Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dziewczyny - ale mam dzisiaj robotę. Kupiłam wczoraj "akcesoria" do zrobienia galaretki mięsnej. Nastawiłam ok.14 - teraz już wsio mięciutkie,więc na wieczór mam zajęcie. Zapraszam na śniadanko. Idę do roboty. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Kilka dni mnie nie było,naprawdę nie miałam za bardzo czasu.Jestem jeszcze kobitka pracująca i żadnej pracy się nie boję.Śmieję się,że będę pracowała chyba do końca mojego żywota.Może to i lepiej,że nie mam na nic czasu.Życie pędzi do przodu,latka lecą a mnie się wydaje że jestem tutaj tylko kilka chwil.Dalido cieszę się,że Sonia zdrowieje.Fajnie jest mieć takiego przyjaciela.Często myślę o mojej Doruni.Gdzieś tam biega wysoko,goni zające i jest szczęśliwa.Mieć zwierzaczka to naprawdę jest super.Także gratuluję i trzymam kciuki żeby Sonia była już zupełnie zdrowa. Livio,tak to jest jak się robi zakupy,nie myśli się jak to się dodzwiga do domu.Tak też mam.Nie raz ledwo dojdę na to swoje 3 piętro.Mój M się na mnie denerwuje,że jestem taka Zosia Samosia. Tilzo,wysłałam totolotka i niestety nic.Zero,nawet trójczyny nie miałam,a jestem nałogowcem.Gram już tyle lat. Patronko Miernot,dzięki za poezję. Co u Anuli?Tęskno za nią. Globusiku może już widać Swięta,ozdoby,przedmioty związane ze świętami.Sama zrobiłam w pracy u siebie piękny wystrój,ale atmosfery świątecznej nie czuę. Livio,zaproś mnie na galaretę.Bardzo lubię.Jak się udała?Oj przepraszamjuż nas zaprosiłaś.Fajnie zgłoszę się rano. Loniu,już lepiej dzisiaj się czujesz?Myślę o Tobie cieplutko i trzymam kciuki,żebyś zakopała tego doła i radośnie spojrzała do przodu.Wiem,wiem marudzę ale musimy starać się myśleć pozytywnie,znajdować jakieś fajne zajęcia i byle do przodu.Swoją drogą dobre rady to ja umię dawać,tylko jak mnie dopadnie to jakoś nie umię sobie poradzić.Ale od czego są koleżanki?Prawda?Loniu,kochanie trzymaj się. Kochani,pozdrowionka dla wszystkich,miłego wieczoru i fajnych snów. Pa,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czułam ,że coś dobrego będzie na śniadanko. LIVIA dzięki, o reszcie pomyślę ja. Trochę się ochłodziło dorzucam węgielek do Kozy , niech się żarzy . Po dobrym jedzeniu , dobra kawa ze śmietanką. LONIU śmietanka dla Ciebie podwójna. Brakuje Cię w klubie. Co znaczą doły wiem:( pomagam Ci je zasypać tak na zawsze. Myślę o Tobie rozmawiam z MM i oboje wyciągamy Cię na powierzchnię❤️. DORCIA wracam do czasów kiedy pracowałam. Rano mobilizacja, prawie bieg do tramwaju i biurko załadowane papierami. To były dobre dni. Jeżeli możesz mieć kontakt z ludźmi poprzez pracę korzystaj z tego❤️ TILZA tylko raz w życiu wysłałam totolotka, nie wygrywam bo nie gram :) muszę coś zmienić i wyruszyć po swoje szczęście:) DALIDA czy już jesteś po spacerku z Sonią? Do zobaczenia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z samego rańca - jak dla mnie. A u mnie dzisiaj mrozik.Bardzo ładnie w koło wygląda,zaszronione pola i mój dziki ogród. Zapraszam na galaretkę,bardzo ładnie sięścięła.Widzę ,że w nocy jakiś łasuch już podjadał,ja jeszcze nie próbowałam - ale zaraz lecę. Dziewczyny - co do totka - to obecnie już nie gram. Kiedyś i jakaś trójka się trafiała,czy czwórka - teraz nooool,nawet jedno trafienie. Elektronika zawładnęła naszym życiem - a w totku przede wszysttkim. Wiedzą od razu o wszystkich wysłanych numerach - no i komp. typuje im liczby - w których jest jak najmniej trafień. A te na chybił-trafił,to pewnie co któryś tam raz wybierane są te same numery - tyle,że u różnych ludzi. Jak człowiek wybierze sam - to i tak musi przelecieć przez komputer. Teraz GRUNT TO INFORMACJA - a naiwniacy to my. Wszędzie to samo. MM mojej znajomej,zaczął grać na automacie,w pobliżu ich domu - na 5-tki. Najpierw wygrał 0k 150 zł. Potem przegrał 300 zł. Poleciał grać dalej - a znajoma za nim , stanęła mu za plecami - NO I NAGLE WYGRANA - poooleciały piątaki. Pozwoliła grać dalej - tyle,że już do tej pory,to nie wiem ile przegrał. Kazałam jej się rozejrzeć - gdzie może być ukryta kamera, za którą siedzi "manipulator". Nie uwierzyli mi. Przecież te automaty nie są ustawione po to,aby ludzie wygrali. tam zarabiają inni. nieraz to na ten świat oszustwa i manipulacji to odruvh wymiotnu można dostać..... a fe.... a ja mam próbować galaretkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj coś prozą. Najprawdziwsze wspomnienie z życia Patronki. Było to dawno..dawno...temu,pewnie jakieś 35 lat minęło. temu,pewna młoda kobieta razem ze swoją rodziną - mężem,2 dzieci,teściową - pojechała na wczasy z FWP - organizowane przez zaklad pracy,bardzo troszczący się o swich pracowników. Był to wyjazd do zakładowego osrodka nad morzem - a ten ośrodek mieścił się w międzywodziu w lesie. Domki byly stare,mocno śmierdzące stęchlizną,ciasne - ale kto by na to zwracał uwagę. No i masa ludzi - wszyscy sami znajomi z pracy - jakby malo się widzieli ze sobą przez cały rok. No ale miało to głęboki sens - bo po takim turnusie -po powrocie bylo o kim i o czym plotkować przez następne pół roku. Wróćmy jednak do konkretnego turnusu.Wszystko co dobre,zawsze ma swoj koniec,a więc i pobyt nad morzem się kończył. "Starszyzna" zdecydowała - że już jak wszyscy jesteśmy sami swoi,to zrobimy ogólny wieczór pożegnalny. Ludzi to bylo z pewnością przeszło setka - ale nic to,została zrobiona skladka na zagrychę i %%%,poustawiano stoly w wielką podkowę,były ryby i zagrycha. Cale to towarzystwo zasiadło do tych stołów,zdążyło zacząć się bawić - a tu jak nie grzmotnie i lunie. Każdy więc w trosce o zastawę,zlapał co miał pod ręką,aby uratować przed zniszczeniem przez żywioł - pognał do swojego domku. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co dzisiaj tak pusto?Pogoda dopisała,powietrze mrożne to chyba na spacerkach jesteście. Livio,galaretka świetna,tym łasuchem nocnym to byłam chyba ja.Pychotka. Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczów.Pa,pa Patronko,czekam na ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam,u nas dzisij słonecznie ale zimno. Ale nie szkodzi,lepiej słońce niż deszcz. Sonia niestety jeszcze kaszle, ale podobno tak ma byc jeszcze z tydzien. Robi postepy - coraz mniej ciagnie na smyczy , nie je lapczywie z reki i ani razu nie nabrudziła w domu-zgodnie z rada dostawała smakołyk. Jest ok.jak narazie ja czesciej z nia biegam na dwor,ale nie szkodzi lubie ja. Jesli chodzi o totka to moj MM gra juz ok 8 lat na te same numery i wygra l pare razy trojke a raz czworke i to na tyle , ja nie gram nie mam szczescia. Totolotek szczęścia Szczęście uśmiecha się do nas, W życiu go bardzo potrzeba, Lecz częściej tak jednak bywa, Że tylko z nas się wyśmiewa http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eb3ac89037ccb31c.html a moze tak trafi sie szybciej. Sonia domaga sie wyjscia ,traca mnie nosem. Do potem mam nadzieje ze galaretka sie udala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.d. Burza minęła - wyszlo sloneczko - więc biesiadnicy powoli zaczęli wracać do stołów,przynosząc ze sobą ocalone specjały. Na stoly wrócilo wszystko - procz alkoholu.Ani jedna butelka się nie pojawiła. Tak,tak to były czasy -aż łza wzruszenia Patronce,na to wspomnienie się kręci. Dobrej nocy od Waszej Patronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzisiaj imieniny Barbary serdeczne życzenia dla każdej Pani Basi. Klub wita stałe bywalczynie i wszystkie osoby chętne napić się kawy. KOZA grzeje - jest to konieczne by ocieplić nasze myśli. Jestem troszkę zajęta pracą , w sobotę będę miała małe spotkanie ze znajomymi. Musze coś przygotować na ten wieczór. Mimo tego jestem z Wami LIVIA👄 LONIA👄 DORA👄DALIDA👄TILZA👄 PATRONKA👄 wspomnienia:classic_cool:. Lubię wracać do wspomnień❤️ Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Muszę wyjaśnić,że nie jestem Barbarą. Spotkanie będzie z okazji urodzin MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiący Leniwiec.
ale z was debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śpiący Leniwiec.
naprawde trzeba byc debilem, zeby sie dowartosciowywac na czyichs niepowodzeniach 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane dziewczyny jeszcze na chwilę wpadłam;) LONIU nie podpisujesz listy obecności:(? Miłego, spokojnego dnia życzę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piątek - tydzień prawie mignął. Dobrze,że koza cieplutka i nasz klubik też. Dzisiaj plany ambitne,tylko chęci muszą "dojrzejć". Właśnie przed chwilą, dostarczono mi wiejskie jaja. Ale jaja- będzie co jeść. Do następnego - nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak dobrze być u siebie - w naszym klubie❤️ Kawa, herbata i sernik na zimno czeka na Was Koleżanki. PISZE DUZYMI LITERAMI, CHCE BY WSZYSTKIE BABKI PRZECZYTALY WCZORAJ OTRZYMALAM KROTKA WIADOMOSC OD LONI. POZDRAWIA WAS BARDZO SERDECZNIE NA RAZIE JEST U MAMY. Mam nadzieję,że przeżyję dzisiejszy wieczór i nareszcie będę z Wami. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keep smiling dziewczyny stawiam szampanaYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dOBRY wieczor , kolezanki jak tam swietowanie. Ja dzis swietowałam urodziny mojej mamy -79 - co prawda dopiero jutro, ale nie moge jutro wiec to było dzisiaj.Było wesoło,były corki ,wnuki i prawnuki,tort i szampan - a wiec wszystko jak nalezy. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfbc11e4669d9146.html nATOMIAST sONIA ZOSTŁA Z MEZEM W PRACY noi sie okzało - tak mowil jego wspolpracownik - zakochany w Soni na zaboj,moze uda sie go jeszcze wyprostowac. Jestem co nieco zmeczona,noi martwie sie o Sonie ten kaszel dalej ja meczy, ale czekmy jeszcze tydzien - tak mowi lekarz - potem zobaczymy.Szkoda mi jej bardzo. To narazie i do juterka.Jeszcze spacer z pieskiem i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llubarka
witam wszystkich poczytam Was choć troszku do tyłu i proszę, nie gniewajcie się jesli czegoś nie zauważę lub nie doczytam. Mam naprawdę poważne kłopoty z pamięcią , np zapomniałam haseł na nk i pocztę i nie bardzo wiem jak ja to odtworzę.Tu tez zapomniałam hasła .Wszelkie próby odzyskania zawiodły :( (może na razie tylko, bo zabiorę się do tego jeszcze jutro na spokojnie , hmm tzn dzisiaj ) a oto moje foto z podróży byłam tutaj http://images38.fotosik.pl/231/232a50946f3b29bemed.jpg i tu http://images42.fotosik.pl/147/eb2427a3b1675389med.jpg i zobaczyłam http://images40.fotosik.pl/231/90aa395df88c7261med.jpg może ktos poznaje te miejsca? Pozdrawiam i domiłego i bogatego Mikołaja kochani 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok tutaj hasło mam i ta pomarańcza wyżej to ja :D miłej pobudki w św. Mikołaja👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was . To ja Św.Mikołaj pukam do Waszych drzwi niosę prezenciki❤️. Oczywiście w klubie wszystko przygotowane na Wasze przybycie. Bardzo ale to bardzo dziękujemy za życzenia urodzinowe MM. Jesteśmy wzruszeni. MM powiedział - fajny jest ten Wasz klub. Spotkanie było bardzo miłe. Już za mną . Wracam do Was. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DUCH CAFE MM bardzo Ci dziękuje za prezent. Nie powiem wiedziałeś co przysłać:) Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×