Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Klarcia, Amanda, Lonia i Tereska, do zobaczenia się w Nowym Roku w dobrym zdrowiu i w wesołych nastrojach. ❤️ 👄 Dora 1950 Anulaczarnula Rybcia 49 Wszystkim Wam dziękuję za zyczenia i zyczę szampańskiej zabawy tej Nocy a w Nowym Roku wszystkiego najlepszego, zdrowia i duzo radości. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny oraz wszyscy odwiedzający i czytający nasz topik. Moc serdecznych życzeń - nade wszystko ZDROWIA - jak ono jest , to wszystko jest. Niech Wam się spełnią Wasze plany i marzenia i oby TEN NOWY ROK obfitował tylko w same radosne doznania. Z serca też dziękuję, za wszystkie życzenia dla mnie i odwzajemniam je dla Was. Do zobaczenia juz w Nowym - a balowiczom SZAMPAŃSKIEGO UBAWU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam Dziewczyny Kochane - dziś 1.01.2012 i na wszystkie dni tego ROKU, życzę ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI, SPEŁNIENIA MARZEŃ i ...WSZYSTKIEGO TEGO, CZEGO SOBIE ŻYCZYCIE!!!❤️ 👄 ❤️ Anula 👄 Dora👄 Lonia👄 Sara👄 Amanda👄 Teresa👄 Rybcia 👄 cieszę się, że TU dotarłaś:) Oneill 👄 Fatalka👄 Amazonia👄 Dziś...DZIŚ! to ja buszuję tutaj......obok mój mąż....:) Odprawiliśmy młodsze dziecię z dziewczyną- ( czekam na sms- jak dojechali..) A u nas mróz....choć bez śniegu!!! Pozdrawiam..... W Chatce JUŻ czeka kawa \_/> na dłuuuugi pierwszy dzień ROKU Moja Mama ma dziś 73 URODZINY!!!! )))))) )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już w Nowym Roku 👄 Klara mnie ubiegła bo dłużej napewno balowała, u mnie już w dzień walili petardami a w nocy to już niebo było jasne od peterd i wybuchów, żal mi psinek bo wyły ze strachu. Na szczęście moja lubi patrzeć przez balkon na fajerwerki więc nie musiałam dawać jej leków na uspokojenie. Dzisiaj mam piękny i słoneczny dzień a cisza aż dzwoni w uszach, tak to lubię , Ci ci kaca leczą to słyszą jak im mucha stąpa po dywanie. Biedni:D :D :D Dziewczynki, miłego dnia i takiej pogody jaka jest u mnie Wam życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klarcia , a za tę kawcię dzięki , oj bardzo dzisiaj się przyda, mamie złóż piękne zyczenia , ja swojej już dawno nie mam więc doceń to ze jeszcze masz mamę , bo nikt nie jest w stanie mamy zastąpić i zawsze jej brakuje. Dla twojej Mamy 👄 ode mnie i wielu lat życia w zdrowiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w Nowym Roku ....:) widzę ze i tu kawka jest, więc się czestuję :) Klaro , dla Mamy najlepsze Zyczenia Urodzinowe :) Sto lat w zdrowiu :) Odpoczywajmy dzisiaj , leniuchujmy :) ...pogoda dobra na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, Amando- kochane Dziewczyny z Was👄- Mamie powiedziałam, ze ma życzenia od "dobrych- nieznajomych":) Potem powiedziałam o jakie pozdrowienia chodzi... Słuchajcie.......... chciałybyście gości 1 stycznia o..9.30 rano????? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!! Ja też!!!! Ale..... było ..super!!!! Mąż wyszedł z piesem na spacer.... ja....ziewająca, zbierająca się do łazienki i....telefon!----wstaliście???---mówię"tak"...ale muszę zamieść piach po wczorajszym Nowym Roku w korytarzu...mnóstwo piachu....- dobrze, że miałam pozmywane- tylko kieliszki po szampanie na zlewie! Dalsza część rozmowy- no to zaraz zadzwonię.... a TU!!!!!!!!!!! dzwonek do drzwi!!!- moja kuzynka z mężem zawitała:) Oni już po sniadaniu, po mszy a....my....jeden rozgardjasz!!!!!!!!! no...lekka przesada. W pidżamie już się we wrześniu widzieliśmy, więc zadna nowość!!ale......... kawka z serniczkiem i pierniczkiem zdziałała cuda- potem lekki dring dla trojga ( jeden prowadził auto) Takiej Niespodzianki w Nowy Rok JESZCZE NIE MIAŁAM!!!!! Co tam ubiór:P liczy się bliskość! Jestem p świątecznym obiedzie, kawce i po porządkach (względnych) I........znów pidżamka- ale....jutro muszę rano wstać do pracy...... Procenty po szampanie( i drinku) muszą wywietrzeć:D :classic_cool: Pa Laseczki- do jutra))) ps. deszcz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestes klaro
biegasz po topikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
))))) stawiam w Chatce olbrzymi dzban mocnej kawy. Ciężki dziś dzień w pracy:O jeszcze Sylwester daje się we znaki 😭 i.... papierki nie chcą szybko znikać:( Do tego za oknem pochmurno, szaro, buro brrrrrrrrrrrr!!!!!! Pozdrawiam Was i życzę, mimo wszystko, miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki 🌻 Klarciu nie narzekaj na pogodę bo nie ma tak żle, szyb w samochodzie skrobać nie musisz, pociesz się że zawsze może być gorzej. Może takie podejście moje do rzeczywistości nie jest najlepsze , ale mnie pomaga na dołki i chandry, inni mają gorzej i już przestaję siedzieć w dołku. Za darmo Klarciu oddaję Ci mój sposób na życie :D Loniu, jak Ty się czujesz? Mam nadzieję że dostałaś się do lekarza a gdybyś miala trudnosci i chcieli zapisać Cię w odległym czasie to mów że dłużej nie wytrzymasz i miejsce znajdzie się, ja dzisiaj tak zrobiłam i zamiast za 3 tygodnie {bo taki termin mi najpierw dała} to już jutro mam wizytę. Nie każdy może i powinien czekac , a ja nie nadużywam tylko mam juz dośc czekania. Tereska 🌻 jak tam u Ciebie? Napisz nam czy wena twórcza przyszła do Ciebie z Nowym Rokiem? Amanda, u Ciebie musi być dobrze bo z Nowym Rokiem dla Ciebie los przeznaczył worek radosci i dobroci 🌻 na pocieszenie po przykrej końcówce starego roku. 🌻 Miłego dnia Dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Odcięło nas wczoraj od wirtualnego swiata, więc chcąc nie chcąc tkwiłam w realnym, przed telewizorem ...;) herbatkę zostawiam wieczorną , moze ktoś zajrzy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ...... kawa w Chatce pachnie a ja, ja dziś czuję się jak młody bóg :D Wczoraj już koło 18-tej byłam w łóżku z mężem...nie, nie, nie:P Odpoczywaliśmy, oglądaliśmy tv- tak mi było dobrze:) Na jedynce wieczorem był świetny teatr telewizji - to była uczta! Jeszcze jedzenia pełno w lodówce- obiad prawie sam się zrobi.... mąż przygotuje, więc dlatego dałam sobie wczoraj luz. No, przecież byłam "zmęczona":P Wczorajszy dzień, taki, jak nastrój.... lało praktycznie cały dzień i to dość mocno. Dziś jest słońce, bez deszczu. A pracy w.... pracy dziś mi idzie, jak spłatka:) Loniu, jak ze zdrowiem i tym paskudztwem- muszą lekarze jakoś zarazić, bo ból jest straszny i daje taki sam dyskomfort❤️ Sara, jak wrócisz od lekarza- napisz. Masz rację, cały czas musimy "walczyć" o swoje- takie życie.👄 Amanda- wypoczęłaś pewnie już po przeżyciach kończących rok..... ten będzie lepszy- zawsze trzeba wierzyć ❤️ Teresa, koniec roku chyba dla Ciebie nie był taki najgorszy, jak myslałaś. A może coś się nawet zmieniło na lepsze..... zajrzyj do nas👄 Miłego dnia Dziewczyny 🌻 p.s dziś dostałam miłego sms-a od platonicznego :) adoratora..... wiecie, to takie adoracje wzajemne( kulturalne) .... on adoruje a ja okazuję, że mi jest miło z tego powodu . Ale....... NIC ( więcej :D ) Z TEGO, NIGDY NIE BĘDZIE :D ( nie nawiedzają mnie motyle :P ) Pa ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam. Nareszcie jutro do dermatologa :) Fakt, dłużej bym nie wytrzymała bo potwornie boli i rozlewa się już na całe cialo :O Żyję nadzieją, ze to się skończy niebawem - choć pozostawiam sobie dawkę niepewności. Dużo czytalam w necie o tym świństwie - łuszczycy i okazuje się, że jedna drugiej nie równa i inne mogą być podłoża. Napiszę jutro po powrocie co za specyfiki mi dała. Do miłego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) dziekuje za ciepłe słowa :) optymizmu i nadziei nigdy mi brakowałao , ale w zyciu róznie bywa ... popołudniowa kawe zostawiam ..... pozdrawiam i zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zapraszam na poranną kawkę \_/> do Chatki. Na dworze jeszcze nooooc...... pewnie Wy jesteście jeszcze w łóżeczkach . Ja już dawno wstałam.... dziś musiałam jeszcze przed pracą wyjść na spacer z piesem. Ale dzięki temu nie musiałam wszystkiego robić na wariackich papierach. Najgorsze to wstać a potem..... potem czujesz, że fajnie tak wstać skoro świt :D Dziś rano wyciągnęłam ostatni placek ( makowiec) z zamrażarki i jak znam moich chłopaków to na weekend od piątku, będę musiała coś upiec. Chyba upiekę wiewióra z topiku Rybci, bo smaczny i, co najważniejsze, robi go sóe szybko. W nocy strasznie wiało i trochę padał deszcz- teraz się uspokoiło ale chyba wiatr jeszcze do nas dotrze:( Ja wczoraj miałam ewentualną synową do nocy, więc szlaban na kompa😭 bo komputer w pokoju syna:( Amando- tarzeba mieć takie podejście ( optymistyczne) bo inaczej... "życie" by nas zgnitło z kretesem:( Saro- co u Ciebie- nie pisałaś wczoraj. Loniu- powodzenia dziś! Teresa- leniuszku- gdzie jesteś???? Pozdrawiam Was Laseczki i miłego dnia 👄 )))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ......nie odmówię sobie Twojej kawki Klaro :) pogoda nie nastraja dobrze , u mnie leje !! na razie nie wieje ale pewnie po południu dotrze ta wichura przed ktora ostrzegaja .... od paru lat , na szczescie !! mam własny komputer i bardzo to sobie cenię :) nikt nikomu w droge nie wchodzi ;) spokojnego , miłego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu jestem, cały czas, tylko leniuchuję... I ciężko mi się do tego przyznać. trochę jakby grypa mnie brała ale opanowałam kryzys. Ale rozstrój żołądkowo - jelitowy trwa. Wszystko po tych ekscesach kulinarnych. Trzeba chyba wyciszyć się. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 Trzy razy już napisałam do Was a mi odrzucało bo pocztę mi zmieniło, a tyle się napisałam że już z sił opadłam. no więc krotko, wszystkie Was pozdrawiam , ślę buziaki 👄 i do zobaczenia się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witajcie No i już jest jutro, najpierw puściłam kwiatka żebym nie musiala na darmo się napisać. Widzę że zadnej jeszcze nie ma, nawet Klara nie zawitała a to napewno przez tę pogodę, mokro , wieje i zimno. Ale życzę Wam wszystkim miłego dnia, i nie dajmy się szarzyżnie i pogodzie :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale niespodzianka! Dziewczynki, gdzie jsteście? czyżbyście już świętowaly? Miłego weekendu, bawcie się dobrze i odpoczywajcie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Saro- bo ujdę zaraz za terrorystkę- bo nie chcę dać dziecku kompa!!! Tzn- zabrałam dziecku kompa:P Podobają mi się Twoje buźki 👄 :D :P Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam )))) i zapraszam na kawkę \_/> do Chatki. Na dworze jeszcze ciemno, więc śpioszkom życzę jeszcze kolorowych snów. Saro, nie było mnie na miejscu...... a kompa ( laptopa) zabrałam rzeczywiście dziecku ale nie swojemu .... gdzieś 10-letniemu, które swoim wzrokiem chciało mnie zabić :P. 6-tego po mszy za ciocię ( 8.00) , pojechaliśmy w zachodniopomorskie do leśniczówki ( do rodziny). W tym roku nie było sniegu, więc z kuliga nici. Ale pozostał spacer po lesie i ognisko, które oczywiście było. Było też wesoło, bo pełna chata gości. No ale wczoraj późnym popołudniem czas było wracać :( Dziś już ok....normaly tok dnia i życia. Pogoda wciąż jesienna, na szczęście bez deszczu i chyba odrobinę się ochlodziło. Pozdrawiam i życzę miłego dnia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałaś Klara super weekend, a że podprowadziłaś dziecku laptopa , to dobrze zrobiłaś, niech uczy się już za młodu dzielic z bliznimi :D , na starosc będzie miał jak znalazł. Już widzę jak szybkościowo dziś pracujesz , zwolnij na obrotach bo za szybko wyparuje z Ciebie weekend. Lonia , Tereska - pozdrawiam Was dziewczyny 🌻 życzę miłego dnia i wiosennej pogody , bo chyba tylko na taką liczyc możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×