Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Klaro, Liwio i Duchu, życzę Wam spokojnych i radosnych Świąt 🌻 Wprost trudno mi uwierzyć w reanimacje tego topiku, ale życzę Ci Liwio powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik odkurzyłam - nie mam zadnych wymagań co do odwiedzających. x każdy,kto ma chęc niech sobie tutaj pisze. x mnie wystarczy - miejsca - kolory też nie są ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYDE PARK XX Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej) jest Speakers' Corner, położony w pobliżu Marble Arch. x a ja będe sobie ględzić swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHU- dziękuję za propozycję wsparcia. x nie jest mi potrzebne,wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polski Hyde Park 1 2 3 11 | nast. 16:26 Wszystkich zainteresowanych zapraszam Już taki temat istnieje na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszę się,Livio
że wróciłaś do tego topiku.Ja już pisać nie będę bo to jednak ryzyko oberwania od kogoś.Zyczę Ci żeby topik się rozwinął bo lubiłam Cię czytać.Dla wszystkich serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaak!!!
Moje spostrzeżenia- nie należy otwierać puszki pandory z Duchem Kafee, nie pisać do niego na maila- nie ufać ABSOLUTNIE!!!! A oprócz Klary i Sary- odezwała się chyba jakaś osoba, która NIGDY nie pisała na czerwono. Ale , każdy się zmienia i każdy potrzebuje z kimś mówić, może ONA też- może teraz to doceni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny smutnawy dzień się zaczyna. x nie mogę zaakceptować swojej nierachawości:(,że tak paskudnie się wyrażę. cieszyć się ? powinnam - właśnie zadzwoniła C -będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIESZĘ SIĘ !! Czego Ty sie boisz dziewczyno - tutaj nikt od nikogo nie obrywa - BO JAKI MIAŁOBY TO SENS? X Uświadom sobie,jesteś ISTOTĄ WOLNĄ!!! kTO CHCIAŁBY NAM WOLNOŚĆ ZABRAĆ. x tak naprawde cała kafeteria jest do naszej dyspozycji,na zielono,czerwono,czy na czarno. x ja tu w tych krzakach oddycham - bez ograniczeń.. mogę swobodnie np powiedzieć qrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIESZĘ SIĘ! całe zycie,to ryzyko- a kto nie ryzykuje..sama wiesz. x ile ja w życiu naryzykowałam ,no nie zawsze z dobrym skutkiem, ale jak wziąść ppod uwagę całość - to jakby to było? Zapewne bilans wyszedłby kiepski. x x Kiedyś ktoś PAN MĄDRY -zapytał,czy jest ktoś,kto o mnie w zyciu się zatroszczy? Byłam wtenczas jeszcze kompletna gówniara,zaczęłam dopiero pracę. podjełam ryzyko zycia,bez liczenia na kogokolwiek. x Ryzykiem był wczorajszy dzień -:),przeminał - jak wszystko przeminie. nie bój sie ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nadchodzące Święta Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te niepoważne. Niech się spełnią ! Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Niech pod świąteczną choinką, znajdzie się radość, szczęście, życzliwość, wzajemne zrozumienie i spełnienie marzeń w Nowym Roku. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku w gronie Rodzinnym i Przyjaciół! życzy duch cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak!!!--skąd tyle nienawiści u Ciebie jest?? Przecież od 3 lat mam kontakt z 50 kobietami z tego portalu.Jak plotka wróblem wylatuje a gołębiem wraca.Jedna osoba na tym portalu napisała do kilkunastu osób paszkwile na mój temat i jak się wyjaśniło,zniknęła z cafe.Taki to jest miernik Twojego zaufania pomidorku to tylko mogę Tobie wspólczuć wyrafinowanej glupoty.Inaczej tego nie potrafie wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce te kobiety tutaj się zjawią i zadają kłam Tobie pomidorku " Tak"Nigdy nie prosiłem nikogo lecz mam już tego dosyć ustawicznego oczerniania mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczernianie to tylko pod pomarańczowym nickiem - typowe.;-) Znam ducha cafe od wielu miesięcy. Bez żadnych podtekstów, narzucania, manipulowania. To naprawdę fajny człowiek, z którym prywatnie można porozmawiać i o dupie maryny i o poważnych sprawach.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Też znam Ducha już długo, zaraz będzie dwa lata i nigdy mi się nie narzucał.Rozmawialiśmy wiele razy i było ok,więc nie rozumiem tego oczerniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze musze to mówic przed świetami lecz zarzuca mi się wyjątkową podłość.Otóż w ciągu przeszło 3 lat mojej tutaj bytności 2 osoby (kobieta i facet) ujawniły korespondencję moją do nich tutaj na cafe.Skopiowano treść.Kobiety już dawno nie ma jej znajomi za to co uczyniła odwrócili się od niej.Natomiast facet nadal przebywa na cafe wiec nie bede ujawniał jego ksywki po co jątrzyć jak ta sprawa już przebrzmiała jest a nie poczuwa się do odpowiedzialności za to.I teraz co najważniejsze mnie się oskarża za to ze ja ujawniam !!!!!!Wyjątkowa hipokryzja,złośliwość i zwykłe świństwo tych osób.Jeśli jest brak argumentów to takie chwyty poniżej pasa jak najbardziej im odpowiadają.I bardzo przykre,ze kobiety w tym gustują.Jeśli na portalu tym przebywa łącznie 15 tysiecy osób a tylko 1.5 % mają udział faceci, to jak inaczej można mówić.Znam paru facetów co też gustowali lecz byli nieopierzonymi młodzikami więc prawo młodości= perfidna głupota mozna im wybaczyć.Mam nadzieję ,ze skończą sie te niewybredne ataki bo już jestem znudzony i zniesmaczony takim postępowaniem do mnie.Mail podałem dlatego że nie chcę ujawniać swojego nieszczęścia.Parę osób by się ucieszyło z tego powodu a nie bede dawał im satysfakcji.Są to młodzi ludzie w wieku 24--28 lat.Nie mają poszanowania do dużo starszych osób wiec bezcelowe takie wywody byłoby mnie tutaj ujawniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Dulska
Duchu .a dla kogo szkoda?? Bo chyba nie dla nas??? X Prywatę tu uskuteczniasz,a Livia w krzakach siedzi i marznie!! X Livio herbatę w termosie ci przynoszę!! Podsuwaj się,ogień wygasa:-( X Jakieś duchi tu z tobą😭 zimno,ciemno😭 X Ja pierdzielę:-( Ot i towarzystwo:-( Użalać się przyszli!!! Jakby to tylko oni mieli biedę!!! X Do pierogów!!!!! I buty wypastować!!! Święta idą.I nie szeleście tak tymi gałęziami ,bo łeb mi dzisiaj pęka!!!! X Podkładać do ognia!!! Wygasł zupełnie,och boszesz ty mój nic sami nie zrobią:-( cały czas tylko mów i pilnuj!! Ręce opadają.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Dulska--nic mi ta ksywka nie ,mówi chociaż tutaj byłem bardzo dawno i nie zauważyłem Cie.Po co robisz precedens i nie zaczernisz sie.Przecież każdy złośliwiec może sie pod Ciebie podszyć lecz to już nie moja w tym sprawa.Czytaj z zrozumieniem na temat szkody.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie muszę ognia pilnować,ponieważ dzieci mam od tego aby upiekły ciasta czy nawet pierogi.Nie mówiąc o siemieniotce i innych pyszności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHU Jestes w HAYDE PARK - wywalaj z siebie miejsca starczy dla kazdego z wszelkii troskami i problemami. gorąca herbata dobra sprawa - dzięki. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemia livio.🌻To są tak sprawy drastyczne i wstrzasające dla mnie,ze nie chce wam psuć przedświatecznych dni.Prosiłem nie posłuchaliście a tak byście zaznajomili się z sytuacja.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIA pilnują tutaj zjawy,towarzyszą mi od poczatku,kiedy trafiłam na polane z szałasem. Dzisiaj mój towarzysz to SPOKÓJ. x dziwne,nie mam żadnej nerwówki przedświatecznej,chaos jakoś pomału opanowałam, CHAOS -przede wszystkim w oje głowie. x Chyba Pani Wyobrażnia stwarza przede mna te problemy - kiedy pichcic,kiedy piec,kiedy sprzątać..nie zdążę,będzie za mało,będzie za wcześnie - spokojnie! X Mam nawet czas na to,aby sobie posiedziec na tym pniaku -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livia21-- w moim wypadku nic nie robię w obszernym mieszkaniu.A do kogo jak ukochanej już nigdy nie będzie przy moim boku.Tak załatwili ją przy operacji konowały w 2010 r i nie ma na nich siły.Zwracałem się do adwokatów d.s medycznych z Krakowa i po 2 miesiacach wycofali się oznajmując mnie,ze trudno będzie udowodnić.I tak zostałem z ręka w nocniku.Jakby zeszła to proces trwałby 6-7 lat lecz żyje wiec koniec dla nich jest.A dla mnie poczatek 2 letniej"martylologi" bo tyle sie żona opiekowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCHU - kogo pytasz co masz zrobić? x Psani towarzyszka dzisiejszego wieczora - podowaiada,jak masz uzyskać SPOKOJ. x weż zeszyt - jak masz sporo do wyrzucania z siebie,niech będzie bardzo gruby. x Pisz w nim,opisuj wszystko co Cię boli,kto cię zranił,poszukaj w sobie powodów zadawanych ran,- zadawaj często pytanie DLACZEGO? to będzie tylko Twój osobisty zeszyt i CAŁEGO WSZECHŚWIATA. x Możwsz w trakcie pisania,kartki wyrywać - mocno pogiąc i spalić. xzapewniam Cię,żaden człowiek Cię nie zrani. Przestrzeń i Czas - zanotuja co przekazałeś - im można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital wybudowany ze środków europejskich został doszczętnie ograbiony.Nie mają defibilatora czy płuco-serca.Nie ma winnych.Zażądałem rozmowy z Generalnym dyrektorem to przysłał mi swojego adwokata a gnojek ze mna był umówiony.Nic sobie z ludzi nie robią.Zapytałem dyrektorke tegoż szpitala gdzie jest wyposażenie szpitala?? Zadzwoniła po ochronę i tyle sie dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio21--przecież wszystko mam dzień po dniu zapisany w kompie.Nagrywałem rozmowy z konowałami(nie wiedzieli o tym)Jak jednej anestiozolog to po zakończeniu rozmowy oznajmiłem .............zemdlała!!!Mam szczegółowo opisane z 60 dni.Okazało się po roku ze jest główna winowajczynią tego zdarzenia wpuściła powietrze do żyły co spowodowało zatrzymanie serca na pół godziny.Skutki dla mnie jak i całej rodziny są opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Pani Spokój - juz nie dorzucasz do ognia. Wiem,niedługo zastapi cie Pani Radość, x dobrej nocy .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×