Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

gdy mi ktoś pluje w oczy to nie mówię, że deszcz pada. Cel osiągnięty- prawda? Gdy do mnie do domu przychodzi gość, nigdy nie zamykam mu drzwi przed nosem, z góry oceniając, że jest zły- staram się poznać go a nawet.... zrozumieć. Istnieje takie słowo jak tolerancja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja też pracuję , garnki już skaczą na kuchni:) będzie żurek, dla M gulasz drobiowo warzywny jako,że dalej się odchudza.Dla siebie zrobię chyba klopsy.....przecież jutro nie będę miała czasu , będą przygotowywane zaprawy na zimę. LIVIO biegnę na bigos, baaaardzo lubię. MARYLKO wyobraź Sobie,że zrobiłam już zimowy kosz i zdobi moja chałupkę. W wiklinowy kosz włożyłam gałęzie sosny, spryskałam lakierem do włosów, ozdobiłam liśćmi klonu. To jest wystrój na teraz. Później obsypię kulkami styropianu i znowu polakieruję , będzie imitacja śniegu. Proszę nie śmiejcie się ze mnie:D,że czekam na zimę, ale co zrobione to z głowy:) LIVIO dzięki ja instruktaż.Będę później próbować. OJ coś tam kipi , idę do kuchni hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 59
Hej dziewczyny - idę na urodziny do bratówki .odezwę się wieczorem.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO wieeeeele przyjemności , miłego spędzenia czasu Ci życzę i do zobaczenia. JOLKA LIVIO będę próbować zainstalować stopkę:D jeżeli nie wyjdzie nie śmiej się ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem słaba uczennica, chyba nic z moich prób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OOOO MATKO!!! co ja narobiłam wstyd się przyznać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JOLKA chciałam zainstalować stopkę i nie potrafię , narobiłam głupstw:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłego wieczoru i spokojnej nocy życzę ..hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam cichutko! W sobotę po tygodniu pracy pewnie jeszcze śpicie.Zachowuję się grzecznie by Was nie obudzić. Klub przygotowany, ciepło za sprawą KOZY.Napoje przygotowane, kawa,herbata z cytryna i sokiem z aronii, to na wzmocnienie. Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zadbałam też o to byście za długo nie leniuchowały. Dzielny kogut Was obudzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koguta usłyszałam, wstac nie za bardzo mi się chciało - bo u mnie leeeje! Częstuję się zrobioną cudną herbatką. a wczoraj miałam miły telefon. Oczywiście - muszę zawsze wszystko przemyśleć. Syn zaprosił mnie do siebie,radosny był strasznie - ja też jestem cała w"skowronkach". Radość taka spotkała mnie, booo Synowa wyjezdża służbowo na kilka dni... ech...życie.. ale co tam,nie jestem małostkowa..pobędę z Synem i Wnusiem,bez tej "obcej" w rodzinie ..he..he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria59
Dzień dobry1 Piję kawkę , nie mogłam spac w nocy , wstałam dopiero o 9-tej . Zart od Kozy sprzedałam na urodzinach u bratowej .Było wesolo , jak zwykle na imprezach w naszej rodzince .Teraz idę do mamy , na razie ,pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria59
Odp. stracić męża - 15 kg , ale nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Otóż Droga KOZO nie próbuj tracić na wadze, grożę Ci palcem i weź to pod uwagę! LIVIO No widzisz pojedziesz zobaczysz wnuka i syna{serce]. Hura masz odskocznię od codzienności. Synowa za Tobą tęskni tyż:D tylko jest powściągliwa i nie okazuje tego:) Już Cię widzę jak dźwigasz małego i ściskasz co sił. A ja przy warzywkach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! OOOOO Matko ale mnie rozbawiłaś:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria59
Zjadłam obiad z moim synem ,pogadaliśmy o jego dziewczynie , która uczy się w Anglii.O Matko on się martwi , że ona go rzuci .Tak podziałała na niego nasza sytuacja?!...Mówię mu ,że nie każda miłość się tak kończy ,że byłam z tatą tyle lat szczęsliwa, nie żałuję tego ,mam was .Nikt nie wie co go czeka .Czy mu taw czymś pomogła - nie wiem ! Kozo - gdzie jesteś ? Daj odpowiedż na swoje pytanie ! Liwio - już widzę jak cieszysz się wnukiem , zaraz poczujesz się zdrowsza i młodsza . A synowe są różne - też mam jedną - narazie .Czy mnie lubi ? Nie wiem .Staram się nie wtrącać do ich małżeństwa .Ważne żeby oni się zgadzali . Swoją teściową bardzo lubiłam ,mogLam jej o wszystkim powiedzieć .Jestem przekonana ,Ze gdzies tam u góry myśli o mnie .Gdyby .zyła już dawno zrobiłaby porządek z romansem syna i jego kochanką .M swoją mamę bardzo kochal . Globusik ! teraz ja wkraczam do kuchni , piekę jablecznik .zapraszam o 17 tej na kAawkę i ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 59
W lubiku pustki - u mnie pachnie jabłecznik , piję kawę sama . Ale nie jest mi smutno , namówiłam sasiadkę , idziemy na sztukę teatralna ,, kwartet " Główne role grają ; Kopiczyński ( słynny 40 latek) ,Krakowska (Jagna z Chłopów ) Już się cieszę .Jeszcze ładna fryzura i odświętny ciuch .U nas zlikwidowali kino - powstał następny bank.chwała tym co zostawili Dom Kultury . Miłego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACIĆ NA WADZE? KUPUJĄC WAGĘ ZA 500ZŁ NASTĘPNIE SPRZEDAJĄC JĄ ZA 100 ZL. TAKIE INTERESY WASZA KOZA CZĘSTO ROBIŁA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieeee
Nie ma miłości na odległość- prędzej, czy później, kończy się - Twój syn, Mario- ma rację! :( livia.... ależ jesteś uprzedzona do synowe... ciszysz się, że jej nie bedzie... Pomyśl.. czy to tylko JEJ wina... staraj się potraktować ją jak córkę- ile... można córce wybaczyć???! livio- kieruj się SERCEM.... sercem nie......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Wróciłam do domu pełna wrazeń - sztuka na żywo w wykonaniu dobrych artystów . Ręce bolą od klaskania .Miejscem akcji był ,,Dom spokojnej starości dla gwiazd estady ' .Smiech ,smutek i namiętności , ulomnośc i erotyka wieku 80 latków .Nawet nie wiem kiedy minęły 2 godziny .Polecam ,,Kwartet ' Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! Już o piątej czułam się wyspana. Poranek rześki , moja mobilizacja i jestem w klubie Czuję zapach jabłecznika, potrzebna do tego kawa lub herbata więc przygotowuję...a co mi tam........mówicie i macie.....:D MARYLKO głośno o jabłeczniku nie mówię, MM to okropny ŁASUCH, jak dopadnie do towarzystwa pochłonie wszystko jak jamochłon:D Zainteresuje się sztuką , o której piszesz.Jeżeli będą u nas grać wybiorę się. Ja chcę Ci polecić "Klimakterium" jeżeli nie byłaś a będziesz miała okazję to idź. Również ubawisz się. Temat dotyczy przede wszystkim nas kobiet:) Mój Boże rozterki Syna dotyczą i Ciebie, prowadzisz z Nim poważne rozmowy. Pewnie to pierwsza miłość❤️ ona wyjechała, a On tęskni. W tym wypadku rolę odegra czas, jeżeli dalej będzie Jego dziewczyną warto taką miłość pielęgnować.Szczerze życzę mu aby w tak młodym wieku nie przeżywał zawodów życiowych. LIVIO ! być może myśl o wyjeździe spowodowała ,że nie spałaś w nocy:D , czy już się pakujesz???? Ja jeżeli gdzieś jadę nienawidzę pakowania:) Dziewczyny oj popracowałam wczoraj. Papryka z pieczarkami zrobiona.Czekaja na mnie buraki, jutro się za nie zabiorę. Na krótką chwilę wpadła moja "B" .......poklaftowałyśmy....troszkę Ona pognała dalej , a ja do wyrka. Dzisiaj jedziemy do Bydgoszczy odwiedzić znajomą w szpitalu. Czeka na poważną operację.Dodatkowe badania spowodowały,że termin operacji został przedłużony. Po powrocie odwiedzę klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA :D żyj Ty 100 lat ogrzewaj klub i rozbawiaj nas dalej...ha ha. A interesy potrafię tylko takie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już niedzielnie. Moje drogie - jeszcze się nie pakuję. Synowa wyjezdża w czwartek - więc" pozwolenoie "mam od czwartku..he..he.. Dobrze,że takie sytuacje już tylko mnie bawią. Globus - potrzymaj chorą za rękę ode mnie.BĘDZIE DOBRZE ! zYCZĘ MIŁEJ NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria59
Witajcie , czy jestem taki śpioch ? Co zajrzę do klubiku - pusto .Idę do kościółka . Słonecznej niedzieli i małych radości życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JOLKA! dzięki , macham Ci łapką:) również życzę Ci miłego dnia. MARYLKO! skąd ten pomysł,że jesteś śpiochem:) dzisiaj niedziela nawet wskazane poleżeć dłużej w łóżku. Miłej niedzieli. LIVIO! I tak trzymaj, pozwolono w czwartek:D pojedziesz w czwartek,gotuj:) się na radość od wnusia❤️ Jesteś kochana, nawet nie wiesz jak chętnie uczynię i potrzymam serdecznie za rękę chorą. Jestem już przygotowana, czekam na M poszedł po samochód. Muszę Ci jeszcze jedno napisać.Wyobraź Sobie,że wczoraj SAM KUPIŁ SOBIE BUTY!!!!!! mam z głowy wyjście:) Pozdrawiam koleżanki myślę,że wieczorem wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u córki , wpisala mi stopkę .Ciekawa jestem czy będzie ją widać ?Do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×