Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

No to zapraszam dziewczyny na kopytka i sos. Jeszcze zostały :) No i na zabawę z dziećmi.C. przywozi mi je rano.Jedzie z psem do fryzjera. Zgadnijcie ile kosztuje strzyżenie pieska ?? Wiecej niż ja płacę za siebie ! O Matko że mojej psiny strzyc nie trzeba Za to w domu będzie wesoło ! Już się cieszę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć Wam - dobranoc! Korzystam,że komp wolny! Klara - temat emerytur,naszych rządzących......... chyba lepiej unikać tych tematów. Nie mogę jednak wytrzymać,aby tej mojej japy nie otworzyć. nieraz mam wrażenie,że ludziska żyją i niczego nie widzą. Przecież jak dla mnie - jestem dużo starsza od Ciebie - lata przemian i nadzieii to było "wczoraj". Zostalismy zrobieni równiutko w konia. Jedyne co dla nas zrobiono,to dostaliśmy paszporty!! nie podoba się?..... droga wolna. We mnie do dzisiaj siedzi BUNT. Zaraz następne pokolenie wyjedzie do Niemiec do pracy.....emeryci też mogą,mogą dorobić np opiekując się starymi nadludzmi. Ech..wybaczcie. Na oczy rózowe okulary i do SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny ,Nastolatki , Laseczki , Czarownice i Ja dołączam do Was ta starucha :D:D hej :) Zapraszam na kawę i herbatkę.. LIVIO! Oprócz BUNTU jest we mnie dużo SMUTKU , a ponieważ nie liczę na nic lepszego .....mogę tylko uprawiać zawód strażaka:) MARYLKO! Wiem,że usługi fryzjerskie dla zwierzaków są drogie. Tak strzelając powiem,że 30 - 40 zł. Ja za obcięcie pazurków kotkowi płacę 5 zł. ale to w lecznicy a nie w SPA dla zwierzaków. Wnuczęta przygotowały dla Ci dzisiaj rozrywkę już widzę Twoją radość:) KLER! Ciekawa jestem jak dojechałaś do pracy podobno bardzo ślisko. Mimo tego muszę wyjść między innymi po rybę dla kota. Dziewczyny nie wolno lekceważyć przeziębienia. Nasz znajomy ma poważne komplikacje leży w szpitalu. Ta wiadomość troszkę wystraszyła M i bez walki pewnie poleży dzisiaj w łóżku. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Globusik :) strzyżenie psa - 70 zł .Dla porównania za siebie płacę 50 zł z ulożeniem włosów. Piję z wami szybką kawkę , za chwilę będą dzieci.Odezwę się póżniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj popadał sobie deszcz,dzisiaj mokra ślizgawica - dziewczyny uwazajcie. to jest plus emerytury - nie musze wychodzić. Marii - ja mojego psa sama strzygę,wyrywa się bestia, nie pozwala - u fryzjera pewnie by sfiksował. Teraz czekamy na wiosnę,wtenczas robimy mu solidne strzyżenie. Dorci mąż uczulony na sierść psa. weżcie psa z włosami,bo to są włosy,a nie sierść jak np u mojego. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:( Odszedł Krzysztof Kolberger:(:( Czy pamiętacie czytaną przez Niego poezję w Polskim Radiu? Bardzo jest mi smutno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Kolbergera .Dobry aktor , jego ooezje czytaną w radio pamietam. Zmagał się z rakim. Czym jest życie - jedną chwilą.'Spieszmy kochać ludzi , tak szybko odchodzą" Usypiam wnusię , Kręci uszy rączkami - znak - chcę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- ja mam dziś wolne.. tzn. NIC bez odpracowania:P. ale dziś wolne.:classic_cool: W domu pełna chata, do tego na naszym osiedlu...kto to wie dlaczego..:( na trochę wyłączyli prąd. Teraz jest ok! Glou- teraz przeczytałam o Krzysztofie Kolbergerze ...pamiętam jego kreację w 'Romeo i Julii". Tak się wydawało, że ta jego walka będzie jednak...ach...życie!!:( Piękny człowiek i wspaniały aktor❤️ I co... życie, jak zwykle toczy się dalej....tak, jak i po nas ...CZAS się nie zatrzyma...ZEGARY też dalej będą odmierzały... CZAS!!! Ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie ,bardzo za Wami tęsknie ale wstyd i upokorzenie jakiego doznaje ne pozwala mi sie przed Wam otworzyc. Sama nie wiem co mam robić - zostać czy odjeść poczekać na wynik badań czy dać noge już teraz. Codzienna porcjawyzwisk i potem ogodności doprawadza mnie do szału ,dziś przeżyłam straszny horror- jetem załamana- wyzwałmnie odnajgorszych ijuż nie wiem czy czekać na wyniki badań - bierze leki - czekać , odejść - Boze nie wiem. Z ćorką przyszywana- męża - mamy dość - fantazje mamy dużą - ale wiemy że trzeba coś ż tym zrobić - ale co,. Ja dziś byłam gotowa wtoczyć sie pod samochód- byleby to sKończyc- ale maM jeszcze cudowne dzieci - wnuki super- ale wiem jak odejde OD NIEGO wszystkim skompliKuje życie - boże mój - ja już nie mogę- Pje już od dłuższego czasu , nie dużo ale w miare regularnie i co znowu problem - Biore psychotropy na spanie nie moge zasnąć pracuje w ochronie .żeby choć na chwile być z dala od niego - ale to nie pomaga. TO PULAPKA BEZ WYJŚCIA - NIE MA WE MNIE NIC RADOŚCI ŻYCIA ZAZDROSZCZE TYM CO UMARLI NIE PRE JUŻ JAK CZOŁG DO PRZODU ON MNIE ZNISZCZYŁ kocham was DZIEWCZYNY WIEM, ZE MACIE PROBLEMY I TO TEŻ POWAŻNE I PODZIWIAM WAS ZA ODWAGE ALE JA NIE MAM GDZIE SIĘ PODZIAĆ CHYBA ŻE POD MOST I JAKO BEZDOMNA. NIE MAM ODWAGI JESTEM TCHORZEM NIE MAM WOLI WALKI PADŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam depresję, doła I wszystko jest smutne dookoła, Już się nie maluję, Już sobie nie żartuję, Nie chcę się uśmiechać Mam ochotę tylko płakać, Nie chcę nigdzie wyjść I nikt nie musi do mnie przyjść. Najlepiej żyć w samotności, Bo nie potrzebuję niczyjej litości. Wiem użalam się nad sobą, A to dlatego, że chciałam być z Tobą, tylko Ty byłeś w mojej bajce, W mojej życia układance, Która rozsypała się jak domek z kart I pokazała, że nie jesteś tego wart, A mimo to nadal cierpię, Bo wciąż za Tobą tęsknię I nie wiem jak długo to będzie trwało, Nie chcę tylko, żebyŚ mnie bardziej załamał TO O MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA! Na litość co Ty wypisujesz!!!! nie masz się czego wstydzić otwórz się na ludzi. Zrozum ja nie jestem ciekawa , ale napisz spokojniej coś więcej. PAMIĘTAJ Z KAŻDEJ SYTUACJI JEST WYJŚCIE. Nie tylko Tobie zawaliło się życie . Powtarzam moją propozycję jeżeli chcesz napiszę do Ciebie. DALIDA trzymaj się bardzo Cie proszę. Daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida- to chwilowe Twoje załamanie!!! :( Wiesz... a może nie wiesz ile człowiek potrafi znieść- CZŁOWIEK!!!! Glou- dała Ci propozycję rozmowy! POROZMAWIAJ! To zawsze dużo DAJE. Często nam się wydaje, że nie ma wyjścia, że przed nami "przepaść" ale też często to nasza wyobraźnia...NIEMOC. Następnego dnia... jest inaczej! Noc przynosi przygnębienie- dzień NADZIEJĘ! Nie myśl o rzeczach ostatecznych! Zawsze jest jakieś "światełko". Nie jesteś sama! Porozmawiaj z Glou... i pamiętaj- to Ty jesteś ważna. My jesteśmy z Tobą. Przytulam Cię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo serdecznie❤️ Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida - wiersz , który napisałaś pasuje też do mnie . Żle mi tak samo jak i tobie . Miewam chwile rozpaczy, ale mówię sobie mam dzieci , wnuki , które mnie kochają . Też nie możesz zawieść swoich.Pomyśl , komu zrobiłabyś przykrość ? M. on ma na to " wylane, że tak brzydko powiem.Dzieci i wnuki płakałyby za tobą . Tego chyba nie chcesz?! Już są pokrzywdzone , chcesz ,żeby cierpiały bardziej ? Właśnie myśl o tym zmusza mnie do wstawania codziennie rano .Dalida , proszę myśl o tym . Mam brata alkocholika , znam problem - chcesz pogadać , jeżeli mogę coś pomóc - napisz coś więcej. Z każdej sytuacji jest wyjście- nie rezygnuj - podajemy ci drabinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA❤️ Jak widzisz nie jesteś sama , rozmawiaj jak najwięcej. Napisze do Ciebie. MARYLKO! Jesteś wspaniałą kobietą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalida nie poddaj się Rano coś wymyś limy :) Zaparzymy kawę , jaką lubisz i pogadamy.Około 9 tej okey? Nie jesteś sama !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dalida - trochę znam Twoja sytuację z poprzednich wpisów. Ostatnio przeżyte u mnie miesiące,pokazały mi,że nieraz TRZEBA SIEBIE RATOWAĆ! Dzieci masz dorosłe! Po chorobie mojego MM - przeanalizowałyśmy z moją c.sytuację - ON MNIE UBEZWŁASNOWOLNIŁ. jA BABA,BYLAM ZUPEŁNIE BEZRADNA I POZBAWIONA WSZELKIEJ MOZLIWOŚCI DZIAŁANIA.. napisz więcę w czym problem? - piszesz o wynikach - chodzi o jego zdrowie? Ja mam w głowie "plan awaryjny",nie wiem czy kiiedys go zastosuję - mogę Ci podpowiedzieć,ale taka możliwość - bardzo pomaga. W momencie,kiedy myślisz o kołach samochodu - RATUJ SIEBIE ! JESTEŚ TYLKO CZŁOWIEKIEM! Trzymamy Cię za rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pomarańczka....,,
chciałam tylko napisać coś od siebie zazdroszczę Wam jak Wy tu macie cudnie. jeden jedyny topik, na którym panuje tak wysoka kultura osobista. omija Was cały ten kafeteryjny szmelc i syf. i mam nadzieję, ze będzie tak dalej. wszystkim Paniom życzę dużo zdrowia :) i usmiechu. a Tej nieszczęśliwej dalidzie - wyjscia z kłopotów. hmm. jednak to prawda, że starsze pokolenie ( bez obrazy ) to oaza kultury i dobrego smaku :) 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Zaczynam od ogrzania klubu. KOZA jesteś bardzo potrzebna bo mimo odwilży jest nam potrzebne ciepło. Kawa będzie na Was czekać. DALIDA! Pomimo skomplikowanej sytuacji znajdziesz wyjście .Jeżeli przystąpisz do działania nastąpi to szybko. Nie możesz siedzieć pod miotłą i być potulną. Nie wstydź się o tym mówić bo to TY JESTEŚ OFIARĄ PRZEMOCY. LIVIO,KLER,MERY do zobaczenia niebawem przy kawiarnianym stoliku. U mnie za oknem ponuro i mglisto dla poprawy nastroju chyba wypiję herbatkę z prądem :D HEJ. Na szczęście MM czuje się lepiej oznaką tego jest poranne gderanie:D;) Ale co tam zniosę to ABY BYŁ ZDROWY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
POMARAŃCZO! hej Bardzo Ci Dziękuję. Już wiele razy z moją koleżanka LIVIĄ zastanawiałyśmy czy nadszedł czas aby zakończyć wizyty w klubie. Ale pogadałyśmy i piszemy dalej:) słowa które napisałaś utwierdzają nas ,że warto! Moją dewizą w życiu jest pokora , szacunek dla ludzi i zrozumienie ich. Nie wystarczy być młodą , piękną i myśleć ,że przenieś góry to żaden problem. Jeszcze raz dziękuję. Opiszę jeszcze malutki epizodzik nad którym myślę od wczoraj. Otóż w sklepie na dziale warzywnym /nie było dużo ludzi/ dwie eleganckie Panie obrywały i jadły winogrona.Z uśmiechem wymieniały opinie czy warto kupić? Doszły do wniosku ,że nie warto. Dla mnie to nie do pomyślenia. ŻYCZĘ CI POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Piję z wami kawkę przy kompie syna. Mój laptop ma zięć- ma go udoskonalić . Dalido proszę odezwij się :) Rozmowa nawet wirtualna pomaga , zresztą w każdym mieście są spotkania matek , żon w klubie al anon.Może tam Ci poradzą co robić. Globusik Klaro Livio 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze raz witajcie Dziewczyny. Trudno mi ruszyć z miejsca przed kompem. Siedzę , podróżuję i myślę ...... jeszcze myśliwym zostanę;) Hej Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOLEKCJONERZE , KAPITANIE itd. O TAK MAŁO CIĘ PROSIMY.......O SZACUNEK DLA NAS , DLA KOBIET, ŻON, MATEK I BABĆ TO TAK NIE WIELE. ZAMKNIJ DRZWI I NIE WRACAJ WIĘCEJ NIE JESTEŚ TU MILE WIDZIANY. Mamy nadzieję,że uszanujesz prośbę. Życzymy Ci dużo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×