Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Zatęskniłam za Wami👄 Moje drogie dzień przeznaczony na odpoczynek to dzień stracony. Taki jest właśnie u mnie. Łażenie jak słoń w składzie porcelany nie dla mnie. Droga Loniu - czapki z głów - jesteś tytanem pracy. Ta filigranowa kobieta jest w stanie dokonać tak wiele w jednym dniu, że mogę Ci tylko pozazdrościć.Moja zazdrość Loniu jest nieszkodliwa a przepełniona szacunkiem. Kiedy staję przy Tobie jeszcze bardziej dostrzegam swoją słabość. Potrafię tylko wpadać w dół i pieścić demona. Loniu mam nadzieję,że leki pomogą i ucho wyleczysz. Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam❤️ ANULKO czuję ,że chyba trwa przeprowadzka.Jeśli tak trzymam kciuki, aby nic się nie potłukło:) Pozdrawiam❤️ LIVIO dowodem na to,jak dobrze się znamy jest Twoje wyczucie co do mojego stanu ducha:) Zgoda znowu wpadłam w dół. Próba wyjścia z niego nie powiodła się. Po prostu jest mokro , a przez to ślisko i mimo wysiłku spadałam na dno:( Moja droga jednak zaiskrzyła iskierka nadziei, że w końcu poprawi się mój stan zdrowia, a o to chodzi. Cieszę bo myślę,że zregenerowałaś Swoje siły. Kiedy córka pójdzie do pracy życie potoczy się normalnym trybem. Pozdrawiam Cię❤️ TILZA a gdzie ciasteczka owsiane:) Wiesz jaki to cymesik do porannej kawy DALIDA obejrzałam wszystkie przesłane zdjęcia. Moja droga oprócz tego,że jesteś jak iskra , to również jesteś ładną i elegancką babką. DALIDA wszystko w jednym:):) i tak trzymaj! A wnusie - słodkie buziaczki. Pielęgnuj swoje serce byś mogła po równo podzielić dla wszystkich. Moja droga gratuluję Ci serdecznie radości życia jakie masz w sobie. Szukam w myślach czy znam w swoim otoczeniu tak radosną kobietę. Chyba nie, a bardzo żałuję. Częste przebywanie w takim otoczeniu może wiele nauczyć jak należy kochać życie. Spadłaś mi z nieba, pozdrawiam Cię❤️ DORCIA Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:):) Mój kot jeśli nawet przyjdzie kiedy siedzę przy kompie, wystarczy go pogłaskać i pójdzie, nie przeszkadza. Gorzej z dorosłym Cieniem . Taka to ciekawska postać:) Każdego dnia pyta - a co słychać u twoich Pań?? Jak mam humor odpowiem , a jak nie mówię - co cię to obchodzi! Przecież nie będę go głaskać jak Pusia:):) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU przeoczyłam i nie odpowiedziałam Ci , że tabletki zaczęłam brać.Jednak na efekt pewnie trzeba kilka dni poczekać.Liczę na to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio nie wiem dokladnie co z twoimi uszmi ale jak mnie zawieje i mam przytkane i bola zakraplam sobe nalewka z orzecha - delikatnie - wkladam watke i tak z trzy razy , przechodzi. ale nie wiem czy pomoze w przypadku tych zmian cisnienia ,. Moze jeszcze jedno sloneczko albo ktos rozesmiany od ucha do ucha?http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e23d275204761095.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na pewno będę dobrze spała. Ze śmiechu bolą mnie boki. Dalida zdjęcia superoskie. Rano chwytam przesłane słoneczka w garść i wiem ,że dzień będzie dobry. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,jestem i żyję tylko nie mam czasu żeby wpadać na dłużej.Jutro wyjeżdżamy.Przesyłam gorące pozdrowienia.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Tak było spałam dobrze.Witam wszystkie koleżanki Uf ale się zmęczyłam, podarowane przez Dalidę słoneczka przytargałam do klubu. Dziele się z Wami wszystkimi. W takim czasie każda z nas przenosi swoje myśli i rozmawia z tymi, których już nie ma z nami. Jeśli będzie nam przyświecać słońce , będzie łatwiej❤️ Przed wyjściem na cmentarze wypijcie coś ciepłego - kawę , koniecznie herbatę z cynamonem ponieważ jest - 3 st. Ona rozgrzeje. DORCIA❤️ szczęśliwej drogi LIVIA❤️ LONIA❤️ ANULA❤️ DALIDA❤️ TILZA❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za powyższą pomyłkę przepraszam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kolezanki:) U mnie swieci piekne sloneczko,choc jest tylko narazie 5 stopni. maz pojdzie spac a ja pojade rowerem na cmentarz, musze sprawdzic czy tam jest porzadek - bo te liscie leca i leca. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5224187507cad730.html No tabene dzisiaj tez wyjatkowo dobrze spalam ,narazie i zycze dobrych humorkow iduuuuuuuuuzzzzzzzzzzooooo optmizmu GLOBUSIKU tobie szczegolnie. Utwor byl piekny. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Poranek pogodowo do bani :( Jednak staram się myśleć pozytywnie - bo co mi da .... i tak niczego nie zmienię :) Wiadomo, jednego dnia słońce, a drugiego deszcz. Żyjemy puty, puki pozostajemy w pamięci bliskich. Tak więc , pomimo iż nie ma z nami wielu kochanych bliskich, to ONI są. Dzisiaj i jutro zapalę moje "światełko" DLA WSZYSTKICH których już nie ma. Postawię w oknie na znak, że myślą jestem z nimi. Wszystkim, które jadą przesyłam życzenia szczęśliwej podróży i również szczęśliwego powrotu. Ja zostaję - boję się o te moje cholerne uszyska :O Gdyby mnie znowu przewiało, to na amen zostanę głucha ! Globus - dzięki i 👄 Nie jesteś sama - pamiętaj !!!! Do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko i buziole rozdaje wszystkim😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 dzis od rana piekne slonko troche zmrozilo w nocy bedzie spacerek blizej poludnia do kawki ciasteczka owsiane klade bardzo je lubicie to prosze juz sa i na zdrowie a wczoraj smetek byl ze mna to prawda to przez ta pogode ponura stanela mi przed oczami moja piesa juz jej nie ma odeszla w sierpniu to byl paraliz tylnych lap wody juz nie przyjmowala moja piesa teraz mi jej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos widze skarby moje ze jakies smetki sie wkradaja, a sloneczko tak pieknie swieci. Bylam juz na cmentarzu a ateraz siedze i pije kawke i i jem cisteczka, co prawda nie owsiane ale tez na moje zapraszam.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9a4b0886f4a7813f.html MAM nadzieje ze beda smakowc SMACZNEGO Uwielbiam tak sobie do Was kochane kolezanki tak pisac. Teraz obudz mego tytana pracy, bo ma nas odwiedzic jego syn, bokser. A PROPO- moze znacie jakiegos czlowieka co chcialby zostac jego sponsorem w zamian za reklame - to tak na marginesie. BUZIACZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Jutro rozpoczynamy nowy miesiąc. Tyle co wiem nie jest on lubiany. Wspólnie przeżyjemy go łatwo. Więc trzymajmy się za ręce mocno bardzo mocno❤️. LONIU za Twoim przykładem kupiłam znicz i zapalę go na balkonie dla wszystkich których już nie ma z nami ❤️. Ciałem zostaje w domu , duchem i myślami przenosić się będę we wszystkie miejsca o których wiem i pamiętam. TILZA bardzo lubię ciastka. Jeśli mogę wybierać miedzy czekoladkami a ciastkami wybiorę to drugie. Nie wiele piekę w domu, by nie kusić i drażnić MM. Wiem co znaczy stracić przyjaciela jakim jest zwierzątko. Wiesz o Swoim piesku nie zapomnisz nigdy. Tylko wspomnienia będą łagodniejsze - czas robi swoje.Wiem to z autopsji. Pozdrawiam Cię. DALIDA Twoje ciastka również będą znikać z talerza. Jeśli pozwolę MM to nie zdołasz upiec tyle by wystarczyło:) Wnioskuję,że nigdzie nie wyjeżdżasz jutro. Jesteś w sytuacji, że rodzinę masz w zasięgu ręki. DALIDA dla mnie sprawa sponsorowania jest zupełnie obca. Zapytam M, jeśli zna kogoś kto by się chciał zająć powyższym tematem , napiszę. Pozdrawiam Cię. ANULKA pozdrawiam. LIVIO pozdrawiam. DORCIA pozdrawiam. Dla całej paczki 👄👄👄👄👄 Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt ,nigdzie nie wyjezdzam, idziemy zmezem i wnukiem jutro na cmentarz. Rowniez postawie znicz w oknie, - sklania do refleksji. Wnuk z dziecmi chodzi po cukierki na osiedlu, chcialam go zawolac do domu, ale uprosil wiec pozwoliłam. A niech tam ma dziecko radoche. Mezulkowi tez pozwolilam puscic dodatkowego lotka. Bardzo sie marti swoim synem. Ma on trudna sytuacje finansowa,rodzine na glowie i niewiadomo jakpotoczy sie ta jego kariera . A szkoda bo ma duzy potencjał. Ale my niestety nie jestesmy w stanie mu pomoc finansowo,wiec maz mu sz uka sponsorow, ale to ciezka sprawa. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1896d1867246769.html to nasz syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globusiku😘 to prawda czas leczy rany a jednak brakuje mi pieska wychodzilismy razem na przebiezki sprawdzal co mu przynioslam ze sklepu tracal mnie nosem gdy chcial wyjsc z domu teraz tego nie ma jest pusto cicho bo mi tez nie spiewa lza sie w oku kreci a czy bedzie kolejny zwierzak..................................... moze i tak zapraszam na ciasteczka z pestkami dyni i slonecznika lesna herbatke i ajerkoniaczek na rozgrzewke milego wieczoru🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Klub otwarty dla nas i podróżnych. Chwila odpoczynku i kawa bardzo potrzebna dla zmęczonych. Nie spiszcie się, jeśli troszkę później to nic , ale dojedziecie do celu. Odchodząc - nie wie się , że się odchodzi - Nie na serio Drzwi za sobą przymykamy- Los - tymczasem - zatrzaskuje rygle - Bezpowrotnie - za naszymi plecami- LONIU to piękne co napisałaś - zapalasz znicz dla tych o których często nikt nie pamięta❤️ Jak mogłam o tym nie pomyśleć? Pozdrawiam Cię. TILZA mój poprzedni kot bardzo lubił wątróbkę drobiową. Było podobnie jak u Ciebie. Kiedy przychodziłam z zakupami prawie wchodził do torby i czekał kiedy dostanie przysmak. Był staruszkiem i zostawił nas. W domu zrobiło się pusto. Mówiłam sobie,że już nie chcę zwierzątka, by nie przeżywać ponownie żalu. Moje dzieci nic nie mówiąc pewnej nocy zapukali do drzwi - otworzyłam - zobaczyłam kosz , a w nim kota. Więc znowu mamy przyjaciela. Jeszcze muszę Ci o czymś napisać. Moi rodzice mieli kotkę, która żyła z nim jak pamiętam chyba zawsze.Kiedy była już staruszką potrafiła usiąść na środku pokoju i siedzieć tak całymi dniami. Rodzice nie pozwolili jej ruszyć.Z szacunkiem i podziwem patrzyłam na mamę,która kiedyś do mnie powiedziała. Nie wolno jej ruszyć, zasłużyła na spokojną emeryturę razem z nami. Te słowa zapamiętam do końca. Pomyśl może powinnaś wziąć drugiego pieska. Pozdrawiam Cię. DALIDA więc wszystkie jesteśmy w domu i zapalamy znicze. Wasz syn ładnie zbudowany, czy jego znak zodiaku to skorpion? Młody chłopak i szkoda było by jeśli mam talent by go nie rozwijał. Dla mnie " machina sportowa" to również ogromne pieniądze. Nie wiem czy wszyscy utalentowani ludzie mają możliwości ją pokonać? Łatwo nie będzie, ale pukać do wszystkich drzwi trzeba. No i odrobina szczęścia potrzebna - tego Wam życzę. U mnie ranek mroźny , ale dzień zapowiada się pogodny i słoneczny. Do zobaczenia ponownie. LIVIO ANULKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kiedy już opuszczam bramy cmentarza..... Zmarłe dusze żegnam powoli... Nie proszę Boga o życie, ale mam nadzieję..... Że za rok tu przyjść mi pozwoli....... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/128a7588da4171ad.html Naszla mnie dzis handra, pewnie hormony daja o sobie znac,ale dlugi spacer na cmentarz i z powrotem zalatwil sprawe. Jutro znowu jest nowy dzie istare obowiazki A traz co na dobry humor, bo przeciez niedlugo bedzie lato http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7840f65fb634c378.html POZDRAWIAM i glowa do gory kochane kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzień prawie zakończony, choć jak pamiętam zawsze o tej porze bardzo dużo ludzi wędrowało ponownie na cmentarz. Kiedyś byłam wśród nich :) A dzisiaj los sprawił przecudną pogodę - przynajmniej u mnie. Na dodatek księżyc w pełni i na dworze tym samym jasno. Każdy dzisiaj myśli ma skupione na ....... Musimy jednak żyć dalej, i tak jak napisała Globus - obyśmy mogły w przyszłym roku uczestniczyć w tym Święcie. Mój znicz nadal płonie w oknie..... Miłego, spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×