Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Hej!nikt mnie nie wspomina bo jestem za ostra.Ale Wam powiem co Wam powiem.Livio!Twój horoskop jest odzwierciedleniem Twojego zakompleksionego i nieszczęśliwego charakteru.Nie można tak dołować ludzi.Dziewczyny z forum znoszą to w milczeniu i Ci ciuciają/ teściowa-suka,synowa -wredna/.To nie są moje klimaty.Tak nie można.Horoskop kapitana jest ok.Mario!wiem ile Cię to kosztuje,ale musisz przez to przejść i czas zrobi swoje.O niego nie warto walczyć.Klara!!! dzięki za CUDNIE.I tak jest pijemy sobie z M. - Martini i jest CUDNIE.Pozdrawiam,przepraszam za chwilę prawdy.Możecie to olać.Wyłączam się-lecz nie cierpię obłudy nawet gdy jest anonimowa.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och. Claudio aleś się zbiesiła :P i to zupełnie niepotrzebnie!!! Tu na forum każdy może się wypowiadać, myślę, że Livia też przemyśli, to, co napisałaś. Ale....... swoją sytuację tylko każda z nas zna dokładnie- odbiera swoje pokrzywdzenie i niesprawiedliwość indywidualnie i do tego jest przeświadczona, że ma rację! Zresztą Claudio... NIKT NIE JEST DOSKONAŁY :D, :P A czy my Livi "ciućkamy"??? No przecież nie przełożymy jej przez kolano:P. Każda z nas ma jakieś tam swoje racje. Bo gdy człowiek raz został zraniony, potem do pewnych rzeczy podchodzi bardzo nieufnie i z dystansem! Claudio, już sobie wyobrażam co byś powiedziała o mnie, gdybym..... Ci napisała dlaczego uwielbiam piosenkę "Jest cudnie". To takie rozgrzeszenie dla mnie... a uwierz... nie jestem "zła kobieta" No już dobrze... buziaczki 👄 Widzę, że piosenka Cerekwickiej się nie wgrała macie tylko słowa...próbuję jeszcze raz... Pozdrawiam Was Czarownice, Wiedźmy, Laseczki i to... trzy w jednym :P 🌻, ❤️ http://miil3nkaa.wrzuta.pl/audio/2R14OAY3MUj/kasia_cerekwicka-_przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudio ale TEMPERAMENCIK mamy podobny... ja i Ty- ten nasz wschodni :P Jesteś NIESAMOWITA! , 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie! Popracowałam dzisiaj solidnie. Claudio u mnie co prawda bez Martini ale też jest cudnie. Wychodzę z założenia,że w tak wąskim gronie nie możemy napadać na siebie bo nie podobał się nam czyjś wpis. Trudno wyczuć nastrój w jakim w danej chwili znajduje się osoba pisząca. Za mało się znamy by stwierdzić czyjeś kompleksy , a jeżeli tak jest nie wiemy jaki jest tego powód. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Zawsze kobieta pokrzywdzona o sytuacji dowiaduje się ostatnia. Tak jest u Ciebie. Nic Cię już nie zaskoczy. Prawdziwe jest powiedzenie, że czas goi rany .....potrzebujesz czasu aby wyzwolić się z cierpienia. Taki czas nadejdzie Marylko. KLARO! Nowy tydzień zaczęłaś chyba z większą energią:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuje porozmawiać o tym, co się dziej lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia. Tylko kilkanaście słów , a tak dużo do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁOOOOMATKO! Witajcie mi z samego rańca! wczoraj nie miałam dostępu do neta - a dzisiaj kubeł zimnej wody na łebbbbbbbbb! Clauduniu! - dziękuję. Dajesz do zrozumienia-że topik na Twoim poziomie - byle beze mnie! No cóz - ja na nim jestem weteranka. "Rozgryzłaś" mnie od razu. Cuuś Ci zaproponuję -jest taki ambitny topik DESSA. Dziewczyny - za horoskop przepraszam - po vinku z kozą,wydal mi się zabawny. claudio - co do mojej św.p. teściowej od 13 lat,to daj jej spokój. nigdy suką jej nie nazwałam i Ty też jej nie obrażaj. A co synowej - to co poradzę na to jaka jest?:) Klub otwarty - dzisiaj nic nie przygotowałam,jestem zdruzgotana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobrze mieć okno i przy nim komputer.Jedno i drugie to okno na świat. Dzień zaczęłam od podróży.Do tylu miejsc muszę dotrzeć! Rozłożę to na kilka etapów i rozciągnę w czasie.Dużo wypraw przede mną. Każdy dzień jednak trzeba zacząć od śniadania i kawy. Chętne koleżanki zapraszam:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Spotkanie w drzwiach ale radocha:D ...kawa pachnie czujesz:) LIVIO! nie usprawiedliwiaj się , bo nie masz za co. Kultura osobista człowieka polega na poczuciu humoru i spojrzeniu jak trzeba z przymrużeniem oka. Przyznam Ci się , że zrobiło mi się wczoraj bardzo smutno i też poczułam zimną wodę na głowie. Na ten temat ani słowa więcej ...nie warto. Siadamy do kawy .....poplotkujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa smakuje z Tobą Globusik baardzo. zmuszona jestem wstawać,kiedy jeszcze noc za oknem,przez mojego piesa. Bestia wie,jak spobie ze mną poradzić. Poczułam przez sen,jak coś przytula mi się do pleców:) No niezbyt delikatnie, udaje bestia,że to przypadkiem..przez pomyłkę..a jak otworzę oczy - to już bez "owijania w bawełnę" jęczy..postękuje - WYPUŚĆ MNIE! Moja psina to wiejski "powsinoga",mróz niezbyt wielki - 3 st. idę sprawdzić,czy juz czeka pod drzwiami. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przykrości dni wiele W piękny dzień w piękny poranek ktoś rozbił na werandzie dzbanek ktoś wybił okno w podwórzu Ktoś brudny od kurzu Kogoś krzywda okropna spotkała Kogoś wyzwala mama komuś zabrakło jedzenia kogoś ogarnęła bieda Ktoś przegrał z chorobą Ktoś przegrał z pogodą Ktoś pozostał bez dachu nad głową ktoś poplamił suknie purpurową A ja idę i patrze na te coda i myślę ze to obłuda ,Myślę że komuś na pewno się nie uda. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> kawka pyszna. A mnie się fajnie z Wami pije kawę :D Nikogo nie zmnienimy na "własną nutę". Powinniśmy okazywać tolerancję, zrozumienie..... -przecież tu, możemy pisać co czujemy, anonimowość daje nam taką możliwość. To w realu, często zaciskamy usta i dusimy w sobie pewne rzeczy. Tak sobie myślę, że najpierw należy się postawić w danej sytuacji a potem ocenić jeśli..... się da. Gdy się czegoś nie przeżyło- trudno stawiać sądy! To co???? dziś nowy dzień.... i będzie lepszy. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ! Piję z Wami kawkę .Czemu robimy sobie przykrości ! Nie warto .Szkoda czasu i energii.:) Na dworze pada Snieg , wieje.a na mnie czeka proza życia : pranie i zakupy . Na razie dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i jest cudnie, piję drugą kawę. Dzień bardzo ponury ...... zaćmienie słońca....... ten fakt trzeba utrwalić na naszej stronie. KLARO! miłej pracy. MARYLKO! przecież tylko ludzie na wzajem robią sobie przykrości. ALE NIC TO:D wszystko wraca do normy:D Też wychodzę po zakupy.Pranie /pierwsze/ zrobiłam wczoraj ..schnie ..... i dalej prasowanie, to co NAJBARDZIEJ KOCHAM;) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadla
milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadla
znam hasło (przypomnialem sobie sic!!!!!!) a nie wskakuje mi czarne ubranko???dziwne.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadla
więc jak odszedlem od was załozyłem temat nauka w necie i przebywało na nim kilkanaście osób.Miałem nick duch cafe lecz po złośliwych najazdach po ok.2 letnim pobycie wykasowalem temat.Miałem 36 tysiecy postów i w profilu 32 tysiace postow.Bardzo mile wspominam sobie obecność u WAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię karmidla - przeczytałam o chorobie Twojej żony i bardzo ci współczuję . Zyczę dużo siły i wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
http://m.onet.pl/_m/1bac56801fefcebcaaf675350d80c573,14,1.jpg KOZA!👄 I znowu mnie nie słuchałaś.Zaufałaś komuś nieodpowiedzialnemu i woził Cię zmarzniętą kilkanaście godzin w małym samochodzie na tylnym siedzeniu. Na szczęście dobrzy ludzie zgłosili stróżom prawa i Cię uratowali. Do tego po tańcach miałaś nie wyleczone kopytka. Ale już dobrze będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Niestety zdjęcia nie da się chyba otworzyć, spróbuję jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No niestety nie udało się, ale szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny. MARYLKO! Już jestem po zakupach mimo,że ślisko nie wywaliłam się ...ale jestem sprytna prawda:D;) No i do tego mam wielką radość:D bo kupiłam sobie bawełniane kolorowe rajstopki:D ....granatowo żółto czarne. Jeżeli się w nich wystroję wszystkie Was odwiedzę,oczywiście żeby się pochwalić:) ta wielka radość spowodowała,że nic więcej nie chce mi się robić. Miłego popołudnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio! Te słowa kieruję tylko do Ciebie.Bardzo ale to bardzo Cię przepraszam za moje nieprzemyślane słowa.Wcale tak nie myślę znając Cię już kawał czasu.Bardzo często mi imponowałaś i niech tak zostanie.Wyjaśniam ponadto,ze nie chodzilo o Twoją t. lecz o mamę synowej.Ale i tu uważam,że się zbyt daleko posunęłam.Jeszcze raz przepraszam Ciebie i dziewczyny z Klubiku za zakłócenie atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam ,że Claudia ma TEMPERAMENCIK!!!:P Słowa pierwsze niż myśli :D Claudio- czy Ty aby nie jesteś zodiakalnym Skorpionem????? Myślę, że każdemu może się COŚ zdarzyć!!! I aby nie było ....ja też proszę w przyszłości o wyrozumiałość!!!:D Pozdrawiam- mam dziś w domu ograniczony dostęp do kompa. Więc do jutra pa P.s Kapitanie- współczuję z powodu żony.... ale WIARA czyni cuda i MIŁOŚĆ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ja odwrotnie mam dzisiaj kompa dla siebie:) i korzystam ile się da. Mam drugą radość / czy aby nie za wiele/ otóż moja osobista:) wieża się zepsuła , nie mogłam słuchać płyt. Była w serwisie i po niskich ukłonach mojego Cienia .....Pan mechanior .... naprawił w ciągu 4 dni.O le słucham już greckiej muzyki i piszę do Was. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×