Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

witam, pozdrawiam , bo czytam Was :) 👄 dalido coś nie tak , bo dałaś link do całego fotosika , a masz skopiować link wyłącznie Twojego zdjęcia, zaraz po zaimportowaniu ten link jest obok lub poniżej zdjęcia, ewentualnie jak masz swoje konto na fotosiku , to wtedy pod zdjęciem jeden z dwóch linków jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mOJE KOCHANE DZIEWCZYNKI MAM ZNOWU DOBRY HUMOR, MEZULEK KOCHANY,WNUCZEK DO WYTRZYMANIA,Z CHORA BABCIA BYLAM NA SPOCERZE,NAWET ZROBILAM KOPYTKA.ODWIEDZILA MNIE CORKA A TERAZ JESTEM NA KURSIE I SIE DOSZKALAM.NOI WPOLNYMI SILAMI DOSZLAM JAK WYSLAC ZDJECIE HUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRA. ZAWSZE JAK MI SIE COS UDA JESTEM ZADOWOLONA. NARAZIE MILE KOLEZANKI. PROSZE MI PODPOWIEDZIEC SKAD BIERZECIE TAKIE SMIESZNE DODATKI. NA TYM FOTOSIKU TEZ JA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wypowiedzi po spacji trzymasz shift i klikasz np dwuropek i nawias , a wychodzi wtedy usmiech lub smutek np :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy chcesz miec rysunek serca to słowo serce wstawiasz w klamry bez shiftu ❤️ lub buziaka wtedy słowo usta ma być w klamrach i bez spacji 👄 [ usta ] kiedy zrobię spacje między słowem a klamra , to rysunek nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punkt 5
regulaminu Kafeterii: 5. Nie pisz dużymi literami - na Kafeterii to oznacza krzyk. Możesz użyć dużych liter dla akcentowania najważniejszego w poście słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, po prostu lubie duze litery sa bardziej wyraziste.Pocwicze jutro z tymi bajerami.Na dzis chyba skoncze bo chyba jestem wykonczona. Zobaczcie kochane koleznki moje wnuki sa troche wyzej, udalo mi sie wklejc.Narazie DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje kolezanki. znowu zaczyna sie nowy dzien. wczoraj poznym wieczorem wnusio oznajmil ,ze potrzebuje dynie - noi co?muszezrana dygac na rynek po dynie - ato wcale nie za blisko. atak mi sie niechce. no i zapraszam nakawke lub herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie 👄. Od godziny 14 wczoraj nie mogłam wejść na Kafeterię. Na szczęście chyba tylko awaria. Od godziny 6tej urzęduje w klubie. Zmieniłam obrus z liści klonu na dębowe. Serduszko po środku z żołędzi. Kawa pachnie do niej śmietanka w dzbanuszku. Czarna herbata też czeka na chętnych. Zapraszam. Dzisiejszy dzień zaplanowałam na odpoczynek. Popiszę do Was. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kawę piję z Wami,dzisiaj przygotowaną przez Dalidę. Dziewczyno - widzę,że jesteś bardzo aktywna w naszym klubie i jednocześnie szybko się uczysz. Tak trzymaj. Pogoda u mnie dzisiaj piękna,typowo jesienna. Loniu - z moimi uszami też coś nie tak.Od czasu powrotu z Poznania - szum i głuchota. u mnie to objawy nerwicowe - tak przynajmniej sobie tłumaczę,organizm nerwowy i podatny na najmniejsze wahania ciśnienia atm.Czekam cierpliwie - pewnie jak zwykle kiedyś minie. Globus - wyczuwam u Ciebie DÓŁ JAK STODOŁA WIELKI. Kobieto - nie jesteś sama,jesteśmy z Tobą a nawet mój piesek Pedro,też się przyłączył do wyciągania Ciebie z niego. OJ - jak ja nie lubię tego zbliżającego się święta. Ono potrafi dopiero dołować. Przynajmniej ja tak od lat je widzę. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny, widzieliscie moje fotki na str 147.zapraszam . Teraz mam chwile,potem babcia , wnuk do szkoły noi odwiedza mnie moja mama. Ja tez mialam wczoraj problemy ze strona, wiec nie tylko to byl moj problem widze. Troche pozniej odpoczne,maz wraca dopiero jutro z pracy, wiec bede miala troche czasu dla siebie. To narazie CZESC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS- szkoda dnia na dolki,wiem cos otym , - nie wymadrzmam sie iwiem jak to jest, przez pol roku mialam depresje- trudno bylo ale dzis nie popadam lub sie satram tego nie robic,trzeba zajac czyms umysl i oczy jak mi radzil psycholog,Najlepiej czyms wesolym iabsorbujacym, dzialalo , moze nie zawsze, ale ogolnie przynosilo efekty. Kochany globusiku - glowka do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a gdzie to slonko dzis jest? u mnie z rana blysnelo i przyszly chmury jest ponuro🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pospałam sobie dzisiaj, dopiero słoneczko mnie obudziło :D Z tej racji kawał dobrej roboty mam za sobą. Jakąś 1/3 ogrodu skopałam. Zmachana jestem :) Nic to. Pomalutku będę kończyła tę kopaninę w miarę jak będzie pogoda. Wczoraj były jakieś cuda -wianki na kafe !!! No , ale dzisiaj jest już OK. Dalida - pisz kochana i i wklejaj. Nie zanudzisz nas - jestem tego pewna :) Ostatnio coś opuścił mnie "pałer" :D Masz rację, nie wolno się dołować, ani poddawać chandrze. Ta cholera może narobić dużo szkody. Livio - u mnie juz powoli jakby lepiej. Chyba zaczął działać lek. Oby słuch powrócił jak najszybciej. Globus - czy Ty znowu karmisz "paskudę" ????? !!!!!!! Obiecałaś - musisz słowa dotrzymać :) Napisz czy bierzesz te tabletki co i ja biorę. I jak się po nich czujesz ? Teraz lecę w tango garowe :D jakieś małe co nie co muszę na ruszt wrzucić. Wysiłek zaostrzył mi apetyt :D Tilza - coś mi się widzi, że smutna jesteś. Napisz co Cię trapi :) Może troszkę wesprzemy i radość życia powróci :) Lubarka - pozdrawiam i przesyłam słowa otuchy. Może wszystko się ułoży - wspieraj tatę. Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×