Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

mój stary kożuch - na wytartym kołnierzu noworoczny śnieg Jacek Margolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA! sięgnęłaś po haiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......na wycieczkowym statku "elizabet" jestem w trzecim rzędzie po lewej ręce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się , że jesteśmy dalej w przyjażni .Dziewczyny dobrze , że jest jakaś wymiana zdań .Ja pewnie też za dużo smucę. Jak tam fajki, któraś rzuciła ? One są już tak drogie .Policzylam ,że po 6 mies. niepalenia i odkładania tej kasy możnaby pojechać na wycieczkę za granicę. Jak wasze małe radości? Moja radość to piątka syna ze sprawdzianu z angielskiego (ma 1 na półrocze), to tylko mała iskierka nadziei dla mnie , że w końcu będzie się uczyć. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o mglistym i szarym jeszcze poranku i zapraszam na pachnącą kawkę \_/> Znów mi trochę zmroziło samochód i rzutem na taśmę zdążyłam do pracy! Glou, Marii to może rzucimy palenie i w wakacje wybierzemy się do Grecji :P taka babska wycieczka :D i "porozrabiamy" sobie, pozostałe palaczki też zapraszamy :classic_cool:. moze spotakamy tam Kozę? Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem w dołku:) w domu zrobiło się grypowo:) wczoraj miałam za dużo radości a przecież jestem pechowa:) MARYLKO! Kto rozumie co oznacza słowo ..przyjaźń..... nie zrywa jej .Tak jest w naszym gronie❤️ Pytasz o papierosy, również liczę ile wydałam w miesiącu ...za dużo!!! a tak trudno z nich zrezygnować. KOZA! Nic z tego nie rozumię brykałaś tam gdzie gorąco , a w samochodzie byłaś taka zmarznięta:) Jesteś spryciarą i wychodzisz z opresji szybko:D tak trzymaj!!!!! LIVIO! KLARO! MARYLKO! kawa czeka. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLER! Nie palić powiadasz:) nie mogę obiecać .Byłoby mi wstyd jeżeli nie wytrwała bym w postanowieniu:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou minęłyśmy się :D. Tak wiem, jakie to trudne...:( już wstyd mi było się przyznać, że palę a teraz byłby gorszy wstyd gdybym nie wytrwała :( Kawka wypita :D uciekam do papierków...pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Klaro ot fajny pomysł - wspólny wyjazd do Grecji . Gorzej z rzucaniem palenia . Globusik zrób herbatkę z miodem i cytryną . Może grypę przegonisz. Na razie niestety muszę iść do sklepu , między innymi po fajki a potem na kurs. Przynajmniej mam po co wstawać z łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Palaczki! nie podejmuję już w moim życiu zadnych wielkich wyzwań. Lubię palić - a będzie - co ma być. palenie nagle zrobiło się bardzo feee..... A dzisiaj u mnie aż -15 - nawet mój Pedro odpuścił wczesny spacerek. Koza grzeje, w klubie cieplutko. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LIVIO! U mnie też mróz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- Ty, jak Beata Tyszkiewicz :P mówi tak samo o paleniu papierosów.... Laseczki- pamętajcie jutro swięto- sklepy pozamykane- róbcie dziś zakupy ... chlebek to podstawa. Życzę Wam miłego popołudnia z humorkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uprzejmie informuję :D że:) Zakupy zrobiłam przygotowałam częściowo obiad na jutro zrobiłam ukochane prasowanie ....znaczy się jestem wolna:D dodatkowo walczę z M i gonię do łóżka , jest przeziębiony.To ostatnie przedsięwzięcie wymaga ode mnie najwięcej czasu i sił:) jeszcze mi się nie udało zwyciężyć...dalej łazi i tak głośno kicha,że mam dość!! Poza tym stara bieda:D u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem ! U mnie było ciepło :) -5 stopni i nawet chwilkę świeciło slonko. Przez 2 godziny kursu przepisywałam wiersze Brzechwy i Miłosza, ozdabiałam obrazkami , zmieniałam rodzaj i kształt czcionki itp. Potem zakupy , obiad , prasowanie - wszystko byle nie myśleć . Coś Anulka się nie odzywa ? Macham do przeziębionych i życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy tam prasujecie,prasujecie :) Ja dzisiaj ściągnęłam ze zsnura na podwórku skostniałe pranie,wisiało... trochę przeschlo..a teraz dosycha sobie w chacie. Dzisiaj dostałam "wstrząsający prezent" w postaci r-ku za gazzzzzzzzz, co to będzie do wiosny!! naszły mnie refleksje - po licho człowiek głupieje na święta? Jak myślicie,czyzima cuus odpuści przed majem? a może podniosą mi emeryturę? - Ech..zostaja - Nadzieje i Otuchy płynace z naszego Klubiku!. dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LLivio :) mam nadzieję ,że zima odpuści już w lutym.Ogrzewam dom ekogroszkiem - ekologicznie to on wyciąga kasę z portfela . A podwyżkę emerytury dostaniemy coś koło marca .Jakieś 5 zł, może 10 zł .No góra 50 z Na paczkę fajek może starczy :D Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :D ...kawka\_/> proszę. Tak, wiem, to jakieś zboczenie :P dziś mam wolny dzień a ja nie śpię ale..... za chwilę wskoczę do łóżka.:classic_cool: Livia- przypomniałaś mi z dzieciństwa i... młodości ( gdy mieszkałam w domku) babcia i mama też zimą wynosiły pranie na dwór i przynosiły tzw. gnaty... śmiesznie wyglądały kalesony dziadka :D A jeśli chodzi o gaz to.. ma stanieć w przeciwieństwie do energii elektr. i wody... PROZA życia. Emerytura!!! jak ja usłyszałam co chcą zrobić z OFE i dać do ZUS-u który wszystko "zjada"- normalnie nóż w kieszeni się otwiera.. Zima mnie ... i miejmy nadzieję, że wcześniej, niż później i.... pojedziemy do Grecji, jak.... przestaniemy palić fajki :P Nara - jak to mówi Marii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ponieważ święto skradam się do klubu aby żadnej z Was nie obudzić a tu proszę Klara już przygotowała kawę...dziękuję. Do kawy mam również ...... wybuch śmiechu:D:D...... LIVIO ale mnie ubawiłaś zmarzniętym praniem. Doskonale to pamiętam z domu rodzinnego. Nie raz przynosiłam go do domu. Ja nazywałam to SZCZAPY / szczapy to duże kawały drewna, które tata musiał porąbać by można było palić w piecu/ KLARA dorzuciłaś ....kalesony dziadka ....:D no i mam kabaret:D MARYLKO! Przychodź szybciutko do klubu tu jest wesoło:) Po wczorajszych potach MM znowu mam co prać.Wiem co zrobię wywieszę na balkon będą szczapy:) Dzięki Wam miło zaczęłam dzień. LIVIO! Dosłownie w każdym miesiącu otrzymuję pisma z informacją zmian cen a to za kanalizę , za podgrzanie wody, za domofon, telewizję kablową niebawem będzie za energię , nie sposób to wszystko ogarnąć. ALE W MARCU ......WIELKA PODWYŻKA EMERYTUR .......;) BAAARDZO NA TO LICZĘ;( troszkę posmutniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! n proszę - ile wspomnień z praniem suszonym na mrozie. miałam kiedyś pewne MOCNE PRZEŻYCIE. to było ileś lat temu,zaraz po świętach. Zrobilam pranie i wywiesiłam na sznurze. Wieczorkiem wyszlam z pieskiem i stanełam jak wryta z przerażenia. Na moim podwórku stał duch!! Wyobrażcie sobie,co przeżyłam,zanim zorientowała się,że to obrus ze stołu Wigilijnego. Był wiatr i tą zmarzniętą szczapę zerwał ze sznura i postawił w formie trójkąta. Stało toto solidnie,białe,wysokie na 2 metry,nieruchome......br... wrażenie niesamowite.:D Jeszcze teraz się hihram. miłego prania - noo nie dzisiaj,dzisiaj odpoczywamy i pijemy kawę Klary,pewnie nadal słodko śpi i śniiiii na różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D witajcie nastolatki ! Piję z wami kawę i też śmieję sie z prania na mrozie .Moja mama i babcia też je mroziły na dworze, jak zdejmowałam śmiałam się, że będzie połamane. No i życzę radosnego nastroju na święto.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie koleżanki❤️ wczoraj obejrzałam film pt. Pod szczęśliwą gwiazdą. Jestem pod wrażeniem jego fabuły , a ścieżka dźwiękowa mnie urzekła, na tej ścieżce przesyłam Wam specjalnie skomponowaną na ten film piosenkę ..Passione.. To nic,że kotlety czekają w kolejce na usmażenie. Ja i P Globus bujamy w obłokach w muzyce Netta , to pseudonim autora tej piosenki. Serdeczne pozdrowienia również od P Globusa , dalej łazi po mieszkaniu i kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle do Was napisałam i mi wcięło.... więc w skrócie...może będę Was przynudzać ale od tego jest forum...przeczytacie! Ja jeszcze o OFE! Macie emerytury w ZUS i wiecie jakie są tam "podwyżki":P Ja miałam jeszcze taką możliwość, że część do ZUS-u, część do OFE! Teraz chcą na tym położyć ŁAPĘ! Nasz premier parę lat ode mnie starszy nie miał już możliwości skorzystać z OFE . Teraz mówi, ze ci, którzy są w OFE emerytury będą pobierać za 40...a nawet 50 lat!!!! Albo jest niezorientowany albo ma złych DORADCÓW! Ja w OFE jestem ponad 10 lat... do emerytury mam 10...15 lat! Więc jakie 40...50 lat!. Czy ON liczy od dziś- tak jak dla swojej córki...moich synów???? PARODIA! W OFE jest dziedziczenie a w z ZUS-ie ...umierasz....koniec z twoimi oszczędnościami..... Nie mają pomysłu więc znów TRZEBA coś zabrać emerytom teraźniejszym i PRZYSZŁYM!!!! :P A tak w ogóle to u mnie mrozik lekki...byłam na spacerze z piesem...teraz szykuję obiad! Glou- wiesz kiedy nam było dobrze...wiem też jak będę głosować w przyszłych wyborach! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro !! Szkoda nerwów na myślenie o emeryturze - nędzne pieniądze, Gdybym na nią nie poszła może dalej byłabym kochana. Globusik -piosenka piękna .Dziękuję. Teraz obiad - zrobiłam kopytka i gulasz .Mam dużo czasu to bawię się w kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie zero stopni pada śnieg. W Niemczech gołoledź prawdopodobnie zbliża się do nas. LIVIO! Namiotem poprawiliśmy ubaw razem z Globusem:) Zadał mi takie pytanie ; powiedź skąd Ta Kobieta ma w Sobie tyle sił i mimo wysokich schodów w życiu????? potrafi tak żartować???? odpowiedziałam ... BO JEST SILNA❤️ Pozdrawiam. MARYLKO! Kopytka i sos to mój obiad:) palce lizać. Zakpiłam z siebie i kupiłam w sklepie pierogi ruskie ....zakpiłam bo poszłam na łatwiznę , te pierogi są nie do jedzenia. Jutro wpadnę na obiad do Ciebie tak około 14tej:D KLER! Rozumię Twoje zdenerwowanie ponieważ emerytura przed Tobą. Ja niczemu się nie dziwię. Ktoś kogoś nie doinformował... jak zawsze:( smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- uwielbiam kopytka własnoręcznie robione ale.... mam lenia :P Zresztą muszę zgubić ze 3 kg - bagaż poświąteczny!:D Glou- spokój ,tylko to może mnie uratować Pomyślę sobie COŚ miłego a o emeryturze jak Scarlet :P." pomyślę o tym jutro" :classic_cool: Miłych snów Laseczki , 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×