Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dzień dobry ! Piję kawke , w klubie pusto ? jeszcze śpicie czy sprzątacie ? Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! KLARO! Zbieram się i nie mogę ruszyć z miejsca:D ...lenistwo mnie opanowało. Ponieważ jest pełna chata słońca myślę,że mnie zmobilizuje. Buziaki dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie świąt ciąg dalszy..... Dzieci jeszcze są - S.wyjezdża dzisiaj po południu,C.jest do jutra. Na fajki wyganiam się na korytarz...br.. zimno tam,ale nic to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach serdecznie wszystkie dziewczyny.Ale zleciało!Moi młodzi dzisiaj wyjechali.Było super!Nacieszyłam się trochę nimi.Są bardzo fajni.Madzia to dla mnie jak córka.Wybrała też chyba dobrze.Zawsze bałam się o jej wybory.Odpukać jej chłopak jest taki też nasz.Cieszę się że także lubi do nas przyjeżdżać i rozumie to,że my jesteśmy dla Madzi ważni.Byli u nas także na święta wielkanocne.To świadczy o tym,że czuje się u nas dobrze. Dziewczyny odpoczywajcie po świątecznie .Życzę leniwego dnia.Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem z następną kawą ...kto usiądzie do towarzystwa:D zapraszam:) Cały czas toczę walkę z leniem:) LIVIO! MARIANKU:) Witaj, jak wychodzisz na fajkę zakładaj kamizelkę z kożucha;) przecie nie możesz mieć kataru , Sylwek przed nami. Pozdrawiam Cię. DORA! Masz rację po świętach trzeba odpocząć:) Ja też lubię przebywać w gronie młodych ludzi, rozumię Waszą radość i przyjemność. MARYLKO! Gdzie się ukryłaś?:) KLER! Pewnie jeszcze spacerujesz. U mnie zimno - 8st. Poranne piękne słońce się schowało. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w banku , trzeba uregulować rachunki w starym roku. Niestety po świętach podwójnie boli wydawanie kasy ! Na dworze mróz , ślisko , jedno co dobre - usuwają śnieg i sople z dachu . Miasto zaczyna1 :D dbać o bezpieczeństwo . Jem obiad , słucham muzyki w radiu , grają już sylwestrowo ! Nara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj tak MARYLKO! te rachunki spędzają sen z powiek. Również wolę zapłacić aby w Nowy Rok nie wchodzić z długami:D czy to będzie możliwe?:D U mnie też zimno i jeszcze spada temperatura. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale dałam plamę:D powyższym wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przepraszam znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zima,zima,mróz na dworze, czy herbatka nam pomoże rozgrzać duszę oraz ciało by smuteczków było mało? .... Załóż uśmiech na Swą twarz i już dobry humor masz. ....Pozarażaj wszystkich w koło i czas minie nam wesoło. Miłego poświątecznego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi już dojechali szczęśliwie do domu.U mnie cicho i leniwie. Smutno jakoś,że już się skończyły święta.Więcej przygotowań niż świąt.Niedługo będziemy witać Nowy Rok. Globusiku masz rację.Zakładam uśmiech na twarz i myślę pozytywnie.Będzie dobrze.Musi być dobrze. Klaro jak tam piesek?Już okej?Też poczuł święta i pofolgował sobie.Ja też sobie pozwoliłam na obżarstwo i muszę przyznać,że nie było mi z tym dobrze.Ale święta są jednak super. Mario cieszę się,że spędziłaś święta radośnie. Ten Twój były chyba jednak tęskni i nie jest za szczęśliwy.Takie mam przeczucie.Trzymaj się i zachowuj klasę.Minie żal,złość,rozgoryczenie i będziesz jeszcze szczęśliwa.Tego Ci z całego serca życzę. Livio Ty jeszcze świątecznie,masz jeszcz swoją C. Postanowiłam,że po nowym roku rzucam palenie.Mam nadzieję,że dotrzymam słowa danego sobie. Anulko pozdrowienia i miłego wieczoru. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Doro :) gdyby to tak łatwo było rzucić palenie ! W zeszłym roku nie paliłam miesiąc - sytuacja z M. i pierwsze co? Sklep i kupno fajek . Może rzucimy razem i będziemy się wspierać psychicznie ? Liwio :) Co Ty na to? Dołączysz ? też w święta wychodziłam na dwór ze względu na dzieci i wnuki . Właśnie się dowiedziałam , że wszyscy z domu wyjeżdżają na sylwestra i to na trzy dni , młodzi są , niech się bawią ale trochę mi smutno . ; 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Pję kawę .Zapraszam do klubiku chociaż za chwilę wychodzę na kurs. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki- no to ja dołączam do Marii i piję kawkę\_/> i zapraszam pozostałe : Glou, Livia, Dora, Claudia, Jola, Koza 👄 Wstydziłam się przyznać ale ja też "kopcę" :(... to trudno przerwać :(. Zabieram się za "papierki" Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 witajcie. OOOO MATKO! ale dobrałyśmy się ..jak w korcu maku ...wstydziłam się przyznać ale ja też palę: na tę czynność mam wydzieloną kuchnię, MM nie pali więc mam przechlapane, ale nic to :) radzę sobie. Zasiadam do kawy razem z Wami. Około godziny 9tej sikoreczki przylatują na śniadanie.Mam ubaw z mojego kota. Siada przed oknem i udaje bohatera ....broda mu drży i wydaje śmiszne dźwięki...mia mia uuuu mia uuu:D Mimo mrozu też wychodzę na mały spacer. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFFFFFFF........ chyba Wiecie co chcę powiedzieć !! Powyższe ma kilka znaczeń! po pierwsze C.rano o 6 miała wg rozkładu jazdy bezpośredni pociąg. Bezpośredni okazał się zmyłką - na dworcu. Sądz,że od godziny jest u siebie.. zmyłka.. właśnie dzwoniła,że przed chwilą dotarła. Do Krzyża dojechała z 20 min opóżnieniem,na przesiadkę mało czasu..jakiś pociąg stał na innym peronie,ludzie heeeja biegiem przez tory..kotłowanina i upadki..... miała szczęście,bo jakaś dziewczyna doinformowana,powiedziała jej,że to nie ten pociąg - ich ma dopiero przyjechać. Ludzie wsiadali do tego co stał. Ona czekała..przyjechał z pół godzinym opóżnieniem. Ludziska więc wysiadali z tego stojącego i wsiadali na Poznań - Zadnej informacji,żadnego kolejarza,czy konduktora u którego można zasięgnąć języka...... Uffffff - jest u siebie,a za patrę dni wyjezdża do Czech...już nawet nie chcę myśleć. Następne Ufffffffff - nie widzę mojej synowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarzłam rano ! Teraz wiem dlaczego - 16 stopni. Napiszcie dziewczyny jak spędzacie sylwestra ? W domu czy na baletach ? Cieszę się , że nie palę sama w klubie Na szczęście na trójkę dzieciaków pali starszy z s. M. rzucił 5 l. temu. Klaro - papierków to masz przed końcem roku pewnie mnóstwo .:classic_cool:Poradzisz sobie , wpadaj do nas w przerwach . Livio - współczuję córce . Globusik - nie zmarzłaś:) Anulko odzywaj się :) Dorciu 🖐️ KOZKO - napalę w kominku dla Ciebie. Dziś jest światowy dzień pocałunku - mówią o tym w radiu , więc całujmy się .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny- "nie widać mnie" spod papierków ale.... damy radę :P Dora- piesek na szczęście ok- przegłodziłam go trochę. Livia- ale jesteś niedobra :D z tym Twoim UFFFFFFFFFF dotyczącym synowej! Marii- też słyszałam o Dniu Pocałunku dziś... no to się CAŁUJMY 👄 Glou- miłych widoków za oknem i odpoczynku w towarzystwie :D z tym paleniem...- chciałabym bardzo przestać!!! Mój mąż też ze względu na serducho nie pali od kilku lat- też muszę się kamuflować! :P Pozdrawiam Was i miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej hej !!! Krzyczę aby się rozgrzać. MARYLKO! Zmarzłam jak diabli.Zmyliło mnie słońce nie spojrzałam na termometr i wyszłam. Tu gdzie było jako takie odzienie:) było Ok ale ręce , twarz i nogi nie godziły się na dłuższy spacer. Kupiłam co nie co i do domu:) LIVIO! Odpoczywaj całą .....klatą z piersiami;)..... należy Ci się. Dobrze,że Dzieci dotarły szczęśliwie do domu.Nie sądziłam,że doczekam czasów iż podróż koleją będzie prawie niemożliwa. Jutro moja "B" wybiera się Krakowa, gdyby miała problem nawet sankami nie dojedzie ...też niebezpiecznie:) KLARO! Jak zawsze koniec roku w pracy to prawie szaleństwo. Początek nowego podobny, ale czas leci i szybko wszystko wróci do normy. Hej. ANULKO! Pozdrawiam Cię poświątecznie❤️ DORCIA! Pewnie nabierasz siły na zbliżającego się Sylwka:D CLAUDIO! Pozdrawiam. MARYLKO! Jeżeli co nie daj Boże Dzieci by nie przyjechały , wybrali byśmy się do znajomych .Jeżeli przyjadą pewnie wyciągną nas na Stary Rynek. A jeżeli będzie śnieżyć i mrozić zostaniemy w domu. Po 12tej wskoczę w piżamkę i do łóżka będzie najlepszy bal:D. Co prawda już zaczęłam szykować się na .....:D ubóstwo :D... pierwsza farba na głowie ...to cuś znaczy!!!!! Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My trzy siostry robimy składkową imprezę u najmłodszej. One z mEZami , ja sama.Mam nadzieję , że będzie dobra zabawa , martwię się tylko co zrobi moja piesa sama w domu , strasznie szaleje jak strzelają - ucieka do szafy albo toalety ze strachu. Muszę coś wymyślić.Może dam ją do M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! I będzie super zabawa:) Mój kot podobnie chowa się w najgłębszy kąt i przeważnie siedzi do rana. Masz dobry pomysł, zostaw Kajkę u Mamy. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario oddaj na tę noc swojego pieska do byłego a Ty szalej do białego rana.Pa.Wpadnę póżniej.Dla wszystkich buuuuuziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłam przypadkiem na tę cud piosenkę. Słowa przypominają mi lata spędzane w domu rodzinnym,kiedy "lato przechodziło z berłem w dłoni". http://www.youtube.com/watch?v=yD6hQB1_9oc&feature=related Rozklejam się?czy cuuś? Dorcia - tak cudnie napisałaś o swojej młodej krewniaczce,przyznaję bez bicia - zazdrosna jestem o towarzystwo takich ludzi,żal Ci minionych Swiąt - mnie na odwrót:) Refleksje nad życiem? Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie śpiochy i kawkę podaję \_/> Glou- rób się na BÓSTWO :D a co???!!!! Marii- masz iście szatański pomysł z oddaniem piesa do męża:P Livia- o rozklejaniu mowy nie ma....tam w "głębi" masz dobre serduszko! Sylwester i .... pies!!!! Mój też szaleje,szczeka, wyje, biega po mieszkaniu.... wchodzi do komandora albo w jakąś ciasną dziurę:P np. za kanapę u chłopaków!!! Dziś zmarzałam rano okropnie -16 stopni, samochód zmrożony- teraz delektuję się kawką i.... zabieram się za pracę! Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. U mnie koguty jeszcze śpią! Pedro za to domagał się spaceru,gania gdzieś po ośnieżonych polach. Temp.-10. Dosiadam się Klaro do Ciebie z kawą,papierki aż "fruwaja". Nasze miotły przymarzły pod śniegiem - wiosna je wyzwoli - to my polatamy. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć! A ja już wstałam dawno, nawet byłam na spacerku .....uwierzcie w to proszę. LIVIO! Pedro wie co robi:) spacer dla Ciebie to samo zdrowie:) KLER! Jesteś już przy biurku:) stawiam Ci kawę ze śmietanką..smacznego. MARYLKO! Uśmiałam się z siebie. Klara mnie naprowadziła ,że źle pojęłam:) Kajkę podrzucisz do M , a nie do Mamy. Jest takie powiedzenie ...... kto nie usłyszy ten zmyśli:) Nic to ważne,że się wyprostowało. Zasiadam do kawy w Waszym towarzystwie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisywałam dziś wiesz Asnyka i robiłam ramkę i ilustracje do niego . To było ciekawe. Nudzę się przy sporządzaniu tabelek.Dużo już się nauczyłam Gdzie się schowałyście ? Wstawiam wodę i zapraszam na kawę i kruche ciastka . ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×