moim zdaniem nie do zrealizowania. Oceny mojej wcale nie taiłam i o dziwo chyba ostudziłam zapędy B.Ale ile się uśmiałyśmy to nasze:) Codziennie rano pędzę do CIĘ Anulko i pomagam ile się da. Nadmiar pracy będzie CI wynagrodzony wygodą i luksusem po wprowadzeniu się do nowego domu. Już pewnie czujesz świeżość jaka zapanuje w całym domu na Święta. Tego Ci życzę i oczywiście służę pomocą❤️ LONIU LONIU czy pamiętasz ? ......... LIVIO znowu mam trochę niepokoju. Rozumię,że nie jesteś w domu z całkowitym dostępem do kompa. Wiem,że jest wszystko jak być powinno, jednak pełnia szczęścia będzie jak to potwierdzisz. Teraz pozdrawiam Ciebie i Dzieci❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie - C,w swoim pokoju,zaczyna wstawaz.serce mi sie kraje jak na nia patrze.O Boże - ileż to razy taka ja widzialam? no nic - jutro bedzie juz silniejsza.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×