Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
KLER! Tak to jest jeżeli się jest roztrzepanym:) i wsadza nos między drzwi MARII ! bondziorno:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO!!!! Odpoczywasz czy CUŚŚŚŚ?????? że Cie nie ma :D Ja wybieram się na bezpłatny urlop zdrowotny:D chyba przyszedł czas! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzień paskudny, wczoraj gwizdało - dzisiaj pada :p Ostatnich dni nawet nie chcę wspominać - popaprane na całego :O Wczoraj byłam u gina. Następna wizyta 30 , pobranie krwi na markery i itd. Słowem - coraz więcej się sypię :D Do lekarzy nie lubię chodzić - b wolę niewiedzę w pewnych tematach, a i zdrowsza się czuję :D Dziewczyny czy znacie dobry ( bo właściwie to nie ma żadnego } środek na ostre zapalenie wątroby. Może z dawnych receptur rodziców. Czytałam duże w necie, ale gaawno tam jest. Mnie natomiast pogorszyła się sprawa tego narządu i to bardzo. Od lat mam HBS +. Ot, skutek pracy. Teraz bardzo odczuwam, a do tego jeszcze leki. Ech życie.... Pozdrawiam i do potem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LONIU! Na szczęście z wątrobą kłopotów nie mam. Pamiętam utarczki mamy. W tamtych czasach wiem,że piła jakiś wywar z ziół kupowany w aptekach jeśli dobrze pamiętam Holagoga. U nas zakonnicy Benedyktyni otworzyli sklep w którym są bardzo różne zioła. Moja "B" dużo tam kupuje. Jeżeli chcesz pić zioła, pojadę , oni zrobią mieszankę i Ci wyślę. Bez skrępowania śmiało napisz. Ja właśnie po branych lekach mam kłopoty z żołądkiem. U mnie pochmurno , wietrznie ale nie pada. Powiem,że szkoda może deszcz zmył by troszkę tę szarzyznę. Pozdrawiam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TO? MAŁE,ZIELONE,MIAUCZY I GANIAZA MYSZAMI... - 2 JAKI KOLOR JEST NAJBARDZIEJ WYSTRZALOWY?.. -3 CO TO JEST - MAŁE CZERWONE I KOPIE?.. - 4 - PO CZYM POZNAĆ WESOŁEGO MOTOCYKLISTĘ? no dziewczyny, czekam na błyskotliwe odpowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza i jest cała pokryta od stóp do głowy muchami... na to lekarz lekko zdziwiony się pyta: - Co pani dolega? Baba: - Zostałam zmuszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wytwornym przyjęciu elegancka pani zwraca się do eleganckiego pana: - Pan musi być starsz ode mnie? - Och, nigdy bym się nie ośmielił pchać na świat przed łaskawą panią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza ze śledziem na plecach. Lekarz pyta: - Co się pani stało? A baba: - Cicho, ktoś mnie śledzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dobrze Was poczytać po ciężkim dniu :) Kózko jesteś debest - tak mówią moje prywatne dzieci [ Swietna} Buono notte .Jestem wykończona rozmowami , jutro napiszę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Chatko! Jak tu cichutko i spokojnie. KOZA !!! BINGO!!! rozweseliłaś mnie:D i zmusiłaś do.... łokropnego... myślenia jakie dać odpowiedzi??? 1/ żabka sierotka wychowana przez kotka:D 2/ granat:D 3/ po muchach miedzy zębami:D 4/ mała czerwona koparka:D Aj jesteś niesforna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄❤️👄Podróż samolotem... Samolot, jak ptak rozłożył skrzydła szeroko. Poczułam w sercu lekki strach gdy wzniósł się wysoko. Szybował po niebie mijając ciemne chmury. Kątem oka spoglądałam na ziemie, niesamowity był widok z góry. Ziemia ułożyła się w puzzle, wydawała się bardzo mała. Jak robaczki świętojańskie w próżni kolorowymi światłami migotała. Księżyc i gwiazdy wtórowały srebrzystym blaskiem na niebie. Podziwiałam świat wspaniały, szczęśliwie wracając na ziemię.❤️❤️❤️❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globus -ja nawet nie zdążyłam zastanowic się nad zagadkami Kózki - ciekawe,czy Koza potwuerdzi,śe są prawidłowe? U mnie dzisiaj cuuś padaaa,krople takie wielki,że wygląda to jak śnieg ? - ale to przecież nie możliwe,to musi być deszcz.. nie chce mi się wychodzić,aby sprawdzić. Pozdrowienia na miłą sobotę,szczególnie dla Cenzora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski :) U mnie biało -całą noc walił śnieg ! Oddałam wczoraj kozaki do szewca :D Jak odbiorę w poniedziałek - będzie super pogoda . Kozo :) Boli mnie główka - może to zatoki :) Podasz rozwiązania zagadek? A tak serio to wypiłam kawę godzinę temu - lenię się przy kompie. Pora wziąć się za robotę :D Miłego dnia babki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łańcuszki szczęścia to wiadomości, które próbują wymusić określone zachowanie, nakazują adresatowi skopiowanie treści łańcuszka i rozesłanie go dalej. Przykładowe łańcuszki to chleb watykański czy łańcuszek św. Antoniego. Występowały już od dawna, prawdopodobnie od upowszechnienia poczty. Obecnie zmorą internautów są krążące po sieci łańcuszki internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! MARII ! U mnie śnieg i zima. To moje kocisko jest dzisiaj okrutne, ciągnie nas na podłogę i czeka na drapanie za uszkiem. Też mam lenia , postanowiłam wziąć sprawy swoje ręce i przepędzić zimę. Zimowe ciuchy zapakuję głęboko do szaf , lżejsze na wierzch , wiosna przyjdzie ....gwarantowane:D Miłego dnia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁAŃCUSZKI SZCZĘŚCIA !! Skąd to dziadostwo się wzięło? bYŁO TO JAKIEŚ 34 LATA TEMU - dostaliśmy do naszego mieszkania taki łańcuszek - z grożbą na końcu - ktoś nie odpowiedział i przerwał i umarł mu syn. byliśmy przerażeni - mieliśmy 2 synków. Trudno - siedziałam,kopiowałam i wysyłałam kolejnym nieszczęśnikom. Gdy zmarł mi syn, wszystkie łańcuszki z obrzydzeniem darłam i wyrzucałam i robię tak do disiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 To srająca krówka szczęścia, prześlij ją każdemu kogo masz na gg a jutro będzie Twój szczęśliwy dzień. (__) (oo) /- - - - - - - - \/ * o | | | | | - - - - | | oo ^^ a) Rozeslesz w godznę wszytskim, których masz na liście kontaktów. Dostaniesz buziaka od swojej miłości. a) Roześlesz w 45 minut wszystkim, których masz na liście kontaktow. Dostaniesz moc gorących buziaków od swojej miłości. c) Roześlesz w 5 minut wszystkim, których masz na liście kontaktów. Zaczniesz z nią chodzić. Nie odsyłaj do nadawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o 7.30 mogłam powiedzieć "piękną mamy zimę tej wiosny" :D Teraz nie ma śniegu ale ciągle coś mokrego popaduje z nieba.:( Dziewczyny a ja na odwrót...mam jakąś energię ( pewnie choróbsko przechodzi:) ) po zakupach, po posprzątniu łazienki, częściowo obiadek przygotowany.... Livia....no nie wiem ( tzn. wiem, co to łańcuszki !!) ale nie wiem, co autor miał na myśli ( tzn. Ty)...czy masz jakiegoś doła??:( najpierw znikasz a potem... takie pisanie??? Marii- jak wczorajsze spotkanie? Glou- miłej zabawy z kotkiem :D mój piesek też bez zaproszenia każdego wieczora pakuje się nam do łóżka i to jeszcze obrażony mruczy i stęka, gdy nie ma miejsca :P Miłego dnia 👄 Ja dziś po południu oglądam Adasia... to dziś taka mała radość...moja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słońce świeci - śnieg znika , i bardzo dobrze - bo rano jak wstałam ogarnęło mnie przerażenie !!! Jakoś go już nie lubię :D Livio - PRZEPRASZAM za wysłanie do Ciebie . Nie było moją intencją wywołać u Ciebie takiej reakcji, tym bardziej bolesnych wspomnień. Osobiście - traktuję ten temat z przymrużeniem oka , ten mi się spodobał ze względu na magię liczb :D Klara - ja również dzisiaj poświęcam się na oglądanie w TV Adama . Nie wiadomo kiedy trafi się gratka z jego udziałem :D Jest to tak sympatyczny facet, że wszystkie przygotowane imprezy zapowiadają się fantastycznie. Globus - napisze do Ciebie @. Wyjaśnię o co chodzi i z góry dziękuję za oferowaną pomoc. Jestem pewna, że B dobierze wszystko superowo. Jestem zwolennikiem ziół, choć wolniej działają to nie ma w nich chemii . Jeszcze raz dzięki. Maria - prywatne przedszkola to wiadomo jakimi zasadami się kierują :O Pani dyrektor nie będzie się opiekować , więc w jej mniemaniu jedno więcej to nie przestępstwo ! A co do mojej okolicy to fakt. Jest piękna i jeszcze prawie dziewicza. Choć i tutaj zaczyna powoli się zmieniać - niestety , na gorsze. Mimo to Wiosna jest piękna wszędzie. Dalida - pozdrawiam i życzę wytrwałości. Zapewne znowu masz "pod górkę" w pracy i biegasz aby z wszystkim zdążyć. DORA - ANULKA - pozdrawiam gorąco. Miłego popołudnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro - spotkanie z eks. Siedział przy stoliku i nawet nie wsał jak weszłam - zrobił się niewychowany. Kasa - ściemniał , jak nie mam to wina kadrowej - sprawdzi. Wymelduje się na koniec miesiąca ) Ale coś nie bardzo wierzę. No i przeszkadza mu częściowy podział majątku.. Chce iść do notariusza. Chyba będę potrzebować adwokata , nie znam się na prawie dziewczyny. Rozdzielność mamy od roku , rozwód od miesiąca więc jakieś tłumaczenie , że chce wziąć kredyt na rozwój firmy a ja będę robić mu pod górkę coś to szyte grubymi nićmi . Nie wiem o co chodzi ... Potrzebuję adwokata albo detektywa :) Livio :) sorry .Mi poprostu spodobaly się zdjęcia i muzyka a resztę potraktpwalam yak jak Lonia z przymruzeniem oka. Dziś byłam tylko u mamy , kupiłam jej prymulkę w doniczce , bardzo się ucieszyla. Zrobiłam obiad i olałam sprzątanie :) Pozdrawiam wszystkie kobietki pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Pożegnanie Adama Małysza. To trzeba zanotować i przechować w archiwum❤️. Ja nie mogłam zrezygnować z dokumentalnego filmu pt. STARY DRUH. Staruszek styrany pracą / Koreańczyk / żegnał największego przyjaciela , a był nim WÓŁ z którym prawie całe życie w harówce się uzupełniali:( powiedział ...mógł byś jeszcze pożyć:(, przyjaciel odszedł, staruszek nie rozstawał się z dzwonkiem zdjętym z szyi wołu. a/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jestem jak widaćneurotyczka, tyle,że ostatnio jakby się ktuuś zmówił - zaczęły te łańcuszki napływać do mnie ze wsiech stron. wpis na ten temat zrobilam - bo faktycznie wspomnienia wracają jak bumerang. Chodzilo mi też o to,abyście nie miały żadnych obiekcji w kasowaniu ich. Jak uraziłam,to przepraszam. A u mnie dzisiaj też nastała zima. W Chatce cieplutko i przyjemniutko - fajnie mi z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie i dziewczynki!!!.Livia i Globus-wyluzujcie,bo trochę psujecie humorki i niestety jesteście jak starsze ode mnie Paniusie.U mnie rano śnieg i biało,ale w południe pojawiło się słońce i moje sikorki zaczęły świergotać.Bardzo Was lubię czytać i nie leniuchujcie tylko piszcie-wszystkie .Klarusia -buziaczki,gdybyśmy mieszkały bliżej - to na pewno BYŁOBY ok.pOZDRAWIAM I pA...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ukochana siostra bliżniacza już tak ma. Zrobi wszystko aby namieszać,wykpić,zepsuć. Nie bierzcie jej na poważnie - to tylko żarty w jej "wysokim stylu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIOSTRZYCZKO ŻYCZENIA ODE MNIE DLA CIEBIE Pragnę życzyć mojej Pani, by zawsze miała cztery zwierzęta: norkę na ramionach, jaguara w garażu, lwa w łóżku i osła, który by za to wszystko płacił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za górą za góreczką Rośnie Czosnek z cebuleczką Jak cebulka wykiełkuje to cię CHłOPAK POCAłUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jakoś nie mogę wyjść dzisiaj z chatki...... nie wiem czy pamiętacie, że w nocy zmieniamy czas na letni:( .....oj jak ja tego nie lubię:( Spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ja coś dziś "często" piszę, że czegoś nie rozumiem. Czy to jakaś intryga ...CLAUDIA 42???? bo to pierwsze jej posty na cafe. A tak w ogóle Claudio 41 , dobrze,że się odezwałaś.Ale moje zdanie na temat Glou i Livi jest trochę inne....zresztą... każda z nich jest inna, nie są takie same ani nawet podobne. W naszej Chatce jest jednak miejsce dla każdego i nie zawsze musimy się zgadzać, po prostu staramy się rozumieć lub zrozumieć :classic_cool:. Marii- jeśli masz rozdzielność majątkową od roku- to wiesz, co jest Twoje a co eks. co do reszty, to masz rację, chyba bez prawnika się nie obędzie :( Z trudem szło to dzisiejsze pożegnanie Adasia ale..... jednak skoczył ten ostatni raz dla NAS! 🌻 Lonia, Livia, Glou, Marii, Claudia, Dalida, Anula, Dora, Koza i wszystkie niewymienione - buziaki i dobrej nocki- krótszej nocki 👄, ❤️, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×